Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Армію очікує значне скорочення

Протягом наступних двох років в ході реформування національних збройних сил їхня чисельність має бути скорочена на 155 тис. військовослужбовців - з 355 тис. до 200 тис. Саме таку цифру визнано оптимальною у відповідності з новою воєнною доктриною держави.

Ці дані, спілкуючись із дніпропетровськими журналістами, навів народний депуат України, член політбюро СДПУ (о), перший заступник голови Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Борис Андресюк. Партія призначила його куратором нашого регіону. Перебуваючи цього тижня з робочим візитом на Дніпропетровщині, він зустрівся з офіцерським складом дислокованих тут віськових частин, відповів на численні запитання армійців щодо реформування збройних сил, зустрівся з представниками ЗМІ.

- Зрозуміло, що за таким скороченням стоїть величезний комплекс соціальних проблем, - говорить парламентарій. - Це не означатиме, що людей просто виставлять за ворота частин - і все. Наш комітет, міністр оборони, колегія міністерства зайняли чітку позицію: поки на державному рівні, законодавчо не буде вирішений весь спектр соціальних проблем віськовослужбовців - жодного армійця не буде звільнено. Профільний Комітет вже підготував відповідний законопроект, в якому визначаються терміни і механізми вирішення зазначених питань. Найбільш гостре з них - забезпечення житлом. Сьогодні в армії налічується 48 тис. військових, що не мають квартири. В законопроекті записано, що держава гарантує усунення житлових негараздів протягом шестимісячного терміну. На ці потреби в проекті державного бюджету 2004 р. закладено близько 250 млн грн. Та система, яка існувала в цій сфері дотепер, виявилася недієздатною. На засіданні колегії міністерства виявлені значні порушення, в тому числі й закону. Прийнято рішення створити при Міноборони управління капбудівництва, що використовуватиме власні ресурси, будівельну базу. Ліквідується величезний ланцюг посередників, які нагрівали руки на коштах, виділених для будівництва. Глава відомства Євген Марчук заявив, що бере ці питання під особистий контроль.

Як планується, поменшає й кількість навчальних закладів. Щодо цього, то, згідно розробленого проекту закону, держава має забезпечити продовження навчання курсантів в споріднених за фахом цивільних вузах за рахунок держбюджету.

Суттєве скорочення очікує й збройну техніку. Б. Андресюк зазначає, що сьогодні Україна обирає концепцію “воювати не числом, а вмінням”. Запорука успіху тут - високоточна найсучасніша зброя, новітні технології. В минулому, констатував народний обранець, все це “перекривалося” численною бронетехнікою. За його даними, зараз Україна має танків більше ніж в будь-якій європейській країні - 4 тис. У порівнянні з провідними державами старого світу - це завелика цифра.

- Ми не знаємо що зараз з ними робити, - говорить член профільного Комітету. - Частину доведеться списувати на металобрухт, іншу - модернізувати. Це у той час як Німеччена, Франціїя, Великобританія має на озброєнні від 600 до 800 танків. Ми змінюємо стратегію. Сьогодні всім зрозуміло, що танки - це зручна мішень для високоточної зброї.

Невідкладного вирішення потребують й проблеми утримання в належних умовах й утилізація військових арсеналів. Нині їхня кількість, за словами депутата, вимірюється “декількома сотнями тисяч умовних вагонів” (деякі з них - ще з часів Другої світової). Багато арсеналів зберігаються у неприпустимих умовах, що являє собою велику небезпеку.

Будучи куратором партії по регіону, Б. Андресюк має намір докласти максимум зусиль для вирішення проблеми нормалізації водопостачання в Нікополі й інших районах області. З цим питанням він планує звернутися до прем’єр-міністра В. Януковича. На прес-конференції, серед інших тем, була заторкнута й така:

- Як відомо, нещодавно до Соцінтерну прийнято СПУ та СДПУ (Буздугана). Поза цією міжнародною організацією, незважаючи на намагання туди потрапити, залишається СДПУ (о). Як ви сприйняли звістку про успіх ваших політичних опонентів? Чи не створює це для вас певні проблеми? - поцікавився кореспондент газети “ЛИЦА”.

Наскільки аргументованою й вичерпною була відповідь - судіть самі:

- Це не створює для нас проблем, - говорить Андресюк. - Ми свого часу зробили заявку на вступ, але як будь-яка структура, повинні пройти певний шлях. Сьогодні в Соцінтерні домінують партії соціалістичного спрямування (важко не погодитись із слушним спостереженням об’єднаного соціал-демократа - прим. авт). Партія Мороза сповідує чистий соціалізм, й стукатися у двері Соцінтерна вона почала набагато раніше за нас. Вони й були відкриті... Ми працюємо у цьому напрямку, нашу заявку розглядають... Вважаю, що розмаїття партій соціал-демократичного спрямування в Україні є головною перешкодою до нашого прийняття в Соцінтерн. Але ми не робимо з цього трагедії...:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64