Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Критикувати В. Ющенка не можна?

Задатися таким дивним запитанням автора цих строк спонукало одне висловлювання в місцевій газеті із доволі “українською” й “лаконічною” назвою “Популярная газета super - местная жизнь”, автори якої вважають її не більше, не менше, як “обязательной для чтения” (нічого не скажеш - дуже патріотично, а головне - скромно); “Наше видання за власні кошти підтримує Українську Народну партію та інших представників блоку партій Віктора Ющенка “Наша Україна”! - декларує газета свою громадсько-політичну позицію ( виходить, що це газета спонсорує політичні партії, а не навпаки?).

Тож, в одному з матеріалів рупора “SUPER-patriotiv”, єдиного, слід розуміти, в місті виразника інтересів національно-свідомих громадян, газета “ЛИЦА” називається “антиющенківською” та такою, яка “протягом кількох років поширює інформацію, яка, на нашу думку, ганьбить-паплюжить ім’я лідера “Нашої України”.

Так, безумовно, на шпальтах нашого видання неодноразово розміщалися критичні матеріали щодо В. Ющенка (до речі, часто-густо тих же самих авторів, тільки з редакційними правками, друкує й “SUPER”). А що, на декларованого месію всіх “маленьких” українців та, що цілком вірогідно, наступного Президента держави, дай Боже йому всіляких успіхів й гараздів, критика не допускається? І це вже сьогодні, задовго до здобуття ним омріяної посади?

Хіба лише йому одному дістаються від нас критичні стріли? Чи, може, Віктор Андрійович найбільш крихкий та вразливий з усього українського політикуму? Чи варто дорікати колегам у “паплюженні ім’я лідера”? Чи не применшується вашими стараннями велич постаті провідника? А йому самому такий “захист” потрібен?

Та невже ж “ЛИЦА” друкують, у розумінні “суперівців”, лише відверто брехливі та наклепницькі матеріали щодо персони лідера націонал-демократів? Чи не мали щастя палкі й гарячкуваті послідовники вельмишановного Віктора Андрійовича з “обязательной для чтения” газети знаходити у нашому виданні правдиві інформації щодо його діяльності, займаної позиції, висловлювань тощо. Та й не тільки ж його.

А скільки матеріалів було надруковано, і я щиро радий, що був до цього особисто причетний як журналіст, про діяльність обласного відділення блоку “Нашої України”, лідера ДОО УНП Івана Шулика, інших представників національно-патріотичного табору. Хіба не інформували ми своїх читачів про перебіг подій регіональної акції “За Україну без Кучми”, де Іван Шулик відігравав одну з провідних ролей серед місцевих політиків. Рішуча, чесна, послідовна позиція політика не могла не сприяти підвищенню як його особистого авторитету серед пересічного люду, так і політичної сили, представником якої він є.

Не мовчимо ми про мітинги, форуми, інші заходи місцевої опозиції, де поряд із знаменами різних партій, у тому числі СПУ, КПУ, УРП “Собор”, “Батьківщини” та інших, гордо майорять й прапори УНП, ПРП та Блоку Ющенка.Чи в багатьох газетах можна прочитати об’єктивну інформацію про подібні заходи? Ми регулярно друкуємо повідомлення про наради чи прес-конференції керівників обласних, міських осередків партій, що входять до “НУ”, і остання, де була висловлена різко негативна позиція щодо можливого (чи тепер неможливого) призначення С. Чукмасова на посаду голови обласного штабу Ющенка з президентських виборів - не виключення. Матеріал з’явився оперативно, вчасно. Лідер обласної організації ПРП Олександр Жир, якого “нашеукраїнці” хочуть бачити на вищеозначеній посаді у регіональному штабі - бажаний гість редакції “ЛИЦ”, що яскраво засвідчують його інтерв’ю у минулих номерах газети.

А згадати, приміром, публікацію про наш дніпропетровський дуже самобутній музично-співочий колектив Гуррт мандрівних дяків “Вертеп” та бесіду кореспондента “ЛИЦ” з лідером ансамблю Тимофієм Хом’яком. Він ділився надзвичайно слушними міркуваннями, просякнутими тривогою й болем за долю української пісні, мови, країни в цілому. Тимофій відкрито декларував свою принципову громадянську позицію і пов’язував сподівання на покращення ситуації з конкретною політичною силою - Блоком Віктора Ющенка “Наша Україна”. Музика проявив себе надзвичайно цікавим співрозмовником, сказавши стільки розумного й слушного. “Наша Україна” може лише пишатися такими прихильниками, а їхня наявність робить їй честь.

Виступаючи на Форумі журналістів, що відбувся минулого місяця у Києві, головний редактор “Популярной газеты», член Національної спілки письменників, помічник народного депутата Василя Червонія, член центрального проводу УНП Сергій Лебідь сказав, що він є фанатом Ющенка. В особистій фанатичній відданості головреда можна не сумніватися, можливо, Віктор Андрійович дуже з того тішиться. Але ж фанатизм засліплює очі, унеможливлює критичне ставлення до того, що відбувається, стає нездоланною перешкодою для прийняття зважених рішень, адекватного реагування на події. Як тут не згадати Біблійне - “Не створи собі кумира”. Чи не поквапився зайве пан Сергій із звинуваченнями на нашу адресу? Чи варто було це робити? Невже ми найперші й найзапекліші на Дніпропетровщині вороги Віктора Ющенка і своєю діяльністю завдаємо його іміджу невиправної шкоди, значно зменшучи шанси на продовження успішної політичної кар’єри?

Якими б “ЛИЦА” не були, але вважати газету “антиющенківською” - абсолютно некоректно. Хоча б тому, що на ньому світ клином не зійшовся. Є багато інших персоналій, гідних максимально пильної до них уваги як у позитивному, так і негативному контексті. От ми й приглядаємося...

P.S. До речі, хоча “Популярка” й називає себе “обязательной”, але чи з‘явився в ній матеріал про подорож головреда на журналістський Форум ( мій репортаж в “ЛИЦАХ” був надрукований 13 червня у п’ятничному номері, та наступної середи 18 числа)? Чи не став “Київький” торт, що привіз з собою пан Лебідь, єдиною ознакою його перебування у столиці? Хоча, можливо, цей матеріал ще “настоюється” на особистому фанатизмі та побачить світ пізніше? Або я пропустив відповідне число газети. Тоді вибачайте. У будь-якому разі хочеться побажати головреду творчого натхнення й успіхів, іншими словами - сили у слові і ділі.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64