Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Тягнибок + Шилова = ?

Неймовірно, але факт: Тягнибок став на захист Шилової. Чого б це? Може, лідер "Свободи" тепер і за… "слов'янську єдність", і російську мову як другу державну?

У своєму блозі на "Українській правді" лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок в повідомленні під заголовком "Інформаційна блокада на Січеславщині" написав про звернення, що надійшло до очолюваної ним партії від журналістів "Дніпропетровського Державного" (51 канал). Співробітники телерадіокомпанії просять "допомогти прорвати інформаційну блокаду, яку створила місцева влада та їхні "боси" на загальноукраїнському рівні".

Олег ТЯГНИБОК Вікторія/Віталія ШИЛОВА
"От чего немеют зубы, как дрожат от страсти губы
Ты поймеш когда поцелуешь грязь"

/р.г. Агата Крісті/

"Прикро, що ігнорують висвітлення "війни" журналістів Дніпропетровського Державного з місцевою владою не лише можновладці, яким після розголошення цього конфлікту доведеться звільнити свої крісла, - пише Олег Тягнибок. - Мовчать і так звані колеги по цеху - місцеві журналісти, які служать не свободі слова, а своїм панам-олігархам".

При цьому політичний лідер зазначає, що "команда ігнорувати скандал, в якому майже втопилася вся Дніпропетровська влада, дуже ретельно виконується місцевими холуями. Навіть медики побоялися виконувати свої обов'язки - чергувати біля голодуючих".

"Ми спільно повинні прорвати інформаційну блокаду на Дніпропетровщині та відстояти свободу слова" - акцентує пан Олег і надає повний текст звернення журналістів Дніпропетровського Державного:

"20 липня
Журналісти дніпропетровського Державного розпочали безстрокове голодування на знак протесту проти безпрецедентного тиску на телеканал з боку губернатора Дніпропетровщини Віктора Бондаря. У телеканалу заарештовані рахунки, відключені більшість телефонів, неможливо придбати бензин для виїзду на зйомки, ремонтувати та утримувати телевізійне обладнання. Протягом 8-ми останніх місяців на телекомпанії пройшло 10 перевірок контролюючих органів.

Журналісти Дніпропетровського Державного вимагають зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком, щоб відстояти телеканал і захистити свободу слова, права людини та право вибору.

21 липня 2009
Триває голодування журналістів Дніпропетровського Державного. Вночі двом журналісткам - Вікторії Паніній та Ользі Артюшенко стало зле. На жаль поряд не було лікарів, адже Управління охорони здоров'я не надіслало на Дніпропетровський Державний лікарів для чергування біля голодуючих.

Генеральний директор Дніпропетровського Державного Вікторія Шилова поклала всю відповідальність за здоров'я журналістів на губернатора Віктора Бондаря та його оточення, які в бажанні знищити Дніпропетровський Державний телеканал перейшли останню межу.

Жоден чиновник Облдержадміністрації не зустрівся з голодуючими журналістами. До того ж помітна інформаційна блокада у висвітленні голодування журналістів з боку приватних ЗМІ, навіть сайт Українська правда жодного рядка не написав про цю подію.

Головне прагнення і вимога журналістів - зустрітися з Президентом України Віктором Ющенком. Голодування триває".

У викладених оцінках щодо "інформаційної блокади", "служіння холуїв панам-олігархам", "знищення каналу", "відстоювання свободи слова" в даному конкретному випадку, як на мене, лідер партії демонструє вкрай спрощений, поверховий підхід.

Я, приміром, не є нічиїм холуєм, ніякому панові не служу, неодноразово виступав і виступатиму як на своєму персональному сайті, так і інших Інтернет-ресурсах з різкими критичними матеріалами про відсутність як на всеукраїнському, так і регіональному рівні україноцентричного телебачення, де б події в світі і в регіонах висвітлювалися з позиції України, з точки зору національних інтересів.

Рішуче засуджував (і продовжу це робити) будь-які антиукраїнські, антидержавницькі прояви на українському телебаченні, не зважаючи на статус каналів, їхні назви, власників, територію розповсюдження сигналу і гучні імена ведучих програм.

Ось, наприклад, лише деякі з моїх публікацій, присвячених цій темі:

"Україна, яку ми втрачаємо. Свобода слова проти української державності?"
/Народна правда, один з проектів "УП"/
Внутрішньо-політична ситуація в країні й те, як вона відображається в публічних дискусіях політиків на голубих екранах, все більше наводить на тривожні припущення, що Україну немов навмисно, ніби на відпрацювання отриманого звідкись замовлення, вперто й цілеспрямовано підштовхують на шлях стратегічної національної поразки, за якою - суцільна руїна.
(У лютому 2009р. ця стаття, розміщена автором на "Народній правді", була визначена редакцією "НП" кращою поточною публікацією і занесена в рубрику "вибір редакції". У такому статусі матеріал перебував до кінця травня.)

"Русский стиль" українського телеефіру"
/Українська правда/
Здається в жодній іншій країні розвинутої демократії її інформаційний простір не працює проти власної ж держави та національних інтересів так, як це відбувається в Україні.

"Сталін- Live ". Радянський фашизм"
/МАЙДАН/
Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилася початком кампанії з реабілітації сталінізму. Старт "відбілювання вождя народів" відбувся на шустерівській "свободі", у п'ятницю, 8 травня.

"Ера" Росії в Україні"
/СПЕЦКОР/
Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярної серед широкої слухацької аудиторії радіостанції "Ера-fm" її спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії". В Україні на часі громадянська кампанія спротиву російській інформаційній експансії задля захисту національного телерадіопростору! "НІ!" російській окупації українського ефіру!

"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
…Як пояснити те, що на "Приват ТБ" вже давно нормою стало всіляко демонструвати зневажливе ставлення до теми Голодомору й насміхатися з президента Ющенка за те, що її піднімає та постійно опікується нею? Хіба можна уявити, приміром, ситуацію, коли б в Ізраїлі якийсь недоумок почав закидати президенту те, що національний лідер ну надто вже переймається Голокостом? Як би це було сприйнято? Чи знайшов би після цього такий моральний покидьок місце для себе в суспільстві? Що б зробила з цим мерзотником хвиля всенародного обурення?

Одначе лазаренківка В.Шилова як керівниця 51 каналу є неприйнятною для мене не менше, а то й більше ніж для інших її опонентів.

Можливість для Вашого, пане Олеже, і представників місцевої Дніпропетровської "Свободи" безперешкодного доступу до ДОДТРК ще не є однозначним критерієм державної спрямованості ефірного наповнення каналу в цілому з огляду на зміст і якість його програм, а надто -персональний творчий, якщо можна так сказати, доробок гендиректорки телерадіокомпанії.

"Останню межу", про яку Ви пишете, справді перейдено. І давно. Але не тими, на яких Ви спрямовуєте свій гнів. Попри негатив і критику, на яку заслуговує голова облдержадміністрації Бондар та його оточення, не вони -джерело зла в ситуації навколо "Дніпропетровського Державного". Зло справді пустило своє міцне коріння і турботливо вирощується, але воно - не в ОДА.

Причому мої претензії до В.Шилової, хоча і в багатьох аспектах збігаються з критикою на її адресу, що лунає звідусіль - від звільнених В.Шиловою її колишніх колег, журналістського активу області, НСЖУ, ОДА - але й мають свої принципові особливості, на яких зараз і хочу наголосити.

Якщо право-радикальний політик впевнений у своїй достатній поінформованості щодо подій навколо ДОДТРК, зокрема - ефіру телерадіокомпанії, а зайнята ним позиція чітко визначена й зважена, і можливість необачного і поспішного кроку повністю виключена, то його позиція викликає в мене подив, а разом з тим нерозуміння й обурення.

Адже підтримуючи гендиректорку Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, депутатку облради від блока мафіозі Лазаренка, виключену 2006 року з НСЖУ, а в 2009 році занесену Національною Спілкою до списку ворогів української журналістики В.Шилову, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок захищає… всіляко пропаговану лазаренківкою в українському державному ефірі так звану "славянскую идею", ідею "славянского единства"", визнану Конгресом Української Інтелігенції (КУІ) антидержавною, ворожою для України, такою, що загрожує національній безпеці країни.

Такого висновку дійшли на спільному засіданні Національної ради з питань культури і духовності при Президентові України та Правління КУІ у форматі Зборів громадського активу української інтелігенції на тему: "Атака на українську культуру - загроза національній безпеці України".

За підсумками обговорень учасники ухвалили Відозву до керівників української влади та Резолюцію, де в 4 пункті однією з низки визнаних загрозливими для національної безпеки України тенденцій у сфері культури називається "Просування ідеї слов'янської єдності, як політичної реалізації, ніби-то, нерозривної етно-національної та культурно-історичної спільноти росіян, білорусів та українців", - повідомляє "Портал українця".

Саме про таку єдність та за слов'янське братерство України перед усе з Росією, та ще й у вишиванці і під український орнамент в студії без кінця триндикає В.Шилова. Вона навіть частіше промовляє слова "славяне", "славянский", "славянское", ніж "українці", "український", "українське".

Ще один парадокс: виходить так, що підтримуючи В.Шилову, знаний політик - лідер шанованої певною частиною українського електорату сили саме за її радикальний УКРАЇНСЬКИЙ націоналізм, автоматично виступає за федералізацію країни та надання російській мові статусу другої державної і щонайменше - запровадження в східних областях України російської мови як регіональної, що В.Шилова також неодноразово пропонувала в своїх антидержавних ефірах.

Підтримуючи Шилову, Олег Тягнибок також висловлює свою солідарність з російським закоренілим шовенюгою Дмитром Рогозіним, якого В.Шилова у 2006 році представляла телеаудиторії Дніпропетровського Державного щирим слов'янофілом, другом і братом українського народу.

На передачу до Шилової Рогозін прибув разом з тодішнім "социком" - Євгеном Філіндашем, який супроводжував росіянина під час його візиту до Дніпропетровська (СПУ Мороза уклало з рогозінською "Родіною" пакт про співпрацю, пам'ятаєте?). До речі, чи не зберіглася де-небудь касета з вікопомною подією! Може варто переглянути?

Згадую, як під час передачі Шилова запитала в Рогозіна, а як щодо Тузли, чи, мовляв, не погарячкував він тоді. Ні, виявилось, не погарячкував, просто в такий спосіб (маються на увазі жорсткі антиукраїнські висловлювання), як сказав Рогозін, він тільки намагався посадити сторони конфлікту за стіл перемовин.

"Всєго-то". І таким поясненням Шилова цілком задовольнилась, сприйняла "на ура" як і все, що мовив російський політик. Їй більше нічого і не було потрібно. Отже Рогозін нам, українцям, - і друг, і брат!

Однією ж з тез програми стало: "навіщо Україні та Європа, коли поруч є Росія" - от з ким нашій державі потрібно в першу чергу дружити, зближуватися, а то й через "спільність" історії, культури, ментальності двох братніх слов'янських народів - воз'єднуватися. Так би мовити, з єдиного минулого - до спільного майбутнього.

Іншою тезою від Рогозіна, що знайшла позитивний відгук у В.Шилової, стала проголошена високим північним "братом" подібність російського та українського народу в тому числі через їхню "імперськість". Ми, казав, Рогозін, два імперські народи, на кого нам ще потрібно зважати, які там американці, які європейці, яке там НАТО. Ми їх всіх, мовляв, разом, візьмемо та й гепнемо. Як росіяни чеченців на кавказі. Це, звичайно, не дослівно, але суть така.

Отже Рогозіну, коли потрібно - то ми "два імперські" народи. Це він так, щоб враження позитивне справити, на публіку грає, аби сподобатися. Але ж "два" імперські народи у Рогозіна тільки на словах! На ділі в росіянина ІМПЕРСЬКИМ завжди виходить лише ОДИН, для якого "своїми", тобто російськими, є і Тузла, і Севастополь, і весь Крим та й Україна як така: якщо там "брати-слов'яни", то чого ж і досі в різних державах живемо? Чи не варто й справді об'єднатися?

До речі, не просто ж так він ремствує про розпад СРСР, вважаючи це великою геополітичної помилкою. Ой як кортить йому знову відновити Імперію, якщо не Радянську то Слов'янську, звісно зі столицею в Білокам'яній.

Взагалі ж, на тій передачі все, що б Рогозін не казав, знаходило у Вікторії Віталіївни гарячу підтримку. Ще б трохи - і цілуватися полізла. Взасос. Незважаючи на Філіндаша в студії (а може і його б, за компанію, долучили) та численну глядацьку аудиторію.

Переконаний, що український державний ефір для таких як Рогозін має бути в принципі недоступний. Якого дідька йому там робити? Хіба можна уявити, щоб, припустимо, Олега Тягнибока люб'язно запросили б на державне телебачення Росії? З якої такої ласки?

Але ж, слухайте, люди добрі, запрошувати таких як Рогозін до державного ефіру, та ще й так хлібосольно зустрічати, лагідну розмову вести, змагаючись у прихильності до панславізму та "слов'янської єдності", висловлюючи при цьому палку підтримку російському гостю, відомому жорсткими антиукраїнськими заявами.…

А потім, як нічого не бувало, вишиванку одягати, "Україна понад усе!" на білбордах "Дніпропетровського Державного" писати та у відео роликах проголошувати? Ну знаєте… Це ж яким чи точніше, якою… /самоцензура/… потрібно бути?

Отже, замість, здавалося б, логічного для щирої української патріотки опору великодержавному російському шовіністу і гострих, претензійних до нього запитань від В.Шилової було чути лише цілковитий, панславістський одобрямс. Ну і як це має її характеризувати? Невже виключно позитивно?

Підтримуючи Шилову, Тягнибок, виходить також, тисне руку і її найголовнішому кумиру - шахраю і здирнику, "панамському" синові українського народу, "нєзабвєнному" Павлові Івановичу Лазаренку.

З яких пір особи, що свідомо обирають дорогу в облраду в списках Блоку мафіозі Лазаренка, визнаного кримінальним злодієм судами двох демократичних країн - США і Швейцарії, користуються повагою в середовищі радикальних українських націоналістів?

Цей політичний гангстер, затятий шахрай і ненажерливий корупціонер, що зганьбив Україну на цілий світ, в передачах В.Шилової - ніхто інший як турботливий "батько" області, справжній герой, що лише завдяки Провидінню встиг втекти від неминучої розправи кумівського режиму.

Дійшло навіть до того, що "її запопадливість" В.Шилова, поставила ім'я свого патрона в один ряд з такими видатними постатями - мучеників за правду - як В'ячеслав Чорновіл (!) та Георгій Гонгадзе.

Те, що у виборчу кампанію-2006 В.Шилова пройшла в облраду саме за списком Блоку Лазаренка, вже само собою виглядає дуже "логічним" продовженням журналістської й політичної кар'єри Шилової після її нетривалого "помаранчевого етапу".

Тієї пори для того, аби залучити якомога більшу кількість голосів виборців для свого патрона і очолюваної ним сили, на обласному телебаченні В.Шилова веде активну агітацію за Лазаренка, супроводжуючи її потужною дезінформаційною хвилею, всіляко нагнітаючи й роздмухуючи навмисно розпоширювані чутки про найскоріше, буквально з дня на день, повернення Лазаренка на Батьківщину.

Кульмінацією стає демонстрація плівки в одній з передач В.Шилової незадовго до дня голосування з емоційним виступом Павла Івановича, в якому той схвильовано повідомляє про своє повернення як здійснений факт. Це далеко не єдиний, але один з найяскравіших прикладів "останньої надії на правду" по-Шиловськи.

Ця новина хоча й виглядала сенсаційною, проте сприймалася в передачі В.Шилової досить природно, а головне - виглядала правдивою, адже кому як не їй першою повідомляти про історичну подію повернення свого кумиру.

- За таке судити треба! - скаже пізніше в одному з даних мені інтерв'ю лідер Дніпропетровської організації Української народної партії Анатолій Сокоринський.

- Виборча кампанія Лазаренка спиралася на два головні фактори: по-перше, вона була абсолютно чітко спрямована на конкретний електорат - тих, хто хоче мати "царя-батюшку", - зауважить в тому ж таки інтерв'ю член обласного проводу УНП Костянтин Когтянц, - по-друге, вона була побудована на свідомій брехні - кожного другого дня оголошувалося, що Павло Іванович от-от повернеться. Ба, навіть більше, у сільських районах розпускалися чутки, що він вже нелегально повернувся.

Все це мало місце і в ефірах В.Шилової.

Взагалі, свідоме і відповідальне рішення людини на входження до команди Лазаренка і потрапляння в першій п'ятірці списку Блоку мафіозі в облраду - це як? Хіба воно може прикрашати громадянина, а тим більше - журналіста?

Все зрозуміло, коли провідні партії в організованій ораторії на підтримку Шилової співають провідники біло-блакитно-червоної коаліці Дніпропетровської облради, зокрема голова місцевого відділення партії регіонів, депутат ВР Олег Царьов, колишній депутат ВР, перший секретар Дніпропетровського обкому КПУ Віктор Борщевський, поплічники В.Шилової з лазаренківського угруповання, що власне, і відбувається в області.

Але коли до цього хору приєднується ще й Олег Тягнибок… Слухайте, чи не занадто?

Дуже прикро, що на "честь" потримати хвіст шлейфу нареченої лазаренківської мафії спокушаються люди, від яких це аж ніяк не очікуєш, і досі відмовляєшся в це вірити.

Дуже дивно, що слова підтримки В. Шилової звучать, незважаючи ані на якість її української, ані на послідовне відстоювання гендиректоркою і ведучою для російської мови статусу державної і, як мінімум, регіональної для східних регіонів України, ані на яскраво виражені її анти європейські та антинатовські настрої, ані на регулярно здійснювану Вікторією Віталіївною пропаганду й агітацію за так звану "слов'янську ідею" та дружбу з Росією.

На мій погляд, доречніше було б казати не про блокаду В.Шилової та очолюваного нею "Дніпропетровського АНТИдержавного", а блокаду численних звернень як колективних, так і індивідуальних, від організацій, творчих спілок і громадян до державних установ, зокрема Держкомтелерадіо, профільних комітетів ВР, органів місцевого самоврядування зі скаргами та наріканнями на діяльність гендиректорки ДОДТРК. Саме таке дружнє і вперте, багаторічне ігнорування посадовцями листів-претензій і сприяло подальшій ескалації конфліктної ситуації навколо обласної студії державного ТБ.

Не В.Шилову захищати потрібно, а якраз державу - від неї та таких як вона!

Що ж могло так зблизити лідера ВО "Свобода" з ген директоркою ДОДТРК?

Можливо, радикальних українських націоналістів підкупає яскраво виражені антисемітські й расистські нотки В.Шилової в її ефірах, якими вона супроводжує свою "славяскую идею"? Мабуть до вподоби їм, що та з екрану єврейській громаді міста візьме і так, між іншим, про Бухенвальд нагадає, чи про різнокольорових щось таке ляпне, про Україну для білих з притаманною їй недвозначністю "натякаючи".

Вона - лазаренківка? - Ну то й що? Українською майже не володіє? - Нічого страшного! Рогозін їй друг і брат? - По цимбалах! За "славянскую идею"? - І це можна проковтнути. Головне - має радикальні підходи у розв'язанні єврейського та расового питання! А оце - те, що треба! Молодець, Вікторія!

А яка ж вона мила та чарівна у вишиванці, з численними "алатириками" і на сорочці, і в студії. Ну чим не україночка? "Скінхедочка" наша. Двох слів українською зв'язати не може! Як не вміла державною спілкуватися, так і не вміє. Та й навіщо, якщо вона ж не за українську, а "славянскую" ідею, для якої володіння українською мовою зовсім не обов'язкове!

Зараз В.Шилова звертається за допомогою до Ющенка. А що, вже забула, як весь час до цього тільки те й робила, що паскудила його ім'я в "Державному" ефірі, систематично згадувала про своє (кому воно потрібне?) особисте розчарування Президентом Ющенком?

Можна, наприклад, зрозуміти розчарування Ющенком тих, хто за покликом серця вдень і вночі мерз за нього на Майдані, аби вибороти для своєї країни Свободу, захистити демократію від кримінальної тиранії, аби здійснити заповітне "Зека - геть!" з послідуючим "Бандитам - тюрми!" і таким іншим. А за що розчаровуватися в Президентові Ющенкові В.Шиловій?

За принципову і неперевершену толерантність Президента до своїх запеклих ворогів, до табору яких вона так легко і без вагань перебігла?

За бажання Віктора Андрійовича бачити їх в єдиній владній команді, аби працювати разом на користь Україні? Чи може В.Шиловій вже не до вподоби демократичні перетворення в країні?

Повернення національної пам'яті й історії? Визнання Голодомору геноцидом проти українців? Вшанування воїнів УПА? Відстоювання українських інтересів на зовнішній арені? Курс на євроатлантичну інтеграцію?

Так без всього цього очевидно, що Вічна Україна, яку має на меті Президент, ніколи не відбудеться! Без реалізації таких замислів, Україна, якщо і залишатиметься незалежною, то досить умовно, саме такою, якою й бачить її В.Шилова - з вишиванками та писанками але без самостійної як внутрішньої, так і зовнішньої політики, без демократичного ладу, з понівеченою історією й національною свідомістю, назавжди повернутою в братньо-слов'янські імперські обійми.

P.S. Тим часом, розпочатий В.Шиловою театр абсурду триває. Якщо вірити повідомленню "Vlasti.net":
«Павел Лазаренко, уроженец Днепропетровской области Украины, принял решение объявить бессрочную «сухую» голодовку в поддержку голодающих работников Днепропетровского государственного телеканала. На этот мужественный шаг страдающий серьез
Как заявил Гарольд Розенталь, адвокат отбывающего наказание в одной из тюрем США бывшего премьер-министра Украины Павла Лазаренко, его подопечный сегодня объявил голодовку в знак протеста против преследований журналистов Днепропетровской областной государственной телерадиокомпании («ДОГТРК», 51-ый канал).
«Павел Лазаренко, уроженец Днепропетровской области Украины, принял решение объявить бессрочную «сухую» голодовку в поддержку голодающих работников Днепропетровского государственного телеканала. На этот мужественный шаг страдающий серьезными хроническими заболеваниями Лазаренко решился с целью действенной поддержки свободы слова, которая регулярно и систематически притесняется у него на родине», — заявил адвокат Г. Розенталь.
Напомним, 20 июля журналисты «ДОГТРК» объявили бессрочную голодовку в знак протеста против давления на телеканал со стороны губернатора Днепропетровской области В.Бондаря. По мнению украинских экспертов, одной из причин безоговорочной поддержки днепропетровских тележурналистов со стороны Павла Лазаренко является тот факт, что руководителем ДОГТРК является Виктория Шилова — депутат Днепропетровского областного совета от «Блока Лазаренко».
По утверждению Г.Розенталя, адвоката бывшего премьер-министр Украины Павла Лазаренко, отбывающего наказание в женской тюрьме города Дублин, штат Калифорния, (http://news.bbc.co.uk/hi/russian/international/newsid_8001000/8001729.stm), регистрационный номер заключенного ( Docket No) CR 00-0284-MJJ, его подопечный в категорической форме потребовал немедленной встречи с Президентом США Б.Обамой для обсуждения проблемы свободы слова в Украине".
"
Власти.нет"
16:48, 22.07.2009 ВЛАСТИ.НЕТ / Украина, Происшествия /
http://vlasti.net/news/53933

Он як В.Шилова дорога цьому мафіозі. І справді добре йому прислужила! Чи не збирається наслідувати приклад заокеанського в'язня і лідер радикальних українських націоналістів з ВО "Свобода"? Господи, та що ж це відбувається?!
23.07.2009

Читай також:
матеріали за
2006-2009 рр.


"Дніпропетровський Державний" чи АНТИдержавний?
Олексій Мазур для айдану

Під українську вишиванку та Петриківський розпис на Дніпропетровському обласному державному телебаченні українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією. [14-06-2009 17:50]


НСЖУ: В.Шилова - ворог української журналістики

Гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова потрапила у список ворогів української журналістики

У ПЕРЕДДЕНЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА - 3 ТРАВНЯ - НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЮЄ СПИСОК ПОСАДОВЦІВ, ЩО ЧИНЯТЬ СПРОТИВ СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩІЙ РОБОТІ ЗМІ. ЦЕЙ ГАНЕБНИЙ ПЕРЕЛІК ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ В УКРАЇНІ НСЖУ ПЕРЕДАЄ ДО МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЖУРНАЛІСТІВ, РАДИ ЄВРОПИ, ЄВРОПАРЛАМЕНТУ Й ІНШИХ СТРУКТУР. >>>


ШИЛОВА, ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Так відреагували в обласній філії НСЖУ на останні події навколо Дніпропетровської ОДТРК. Серед висловлених на адресу гендиректорки телерадіокомпанії, депутата облради від Блоку Лазаренка В.Шилової звинувачень - розпалювання в державному ефірі міжнаціональної ворожнечі й расової нетерпимості та вкрай низький професійний рівень. Медійники також гостро скритикували владу за ігнорування їхніх численних звернень та заяв щодо неприпустимості перебування профнепридатної, цинічно-зухвалої й вульгарної В.Шилової на керівній посаді обласної студії державного телебачення. >>>


В.Шилова: губернатор почав викликати мене до себе на ковдру…

В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО
визнало зауваження СПЕЦКОРА слушними

Як повідомили автору персонального сайту у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Держкомтелерадіо України, його стаття "Потому что я - русская!" була розглянута керівництвом Комітету. Зауваження СПЕЦКОРА щодо неприпустимості нехтування українською мовою окремими співробітниками державної установи в спілкуванні з особами, які до неї звертаються, визнано слушними. >>>


Курдінович наїздив собі хворобу

Зателефонувавши до приймальні заступника голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича в понеділок (02/02/2009) - в день, коли той мав повернутися до робочого місця після відрядження - почув від секретаря, що цього разу мені не вдасться з ним переговорити через те, що Олександр В'ячеславович пішов на лікарняний.
- Я вас не обманюю, - поспішила запевнити мене секратар, - він справді захворів.
Отже, так або інакше, але посадовець продовжує залишатися невловимим для простих смертних додзвонювачів. Найскорішого вам одужання, пане Курдіновичу! Щиро.


"Потому что я - русская!"

...Впродовж розмови у секретарки заступника Голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича раптово скінчився запас української і вона перейшла на російську.
Зробив їй з цього приводу зауваження, нагадавши про обов'язок володіти державною мовою.
Замість того, аби повинитися, перепросити за те, що, займаючи таку посаду, не володіє в достатній мірі й на належному рівні українською, секретар пішла в атаку і видала "залізний" аргумент - перейшла на російську, тому що вона, бачите, "русская".
А це нічого, що я - українець! І прагну аби зі мною на моїй рідній землі спілкувалися українською! Якщо я звертаюся державною, то мені і відповідайте такою, тим більше, що телефоную якраз до державної установи.
- А вы что, не понимаете по-русски? - запитала "русская". >>>


Новий дизайн мікрофону ДОДТРК виконано так,
як пропонував СПЕЦКОР

О. Мазур для "Телекритики"

В одній з надрукованих "Телекритикою" заміток автор персонального сайту звертав увагу на вражаючу одноманітність кольорової гами в оформленні мікрофонів дніпропетровських телеканалів: "Тепер що не мікрофон, то обов'язково біло-синій, ніби інших кольорів в природі не існує! - йшлося в матеріалі, - Це ж, зрештою, не цікаво, коли всі мікрофони виконані однаково - в біло-синіх тонах і різняться лишень цифрами або буквами - логотипами каналів: ДОДТРК, "9 канал", "11 канал", "34 канал". В той же час у статті висловлювалося побажання-пропозиція: "От якби ж хтось здогадався хоча б замість білого нанести жовтий. І вже було б оригінальніше, веселіше та й патріотичніше. Чи така кольорова сполука, на відміну від біло-синьої з додаванням червоного, не шанується?" За декілька місяців після появи публікації, на одній з прес-конференцій побачив мікрофон Дніпропетровської ОДТРК нового дизайну - виконаний якраз в пропонованій у критичній замітці гамі. >>>


Мікрофон ДОДТРК до публікації і за декілька місяців після неї


"Всьо навколо схвачено. Ми любим гламур"

- Сколько меховых изделий в вашем гардеробе на сегодняшний день? - цікавиться Наталія Сівак в гостей показу.
- Шесть, - відповідає жінка.
- А у вас? - продовжує опитування Сівак.
- Семь, - відповідає їй наступна співбесідниця.
- Это у вас идет конкуренция?
- Нет, просто так получилось, - відповідають ведучій.
- Какие меха вы предпочитаете? - запитує Сівак.
- Люблю песец.
- А у меня четыре норковые шубки.
- Именно норковые? - уточнює Сівак.
- Именно норковые.
- Какой цвет?
- Коричневая, черная, рыжая и такая - лимонная.
>>>


"Мур-мур-мур, ми любим гламур,
Напшикаєм духами і зробим педикюр.
Мур-мур-мур, ми любим гламур,
Всьо гниле сховаєм під майку від Кутьюр"


Поставлене СПЕЦКОРОМ питання розглянуть на засіданні Нацради за участі керівників загальнонаціональних каналів

Про це йдеться в офіційному листі, надісланому автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" першим заступником голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ігорем Курусом. Ось його текст. >>>


"Власть меха" сильніша Нацради?


На ДОДТРК у В.Шилової автора Інтернет-видання "СПЕЦКОР" назвали психічно хворим, звинуватили в наклепах, пригрозили судовим позовом, пообіцяли перевірити, на які кошти він живе й утримує сайт та нагадали про його минуле

Зустрівшись з В.Шиловою й запрошеними нею на "колегію", одразу почув: "Давайте швидше, бо ми дуже поспішаємо, в нас немає часу". Оце так "запрошення уважно вислухати мої пропозиції і зауваження". На свою промову попросив 15 хвилин, що спочатку призвело до категоричних заперечень.
- Але я таки наполягаю, бо більше зустрітися з вами в такому форматі мені навряд чи вдасться, - сказав я. - Це буде вперше і востаннє, тож дуже прошу вислухати мене.
На це почув від заступника В.Шилової - Володимира Федорова: "Пускай говорит, посмеемся!". >>>


Для всебічного вивчення В.Шилової необхідна експертна комісія
ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО: КОЛЕГІЯ АБСУРДУ
25 вересня Колегія Держкомтелерадіо України розглянула стан інформаційного простору в Дніпропетровській області

Управління преси та інформації Дніпропетровської ОДА не проти створення експертної комісії задля всебічного вивчення діяльності гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутата від Блоку Лазаренка В.Шилової з метою надання об'єктивної оцінки й належних висновків стосовно нарікань і претензій на її адресу (доповнено) . >>>


"Остання надія на правду" знову нахабно бреше!

"Керівництво ДОДТРК з повагою ставиться до конструктивних пропозицій та критичних по суті зауважень телеглядачів та радіослухачів, - пише в офіційному листі-відповіді автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" тимчасово виконуючий обов'язки голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Анатолій Мураховський. - За поясненнями, наданими Держкомтелерадіо, зважаючи на Вашу активну громадянську позицію і той факт, що Ви з 1998 по 1999 рік працювали позаштатним кореспондентом, а з січня 1999 р. по квітень 2000 р. - редактором Дніпропетровського обласного радіо Вас неодноразово запрошували для зустрічей з працівниками та керівництвом телерадіокомпанії. Однак, від запропонованих зустрічей під час яких можна було б внести пропозиції щодо вдосконалення програмної політики мовлення обласного телебачення і радіо, Ви відмовилися." >>>


Замість Дніпропетровського Державного - "РідновірТV".
"Алатир" маневрує

Язичницький символ на Дніпропетровській ОДТРК раптово змінив дислокацію, перейшовши з одного куту екрану в інший - з офіційної емблеми (букви "D"), що у правому верхньому, в нижній лівий, ніби заховавшись за електронними годинником та термометром. >>>


В Держкомнацрелігій порадили звернутися до правоохоронних органів, аби ті розслідували діяльність керівництва Дніпропетровської ОДТРК

"Проведення по відношенню до керівництва Дніпропетровської ОДТРК розслідування на предмет скоєння ним адміністративного злочину, пов'язаного з порушенням рівноправності громадян та образою їх почуттів у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, може бути здійснене тільки спеціально уповноваженими на це правоохоронними органами та їх структурними підрозділами на місцях", - йдеться у листі-відповіді Держкомнацрелігій на звернення автора Інтернет-видання "СПЕЦКОР". >>>


Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка

За словами заступниці директора департаменту телебачення і радіомовлення Держкомтелерадіо України Т.Г. Нікітіної, найближчим часом до Дніпропетровська прибуде комісія з цієї Установи для перевірки діяльності обласної державної телерадіокомпанії та її гендиректорки - депутата облради від Блоку Лазаренка, голови комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ В.Шилової. Це викликано чималою кількістю отриманих звернень і листів від громадян з претензіями й наріканнями на професійну діяльність Шилової та її керування телерадіокомпанією - зазначила Тетяна Григорівна. >>>


Нацрада з питань телебачення і радіомовлення подякувала СПЕЦКОРУ за "непересічний інтерес" до Шилової

Лист-відповідь на звернення до цієї установи автора Інтернет-сайту надійшов за підписом голови Нацради пана Віталія Шевченка. Примітно, що офіційна відповідь була надана на лист-претензію, надісланий електронною поштою. Журналіст вдячний за продемонстровану високопосадовцями увагу до піднятих ним питань. >>>


"ТелеКритика" надрукувала лист СПЕЦКОРА

Лист автора Інтернет-видання СПЕЦКОР


"Закордонні спецслужби проти Рідної Віри"

Впродовж тем, заторкнутих у статті "ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ", автор пропонує ознайомитись з матеріалом, представленим для обговорення на forum.svit.іn.ua (http://svit-forum.programmerlive.com/viewtopic.php?t=23&viewall=1) "Закордонні  спецслужби проти Рідної Віри". Цю публікацію СПЕЦКОР надибав днями протягом Інтернет-мандрів, здійснюваних з метою збору інформації щодо язичницьких конфесійних течій, існуючих в Україні.

"...Стан рідновірського руху віддзеркалює загальну політичну ситуацію у нашій державі, - йдеться в інтерв'ю "Віснику Собору" голови Духовного Правління Собору Рідної Української Віри Орія Безверхого. - Проти держави України ведеться справжня неоголошена війна: інформаційна, політична, економічна. Метою цієї війни, розв'язаної Кремлем проти України, є реванш після краху московської імперії. Перший удар по імперії українці завдали у 1991 році проголошенням незалежності. Вдруге Кремль зазнав краху внаслідок "помаранчевої" революції на Майдані у листопаді-грудні 2004 року. Сьогодні Москва за будь-яку ціну хоче повернути контроль над Україною. Фактично нашій Українській Державі прагнуть нав'язати статус формальної державності з повною фактичною залежністю від Москви. /.../В українському рідновірському середовищі зіштовхнулися дві непримиренних позиції: українська ідея і панславізм. Рідна українська віра перебуває на українських національних позиціях, вона є національною релігією. Що стосується панславізму, то його винайдено щонайменше двісті років тому. Панславізм створювався, як інструмент російського царизму для "об'єднання" всіх слов'ян." >>>


ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ

Якось, перевіряючи наявність коментарів під розміщеними на сайті статтями, автор Інтернет-видання знайшов низку відгуків під матеріалом "В.Шилова. Слов'янський синдром":
"[03.04.2008 19:30:55] Алексей Мазур! зависть - плохое чувство: ну, не был и не станешь ты никогда в своей жизни гендиректором областной гостелерадиокомпаний Украины (!!!!!), нечего будет на старости лет вспомнить, так что сиди и успокойся И еще: что-то с подозрительно завидной регулярностью В Шиловой посвящены статьи. С чего бы это? Может, отклонение какое психическое? Это ж какую фантазию и злость надо иметь, чтобы сидеть и продумывать пропахшие дерьмецом статейки..." >>>

ФОТОКОЛАЖ

Голова держтелерадіо Е. ПРУТНІК займеться гендиректоркою ДОДТРК В.ШИЛОВОЮ

Едуард Прутнік в прямому ефірі радіо "ЕРА-FM" сказав, що має інформацію про сумнівні з точки зору расової толерантності висловлювання гендиректорки ДОДТРК Вікторії Шилової в ефірі обласного державного телебачення. Посадовець визнав цю ситуацію такою, що потребує детального розгляду і виправлення.

18 квітня 2008 року гостем прямого ефіру на радіо "ЕРА-FM" в програмі "Ньюз-мейкер" був голова Держтелерадіокомітету України Едуард Прутнік. Під час передачі посадовець неодноразово наголошував на тому, що державний інформаційний простір має бути неупередженим, політично незаангажованим і збалансованим. Реагуючи на почуте, автор Інтернет-видання "СПЕЦКОР" вирішив поставити посадовцю запитання щодо кричущих випадків "неупередженості й збалансованості", регулярно демонстрованих керівницею Дніпропетровської облдержтелерадіокомпанії, депутаткою облради від Блока Лазаренка (що само по собі теж неабияк "сприяє" політичній "незаангажованості"), головою комісії з питань зв'язків з громадськістю і ЗМІ, виключеною з НСЖУ Вікторією Віталіївною Шиловою. >>>


В Дніпропетровську іноземні студенти почуваються цілком комфортно… щоправда, побоюються виходити на вулицю

…адже там, незалежно від часу доби, просто за відмінний від "братьев-славян" колір шкіри, вони можуть наразитися на брутальну лайку, отримати плювок в обличчя або навіть зазнати фізичних травм та ушкоджень. >>>

Координатор Дніпропетровського прес-клубу Наталія ПЕТРЕНКО, голова "Асоціації дискусійних клубів" Павло ВЛАСОВ, очільник азербайджанскої громади Дніпропетровська Гудрат ГАДЖИЄВ, очільниця Дніпропетровської єврейської громади Вікторія ЛІПІНА, представник управління внутрішньої політики ОДА Сергій ВОЛИНЕЦЬ.

ЗУПИНІМО СЛОВ'ЯНСЬКИЙ РАСИЗМ!

"Стаття "БУХЕНВАЛЬД НА ДНІПРІ", як відповідь на публікацію в "Днепровской правде" від 15.09.06 "Каждому - свое?", написана восени 2006 року. На жаль, з тих пір статистика зафіксованих нападів на іноземних громадян в Україні лише зростала, а останнім часом подібні злочини сягнули такої кількості, що їх вже важко сприймати за поодинокі й випадкові - проглядається загрозлива тенденція до набуття ними системного характеру," - йдеться в доповненні до вказаної статті, яке її автор завважав за необхідне зробити цими днями, в середині березня 2008-го. >>>

"Днепровская правда" від 15 вересня 2006 року.

В.Шилова. Слов'янський синдром


Перебуваючи на посаді гендиректорки ДОДТРК, Вікторія Шилова продовжує виписувати ганебні сторінки в історії обласного державного телебачення. Здається, ще ніколи воно не було таким антиукраїнським, як за головування на студії Вікторії Віталіївни. Здійснювана нею в телеефірі за державний кошт проросійська пропаганда під українським декором набуває дедалі загрозливіших масштабів. Під українську вишиванку та Петриківський розпис українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією - з приходом на керівну посаду Шилової ця ідея, схоже, стала генеральним курсом ДОДТРК. >>>


"Основні інстинкти" Віталії Шилової

"Інформаційний вибух", який обіцяла влаштувати в ефірі ДОДТРК депутат облради від Блоку Лазаренка, виключена з НСЖУ телеведуча Вікторія Шилова з її приходом на керівну посаду в обласній державній телерадіокомпанії (здійсненому, слід зазначити, в найкращих рейдерських традиціях сучасності і з благословення телевізійного начальника країни, "регіонала" Е. Прутніка), таки стався. В основному він, за суб'єктивною оцінкою автора матеріала, полягає в різкому збільшенні особистої присутності Шилової в ефірі облТБ, який все більше набуває ознак реаліті-шоу на кшталт "За склом" чи то "Дом", де в якості головної героїні - Вікторія Віталіївна власною персоною. >>>


Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ (лідер ДОО УНП): "СЛАВЯНСКАЯ ИДЕЯ" - ЦЕ РОСІЙСЬКА ДВОХГОЛОВА ІМПЕРІЯ!"

- Зрозуміло, що Віталія Шилова, будучи депутатом облради від "Громади", яка з подачі Павла Івановича об'єдналася з Партією регіонів - зійшлася в тісних обіймах з "біло-блакитними" і комуністами - отримала преференцію очолити ДОДТРК саме завдяки тому, що в Держтелерадіокомітеті і облраді нині верховодять "регіонали", - говорить голова Дніпропетровської організації Української Народної Партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ - ... І на 51-ому каналі (обласне державне телебачення) сталися зміни. Вони проявилися в різкому збільшенні підтримки уряду Януковича, а ще - в більш радикальній, в негативному контексті, риториці по відношенню до всього УКРАЇНСЬКОГО. >>>


ГУЛЯЙ, БРАТВА ЛАЗАРЕНКІВСЬКА!

...Чоловік В.В. Шилової, вочевидь одержимий тією ж чортівньою, що й дружина (як тут не згадати сакраментальне: "муж и жена - одна сатана"), скоїв напад на тележурналіста. У такий спосіб розпочалось те, що Вікторія Віталіївна старанно й послідовно наближала своїми ефірами та статтями - мордобой. Щоправда він адресувався в першу чергу євреям, а здійснити його мали б скінхеди на зразок того, як це відбувається у милій її серцю Росії. "Мені Росія ближче за генетикою", - заявила Шилова в одному зі своїх останніх "Вечорів на 51-ому" (ДОДТРК). Отака вона антиукраїнка і тому видається глибоко символічним і показовим, що першою жертвою проголошуваної нею кампанії за "славянскую чистоту" став... українець, звинувачений в "служении инородцам-неславянам". >>>
"Чемодан-вокзал-Россия!"

"Мені Росія ближче за генетикою", - в. о. гендиректора ДОДТРК, телеведуча Вікторія Шилова в передачі "Вечір на 51-ому" (22.02.07), присвяченій обговоренню теми взаємовідносин України і НАТО.


Гонорар від ЛАЗАРЕНКА

18 лютого керівника служби інформації дніпропетровського 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка перестріли двоє. Один - місцевий бізнесмен депутат Бабушкінської райради від Блоку Павла Лазаренка Вадим Головко, вдаривши журналіста в обличчя, відразу сказав, що це - плата за його журналістське розслідування, щодо діяльності Павла Лазаренка та його блоку у місцевих радах Дніпропетровщини, а також за інформування телеглядачів про те, що працівники обласної державної телекомпанії не сприйняли призначення на посаду керівника цієї компанії депутата обласної ради від Блоку Павла Лазаренка Вікторії Шилової - дружини Вадима Головка. Вадим Головко попередив: постраждають усі журналісти, які виступатимуть проти Павла Івановича, його блоку та проти Вікторії Шилової і цинічно порадив не йти до міліції, бо там його друзі - повідомляє прес-служба НСЖУ. >>>


РОЗПРАВА НАД ЖУРНАЛІСТОМ.
Бізнесмен-депутат від Блоку Лазаренка побив керівника служби інформації 9 каналу ("Приват-ТБ Дніпро") Анатолія Шинкаренка

...Вважаємо, фізичну розправу над Анатолієм Шинкаренком помстою за його журналістські розслідування щодо діяльності Павла Лазаренка та останніх подій в обласній державній телерадіокомпанії. Невипадково нападником став чоловік виконуючої обов'язки генерального директора ДОДТРК, голови постійної комісії облради з питань зв'язків з об'єднаннями громадян і ЗМІ Вікторії Шилової, генеральний директор автоцентру "Леон", депутат Бабушкінської районної ради м. Дніпропетровська Вадим Головко. Не дивує і те, що В.Шилова та її чоловік обрані депутатами від Блоку Лазаренка, - йдеться в заяві Секретаріату Дніпропетровської організації Національної спілки журналістів. >>>


Журналістка без комплексів

На манер того, як Леонід Данилович об'єднував свого часу в антикучмівських виступах від лівих до правих, так нині консолідує різко негативним ставленням до себе місцеву різнокольорову за політичними уподобаннями журналістську спільноту Вікторія Шилова - виключена з НСЖУ телеведуча ДОДТРК, депутатка облради від Блока Лазаренка, голова комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ, а віднедавна ще й в.о. гендиректора облдержтелерадіокомпанії. >>>


"ТЕЛЕДЕРИБАН" по-Дніпропетровськи

- Програмний продукт, який виробляється мережевим мовником, має бути єдиним і цілісним одночасно на всій території розповсюдження сигналу цього мовника, що, зокрема, передбачено отриманою телерадіоорганізацією ліцензією, - говорить представник Нацради України з питань телерадіомовлення на Дніпропетровщині Віктор Сосєдкін в інтерв'ю для Інтернет-видання "СПЕЦКОР". - Неприпустимо, аби в різних областях ефір одного каналу в один і той же час був різним. На жаль, ця норма порушується телеканалами СТБ, НТН, "Інтер", "5 канал"... Якщо минулими роками в Дніпропетровській області мали місце локальні "врізання" суто рекламних роликів, то останнім часом на "5 каналі" найчастіше в проміжок між 17-ою і 18-ою годинами, але не тільки, були зафіксовані випадки виходу в ефір цілих передач, чого раніше ніколи не було. >>>


Творчий колектив ДОДТРК здивований і обурений призначенням В. Шилової в.о. гендиректора облдержтелерадіокомпанії

"...У колективі добре знають низькі професійні та моральні якості В. В. Шилової, її конфліктний характер та цинічний підхід у вирішенні питань, коли мова йде про її власні інтереси, нещодавне виключення В. В. Шилової з лав членів Національної спілки журналістів України напевно є кращим тому свідченням". >>>


"В. Шилова скомпрометувала себе, як журналістка"

"...В.Шилова своїми діями скомпрометувала себе, як журналістка, завдала великої шкоди репутації обласної ради, депутатом та головою постійної комісії якої вона є. Шилова не може очолювати такий чисельний творчий колектив, як ДОДТРК в силу своїх професійних, морально-етичних якостей, на які неодноразово звертало Вашу увагу правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ і журналістський актив області", - йдеться в зверненні обласної Спілки журналістів до губернаторки Дніпропетровщини Н.М. Дєєвої, голови облради Ю.Г. Вілкула та керівника Держтелерадіокомітету Е.А. Прутніка. >>>


ЛЕОН - кілер 5 каналу,
або "Автобаном" по "Закритій зоні"

З кінця минулого року дніпропетровські глядачі Каналу чесних новин позбавлені можливості переглядати програми журналістських розслідувань Володимира Ар'єва "Закрита зона" та кримінальної хроніки 5 каналу у звичний для цих передач і, що найголовніше, зручний для глядацької аудиторії час. Замість цього тепер по понеділках після 17 години їм демонструють "Автобан" - один з телепроектів виключеної з Національної спілки журналістів України телеведучої ДОДТРК, депутата облради від Блока Лазаренка Вікторії Шилової. Партнером програми виступає автоцентр "ЛЕОН", де генеральним директором - чоловік Вікторії Віталіївни Вадим Андрійович Головко. Передача про іномарки, сервісні центри для них та періодично влаштовувані сучасною "елітною" публікою "от невыносимой легкости бытия" перегони автівок найпрестижніших марок виходить... за сприяння Дніпропетровської обласної ради - про це сповіщають завершальні титри цього телепроекту. >>>


"ГРОМ АДА" наступає на пресу. Журналісти солідаризуються

У четвер, 23 листопада відбулась XV звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації НСЖУ - третьої за чисельністю серед регіональних філій Спілки. В роботі форуму взяв участь голова НСЖУ Ігор Лубченко. >>>


Мобілізована "Громадою": журналіст і депутат Шилова на службі у Лазаренка

"Судячи з усього, партія "Громада" виявила довіру Шиловій для виконання певних завдань, принаймні одне з них - взяти під контроль обласну газету "Зоря". Для цього на початку вересня керівник фракції "Громада" Іван Лазаренко та голова постійної комісії облради Шилова "попросили" написати заяву про звільнення за власним бажанням головного редактора газети "Зоря". Отримавши відмову, більше того, рішення трудового колективу газети "Зоря", який підтримав Вадима Кліментьєва, в хід пішли погрози і звинувачення, наклепи у телевізійній програмі, ведучою якої є Шилова, а постійним (іноді єдиним) її співрозмовником - ймовірний кандидат на посаду редактора "Зорі", однопартієць Тетяна Валігурська", - йдеться у заяві голови Комітету статутного нагляду та захисту прав журналістів Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, члена Всеукраїнської Комісії з журналістської етики, президента Асоціації медіа-юристів Тетяни Котюжинської. >>>


Кожен отримав своє

Статтю "Каждому - свое?" ("Днепровская правда" від 15 вересня 2006 року), в якій автор-інкогніто, гнівно протестуючи проти появи на міських вулицях бігбордів з івритом, нагадує єврейській громаді про Бухенвальд та натякає про можливу розправу над "посещающими синагогу и вовремя обрезающимися" з боку місцевих скінхедів, СПЕЦКОР оцінює як вкрай некоректну, написану у неприпустимому, з огляду на делікатність теми, тоні. Інтернет-автор вважає її вибухово-небезпечною, такою, що підриває міжнаціональний мир і злагоду в регіоні. (Про це читай в матеріалі "БУХЕНВАЛЬД НА ДНІПРІ"). З цим журналіст і прийшов до начальника управління внутрішньої політики облдержадміністрації Гліба Пригунова - хотів почути коментар відповідального держслужбовця стосовно надрукованого в "Днепровской правде" матеріалу щодо форми і суті написаного. >>>


Телеведучу ДОДТРК Віталію Шилову виключено з НСЖУ

Секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України закидає В. Шиловій порушення Кодексу професійної етики. >>>


"Мысли вслух" про Павла Лазаренка, або "ЩЕ РАЗ ПРО СВОБОДУ СЛОВА..." - II

...Від певної пори СПЕЦКОРУ видається доречним додавати до первинних назв передач авторки і ведучої ДОДТРК Віталії Шилової ім'я та прізвище теперішнього її патрона, адже "Мысли вслух о Павле Лазаренко", "Вечер на 51канале с Павлом Лазаренко" точніше відбивали б суть і зміст програм, які вона веде, а творче бюро журналістки цілком заслуговує на новий бренд - "Громада - TV". >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1075.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1075.php on line 877

Warning: file(./comments/cart_1075.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1075.php on line 877


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1075.php on line 880


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64