Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Злиденність регіонального FM-радіопростору

Під час мандрівок FM-ефіром складається враження, що основною місією цих радіостанцій є пропаганда безсмаку, антиінтелектуалізму й відвертої непристойності.

На Дніпропетровщині, що типово для цілої України, якщо ввімкнути FM, то можна почути десятки різних радіостанцій. Серед них є як місцеві, так і загальноукраїнські. Всі вони мають музично-розважальну спрямованість.

Переважною більшістю, 95 %, в ефірі лунають англо- та російськомовні пісні, решту відсотків ділять між собою виконувані французькою, німецькою, італійською і українською мовами. Під час інтерактивного зв'язку ведучі програм, за незначним виключенням, використовують лише російську.

Спільною, характерною рисою для всіх регіональних, і не тільки, радіостанцій є мізерна кількість тематичних програм власного виробництва. Передачі здебільшого представлені поцупленими з Інтернету випусками новин, шоу-бізнесу, прогнозами погоди, гороскопами, спортивними оглядами, історичними довідками, вікторинами. Кожна з них не перевищує п'яти хвилин і повторюється на день по кілька разів.

У новинах передусім використовують повідомлення провідних інформаційних агентств. Власних зусиль вистачає лише на одне-два коротенькі про місцеві події та й те, в основному, з максимально стислих, протокольних інформацій прес-служб обл-, міськадміністрацій. Власним продуктом у таких передачах стає лише голос ведучого. Своїми зусиллями виготовляються рекламні ролики.

Звертає на себе увагу катастрофічна одноманітність ефіру. Відсутність оригінальних авторських програм та яскравих особистостей серед ведучих і ді-джеїв робить радіостанції схожими одна на одну як краплини води. Чи не єдиною ознакою, за якою їх можна відрізнити, є частота, на якій ведеться мовлення.

Поширеною формою використання ефіру виступають так звані програми привітань, коли до студії телефонують слухачі, замовляючи пісню. Тоді місія ведучого полягає в тому, аби запитати ім'я абонента, з'ясувати, який в нього настрій, кого він вітає, і, побажавши найкращого, оголосити музичний номер.

Декілька разів на день на хвилях радіостанцій - вікторини. Слухачі мають шанс продемонструвати свою "обізнаність" у сфері кіно, шоу-бізнесу, спорту. Часто-густо трапляється так, що запитання звучать настільки примітивні, що вікторина не робить честі ні тим, хто, її проводить, ні тим, хто бере в ній участь.

Жодна з регіональних радіостанцій та більшість нерегіональних, що ретранслюються в області, не мають аналітичних програм. Залишаються для них невідомими такі жанри, як інтерв'ю, репортажі, ток-шоу на політичну чи соціальну тематику.

З часу зникнення з ефіру радіо "Довіра" ретрансляцій "Свободи" вона втратила значну частину слухачів, які вирізняли "Довіру" з числа багатьох інших FM-станцій саме через можливість почути на її хвилях гострі, правдиві матеріали на політичну, громадську й інші теми. Відтепер "Довіра" просто "розчинилася" в ефірі.

Використання державної мови в FM-просторі - мізерне, але й те, що є, надзвичайно низької якості, аж до суржику, з яскраво вираженим російським акцентом.

Програми багаті на слизькі, часом відверто вульгарні чи навіть просто непристойні анекдоти, недотепні жарти, вислови, блатну зеківську музику й лексику.

Не може не викликати занепокоєння взятий FM-потугами курс на дегенератизацію населення.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64