Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Чукмасівці дедалі нахабніють

Голова політичної ради блоку В.Ющенко “Наша Україна” в Дніпропетровській області, лідер ДОО УНП Іван Шулик та керівник міської організації ПРП Андрій Денисенко провели прес-конференцію, на якій оприлюднили заяву політради. В ній, зокрема, йдеться:

“Із джерел, близьких до облдержадміністрації, нам стало відомо про візит 21 вересня поточного року лідера блоку “НУ” В. Ющенка до Дніпропетровська, а також те, що його графік з метою узгодження роздано обласним і міським чиновникам. Ми занепокоєні тим, що підготовка такої важливої події відбувається у цілковитій таїні від активу “НУ”, що свідчить про цілеспрямований вплив адмінресурсу. У зв’язку з цим висловлюємо рішучий протест, оскільки 8 політичних партій та 20 громадських організацій блоку Ющенка на Дніпропетровщині повністю грубо і цинічно усунені від підготовки візиту лідера блоку в наш регіон. Це ставить захід під загрозу зриву і штучно провокує черговий конфлікт довкола дніпропетровського відділення “Нашої України”.

Ми обурені тим, що організацією візиту опікується С.Чукмасов, особа, яка працювала проти “НУ” на парламентських виборах, а тепер за нашою спиною змовляється з владою про формат візиту Юшенка в Дніпропетровськ та склад тих, хто буде допущений до зустрічей з лідером блоку. Така поведінка групи Чукмасова викликана замовленням влади або на зрив заходу, або на побудову демократичної “потьомкінської дєрєвні”, де немає місця для тих, хто б міг сказати Ющенку правду про соціально-економічний стан області, взаємини влади й опозиції.

Разом з тим прес-служба самозваного “штабу” Чукмасова поширила брехливе повідомлення про офіційне призначення Чукмасова керівником обласного виборчого штабу “Нашої України”. За наявною у нас достовірною інформацією від членів центрального виборчого штабу такого рішення останнім часом не приймалося, а декілька місяців тому кандидатуру Чукмасова підтримали лише 2 члени штабу, а 10 голосували проти.

Ми переконані, що сепаратні та провокаційні дії групи Чукмасова не мають нічого спільного з позицією Віктора Ющенка, який запевнив представників “Нашої України” на Дніпропетровщині, що призначення керівника обласного виборчого штабу буде здійснено ним особисто з урахуванням позиції політичних сил блоку. Вважаємо, що в ситуації, коли команда Чукмасова вдається до постійних провокацій, Віктор Андрійович має особисто розв’язати всі конфліктні питання довкола обласних штабу та блоку ще до свого приїзду до Дніпропетровська.

Вимагаємо створення спеціальної комісії Політради “НУ”, проведення внутрішнього розслідування та прийняття рішень, які б унеможливили створення таких ситуацій надалі”

Нагадаємо, що Іван Шулик висловлює позицію обласного блоку, створеного 20 серпня поточного року, куди увійшли партії: Українська Народна (УНП), “Реформи і порядок” (ПРП), “Солідарність”, Соціал-національна (СНПУ), Християнський народний союз (ХНС), Республіканська християнська (РХП), Соціал-демократична (СДПУ(Буздугана), Партія захисників вітчизни та два десятки громадських організацій. Всі вони виступають категорично проти призначення Чукмасова на посаду голови регіонального виборчого штабу, вважаючи його представником кланово-олігархічної номенклатури, людиною антиукраїнських поглядів, місія якої полягає у дискредитації В. Ющенка в регіоні та зриві президентської виборчої кампанії лідера “НУ”.

Паралельно, ті з колишніх політичних побратимів, які зголосилися підтримувати Чукмасова, створили свій блок “Наша Україна”. Поряд з “пакетом” громадських організацій його ядро складають всього чотири політичні партії, а саме - Народний Рух України (НРУ), Молодіжна (МПУ), Ліберальна (ЛПУ), Конгрес українських націоналістів (КУН). Головними локомотивами першого блоку є обласні осередки Української Народної партії під орудою Івана Шулика та Партії “Реформи і порядок”, очолюваної Олександром Жиром. Провідну роль у чукмасівському формуванні відіграє НРУ, де головує Віктор Сиченко.

Під час спілкування з журналістами організатори заходу розповіли про отриманий ними напередодні звітньої прес-конференції факс з офісу НРУ, згідно з яким до оргкомітету (створеному, як засвідчував документ, ще 20 серпня) з підготовки й проведення форуму, за ініціативою чукмасівців серед інших було обрано Шулика й Жира.

- Виявляється, я вже півмісяця як заступник керівника цього оргкомітету, - іронізує Іван Шулик. - За цей час я декілька разів зусрічався з Чукмасовим, у тому числі сам на сам. Чукмасов проводив переговори з тим, аби потім він міг доповісти і в штаб Ющенка, і сповістити пресі, що в Дніпропетровську зникли всі проблеми, що він провів таку роботу, за результатами якої всі, хто щось мав проти нього - вже змінили свої думки, що тепер панує єдність. Надісланий нам документ переслідує ту ж саму мету. Я не вірю, що він з’явився ще 20 серпня й пролежав півмісяця “під сукном”. Впевнений, його виготовили спеціально перед нашою прес-конференцією і терміново нам факсували. Ніяких узгодженостей з цією групою немає. Таке творення документів є безмежним цинізмом. Викликає жах те, що, припустимо, в разі перемоги нашого кандидата на президентських виборах, в Дніпропетровську біля керма постане ця непорядна команда.

- Ми бачимо спробу в таїні від нас, але від нашого імені підготувати візит Ющенка і водночас сформувати абсолютно стерильну залу учасників форуму, яка б висловлювала підтримку Чукмасову і, я не виключаю, певним його союзникам з кіл, наближених до облдержадміністрації, - говорить Андрій Денисенко. Щодо інформації про призначення Чукмасова на посаду голови обласного виборчого штабу, то її поширенням, як було зазаначено протягом прес-конференції, займається прес-служба Чукмасова, очолювана таким собі Андрієм Золотарьовим, який, за словами А.Денисенка, на парламентських виборах працював на ставлеників влади, зокрема Драчевського, Мангула (“За ЄдУ”).

- Якщо все ж таки Сергія Чукмасова буде офіційно призначено на посаду голови обл.штабу, що тоді? - задав запитання кореспондент газети “ЛИЦА” представникам обох партій.

- Один з напрямків розвитку ситуаціїї може бути такий: УНП змушена буде проводити виборчу кампанію за свого кандидата окремо,- відповідає І.Шулик. - Але уявіть ситуацію, коли при створеному блоці й відповідно централізованому фінансуванні, ми будемо змушені вдаватися саме до таких дій. Якщо здійсниться найгірше і Чукмасова таки призначать, - партії блоку змушені будуть заявити про зняття з себе відповідальності за результати виборчої кампанії. Саме тому мені доручено організувати низку акцій, аби відстояти нашу спільну позицію.

- В міському осередку ПРП, як і в багатьох інших осередках, це питання обговорювалося і загальні настрій й думки такі: якщо кампанія по виборах Ющенка на Дніпропетровщині опиниться під контролем кланів, ПРП не братиме в ній участі, -заявляє Андрій Денисенко. - Ми не збираємося на своїх плечах приводити до влади чукмасових, бичкових, швеців. Ми переконані - Чукмасов є ставлеником президентської адміністрації і основний задум полягає в руйнації виборчої кампанії Ющенка і приведенні до влади Януковича або іншого узгодженого кандидата.

Що й казати, у складній ситуації опинилися давні й послідовні прихильники “Нашої України” В. Ющенка, провідниками яких в регіоні є І.Шулик та О.Жир. Політичні лідери і словом, і ділом неодноразово доводили свою принципову відданість проголошуваним “Нашою Україною” ідеалам, рішучість й безкомпромісність у досягненні декларованих цілей, не боючись відкрито вступати у конфлікт з існуючою владою, захищаючи та відстоюючи прагнення пересічних українців у зміні пануючого режиму Кучми. Своєю позицією вони заслужили шану й повагу з боку громадян, щиро вболіваючих за долю Батьківщини. Але незважаючи на це, зараз на роль керівників виборчої кампанії Ющенка в області претендують зовсім інші. Більше того, з їхнього боку лунають звинувачення на адресу авторитетних політиків: ”Думаю, що розкольницький обласний блок “Нашої України”, який очолив Шулик, переступить через власні амбіції та почне врешті-решт працювати на спільну справу - перемогу Ющенка на президентських виборах”, - підкидає ватажок НРУ Сиченко. Чи знайоме тобі, читаче, ім’я цього, сказати б, лідера? Ні, й не може такого бути, адже весь час той просидів на своїй посаді, що називається, тихіше водички, нижче травички. І ось тепер несподівано виплив на поверхню. Бо відчув, що зараз для подальшої кар’єри та ще й під крилом “щирого” українця Чукмасова відкриваються небачені горизонти. То ж і намагається за будь-яку ціну не втратити свого шансу. Але чи є в його намірах думка про тебе, виборцю?:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64