Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Ера" Росії в Україні

"Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярного серед широкої слухацької аудиторії інформаційно-політичного радіо "Ера-FM" його спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії".

Ера Росії в Україні

Щоденна двадцятихвилинна передача прописалася у вечірньому ефірі української радіостанції. Відтепер українців кожного дня детально інформують про ініціативи президента Росії Мєдвєдєва та прем'єр-міністра Путіна як в зовнішній, так і внутрішній політиці, знайомлять з діяльністю уряду РФ й законотворчістю депутатів Госдуми, представляють позицію російських можновладців і подають коментарі тамтешніх політичних оглядачів, розповідають про ситуацію в регіонах Росії, висвітлюють події, що відбуваються в сфері економіки, науки, культури і спорту Російської Федерації.

"С 30 марта российская государственная радиовещательная компания (РГРК) "Голос России" расширит свое присутствие в странах Латинской Америки, а также начнет вещать на украинском и грузинском языках, - провіщав "Комерсант". - Эти нововведения совпадают с внешнеполитическим курсом Москвы, которая считает постсоветское пространство зоной своих интересов. Украинские органы государственного регулирования в сфере радиовещания ничего не имеют против планов РГРК, если ее вещание будет соответствовать нормам отечественного законодательства.

...Новые приоритеты РГРК соответствуют внешнеполитическим установкам Москвы. С прошлого года РФ наращивает связи с латиноамериканскими странами. Что же касается СНГ, то этот регион Москва традиционно считает "своим". Неслучайно на одном из прошлогодних заседаний совбеза РФ, по информации Ъ, было принято решение активизировать усилия по формированию информационного пространства в сопредельных государствах. В этом смысле проект "Голоса России" можно рассматривать как реализацию подобных установок.

...Планы радиокомпании поддержали российские политики, занимающиеся республиками бывшего СССР. "Я положительно воспринимаю подобные шаги. Жители ближнего зарубежья начнут получать объективную информацию о России и ее позиции, которая нередко искажается в их прессе. Наша власть должна создавать благоприятные условия для российских СМИ, которые хотели бы пойти по стопам 'Голоса России", – заявил Ъ глава комитета госдумы по делам СНГ Алексей Островский.
"
/"Голос России" заговорит по-украински,
расширив свое вещание на наше государство"

http://kommersant.ua/doc.html?docId=1144950/

Іншими словами, українському радіослухачеві пропонують російський державний погляд з широкого спектру питань як всередині Росії, так і за її межами зі збереженням в оцінках та експертних думках всіх політико-ідеологічних штампів, притаманних офіційній позиції Кремля.

А чому б "Ері-FM" не знайомити українського радіослухача з тим, що відбувається в суспільно-політичному житті, урядах, парламентах, воєводствах, землях дружніх нам демократичних, таких як і наша Україна, слов'янських країн-членів Європейського Союзу та НАТО як от Польща, Чехія, Словаччина, Болгарія, Словенія?

Адже український ефір і без того вкрай перенасичений різномінтними російськими інформаційно-аналітичними і розважальними програмами. І це - не кажучи про легко доступну широкому читацькому загалу друковану пресу та Інтернет. Відтак інформації, до того ж "з перших вуст", про північного сусіда в Україні аж ніяк не бракує.

Зроблений радіостанцією в такій ситуації вибір, а також тематика й інформаційне наповнення нового проекту вказує на конкретну політичну ангажованість нинішньої редакційної політики "Ери-FM".

Проект, який "Ера" виконує на замовлення "Голосу Росії" - про це оголошують на початку передачі - видається логічним кроком на шляху подальшого цілеспрямованого зросійщення українського телерадіопростору, витіснення з нього вітчизняного україноцентричного продукту.

Чи не виконує в такий спосіб "Ера" отримане політичне замовлення на деукраїнізацію національного ефіру, роблячи тим самим свій внесок у тотальне поглинання його недружньою до нашої країни державою, що з огляду на характер російсько-українських відносин та регулярні антиукраїнські випади Кремля заслуговує на визначення як "стратегічного ворога" України.

Все це тільки підтверджує негативну і вкрай загрозливу тенденцію, що останнім часом все більше набирає оберти - шляхом потужної російської інформаційної експансії Україну намагаються якомога міцніше прив'язати до Росії, прищепити українцям російський дискурс у політичному, суспільному, культурному, ментальному вимірах, насадити в свідомості українців світоглядну спільність, так звану "слов'янську єдність" з росіянами, сприяючи тим самим нівеляції української ідентичності, завдаючи шкоди національній свідомості українських громадян.

У зв'язку з цим як радіослухач висловлюю свій категоричний громадянський протест проти нового спільного з російським радіо медіа-проекту і вимагаю його скасування.

Чи не забули, часом, на радіо "Ера", що, принаймні поки що, Україна - не Росія! Українська держава потребує захисту й розвитку власного інформаційного простору! "Ні!" російській окупації національного ефіру!

Якої, до біса, холЕРИ мене, українця, та ще й на своїй рідній землі позбавляють українського інформаційного продукту, нав'язуючи замість нього прокремлівську пропаганду й агітацію? "НІ!" Ері Росії в українському ефірі!
28.04.2009

Читай також:

"В гостях у Шустера"
Нотатки телеглядача

Цієї п'ятниці, 24 квітня, у Савіка Шустера українців закликали забути про свою національність, а праві радикали захищали не стільки українських патріотів, скільки російськомовних слов'янських расистів. >>>


Українська правда про <русский стиль>
ПРО "РУССКИЙ СТИЛЬ"

"УП" надрукувала запропонований автором персонального сайту "СПЕЦКОР" матеріал "Русский стиль" українського телеефіру". >>>


Найзагрозливішою тенденцією в чудернацькій грі кольорів української політичної палітри нині є, здавалося б, неймовірне сполучення біло-блакитного з біло-червоним, що утворює пекельну для України гаму.

"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом. >>>


В українському ефірі українським глядачам нав'язуються неукраїнські підходи, оцінки, світоглядні позиції

Припиніть паскудство в українському телеефірі!

"Поглузуй з Президента", "Скажи, що Віктор Андрійович неадекватний", "Кажучи про Ющенка, покрути пальцем біля скроні", "Пожартуй над отруєнням Глави держави", "Постав Гаранту діагноз", - схоже, під такими неофіційними девізами нині проходять чимало з популярних ток-шоу всеукраїнських телеканалів. (Доповнено 20.04.2009) >>>


Просто Юля - лідерка кАаліцИйної кАманди помАсковскіх хАлуЙов у Верховній Раді
"КАТельні" від Юлі

Яка мова - така й політика. Цей жахливий мАсковскій акцент українського прем'єра починає "діставати" українців. "Тернопільський прорив" - гідне тому підтвердження!

...У виконанні прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко звичайна "котельня" перетворюється на щось середнє між теплопунктом та "катівнею", адже це слово Юля у притаманній їй манері вимовляє не інакше як "кАтельня". В словах із закінченням на "ція", як от "коаліція", "конференція", "інфляція", "фракція", "організація", "тенденція", "федерація", "газифікація", "глобалізація", "націоналізація", "концепція", "корупція", "приватизація", "адміністрація", "капіталізація", "каналізація", "Франція" та інших подібних Юля замість "і" на кінці завжди говорить "и" (тобто рос. "ы"). Ще однією характерною мовною рисою прем'єрки є невизнання українського суфіксу "ськ" - вона весь час вимовляє його "по-русски", без м'якого знаку. Про ці та інші "кАнцептуальні" особливості Юлиної вимови - в оновленій версії "Словничка для "просто" Юлі".


Кремлівська куртизанка

Любіть Росію!
Братам-малоросам

"Дорогі мОї (з обов'язковим наголосом на "О") українці! Послухайте, що я вам зараз скАжу! Звертаюсь до вас, як Ачільниця Уряду й майбутній Президент України. Любі співвітчизники, мАлю вас, благаю: любіть Росію, як сонце, любіть! Любіть її, як люблю я! Просто любіть Путіна! Любіть Мєдвєдєва, любіть Газпром!" >>>


Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації ВО Батьківщина

"Батьківщина" уБлЮТків

Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації "ВО "Батьківщина" закидає Президенту України Віктору Ющенку надмірну увагу до теми Голодомору, закликає "не чіпати" пам'ятники Леніну й пропонує раз і назавжди стерти з національної пам'яті українців… Майдан. >>>


Леді Ю: "ориентация - север!"

Як би це не було прикро, але доводиться з превеликим сумом констатувати, що теперішня політика українського уряду на чолі з Юлією Тимошенко підтверджує найгірші припущення та найтривожніші очікування. Різка, на 180 градусів зміна курсу нині видається доконаним фактом, як стали ясними і справжні стратегічні цілі, що переслідуються Леді Ю. >>>


ШИЛОВА, ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Так відреагували в обласній філії НСЖУ на останні події навколо Дніпропетровської ОДТРК. Серед висловлених на адресу гендиректорки телерадіокомпанії, депутата облради від Блоку Лазаренка В.Шилової звинувачень - розпалювання в державному ефірі міжнаціональної ворожнечі й расової нетерпимості та вкрай низький професійний рівень. Медійники також гостро скритикували владу за ігнорування їхніх численних звернень та заяв щодо неприпустимості перебування профнепридатної, цинічно-зухвалої й вульгарної В.Шилової на керівній посаді обласної студії державного телебачення. >>>


"Народна правда" про "Україну, яку ми втрачаємо..."

Стаття автора сайту "СПЕЦКОР", розміщена ним на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "Української правди", де відвідувачі мають можливість самостійно розміщувати власні матеріали, стаючи в такий спосіб авторами електронного видання), була визначена редакцією "НП" кращою з поточних публікацій і занесена в рубрику "вибір редакції". >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1007.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1007.php on line 254

Warning: file(./comments/cart_1007.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1007.php on line 254


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1007.php on line 257


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64