Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Одним інвалідом більше

Після майже дворічного стажу хвороби на інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу та констатації останнім плановим обстеженням лабільного перебігу захворювання (декомпенсації) автор Інтернет-сайту "СПЕЦКОР", згідно з висновком медико-соціальної експертної комісії, отримав офіційний статус інваліда ІІІ групи.

Висновок МСЕК

З рекомендацій МСЕК про умови та характер праці:

"Може працювати журналістом в кабінетних умовах, дозволена канцелярська праця. Протипоказані відрядження, значні фізичні навантаження, порушення режиму харчування".

Через відсутність постійного місця роботи за одержаною індивідуальною програмою реабілітації мав звернутися до центру зайнятості. Там отримав інформацію про наявність якраз "підходящої" для свого фаху і стану здоров'я вакансії - …сторожа-охоронця.

Нині закінчив збирати необхідні документи для оформлення пенсії через інвалідність. Очікувана сума щомісячної виплати - трохи більше п'ятиста гривень.

В той же час вартість однієї упаковки тест-смужок для визначення рівня глюкози в крові за допомогою глюкометра "Аку-Чек актив" складає 230 гривень. Так от таких життєво необхідних коробочок (50 смужок в кожній), без яких неможливий належний самоконтроль діабетика та запобігання як гіпер- так і гіпо- глікеміям, мені на тиждень потрібно мінімум дві.

Глюкометр. Прилад для вимірювання глюкози в крові
Глюкометр. Прилад для визначення рівня глюкози в крові

Декомпенсація моєї хвороби, окрім невпинного прогресу супутніх діабету негативних явищ в організмі, проявляється ще й в надзвичайній складності за допомогою інсулінових доз зафіксувати показники цукру в крові на більш-менш нормальному рівні, тобто досягти якщо не компенсації, то хоча б щось наближене до субкомпенсації. Вони виходять або надто високі (понад 14-16 м/моль, і лише тоді тримаються), або якщо тільки наближаються до потрібного рівня (7-8 м/моль) - стрімко падають до гіпоглікемії (менше 2,5 м/моль). Обидва екстремальні стани загрожують втратою свідомості і комою.


Поруч з телефоном та приладом для визначення глюкози в крові - упаковка тест-смужок
до глюкометру "Акку-чек Актив", за допомогою яких вимірюється глікемія

Через це мені буває важко наважитися навіть залишити помешкання, не те що "відбути у відрядження". Подорож у місто кожного разу стає для мене ніби виходом у відкритий космічний простір - чи повернуся звідти; а звичайні для людей сніданки, обіди й вечері перетворюються на життєві іспити з правильності розрахунків хлібних одиниць у блюді та підбору для них відповідної дози інсуліну. Лабільність мого діабету часто-густо призводить до непередбачуваних наслідків після ін'єкцій короткого інсуліну, того, що колять "під їжу", в даному випадку - "Новорапіда".


Шприц-ручка "ФлексПен" для підшкірних ін'єкцій "короткого" інсуліна "НовоРапід"
та в пеналі - шприц і картридж з інсуліном довготривалої дії "Лантус"

Тож і з інсуліном "життя не цукор", а без нього взагалі неможливе. І якщо раніше, у випадку перебоїв з видачею препарату в лікарні, я міг придбати його в аптеці, то нині, через безробіття, вже ні. Проте причина відсутності роботи, а відтак - зарплати, зовсім не криза, не скорочення штату.

Навіть у такий скрутний період та передбачаючи катастрофічні наслідки, не зміг піти на компроміси з власною совістю, знехтувавши громадянською позицією і національною гідністю.

Пишаюсь тим, що навіть за таких умов у мене вистачило волі і характеру піти з редакції газети "Батьківщина" обласного осередку однойменної партії, грошова винагорода від співпраці з якою була єдиним джерелом моїх скромних заробітків: від 650 грн. до 1100 грн. щомісяця, та ще й без соціального пакету. До того ж другу з вказаних сум я отримував всього раза два за весь час роботи. Зазвичай моя винагорода становила 700-800 гривень.


Довідка про призначення пенсії через інвалідність

Гордий за те, що на відміну від своїх старших товаришів по редакції знайшов в собі сили не стати "уБлЮТком", до яких зараховую всіх, хто після раптових метаморфоз, що сталися з БЮТом та її лідеркою, продовжує працювати на відтепер неприховано проросійську, ворожу до України силу - Блок Юлії Тимошенко.

Хіба ж можна не помічати те, як їхня улюблена Юля так старанно і наполегливо, вже більше ніж півроку, накидає на Україну кремлівське ярмо. Буває, думаю собі, чого в її діях більше: кричущої недалекоглядності, необачності, некомпетентності й невігластва чи свідомої, навмисної, підступної з конкретним розрахунком зради національних інтересів на догоду Москві? (Одним тільки газом - он як насмерділа, щонайменше 10 років тхнутиме).

Кого ж Юля, колишня помаранчева принцеса, яка нині більше заслуговує на "статус" кремлівської куртизанки, більше ненавидить й зневажає: Президента Віктора Ющенка чи таки Україну?

Скоріше за все - і те, й інше, все взяте до купи.

Як за таких умов можна робити вигляд, що нічого такого не відбувається і залюбки, незважаючи на кардинальні зміни політичного курсу, продовжувати працювати на благо "Батьківщини"?

От якби ж пощастило закрити очі раз і назавжди вже зараз, поки Україна ще живе, принаймні доживає, поки б'ється її УКРАЇНСЬКЕ серце… щоб не бачити її більше скаліченою та понівеченою цими янучарами-уБлЮТками, після російських тортур, завданих ними та показово-демонстративної страти країни на догоду Кремлю - ось куди насправді веде їхня, тепер уже вважайте спільна, політика, ось що вони люб'язно приготували для України. Не помічати цього і не протидіяти - злочин проти держави! Це демонстрація смиренного "раболєпія" і продажності, переваги шкурних інтересів над громадянським обов'язком й національними почуттями.

Країна без Президента Ющенка, з президентом-рецидивістом Януковичем та прем'єркою-куртизанкою Тимошенко - не моя країна. Якщо пануватимуть вони, то Україна така ж безперспективна, як і я сам.

От і маю...

Хай там як, а Господь все бачить, знає справжні наміри і помисли кожного з нас. Він всіх і розсудить.
07.05.2009

Читай також:

23 квітня розпочався унікальний для нашої країни навчальний курс Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (EASD), який буде тривати протягом трьох днів. До України прибули фахівці-ендокринологи світового рівня з Данії, Великобританії, Німеччини, Греції, Польщі та США.

Як змінити на краще нестерпно "солодке" життя українців,
хворих на діабет?

Щоб відповісти на це запитання
до України приїхали провідні ендокринологи світу

Сьогодні на цукровий діабет страждають 200 млн. жителів Землі, а за 20 років ця кількість може збільшитися до 350 млн. Кожну хвилину в світі від діабету помирає 6 людей, а загальний рівень смертності внаслідок хвороби значно перевищує такі показники від усіх інфекційних захворювань, включаючи СНІД. >>>


Глюкометр. Прилад для вимірювання рівня глюкози в крові

Викликай "Швидку", щойно впадеш в кому. До того - зарано

Лікар швидкої допомоги, прибувши на виклик, образився на хворого діабетом,
що той і досі не в комі

"...Тю, блядь... На хрена я тогда сюда приехал?!", - обурився лікар, коли увійшов до помешкання і побачив, що хворий на цукровий діабет, до якого його викликали, ще не втратив свідомість, а сидить на дивані, оклигуючи від чергового, і цього разу дуже гострого нападу гіпоглікемії - специфічного стану, що виникає через різке падіння рівня глюкози в крові і може призвести до втрати свідомості та коми. >>>


Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації ВО Батьківщина

"Батьківщина" уБлЮТків

Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації "ВО "Батьківщина" закидає Президенту України Віктору Ющенку надмірну увагу до теми Голодомору, закликає "не чіпати" пам'ятники Леніну й пропонує раз і назавжди стерти з національної пам'яті українців… Майдан. >>>


Українська правда про <русский стиль>
ПРО "РУССКИЙ СТИЛЬ"

"УП" надрукувала запропонований автором персонального сайту "СПЕЦКОР" матеріал "Русский стиль" українського телеефіру". >>>


В українському ефірі українським глядачам нав'язуються неукраїнські підходи, оцінки, світоглядні позиції

Припиніть паскудство в українському телеефірі!

"Поглузуй з Президента", "Скажи, що Віктор Андрійович неадекватний", "Кажучи про Ющенка, покрути пальцем біля скроні", "Пожартуй над отруєнням Глави держави", "Постав Гаранту діагноз", - схоже, під такими неофіційними девізами нині проходять чимало з популярних ток-шоу всеукраїнських телеканалів. (Доповнено 20.04.2009) >>>


Вони ПРиБ'ЮТь Україну

Інтенсифікація спроб створення у парламенті коаліції в складі ПР і БЮТ спрямована не на боротьбу з кризою, а проти України та українців, - заявляє лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. >>>


"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом. >>>


Раби, підніжки, грязь, совки!

Цьогорічне відзначення Дня дурня у Верховній Раді надовго запам'ятається українцям - воно увійде у літопис новітньої історії України черговою ганебною сторінкою. Першого квітня 2009 р. депутати відтягнулися що називається "від душі", "на всі сто" та ще й з лишком! Проявили не лише маніакальну ненависть до Президента України Віктора Ющенка, наблизивши дату президентських виборів, але й переконливо засвідчили свою безнадійну "совковість", затвердивши постанову про святкування 26 червня 90-річчя від дня утворення комсомолу України. "За" проголосував 251 народний ДЕГЕНЕРАТ. >>>


Просто Юля - лідерка кАаліцИйної кАманди помАсковскіх хАлуЙов у Верховній Раді
"КАТельні" від Юлі

Яка мова - така й політика. Цей жахливий мАсковскій акцент українського прем'єра починає "діставати" українців. "Тернопільський прорив" - гідне тому підтвердження!

...У виконанні прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко звичайна "котельня" перетворюється на щось середнє між теплопунктом та "катівнею", адже це слово Юля у притаманній їй манері вимовляє не інакше як "кАтельня". В словах із закінченням на "ція", як от "коаліція", "конференція", "інфляція", "фракція", "організація", "тенденція", "федерація", "газифікація", "глобалізація", "націоналізація", "концепція", "корупція", "приватизація", "адміністрація", "капіталізація", "каналізація", "Франція" та інших подібних Юля замість "і" на кінці завжди говорить "и" (тобто рос. "ы"). Ще однією характерною мовною рисою прем'єрки є невизнання українського суфіксу "ськ" - вона весь час вимовляє його "по-русски", без м'якого знаку. Про ці та інші "кАнцептуальні" особливості Юлиної вимови - в оновленій версії "Словничка для "просто" Юлі".


Кремлівська куртизанка

Любіть Росію!
Братам-малоросам

"Дорогі мОї (з обов'язковим наголосом на "О") українці! Послухайте, що я вам зараз скАжу! Звертаюсь до вас, як Ачільниця Уряду й майбутній Президент України. Любі співвітчизники, мАлю вас, благаю: любіть Росію, як сонце, любіть! Любіть її, як люблю я! Просто любіть Путіна! Любіть Мєдвєдєва, любіть Газпром!" >>>


ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ПРОРИВ
Новообрана Тернопільська обласна рада розпочала свою роботу

"Кремлівська куртизанка" зазнала від патріотично налаштованого електорату першого, але дуже дзвінкого ляпаса, відлуння якого прокотилося цілою країною. "Тернопільський прорив" потребує подальшого розвитку й результативного закріплення в наступних виборчих кампаніях. >>>


Леді Ю: "ориентация - север!"

Як би це не було прикро, але доводиться з превеликим сумом констатувати, що теперішня політика українського уряду на чолі з Юлією Тимошенко підтверджує найгірші припущення та найтривожніші очікування. Різка, на 180 градусів зміна курсу нині видається доконаним фактом, як стали ясними і справжні стратегічні цілі, що переслідуються Леді Ю. >>>


Дипло"мать твою"!

Про ноту українського Міністерства закордонних справ стосовно образливих, відверто хамських висловлювань російського посла Черномирдіна на адресу керівництва держави та України загалом, вперше дізнався з випусків телевізійних новин.
Звернув увагу на те, що українські канали неодмінно супроводжували це повідомлення коментарями й відгуками з боку російських офіційних осіб - депутатів держдуми РФ, зокрема Костянтина Затуліна, представників профільних комітетів, відповідних служб і відомств. Мимоволі складалося таке враження, що без наявності їхніх гнівних рецензій нота нашого МЗС виходила якоюсь ніби і не вповні легітимною, не самодостатньою, не повноцінною, такою, що неодмінно потребує російських резолюцій. >>>


В'ячеслав КИРИЛЕНКО заявляє
про "граничну активізацію 5-ої колони" в Україні

...і закликає весь демократичний світ замислитися стосовно долі України, поки ще не пізно

На установчих зборах громадського руху "За Україну!" обраний лідером цього об'єднання народний депутат В'ячеслав Кириленко закликав демократичний світ замислитися з приводу "ключової й неповторної ролі України для безпеки цілого європейського регіону", висловивши при цьому занепокоєння, щоби "не стало пізно гуртувати весь цивілізований світ на захист завоювання демократії у східній Європі". У своїй промові політик також наголосив на "граничній активізації 5 колони в Україні" та відзначив ідеологічну тотожність БЮТ та Партії регіонів, назвавши їх "двома найбільшими вождівсько-олігархічними політичними кланами". >>>


"Народна правда" про "Україну, яку ми втрачаємо..."

Стаття автора сайту "СПЕЦКОР", розміщена ним на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "Української правди", де відвідувачі мають можливість самостійно розміщувати власні матеріали, стаючи в такий спосіб авторами електронного видання), була визначена редакцією "НП" кращою з поточних публікацій і занесена в рубрику "вибір редакції". >>>


Олег ТЯГНИБОК: "Московське ханство обклало Україну 10-річною даниною. Ціна питання - ярлик на князювання в Україні."

Так лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок прокоментував підсумки російсько-українських газових перемовин. В інтерв'ю у підсумковому випуску "ТСН" на "1+1" від 25 січня 2009 року, він, зокрема, зазначив: >>>


Газові угоди можуть визнати недійсними,
якщо буде доведено тиск на Дубину

Про це заявляє Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський. >>>


Дмитро Чобіт: МАКУХА, або штрихи до політичного портрету БЛОКУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО. - Броди: Просвіта, 2008

"Долг платежом красен"?
Газовими контрактамиТимошенко розрахувалася з Росією за ЄЕСУ?

Декілька штрихів з політичного портрету Ю.В. Тимошенко, намальованого колишнім народним депутатом I-III скликань, членом фракції БЮТ у ВР та політради "Батьківщини", члена Національних спілок письменників, журналістів та краєзнавців України Дмитром Чоботом у книзі "Макуха". >>>


Московські газові угоди - капітуляція України

Таку оцінку привезеним з Москви Юлією Тимошенко контрактам між "Газпромом" та "Нафтогазом" дав перший заступник глави секретаріату Президента Олександр Шлапак. Він вважає закладені в документі умови несиметричними, невигідними й несправедливими для України та згубними для української економіки. "Контракти, які підписала Україна, інакше ніж капітуляцією, охарактеризувати не можу, - говорить О. Шлапак. - Україна вже у 2009 році отримуватиме газ за європейськими цінами, розмови ж про знижку - від лукавого. Якби ми зразу перейшли на європейські ціни як на газ, так і на транзит, ми б отримали додатково більше $ 1 млрд . У 2010 р. Україна отримуватиме газ за ціною, яка є однією з найвищих в Європі і це - без врахування доставки газу. Україна і Білорусь залишаються єдиними транзитними державами, які не використовують європейську формулу ціни транзиту. Починаючи з 2010 року ціна на газ для України буде однією з найвищих, а транзитний тариф - одним з найнижчих. Ослобливі умови цих контрактів - на поставку газу і на транзит - є повністю асиметричними". >>>


"Білоруський сценарій" для української ГТС

Директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан називає укладену в Москві газову угоду "пасткою для Нафтогазу" і вважає, що нею уготований "білоруський сценарій" для газотранспортної системи України. >>>


Громадськість вимагає від РНБОУ
розкрити московські таємниці Тимошенко

Оргкомітет Громадянської Асамблеї України звернувся до Секретаря РНБОУ Раїси Богатирьової з пропозицією оприлюднити достовірну інформацію про угоди, укладені в Москві між "Нафтогазом" та "Газпромом" 19-го січня цього року. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1013.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1013.php on line 394

Warning: file(./comments/cart_1013.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1013.php on line 394


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1013.php on line 397


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64