Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Круглий стіл, за яким зібралися лідери обласних осередків
опозиційних партій і блоків, виявився багатим на гострі кути

Захід був перенасичений суперечками. Між окремими його учасниками вони спалахували не лише через діаметральну протилежність ідеологічних платформ, але й особисту неприязнь та непримиренність, незважаючи навіть на номінальну приналежність конфліктуючих до одного політичного блоку.

Головну мету круглого столу його ініціатори - облорганізації КПУ, Соцпартії, Блоку “Наша Україна” - визначили у назві заходу - “За чесні вибори”. За задумом організаторів, обговорення мало б сприяти виробленню механізмів консолідації й координації зусиль місцевої опозиції задля забезпечення на регіональному рівні прозорості й відкритості майбутніх президентських виборів, потужної протидії можливому застосуванню “брудних технологій”, фальсифікації результатів народного волевиявлення.

- Перед тем, как организовать этот круглый стол, мы сначала “сообразили” на троих (тут і надалі цитати наводяться мовою оригінала - прим. авт), - на початку засідання сказав офіційний представник Блоку “Наша Україна” в Дніпропетровській області, професор Сергій Чукмасов (наскільки вдалий і доречний жарт - нехай судять читачі).

Взяти участь у засіданні було запропоновано й представникам провладних партій, зокрема НДП, СДПУ (о), “Трудовій Україні”, Партії Регіонів, АПУ, ПППУ, проте, як констатували опозиціонери, ті проігнорували запрошення, щоправда, в якості спостерігача на заході був присутній посланець останньої з перерахованих.

Одначе і без представників партій парламентської більшості місцевим лідерам опозиції вистачило тем і приводів для гостро конфронтаційних дискусій.

Так, голова ДОО УРП “Собор” (БЮТ) Орина Сокульська висловила сумніви щодо опозиційності КПУ, на що депутат ВР, перший секретар обкому Компартіі Віктор Борщевський відповів, що комуністична партія є найопозиційнішою від усіх, представники яких тут присутні.

Розряджаючи ситуацію, лідер соціалістів області Юрій Олексієнко у доброму гуморі “помирив” присутніх, заявивши, що більш опозиційно налаштованої до нинішньої влади, ніж СПУ в Україні партії не існує.

У своїх виступах інші представники КПУ “зачепили” лідера БЮТ Юлію Тимошенко, піддавши критиці окремі її висловлювання. Не міг не стати на захист Леді Опозиції голова обласної “Батьківщини” Віктор Ужва.

читати далі>>>:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64