Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Пенсіонерка відсудила у ВАТ "Дніпрогаз" 1000 грн

Людмила Бойко з смт Ювілейне Дніпропетровського району свого часу стала однією з жертв сувороі репресійноі політики ВАТ "Дніпрогаз" по відношенню до боржників. 29 жовтня 2001 року стояк багатоповерхового будинку, в якому вона мешкає, було відключено від газопостачання. Людмила Бойко, як і переваважна більшість пенсіонерів, намагалася сплачувати справно, незважаючи на розміри своєі пенсіі: в день припинення газопостачання іі поточний борг складав "шалену" суму, а саме - … 22 грн. 40 коп. Звичайно ж, у "священій" боротьбі із злістними неплатниками ВАТ "Дніпрогаз" аж ніяк не міг зважити на цю обставину й змилуватись над ветераном праці. Операція з перекриття стояку була проведена "каральним загоном" блискавично, зненацька, миттєво, ніхто й зойкнути не встиг. Без газу постраждалі жили, вірніше, бідкалися протягом 9 діб. Але на відміну від колег по нещастю, Людмила Бойко не змирилась з ситуацією. Їі боротьба за своі права не обмежилась зітханнями та прокльонами на адресу дніпрогазівців в пустопорожніх бесідах з сусідами. Вона звернулась із позовом до суду, керуючись "Правилами надання населенню послуг з газопостачання", затверджених Постановою Кабінету Міністрів Украіни від 9 грудня 1999 року № 2246 та укладеному відповідно з цим документом між нею, як громадянином-споживачем газу та ВАТ "Дніпрогаз" договором. Згідно з пунктом 1 Правил постачання природного газу, а також скрапленого газу від резервуарних установок здійснюється безперервно віддповідно до правил безпеки систем газопостачання.

Згідно з пунктом 4 Правил припинення газопостачання здійснюється у випадках:
1) проведення капітального та планового ремонту систем газопостачання.
2) ліквідаціі наслідків аварій, пов"язаних з дією непереборноі сили, та проведення ремонтно-відновлювальних робіт.
3) порушення споживачем термінів сплати за надані послуги з газопостачання, встановлених у пункті 15 цих Правил.
4) самовільного використання газу споживачем.
5) порушення споживачем Правил безпеки систем газопостачання, що створює загрозу виникнення аварійноі ситуаціі.

У цих випадках газотранспортна організація зобов"язана поінформувати споживача про причини і терміни припинення газопостачання. А згідно з пунктом 5 Правил припинення постачання газу споживачеві в житлових будинках здійснюється шляхом перекриття запірних пристроів з установленням пломби перед газовим приладом, або на ввідному газопроводі. А механічне від"єднання відводу газопроводу від діючого газопроводу із застосуванням газозварювання ( як сталося у даному випадку) здійснюється тільки у разі самовільного відновлення газопостачання споживачем.

Згідно з пунктом 17 Правил у разі несплати споживачем за надані послуги з газопостачання протягом 10 днів після терміну, зазначеному у договорі чи платіжному документі, та неотримання газопостачальником на 20 день повідомлення про оплату, споживачу надсилається письмове попередження про припинення газопостачання. У разі несплати за надані послуги з газопостачання на 30 день після отримання споживачем письмового попередження з відміткою про його вручення газопостачальник має право відключити споживача від газопостачання.

Згідно з пунктом 7 Правил відновлення газопостачання здійснюється газотранспортною організацією протягом 2 робочих днів у містах та 5 календарних днів у сільській місцевості після сплати споживачем боргу.

- Свою поточну заборгованість я погасила на другий день після відключення від газопостачання,- розповідає Людмила Бойко.- Але це не було викликано фактом відключення, тобто не воно "стимулювало" мене до внесення плати. Причина - в появі фінансовоі можливості. Виходячи з вищевикладеного у позовній заяві я зазначила, що відповідачем припущенні такі порушення:
- письмове попередження споживачеві про припинення газопостачання не надіслане.
- про причини і терміни припинення не поінформовано.
- припинення газопостачання здійснене не шляхом перекриття запірних пристроів з установленням пломби, а шляхом механічного від"єднання із застосуванням газозварювання.
- після сплати споживачем боргу відновлення газопостачання в установленний строк не здійснене.

Перед зверненням до суду я пред"явила претензію до ВАТ "Дніпрогаз", але іі було відхилено " в повному обсязі". Основою мотиваціі відхилення стало посилання на Постанови Кабміну Украіни № 59 від 17.01.2000. та № 754 від 05.05.2000. та безпідставне формулювання: "Технические средства поставки природного газа в многоквартирные дома таковы, что не предусматривают поквартирное отключение природного газа, поэтому производится отключение стояками". По -перше, я не оспорюю жодноі Постанови КМУ, а по-друге, така відповідь є вершиною цинізму, бо перекручує зміст Правил, встановлених самим газовим відомством, за якими відключати від газопостачання стояками неприпустимо ( тільки опломбуванням газових приладів в помешканні!), окрім випадків самовільного відновлення газопостачання споживачем.

Отже, Бабушкінський районний суд, розглянувши позов (справа № 2-953/02г) 26 березня поточного року (суддя М.М.Романюк), вирішив стягнути з ВАТ "Дніпрогаз" на мою користь відшкодування завданоі моральноі шкоди в розмірі 1000 грн. Але не до честі дніпрогазівців, сплатити мені цю суму без залучення судовоі виконавчоі служби ВАТ "Дніпрогаз" відмовився. Що ж, зачекаю. Головне зроблено: зухвале свавілля зупинуте. Можливо, шановні читачі, у цьому матеріалі ви впізнаєте свою біду. То ж, не розгубіться, не бездійте. Нехай стаття стане вам у пригоді.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64