Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Сталін-Live". Радянський фашизм

Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилися початком кампанії з реабілітації сталінізму. Старт організованого "відбілювання вождя народів" відбувся на шустерівській "свободі", у п'ятницю, 8 травня.

Фатальна для України поразка національно-демократичної євроатлантичної ідеї розвитку, що сталася внаслідок низки об'єктивних і суб'єктивних негативних чинників у взаємовідносинах провідних сил Помаранчевого Майдану та їхніх лідерів, продовжує завдавати свої руйнівні удари українській державі, її національній ідентичності.

Черговий етап комуно-совкового ренесансу в Україні та її стрімкої радянізації ознаменувався передбаченим мною у футуристичному спец-проекті "Вперед, у минуле!" початком кампанії з реабілітації сталінізму. Це сталося в передачі "Шустер - live", присвяченій порівнянню постатей Гітлера та Сталіна.

Логічно припустити, що за задумами авторів в програмі мали обговорити причини появи двох диявольських тоталітарних режимів - комуно-більшовицького й фашистського та, природно, засудити їхні злочини проти людства. Тобто ток-шоу повинно було стати набатом нинішнім поколінням про небезпеку тиранії та культів особистостей всіх мастей. Одначе завдяки своєрідній якості складу запрошених в студію гостей й очевидним прорахункам Савіка Шустера як ведучого, передача призвела майже до зворотнього (!) ефекту.

Основними ініціаторами-носіями ідеї реабілітації сталінізму виступили депутати ВР від Партії регіонів: Нестор Шуфрич, Валерій Коновалюк, секретар Донецької міської ради, теж "біло-блакитний", відомий своїми різкими антиукраїнськими настроями та українофобськими заявами Микола Левченко.

Вони в унісон вимагали не чіпати Сталіна і в жодному разі не порівнювати його з "нєгодяєм і шизофрєніком" Гітлером (ніби Сталін не такий самий). Дружно захищаючи Йосипа Віссаріоновича, регіонали казали, що він консолідував радянський народ на боротьбу проти ворога у доступний йому спосіб.

Отже Сталін, за ними - визволитель, талановитий полководець і стратег, що звільнив від коричневої чуми всю Європу, принісши туди мир, спокій і благоденствіє. Тож хоч якось порівнювати Сталіна з Гітлером, за шуфричами-левченками-коновалюками є злочином і кощунством! Отакої!

Мільйони українців, закатованих, замордованих, розстріляних, знищених сталінськими репресіями, Голодомором та використаних через бездарне й жорстоке командування військовими операціями як гарматне м'ясо на фронтах Другої світової, - це для шуфричів цілковите ніщо, не варті уваги деталі, такі собі не вповні підтверджені та перевірені дані.

Завдяки напрочуд"вмілому" веденню програми Савіком Шустером, українські науковці й патріотично налаштовані політики, які перебували в студії у вже звичній меншості порівняно з запрошеними делегатами від п'ятої колони, протягом ефіру залишалися в тіні. Їм хоча і надавалося слово, проте значно рідше і коротше за часом від реплік та виступів їхніх проросійських опонентів-сталіністів.

Цю антиукраїнську й антилюдську чортівню, а також параноїдальну ахінею Романа Віктюка щодо незбагненності особистостей Гітлера та Сталіна для пересічних смертних, яка виглядала ледь не осанною двом кровавим диктаторам, Шустер не наважився перервати - лишень ніяково посміхався під час цього, здавалося, безупинного потоку маячні. А от в бік представника ВО "Свобода", який безуспішно просив слова, ведучому таки вистачило нахабства зробити зауваження: "А вы уверены, что не скажете глупость? Я - не уверен".

Передача в чергове підтвердила видну неозброєним оком упередженість з боку Савіка Шустера до учасників програми та виокремлення серед них власних (редакції програми/керівництва каналу) фаворитів. Те саме відчувається й у періодично висловлюваних Шустером особистих оцінках окремих персоналій, демонстрованому ним ставленні до тих чи інших поглядів гостей студії, а ідеологічна спрямованість ТРК "Україна" проявляється безпосередньо в темах ток-шоу.

Залишається лишень із сумом констатувати, що Шустер на початку роботи в українському телеефірі і те, на що він перетворився зараз - дві великі різниці. Від збалансованості, виваженості й неупередженості "раннього" Савіка, що приїхав до України жати свою журналістську ниву після закриття в Росії "Свободи" (як передачі так і явища), не залишилося й сліду.

Здається, його програма та багато подібних, що присутні на загальноукраїнських телеканалах, спеціально призначені для перетягування в Україну російської історичної, культурної, політико-ідеологічної, ментальної парадигми, створення такого собі "русского" інформаційного "поля".

Потрібний ефект досягається завдяки:

- вибору чужих для України тем передач - вони все більш стають загально-радянськими, спільними для народів колишнього СРСР і актуальними в першу чергу для колись головного складоутворюючого елементу "Імперії зла", а нині її правонаступниці - Російської Федерації;

- підбору складу учасників - все більше стає росіян: політиків, аналітиків, істориків, митців, представників шоу-бізнесу.

У такий спосіб стираються українські національні грані, досягається ефект спільного соціально-політичного, історико-культурного простору, нав'язується ідея єдиного для України та Росії слов'янського інтересу, минулого і майбутнього.

Не випадково майже після кожної репліки постійного представника Росії в НАТО Дмітрія Рогозіна (без його участі за посередництва супутникового зв'язку з Брюсселем передача, звісно, не відбулася б) Шуфрич повторював: "правильно сказал господин Рогозин", "как верно заметил господин Рогозин", "в поддержку того, о чем сказал Рогозин, хочу добавить…" і т.д і т.п.

Складається враження, що без російського десанту політиків, політологів, митців ці передачі на українському телебаченні просто "нелегітимні". Чому українці не можуть вести розмову з українцями, самі з собою і про своє ж? Чому це має обов'язково відбуватися в присутності та за активної участі в українській розмові російського "брата", ще й під пильним його наглядом з наступними настановами і повчаннями?

Виходить, що після закриття російської "свободи" Савік робить все, аби те, від чого втік з Росії, відродилося в Україні. Вочевидь для цього експерименту, який вже дає перші відчутні результати, йому України не шкода. Позаяк сам він, коли буде потрібно, легко підшукає собі якусь іншу країну - наступну жертву російської телевізійної експансії.

Ця ж конкретна передача, що мала б засудити гітлеризм і сталінізм, через відповідний підбір учасників та манери її незмінного ведучого радше перетворилася на інструмент реабілітації сталінізма, щонайменше нічим не кращого, а за обґрунтованою позицією низки вітчизняних й іноземних вчених - гіршого за гітлерівський фашизм.

Отже програма вкотре стала знаряддям зневаги до українства, а цього разу ще й актом наруги над жертвами сталінського режиму, що відбувався під фронтову "Мурку" на акордеоні від Яна Табачника в перерві "дебатів". Чим не РАДЯНСЬКИЙ ФАШИЗМ!?

Я особисто, зціпивши від злості зуби, зміг додивитися до опівночі, коли до центрального мікрофону був запрошений, і без того не ущемлений в праві на голос з місця, тобто з крісла - Нестор Шуфрич. Він настільки "задовбав" своїми розлогими репліками, що витримати його ще й від мікрофону вже не залишилося сил.

Шокуючий ефект справила й та надзвичайна ніжність, з якою цей регіонал з гулькою на лобі та представник продажної української псевдо інтелігенції Володимир Яворівський тиснули один одному руки на знак солідарності в різко негативних характеристиках на адресу Президента, в яких Ющенко виступав ледь не "сучасним Гітлером".

Взагалі ж українське телебачення як в ці "святкові", так, власне, й в інші дні, справляє жалюгідне враження.

На українських екранах, незалежно від пори року суцільно царює російський мілітарний дух - по всіх каналах зранку до ночі "Солдати", "Кадети", "Ліквідації" і т.д. і т.п.

В сучасних фільмах в кадрі неодмінно присутні російські триколори, портрети Путіна, Медвєдєва, у фільмах на історичну тематику віншуються "подвиги" ЧК, НКВД, СМЕРШ, КГБ та інших.

Ці фільми - цілеспрямована і добре спланована атака на нашу рідну мову, національну свідомість, український світогляд, історичну пам'ять нашого народу; намагання стерти його ідентичність в часі і просторі, знівелювати й знищити наше національно-культурне коріння.

А в підготовленій "українськими" телевізійними каналами передачах на честь 9 травня дуже бракувало таких, які б присвячувалися висвітленню ролі в Другій світовій війні саме України, внеску в перемогу над фашизмом саме українського солдата (в тому числі вояків ОУН-УПА), українського народу загалом.

Натомість канали прикрашали свої логотипи чужою для України за походженням, абсолютно невмотивовано використаною як символ георгієвською стрічкою і демонстрували передачі, які здебільшого возвеличували подвиг лишень совєцького, а точніше - "русского солдата", з екранів не сходили червоні прапори, кремлівські куполи, червона площа, сталіни, жукови та інші.

Отже георгієвська стрічка заслуговує на визначення такого собі ідентифікатора або ж малообізнаності її носія, або ж свідомої демонстрації неукраїнськості та ворожості до України.

Радянський фашизм наступає.
09.05.2009


Стаття, розміщена автором 9 травня на "Народній правді" /УП/, стала однією з найбільш коментованих серед поточних публікацій. Вже наступного дня (10/05/2009) кількість коментарів сягнула 86.

Один з Інтернет-проектів <Української Правди> З коментарів відвідувачів "НП":

"Ніякої фатальності я не побачив і не бачу, тож не змішуйте густо фарби. Натомість ставлю + за Ваше бачення вчрашнього ток-шоу... "

***

"Ще один доказ на користь того, що НП таки є дзеркалом української дійсності..."

***

"Ужас! Прямо таки крик души – Русские идут! Я передачу не смотрел, так что не буду особенно и спорить по деталям именно передачи. Но то что действительно нет грамотных и талантливых передач на нашем ТВ посвященных специфике украинской истории, скажем так, – это факт. И этот факт настораживает. Или что-то делается не так – но у нынешнего режима В.Ющенко были все, подчеркиваю – ВСЕ возможности делать ТАК. Или реальность таки такова, что нынешнее положение соответствует этой реальности. В любом случае считаю что подобного рода публикации типа – Русские идут! – не есть хорошо. Ибо именно в этом стиле действовал В.Ющенко – а результаты ох как плачевны."

***

"Мне кажется, что автор чрезмерно сгущает ситуацию и в какой-то мере пытается нагнетать напряженность. Я просто хотел бы напомнить очевидный факт, который как-то опускается и о котором все время забывают. – Если мы будем иметь проблемы с Россией, мы никогда не станем европейской страной. И никто за нас эти проблемы не решит."

***

"Мазур, а чего стонать? Продайте квартиру и снимите на эти деньги сериал про УПА,где на заднем плане будет украинская символика и портреты Мазепы,Бандеры,Шухевича и Ющенко.Только что посмотрел фильм "В бой идут одни старики" и подумалось, а что бы сейчас сказал Маэстро Титаренко, обо всех этих свидомитских игрищах?".

***

"+! Розмовляв вчора з учасниками передачі. Кажуть, маразм з боку Шустера ще той! Рота закривав, слова не давав, носився з Лєвчєнком, як з яйцем перепеченим. Казали, більше на той шабаш ніколи не підуть".

***

"Valeriy лукавит в рассуждениях о том, с чего начинается фашизм. Очень испугался режима Ющенко. Я не выскзывался за установление режима, при котором кому -то закрывали бы рот. Я только сказал, что Ющенко не устанавливал пока никакого режима. Я только констатирую, что пока в Украине Ющенко, то у всех, в т.ч. и у Valeriy есть право и возможность высказаться таким образом, как он считает нужным. Я только за это. Если придут к власти те, кому симпатизирет Valeriy, то такая возможность вряд ли сохранится, разве что только для него одного. В биографии Шустера ничего выдающегося. Неудавшийся врач, чиновник от медицины, лечить людей не умеет, поэтому решил их оболванивать. Шулер от информации".


Читай також:

Ера Росії в Україні

"Ера" Росії в Україні

"Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярної серед широкої слухацької аудиторії радіостанції "Ера-fm" її спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії". >>>


"В гостях у Шустера"
Нотатки телеглядача

Цієї п'ятниці, 24 квітня, у Савіка Шустера українців закликали забути про свою національність, а праві радикали захищали не стільки українських патріотів, скільки російськомовних слов'янських расистів. >>>


Українська правда про <русский стиль>
ПРО "РУССКИЙ СТИЛЬ"

"УП" надрукувала запропонований автором персонального сайту "СПЕЦКОР" матеріал "Русский стиль" українського телеефіру". >>>


Найзагрозливішою тенденцією в чудернацькій грі кольорів української політичної палітри нині є, здавалося б, неймовірне сполучення біло-блакитного з біло-червоним, що утворює пекельну для України гаму.

"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом. >>>


В українському ефірі українським глядачам нав'язуються неукраїнські підходи, оцінки, світоглядні позиції

Припиніть паскудство в українському телеефірі!

"Поглузуй з Президента", "Скажи, що Віктор Андрійович неадекватний", "Кажучи про Ющенка, покрути пальцем біля скроні", "Пожартуй над отруєнням Глави держави", "Постав Гаранту діагноз", - схоже, під такими неофіційними девізами нині проходять чимало з популярних ток-шоу всеукраїнських телеканалів. (Доповнено 20.04.2009) >>>


Під люстрацію підпадає як мінімум
251 народний депутат України

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" закликає українців запам'ятати імена тих депутатів, які проголосували за відзначення річниці "активного помічника" злочинного комуністичного режиму. Українці на практиці побачили, скільки насправді латентних комуністів знаходиться в українському парламенті. Ці пройдисвіти вкотре обдурили своїх виборців, ідучи до Верховної Ради під біло-блакитними, білосердешними, самооборонівськими та литвинівськими прапорами. Як виявилося, вони прийшли до вищого законодавчого органу держави за квотою компартії. >>>


Просто Юля - лідерка кАаліцИйної кАманди помАсковскіх хАлуЙов у Верховній Раді
"КАТельні" від Юлі

Яка мова - така й політика. Цей жахливий мАсковскій акцент українського прем'єра починає "діставати" українців. "Тернопільський прорив" - гідне тому підтвердження!

...У виконанні прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко звичайна "котельня" перетворюється на щось середнє між теплопунктом та "катівнею", адже це слово Юля у притаманній їй манері вимовляє не інакше як "кАтельня". В словах із закінченням на "ція", як от "коаліція", "конференція", "інфляція", "фракція", "організація", "тенденція", "федерація", "газифікація", "глобалізація", "націоналізація", "концепція", "корупція", "приватизація", "адміністрація", "капіталізація", "каналізація", "Франція" та інших подібних Юля замість "і" на кінці завжди говорить "и" (тобто рос. "ы"). Ще однією характерною мовною рисою прем'єрки є невизнання українського суфіксу "ськ" - вона весь час вимовляє його "по-русски", без м'якого знаку. Про ці та інші "кАнцептуальні" особливості Юлиної вимови - в оновленій версії "Словничка для "просто" Юлі".


Кремлівська куртизанка

Любіть Росію!
Братам-малоросам

"Дорогі мОї (з обов'язковим наголосом на "О") українці! Послухайте, що я вам зараз скАжу! Звертаюсь до вас, як Ачільниця Уряду й майбутній Президент України. Любі співвітчизники, мАлю вас, благаю: любіть Росію, як сонце, любіть! Любіть її, як люблю я! Просто любіть Путіна! Любіть Мєдвєдєва, любіть Газпром!" >>>


Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації ВО Батьківщина

"Батьківщина" уБлЮТків

Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації "ВО "Батьківщина" закидає Президенту України Віктору Ющенку надмірну увагу до теми Голодомору, закликає "не чіпати" пам'ятники Леніну й пропонує раз і назавжди стерти з національної пам'яті українців… Майдан. >>>


Леді Ю: "ориентация - север!"

Як би це не було прикро, але доводиться з превеликим сумом констатувати, що теперішня політика українського уряду на чолі з Юлією Тимошенко підтверджує найгірші припущення та найтривожніші очікування. Різка, на 180 градусів зміна курсу нині видається доконаним фактом, як стали ясними і справжні стратегічні цілі, що переслідуються Леді Ю. >>>


"Народна правда" про "Україну, яку ми втрачаємо..."

Стаття автора сайту "СПЕЦКОР", розміщена ним на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "Української правди", де відвідувачі мають можливість самостійно розміщувати власні матеріали, стаючи в такий спосіб авторами електронного видання), була визначена редакцією "НП" кращою з поточних публікацій і занесена в рубрику "вибір редакції". >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1021.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1021.php on line 377

Warning: file(./comments/cart_1021.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1021.php on line 377


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1021.php on line 380


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64