Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Яцуба сказав, що він «під Кучмою»
і порадив всім зайняти таку ж позицію

У виступі на черговій, тринадцятій сесії обласної ради, губернатор-депутат Володимир Яцуба, реагуючи на деякі газетні публікації, рішуче заперечив свої зв’язки з будь-якими політичними кланами України, наголосивши на тому, що він “перебуває лише під Кучмою”. Таке рішення (позицію) він порадив прийняти (зайняти) усім, адже за його словами, це відповідатиме інтересам держави.

Керманич також дав зрозуміти, що його “ніхто нікуди не висуває й не засуває”:

- Не дождетесь! - впевнено заявив голова облдержадміністрації.

Розповідаючи депутатам про останню нараду в Києві за участю Президента, на якій Володимир Григорович був присутній, голова облдержадміністрації переказав “страшилку” від Кучми для обласних керівників: того губернатора, який буде найгірше працювати, а судити будуть по показниках керованого ним регіону, очікує відправлення на пенсію, або звільнення. В.Г. Яцуба не планує для себе такої долі, а значить не дозволятиме послаблення в роботі нікому з тих, від кого залежить соціально-економічне благополуччя Дніпропетровщини.

Аналізуючи поточний стан речей в народно-господарчому комплексі регіону, можновладець відзначив, що тут вдалося втримати стабільність розвитку.

На сесії було прийнято низку регіональних програм.

Одна з них - щодо залучення іноземних інвестицій протягом 2004-2010 років. Зокрема, у доповіді начальника головного управління зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Ю. Завгороднього було відзначено, що порівняно з 2000 р. загальний обсяг інвестицій у Дніпропетровщину збільшився втричі і сягнув понад $600 млн. Зараз за цим показником область посідає друге місце в Україні після Києва. Затверджена програма передбачає створення привабливих умов для інвесторів, збільшення прибутковості та мінімізацію ризику в інтересах стабільного економічного і соціального розвитку, має на меті створення позитивного інвестиційного іміджу, оновлення інвестпаспортів міст і районів області.

Програма “Шкільний автобус”, за яку також проголосували депутати, спрямована на виконання вимог законодавства щодо забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного перевезення до місць навчання і додому учнів та педагогічних працівників.

Серед іншого, народні обранці прийняли рішення про передачу у приватну власність працівникам обласного комунального підприємства “Племптахорепродуктор “Молодіжний”, а також пенсіонерам колишніх племптахорепродуктора “Молодіжний” та птахорадгоспу “Солонянський” земельних ділянок, які нині знаходяться у користуванні облкомунпідприємства.

Затверджено програму розвитку телерадіоінформаційного простору області. Її метою є впровадження державної політики щодо збільшення у регіональному телерадіоефірі частки передач тих компаній, що творять і поширюють інформаційну продукцію місцевої тематики, якої дедалі стає менше через наступ мовників, які входять до загальнодержавних і міжнародних телерадіомереж.

Високодостойні промовники зазначали про необхідність створення окремої мережі Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпаніі, адже, бачите, жителі області не мають можливостей отримувати у повному обсязі інформацію про діяльність місцевих органів влади.

Та хіба ж цієї інформації та ще й у тому вигляді, в якому вона подається, замало? Чи лише її не вистачає дніпропетровчанам для повного щастя?:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64