Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Екс-гендиректорка ДОДТРК В.Шилова їде в Москву жалітися на стан свободи слова в Україні

Емблема Союзу журналістів Росії

Вистава театра абсурду з Вікторією Шиловою в головній ролі продовжилася черговим, куди більш виразним і безглуздим актом ніж попередні: на сайтах Центрального Будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ з'явилася інформація про заплановану на 18 серпня московську прес-конференцію екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутатки облради від блока Лазаренка Вікторії Шилової на тему: ""Проблемы свободы слова в Украине. Голодовка 18 журналистов Днепропетровской телерадиокомпании":

"Приглашаем на пресс-конференцию "Проблемы свободы слова в Украине Голодовка 18 журналистов Днепропетровской телерадиокомпании"
Пресс-релиз
21-24 июля 2009 года 18 журналистов Днепропетровской областной государственной телерадиокомпании провели акцию голодовки в знак протеста против беспрецедентного давления на телеканал со стороны администрации области. В течение нескольких месяцев движение на расчетных счетах телерадиокомпании было приостановлено. За восемь месяцев текущего года ТРК испытала на себе 10 проверок контролирующих органов. Представители Днепропетровской областной государственной администрации не сочли нужным встретиться с голодающими журналистами.
24 июля 2009 года была уволена генеральный директор ДТРК, председатель постоянной комиссии Днепропетровского областного совета по вопросам взаимодействия с общественностью и СМИ Виктория Шилова.
Акцию протеста тележурналистов поддержали несколько общественных организаций Днепропетровской области.
Учитывая информационный вакуум вокруг конфликта, бывший гендиректор Днепропетровской ТРК Виктория Шилова обратилась в Международную Федерацию Журналистов, секретариат Международной Конфедерации журналистов, Союз журналистов России с просьбой предоставить возможность осветить историю инцидента.
Пресс-конференция Виктории Шиловой состоится 18 августа (вторник) 2009 года в "Белом зале" Центрального Дома журналистов по адресу: Москва, Никитский бульвар, 8-а.
Начало пресс-конференции в 12-00.
Справки по телефонам: 8 (495) 637-52-84, 514-16-00,
petr@ruj.ru
"

Надіславши лист електронною поштою до Центрального Будинку журналістів з проханням підтвердити або спростувати інформацію про московську прес-конференцію Вікторії Шилової - екс-очільниці Дніпропетровської ОДТРК, депутатки облради від блоку мафіозі Лазаренка, 2006 року виключеної з НСЖУ, а 2009 р. - занесеної Спілкою в список ворогів української журналістики, отримав з "ДОМжура" на Нікітському таку відповідь:

"Пресс-конференция Виктории Шиловой запланирована на 18 августа в Центральном Доме журналиста. Кроме неё - никто из ньюсмейкеров больше не заявлялся. Представителей политических партий и объединений не приглашали, так как это мероприятие НЕ ПОЛИТИЧЕСКОЕ, а корпоративное. Мы предоставили коллеге площадку для реализации её права на свободу выражения своего мнения, в соответствии с международными нормами. В частности - 19-го параграфа Всеобщей Декларации прав человека и ст. 10 Европейской конвенции основных прав и свобод.

С уважением,
Пётр Полоницкий,
пресс-секретарь Союза журналистов России."

Це ж треба було додуматися їхати скаржитись на свободу слова в Україні - до Росії, в завжди і безнадійно, жорстко авторитарну країну з повною відсутністю навіть паростків демократії, громадянського суспільства, свободи слова, де будь-які прояви інакомислення в суспільно-політичному житті подавляються, наражаючись на справжній терор, а залякування, побиття, викрадення та й вбивства журналістів стали звичайною буденністю, нормою суспільного життя.

І саме в ту країну, де журналісти за своє критичне слово на адресу влади постійно наражаються на ризик для здоров'я та життя, В.Шилова поїде скаржитися на її утиски в Україні. Абсурд!

Господи, яка ж вона безсовісна, яка огидно-жалюгідна в своїй дурості, ницості духу й інтелекту та відсутності елементарної людської й громадянської гідності, не кажучи вже про національну і журналістську. Оце так "щира україночка", для якої - "Україна понад усе!", про що вона безсоромно проголошувавала у рекламних роликах на ДОДТРК та білбордах.

НСЖУ: В.Шилова - ворог української журналістики

Так, "понад усе!", одначе Росія для В.Шилової - таки вище! Парадокc, але факт - "акцию протеста тележурналистов поддержали несколько общественных организаций Днепропетровской области" і серед них - ВО "Свобода".

Свої претензії до націоналістичної сили про неприпустимість підтримки В.Шилової та "Дніпропетровського анти-Державного" висловив у коментарях під блогами Тягнибока на "Українській правді" - "Інформаційна блокада на Січеславщині" та "Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:)".

Боже, скільки бруду, образ, плювків на свою адресу я отримав від щирих "захисничків" Тягнибока і "Свободи". Ким я тільки не ставав (і продовжую) в їхніх характеристиках.

Коли ж в процесі "дискусії" вони дізналися, що для мене сама лише національність людини та колір її шкіри ще не є автоматичним і однозначним свідченням її "зіпсованості", "неповноцінності" чи "ворожості" до України, то це враз стало мені вироком: миттєво отримав на свою адресу: "А, так ти окрім того, що всіляку х…ню на "Свободу" верзеш, так ще й жидів та чорномазих захищаєш??!! Лохокост визнаєш?!!! Ах ти ж жидамдупулиз! Слухай а сам ти, часом, не жид? Інтернаціоналіст знайшовся, а ще патріотом себе вважає! Та від таких як ти націонал-ліберастів і толерастів більше шкоди ніж від всієї п'ятої колони разом взятої!".

"За що ж ви мене так ображаєте?"- запитував я, а потім читав відповіді: "А ти що, чмо, не розумієш? За те, що ти нічого іншого окрім образ і не заслуговуєш, гнидо!".

Як на мене, то такі прихильники "Свободи" лишень дискредитують радикальний український націоналістичний рух. Це - якщо він справді український націоналістичний, а не виключно антисемітський та расистський. Випадок з Шиловою, чесно кажучи, мимоволі спонукає на гнітючі роздуми, чого ж в цій радикальній силі справді більше - палкої любові до свого, чи пекучої ненависті до чужого?

І як "Свобода" взагалі думає видряпуватися з ситуації, в яку "вляпалася" у Дніпропетровську? Що, зробить вигляд, що нічого такого не сталося? Що все гаразд і все правильно? Так і треба було?

Від "Свободи" вже чути, що вона, виявляється, підтримувала не В.Шилову, а журналістів ДОДТРК, сам 51 канал, непокоїлася в такий спосіб майбутньою долею обласної студії державного телебачення - аби вона не дісталася олігархам. Але ж такі "відмазки" не витримують жодної критики!

Бо ці журналісти (до речі - це був далеко не весь творчий колектив, а лише його частина) ставали горою саме за В.Шилову і саме заради неї - своєї шефині - і голодували, аби зберегти за нею посаду, як символ "свободи слова" на ДОДТРК, яку вона з Державної, перетворила на свою не те що приватну, а персональну. Вона позиціонувала себе лідером колективу, а його представники клялися в особистій вірності та відданості їй.

Та й вся ця кампанія точилася саме в площині "гонінь" на керівницю каналу. В цьому конкретному випадку, коли В.Шилова, як свого часу путін в росії, стала на ДОДТРК "всім і вся", твердити, що йшлося про підтримку каналу, а не (чи "без") В.Шилової як його провідниці і найголовнішого символу - це значить мати всіх за нічого не тямущих "лохів", це і називається локшину на вуха вішати. А потім на мітингу її портрети роздавати... І це не "за" Шилову?

До речі, чи не збирається Олег Тягнибок скласти їй компанію в подорожі до Москви, та й ще взяти декілька вагончиків партійних активістів як команду підтримки? Ото б було дійство - Шилова і Тягнибок в Центральному домі журналістів Росії дають прес-конференцію про утиски "лазаренківки" губернатором Дніпропетровщини Віктором Бондарем та незадовільний стан свободи слова в Україні. А чого б і ні - "раз пошла такая пьянка…". Оце так шабаш…

Сайт Союзу журналістів РФ
Головна сторінка офіційного сайту Союзу журналістів Росії
У правій колонці - інформація про загиблих співробітників ЗМІ...

Сайт Союзу журналістів РФ
...та початок національної кампанї проти насильства над журналістами

З поточних матеріалів сайту Союзу журналістів Росії:

"В Дагестане убит корреспондент республиканской газеты
11 августа в Махачкале убит Малик Ахмедилов, ответственный секретарь газеты "Хакикат"
Малика Ахмедилова отличали глубокие знания в области лингвистики, истории и политологии. В его материалах поднимались вопросы защиты законных прав граждан и обеспечения действенности конституционных гарантий их реализации, борьбы с экстремизмом, национальной и религиозной нетерпимостью, с коррупцией. Эти публикации имели большой общественный резонанс и вносили заметный вклад в зарождение и укрепление институтов гражданского общества на местах.

...Нам его будет не хватать. Помним. Скорбим...
Союз журналистов Республики Дагестан
Союз журналистов России"

"Похищенные в Чечне правозащитники найдены мертвыми Следует ли ждать комментария главы республики?
Тела Садулаевой и Джабраилова, обнаружены в Заводском районе Грозного. Как рассказал агентству официальный представитель Следственного управления СКП РФ по Чечне, по факту гибели активистки неправительственной организации и ее мужа возбуждено уголовное дело по части 2 статьи 105 (убийство двух и более лиц) и статье 222 (незаконный оборот оружия) УК РФ.
Накануне член совета российского правозащитного центра "Мемориал" Александр Черкасов сообщил журналистам о том, что правозащитницу и ее супруга увезли из офиса "Спасем поколение" пятеро вооруженных людей, трое из которых были одеты в "черную форму".

"А вот что думет Рамзан... Нелицеприятное заявление президента Чечни о погибшей Наталье Эстемировой"
Кадыров не считает нужным расширять оперативно-следственную бригаду, занимающуюся расследованием, за счет кого-то извне. "А что, в Российской Федерации хуже, чем в других государствах, прокуратура и Следственный комитет работают?" - задал президент встречный вопрос журналистам. По его словам, в Чечне расследование "ведется… по полной программе".
Заодно президент выставил претензии еще одному правозащитнику Олегу Орлову, главе центра "Мемориал", где работала Эстемирова. По словам Кадырова, "этот человек как правозащитник" нарушил его права. "Он, наоборот, должен был защищать меня в первую очередь, как человека", - считает президент. Кадыров напомнил, таким образом, что именно Орлов первым открыто заявил о его причастности к убийству Эстемировой.
"Я знаю, я уверен в том, кто виновен в убийстве Наташи Эстемировой. Мы все этого человека знаем. Зовут его Рамзан Кадыров, это президент Чеченской Республики. Рамзан уже угрожал Наталье, оскорблял, считал ее своим личным врагом. Мы не знаем, отдал ли он приказ сам или это сделали его ближайшее соратники, чтобы угодить начальству", - заявил, узнав об убийстве, Орлов. Адвокат президента Чечни объявил пару дней спустя, что иск о защите чести, достоинства и деловой репутации Кадырова против Орлова уже подан.
"Мемориал" отреагировал на последние выпады Кадырова. Среди правозащитников решено считать, что своим интервью президент Чечни показывает, что не будет гарантировать безопасность работы правозащитников в Чечне. Об этом "Газете.Ru" объявил член правления центра Александр Черкасов.
"Последнее заявление Кадырова в адрес Натальи Эстемировой ставит под сомнение возможность возобновления работы чеченского отделения "Мемориала", - подтверждая правильность решения закрыть его, заявил Черкасов.
О приостановлении работы отделения "Мемориала" в чеченской столице правозащитное общество объявило, как только узнало о гибели Эстемировой.
"Слова Кадырова направлены не против погибшей Наташи, - заявил правозащитник. - Они направлены на всех нас, на всех сотрудников грозненского офиса". По существу же, "комментировать эти высказывания даже слов не находится", заметил Черкасов. "Если президент Владимир Путин наговорил гадости про Наташину подругу Аню Политковскую с ходу, то Кадыров целых три недели думал, чтобы полить Наташу грязью", - вспомнил он историю 2006 года".

"Вера Политковская, Илья Политковский: "Государство проявляет свою полную незаинтересованность в раскрытии убийства нашей мамы"
…Мы по-прежнему считаем, что преступление не раскрыто. Между тем времени для полноценного расследования становится все меньше и меньше, однако вместо того чтобы использовать его эффективно, государственные органы предпочитают устраивать имитацию справедливого судебного разбирательства в отношении второстепенных лиц, чья роль в преступлении неясна, а причастность должным образом не доказана.
Мы не считаем необходимым принимать активное участие в этом шоу, придавая ему легитимность, однако будем внимательно следить за судебным разбирательством, чтобы не дать возможности окончательно похоронить надежды на раскрытие убийства нашей мамы.
История без малого трехлетнего расследования окончательно превращается в фарс, в попытку отвлечь внимание общества от ответа на главный вопрос: "Кто заказчик убийства?" Подобный подход - осудить (или оправдать?) любой ценой хоть кого-нибудь - свидетельствует только об одном: государство проявляет свою полную незаинтересованность в раскрытии преступления, ставит его в зависимость от каких-то межведомственных и политических игр и тем самым, по существу, покрывает реальных убийц.
Судья предупредил: нас будут приводить насильно, если мы откажемся присутствовать на бессмысленном процессе"

"Частичное правосудие исследование смертей журналистов в России, 1993-2009 Международная федерация журналистов совместно с Союзом журналисов России, Фондом защиты гласности и Центром экстремальной журналистики"

"15 июля в Ингушетии убита Наталья Эстемирова
Мы начинаем национальную кампанию против насилия в отношении журналистов
"
15 июля у подъезда собственного дома в Грозном неизвестными была похищена и убита наша коллега, известная правозащитница и журналистка Наталья Эстемирова.
Сотрудница общества «Мемориал», автор «Новой газеты», первый лауреат международной премии «Женщины на войне» имени Анны Политковской, участница многих обсуждений и программ СЖР, посвященных правам человека и расследованиям преступлений против журналистов, последовательный критик нарушений прав человека в Чечне и на Северном Кавказе, – она верила в т о, что воля и мужество граждан, настойчивость и бесстрашие тех, кто не готов мириться с беззаконием, одержат верх. Об этом писала и говорила – последний материал появился уже после ее гибели.
За это отдала жизнь.
Убийство произошло ровно через месяц после того, как в Москве был представлен доклад Международной Федерации журналистов, посвященный насилию над работниками СМИ. СЖР направил тогда текст доклада и официальные письма президенту РФ, руководителям министерств и ведомств , и выразил надежду, что общими усилиями мы сможем преодолеть эту позорную примету современности. Не удалось.
Гнев и бессилие переполняют...
Мы начинаем национальную кампанию против насилия в отношении журналистов
."

"Заявление СЖР по поводу убийства адвоката Маркелова и журналистки Бабуровой"
Двойное убийство в центре Москвы адвоката Маркелова и журналистки Бабуровой вновь заставляет говорить о том, что власть не справляется с первейшей своей обязанностью - защищать граждан и неотвратимо карать тех, кто поднимает на них руку. И до горькой символичности поднимается тот факт, что это вызывающе наглое преступление, совершенное открыто, среди белого дня, направлено против представителей профессий, олицетворяющих само понятие правового государства.
Адвокат Станислав Маркелов был очень известным человеком. Он вел острейшие, знаковые дела, вызывавшие самый напряженный общественный интерес. Омоновский погром в башкирском Благовещенске, дело полковника Буданова, скинхедовские нападения на иностранцев, избиение химкинского журналиста Бекетова… - это только некоторые из них. И по каждому добиваться правды приходилось, преодолевая нежелание расследовать эти дела, открытое противодействие власти, угрозы.
Известность не помогла Станиславу Маркелову.
Анастасия Бабурова свой профессиональный путь только начинала. Но она бралась за самые острые темы, и ее последняя публикация в "Новой газете" вышла в свет буквально накануне ее гибели. Она стала четвертым журналистом "Новой", которого убили за последние шесть лет. И возможно, если были бы найдены и наказаны убийцы ее старших коллег - Домникова, Щекочихина, Политковской - это остановило бы убийцу Анастасии…
Мы склоняем голову перед памятью наших товарищей. Нас душат слезы бессилия. Нам остается только опять требовать: найдите и покарайте убийцу и тех, кто направлял его руку!
Но мы обещаем, что не простим и не забудем!
Секретариат Союза журналистов России"


Витяги з дискусії щодо ситуації навколо "Дніпропетровського Державного" та участі в ній "ВО "Свобода" /з коментарів під блогом Олега Тягнибока "Інформаційна блокада на Січеславщині", УП/

"Аніта Мироненко, голова Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода":
"Читаю коментарі щодо знищення українського інформаційного простору у нас на Січеславщині - і тихо шаленію.

Тихо - тому, що вже третій день неможливо на цьому сайті зареєструватися. Через це довелося шукати знайомих, хто тут вже зареєстрований, щоб донести правду про те, що дійсно відбувається у нас, у Дніпропетровську.

А шаленію - від брехні, яку тут верзуть, намагаючись замулити очі. Самих то ще не нудить від цього?

Перш за все, не треба змішувати мух з котлетами. Дніпропетровський державний телеканал - окремо, а Шилова - окремо. Втім, це робиться навмисно, бо це і є головна мета тих, хто будь-якою ціною прагне окупувати інформаційний простір та позбавити українців права на доступ до правдивої інформації. Адже згадаємо 2004 рік, коли заради свободи слова, заради доступу до правдивої інформації, заради права на професію голодували журналісти 5 каналу. Я не пригадую, щоб тоді хтось їм "прєд'являв прєд'яви", що вони голодують не за свободу слова, не за ідею, а особисто за Порошенка, або за його наказом. А ситуація у Дніпропетровську - один в один. Єдина різниця - на загальноукраїнському рівні знайшлись журналісти, які відмовилися бути холуями, і всупереч волі своїх панів, висловили професійну солідарність колегам.

Навіщо так наполегливо змішують мух з котлетами, тобто Дніпропетровський державний і Шилову? Все, як завжди, елементарно - щоб відвести увагу від більш серйозного скандалу, фактично, від катастрофи. Проблема зовсім не в Шиловій, яку вже звільнили з посади гендиректора ДОДТРК. І не в тому, що її особисті амбіції не співпали з особистими амбіціями нинішнього губернатора Дніпропетровщини Бондаря. І навіть не в тому, що на Шилову намагаються "повісити" крадіжку державного майна, чи щось там ще. Якщо її провина буде доведена, то саме ми - Дніпропетровська "Свобода" будемо вимагати, щоб вона понесла за це відповідне покарання. Але хочу нагадати, що за 8 місяців до сьогодні ще й досі так ніхто нічого і не довів.

Ще раз наголошую: проблема і трагедія не в окремій особі. Роздмухуючи та прикриваючись конфліктом навколо Шилової місцеві олігархічні не українські клани напередодні чергової низки виборів прагнуть прибрати до рук ДЕРЖАВНИЙ телеканал. Тобто, єдиний і останній на Дніпропетровщині телеканал, який їм ще не повністю підвладний. Мета - перетворити ДЕРЖАВНЕ обласне телебачення на Дніпропетровщині в рупор українофобії.

Чи потрібно щось додавати до того, що зараз на звільнену посаду керівника ДОДТРК дуже активно просувається людина від групи Приват? Пропоную зробити ставки: чи почуємо після цього на Дніпропетровському державному, наприклад, прізвища тих, хто чинив на Україні Голодомори?

Тобто не треба пересмикувати те, за що виступає Дніпропетровська "Свобода". Наша позиція чітко і неодноразово була озвучена і в прямому етері Дніпропетровського державного, і в наших прес-релізах (http://www.dnipropetrovsk.svoboda.org.ua/), і на тому ж самому мітингу, який ми провели на підтримку Дніпропетровського державного та свободи слова.

Те, що на той мітинг прийшов, щоб "засвітитись" Трухов - так, це факт.

Якби шановний spetskor не полінився і прийшов на вище згаданий захід - він би почув, що казав згаданий ним українофоб. А також побачив би, що саме наша, свободівська, присутність примусила його не ризикнути сказати жодного антиукраїнського слова.

Аніта Мироненко, голова Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода.

Олексій Мазур /веду полеміку під ніком spetskor. В одному з попередніх коментарів, відповідаючи на запитання, назвав себе повністю: ім'я, прізвище, адреса персонального сайту/:

Повертаючись до головної теми блогу, хочу ще раз наголосити, що її не можна розглядати, як тут писала Аніта Мироненко, "мухи окремо, а котлети окремо". Її слід обговорювати цілісно. Не можна "розділяти" Шилову, що стала головною діючою особою на ДОДТРК, і саму телерадіокомпанію. До того ж, сам мітинг на захист "сободи слова" і підтримку ДОДТРК проходив під портретами Шилової, з розданням буклетів з її фото та збором коштів (!) на її лікування - цілком здорової і заможної жінки, що здатна у випадку потреби сплатити і за своє лікування (але від цього медицина не лікує), і всіх нужденних, хто був на мітингу, і хто цього справді потребує. Якраз розділення теми виглядає навмисною спробою маніпуляцій і спекуляцій на "свободі слова", підміною понять. В цьому проглядається нещирість і лукавство.

Голодування певної частини колективу, (далеко не всього), яке проходило при нагляді медиків і було організовано саме на захист не кого іншого, а Шилової, благополучно завершилося. Увагу на нього звернули. В тому числі і ЗМІ. НСЖУ, і журналістський актив області засудили акцію в колективному зверненні. Підписанти - велика кількість місцевих журналістів з різних ЗМІ, які в курсі справи і знають всі обставини. Для вас те, що Шилова звернулася до "Свободи" - їй на користь. А як бути з тим, що вона звернулася до мафіозі Лазаренка, увійшовши в його блок і біло-блакитно-червону більшість облради? Це теж їй "плюс"?

А що Лазаренко - не спритний діломут? А членство Шилової в його блоці не є її участю в команді цього кримінального ділка? А раз так, то хіба очолення нею ДОДТРК не було "вкраденням каналу в держави"? Чому ви про це не турбувались? Чому вас хвилює лише те, що буде після уходу Шилової, сам факт якого пов'язуєте із загрозою для державного ТБ? Де ж логіка? Згадайте тоді і про Едуарда Прутника - біло-блакитного медіамагната, який очолював Держкомтелерадіо і за якого Шилова керувала ДОДТРК. Чому немає обурень з цього приводу? Саме він нещодавно і нагородив Шилову (як приватна особа, голова Фонду "Єдиний світ") вишиванкою, інкрустованою діамантами від Сваровськи. Про це писала "Телекритика". Хіба це не свідчить про ангажованість Шилової, належність її до конкретного політичного табору "спритних діломутів"? Тому уход Шилової з посади не являє собою жодної небезпеки для формального статусу обл. ТБ - воно як було, так і буде державним.

...Поки доля всього Держкомтелерадіо не буде визначена Верховною Радою. Про якусь обласну студію окремо взяту й близько не йдеться. Вона не може бути не сіло не впало кимсь приватизована, а значить позбавлена державного статусу. Інша річ - хто прийде нею керувати, яка персона? Але хто б не прийшов, то гірше не буде, оскільки Шилова і була тим найгіршим варіантом зі всіх можливих. І ще можна було б зрозуміти активність "Свободи", якби на цій посаді за чудовим збігом обставин перебувала справді українська патротична людина, а її хотіли б зняти біло-блакитно-червоні покидьки. Але ж ні! Тому Шилова так довго, незважаючи на протести громадськості, НСЖУ і перебувала на цій посаді, що її підтримувала місцева біло-блакитно-червона влада. Вона їх цілком задовольняла. По справжньому проукраїнськи, а не проросійськи, налаштована людина на цій посаді, враховуючи специфіку регіону, не протрималася б і дня - була б відставлена миттєво! Біло-блакитні знайшли б на це способи і можливості.

Жодна обласна студія державного телебачення не може бути так просто виведена зі структури Держкомтелерадіо на підставі якихось корпоративних актів. Єдина можлива реорганізація в цій сфері - це перетворення державного телебачення на громадське, суспільне. Про вилучення якогось одного елементу з цілісної системи та зміну його форми власності не може бути й мови. Зацікавленій стороні значно простіше буде пролобіювати в системі Держкомтелерадіо свою людину на посаду керівника студії. Що свого часу і сталося з Шиловою. Її пролобіювали біло-блакитно-червоні. Якщо ДОДТРК пережило її, то інших - тим більше! Те, що призначення в цій сфері залежать від політичних впливів - не секрет. Але так завжди було. І Шилова тут не виключення. І її наступник - теж. Інша річ, що Шилова перйшла всілякі межі, перетворив ДОДТРК на свій власний піар-майданчик, фактично персоналізувавши канал, та ще й при цьому вела агітацію за "слов'янську ідею".

"Чи потрібно щось додавати до того, що зараз на звільнену посаду керівника ДОДТРК дуже активно просувається людина від групи Приват? Пропоную зробити ставки: чи почуємо після цього на Дніпропетровському державному, наприклад, прізвища тих, хто чинив на Україні Голодомори?" - пише Аніта Мироненко, голова Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода"" А що, Дніпропетровський Державний і досі цього не зробив? Ви все ще чекаєте цього від нього? Так чому ж він зволікає? А як бути з озвучуваними закликами до федералізації країни, до запровадження російської мови другою державною, яких припускалася В.Шилова як "громадівка" і промосковська язичниця. А як бути з пропонованим нею курсом на інтеграцію з Росією, відмовою від НАТО? Як бути зі "слов'янською ідеєю" В.Шилової? Як бути з Рогозіним? Тим же Труховим, який неодноразово висловлював свою підтримку і каналу, і Шиловій? Те, за що Трухов діякує Шиловій - цілком зрозуміло, а за що Тягнибок?

"Ідеться про спробу великого капіталу накласти лапу на державний канал. Ти вважаєш він повинен бути приватним? Так чи ні?" - ніхто з державного каналу не зможе офіційно зробити приватний. Це ніяк неможливо, апріорі. Для цього потрібно змінювати докорінно і багато чого в телевізійному законодавстві. Так що, якщо ви побоюєтесь саме такого розвитку подій, то взагалі нема про що говорити і про що турбуватися. Інша річ, що Шиловій вперше за всю історію державного телебачення в Україні вдалося перетворити його (неофіційно) не те що на приватний, а на свій персональний! І повести там свою власну лінію, пропаганду і агітацію, яка в багатьох аспектах іде врозріз з державною, як у внутрішній політиці, так і зовнішній. В цьому зв'язку більшої загрози ніж від Шилової, ДОДТРК не від кого і не від чого не мала і не має. До того ж Шилова - сама по собі чималенький капітал. Адже вона чудесно поєднує і "служіння державі" в облраді, і бізнес та ще й який! Так що це якраз вона і "наклала лапу"!

"Перш за все, не треба змішувати мух з котлетами. Дніпропетровський державний телеканал - окремо, а Шилова - окремо".Так а все-таки, хто по-вашому муха, а хто котлета? Шилова - муха, ДД - котлета, чи навпаки? В тому то і річ, що нинішня ситуація на ДД і та, яка була на 5-ому 2004 року абсолютно і принципово різні. ДД перетворився на персональний шиловський канал! Телекомпанія - це я! Ось її девіз і все це чітко простежується в ефірі. Якщо цього хтось не помічає, то яким місцем він дивиться? 5 канал, який був створений Порошенком, не був настільки порошенківським, як Державний (!) канал став приватно шиловським сьогодні!

"Якби шановний spetskor не полінився і прийшов на вище згаданий захід - він би почув, що казав згаданий ним українофоб. А також побачив би, що саме наша, свободівська, присутність примусила його не ризикнути сказати жодного антиукраїнського слова" - Річ не в тім - дали ви чи не дали йому сказати антиукраїнського слова. В данному випадку найголовніше - з чим він прийшов на конкрентний мітинг, адже він не прийшов зірвати захід, а висловити свою підтримку Шиловій. Як це таке може бути, щоб Шилову однаково підтримували і "свободівці" і Трухов? Яким чином одна персона може об'єднувати навколо себе протилежні ідеологічні течії? Вас це не насторожує? Все нормально?
"


Тим більше немає причин для хвилювання місцевим громадянським активістам з числа націоналістичної та націонал-демократичної тусовки: так само як підлаштувалися до Шилової - найдуть спільну мову з новим призначенцем, принаймні, матимуть для цього всі шанси - це в них добре виходить.МАЗУР Олексій Миколайович | 16.08.2009 14:01
Невдовзі театр абсурду поповниться наступним, ще більш виразним і безглуздим актом: на сайтах Центрального Будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ з'явиться інформація про заплановану на 18 серпня московську прес-конференцію екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутатки облради від блока Лазаренка Вікторії Шилової.
 

17.08.2009

Читай також:
матеріали за
2006-2009 рр.


Коли "Дніпропетровський Державний"
почне шанувати державну мову?

При перегляді передач Дніпропетровської ОДТРК власного виробництва, які ідуть в прямому ефірі, мимоволі звертає на себе увагу спільна майже для всіх них риса, а саме - брак знань ведучих з української мови для вільного, невимушеного спілкування. Неналежний рівень володіння державною мовою призводить до систематичного засмічення державного ж ефіру суржиком, русизмами. >>>


"Свобода" заВ.Шивіла

Лідер ВО СВОБОДА Олег Тягнибок

Олег Тягнибок в інтерв'ю телефоном "Дніпропетровському антиДержавному":
"Ви себе зарекомендували як патріотичний канал, як український канал. Ви на правильній дорозі. Ваші передачі завжди були актуальні, зорієнтовані в національному руслі. Так що правда за вами і ви обов'язково переможете!"
Вже "перемогли" ...


Вікторія Шилова

В.Шилова пішла. Нарешті

Тепер вже колишня ген директорка ДОДТРК В.Шилова віддячила радикальним українським націоналістам за надану їй підтримку обіцянкою піти в політику… до Сергія Тігіпка. >>>


"Дніпропетровський Державний" чи АНТИдержавний?
Олексій Мазур для айдану

Під українську вишиванку та Петриківський розпис на Дніпропетровському обласному державному телебаченні українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією. [14-06-2009 17:50]


НСЖУ: В.Шилова - ворог української журналістики

Гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова потрапила у список ворогів української журналістики

У ПЕРЕДДЕНЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА - 3 ТРАВНЯ - НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЮЄ СПИСОК ПОСАДОВЦІВ, ЩО ЧИНЯТЬ СПРОТИВ СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩІЙ РОБОТІ ЗМІ. ЦЕЙ ГАНЕБНИЙ ПЕРЕЛІК ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ В УКРАЇНІ НСЖУ ПЕРЕДАЄ ДО МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЖУРНАЛІСТІВ, РАДИ ЄВРОПИ, ЄВРОПАРЛАМЕНТУ Й ІНШИХ СТРУКТУР. >>>


ШИЛОВА, ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Так відреагували в обласній філії НСЖУ на останні події навколо Дніпропетровської ОДТРК. Серед висловлених на адресу гендиректорки телерадіокомпанії, депутата облради від Блоку Лазаренка В.Шилової звинувачень - розпалювання в державному ефірі міжнаціональної ворожнечі й расової нетерпимості та вкрай низький професійний рівень. Медійники також гостро скритикували владу за ігнорування їхніх численних звернень та заяв щодо неприпустимості перебування профнепридатної, цинічно-зухвалої й вульгарної В.Шилової на керівній посаді обласної студії державного телебачення. >>>


В.Шилова: губернатор почав викликати мене до себе на ковдру…

В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО
визнало зауваження СПЕЦКОРА слушними

Як повідомили автору персонального сайту у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Держкомтелерадіо України, його стаття "Потому что я - русская!" була розглянута керівництвом Комітету. Зауваження СПЕЦКОРА щодо неприпустимості нехтування українською мовою окремими співробітниками державної установи в спілкуванні з особами, які до неї звертаються, визнано слушними. >>>


Курдінович наїздив собі хворобу

Зателефонувавши до приймальні заступника голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича в понеділок (02/02/2009) - в день, коли той мав повернутися до робочого місця після відрядження - почув від секретаря, що цього разу мені не вдасться з ним переговорити через те, що Олександр В'ячеславович пішов на лікарняний.
- Я вас не обманюю, - поспішила запевнити мене секратар, - він справді захворів.
Отже, так або інакше, але посадовець продовжує залишатися невловимим для простих смертних додзвонювачів. Найскорішого вам одужання, пане Курдіновичу! Щиро.


"Потому что я - русская!"

...Впродовж розмови у секретарки заступника Голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича раптово скінчився запас української і вона перейшла на російську.
Зробив їй з цього приводу зауваження, нагадавши про обов'язок володіти державною мовою.
Замість того, аби повинитися, перепросити за те, що, займаючи таку посаду, не володіє в достатній мірі й на належному рівні українською, секретар пішла в атаку і видала "залізний" аргумент - перейшла на російську, тому що вона, бачите, "русская".
А це нічого, що я - українець! І прагну аби зі мною на моїй рідній землі спілкувалися українською! Якщо я звертаюся державною, то мені і відповідайте такою, тим більше, що телефоную якраз до державної установи.
- А вы что, не понимаете по-русски? - запитала "русская". >>>


Новий дизайн мікрофону ДОДТРК виконано так,
як пропонував СПЕЦКОР

О. Мазур для "Телекритики"

В одній з надрукованих "Телекритикою" заміток автор персонального сайту звертав увагу на вражаючу одноманітність кольорової гами в оформленні мікрофонів дніпропетровських телеканалів: "Тепер що не мікрофон, то обов'язково біло-синій, ніби інших кольорів в природі не існує! - йшлося в матеріалі, - Це ж, зрештою, не цікаво, коли всі мікрофони виконані однаково - в біло-синіх тонах і різняться лишень цифрами або буквами - логотипами каналів: ДОДТРК, "9 канал", "11 канал", "34 канал". В той же час у статті висловлювалося побажання-пропозиція: "От якби ж хтось здогадався хоча б замість білого нанести жовтий. І вже було б оригінальніше, веселіше та й патріотичніше. Чи така кольорова сполука, на відміну від біло-синьої з додаванням червоного, не шанується?" За декілька місяців після появи публікації, на одній з прес-конференцій побачив мікрофон Дніпропетровської ОДТРК нового дизайну - виконаний якраз в пропонованій у критичній замітці гамі. >>>


Мікрофон ДОДТРК до публікації і за декілька місяців після неї


"Всьо навколо схвачено. Ми любим гламур"

- Сколько меховых изделий в вашем гардеробе на сегодняшний день? - цікавиться Наталія Сівак в гостей показу.
- Шесть, - відповідає жінка.
- А у вас? - продовжує опитування Сівак.
- Семь, - відповідає їй наступна співбесідниця.
- Это у вас идет конкуренция?
- Нет, просто так получилось, - відповідають ведучій.
- Какие меха вы предпочитаете? - запитує Сівак.
- Люблю песец.
- А у меня четыре норковые шубки.
- Именно норковые? - уточнює Сівак.
- Именно норковые.
- Какой цвет?
- Коричневая, черная, рыжая и такая - лимонная.
>>>


"Мур-мур-мур, ми любим гламур,
Напшикаєм духами і зробим педикюр.
Мур-мур-мур, ми любим гламур,
Всьо гниле сховаєм під майку від Кутьюр"


Поставлене СПЕЦКОРОМ питання розглянуть на засіданні Нацради за участі керівників загальнонаціональних каналів

Про це йдеться в офіційному листі, надісланому автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" першим заступником голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ігорем Курусом. Ось його текст. >>>


"Власть меха" сильніша Нацради?


На ДОДТРК у В.Шилової автора Інтернет-видання "СПЕЦКОР" назвали психічно хворим, звинуватили в наклепах, пригрозили судовим позовом, пообіцяли перевірити, на які кошти він живе й утримує сайт та нагадали про його минуле

Зустрівшись з В.Шиловою й запрошеними нею на "колегію", одразу почув: "Давайте швидше, бо ми дуже поспішаємо, в нас немає часу". Оце так "запрошення уважно вислухати мої пропозиції і зауваження". На свою промову попросив 15 хвилин, що спочатку призвело до категоричних заперечень.
- Але я таки наполягаю, бо більше зустрітися з вами в такому форматі мені навряд чи вдасться, - сказав я. - Це буде вперше і востаннє, тож дуже прошу вислухати мене.
На це почув від заступника В.Шилової - Володимира Федорова: "Пускай говорит, посмеемся!". >>>


Для всебічного вивчення В.Шилової необхідна експертна комісія
ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО: КОЛЕГІЯ АБСУРДУ
25 вересня Колегія Держкомтелерадіо України розглянула стан інформаційного простору в Дніпропетровській області

Управління преси та інформації Дніпропетровської ОДА не проти створення експертної комісії задля всебічного вивчення діяльності гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутата від Блоку Лазаренка В.Шилової з метою надання об'єктивної оцінки й належних висновків стосовно нарікань і претензій на її адресу (доповнено) . >>>


"Остання надія на правду" знову нахабно бреше!

"Керівництво ДОДТРК з повагою ставиться до конструктивних пропозицій та критичних по суті зауважень телеглядачів та радіослухачів, - пише в офіційному листі-відповіді автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" тимчасово виконуючий обов'язки голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Анатолій Мураховський. - За поясненнями, наданими Держкомтелерадіо, зважаючи на Вашу активну громадянську позицію і той факт, що Ви з 1998 по 1999 рік працювали позаштатним кореспондентом, а з січня 1999 р. по квітень 2000 р. - редактором Дніпропетровського обласного радіо Вас неодноразово запрошували для зустрічей з працівниками та керівництвом телерадіокомпанії. Однак, від запропонованих зустрічей під час яких можна було б внести пропозиції щодо вдосконалення програмної політики мовлення обласного телебачення і радіо, Ви відмовилися." >>>


Замість Дніпропетровського Державного - "РідновірТV".
"Алатир" маневрує

Язичницький символ на Дніпропетровській ОДТРК раптово змінив дислокацію, перейшовши з одного куту екрану в інший - з офіційної емблеми (букви "D"), що у правому верхньому, в нижній лівий, ніби заховавшись за електронними годинником та термометром. >>>


В Держкомнацрелігій порадили звернутися до правоохоронних органів, аби ті розслідували діяльність керівництва Дніпропетровської ОДТРК

"Проведення по відношенню до керівництва Дніпропетровської ОДТРК розслідування на предмет скоєння ним адміністративного злочину, пов'язаного з порушенням рівноправності громадян та образою їх почуттів у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, може бути здійснене тільки спеціально уповноваженими на це правоохоронними органами та їх структурними підрозділами на місцях", - йдеться у листі-відповіді Держкомнацрелігій на звернення автора Інтернет-видання "СПЕЦКОР". >>>


Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка

За словами заступниці директора департаменту телебачення і радіомовлення Держкомтелерадіо України Т.Г. Нікітіної, найближчим часом до Дніпропетровська прибуде комісія з цієї Установи для перевірки діяльності обласної державної телерадіокомпанії та її гендиректорки - депутата облради від Блоку Лазаренка, голови комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ В.Шилової. Це викликано чималою кількістю отриманих звернень і листів від громадян з претензіями й наріканнями на професійну діяльність Шилової та її керування телерадіокомпанією - зазначила Тетяна Григорівна. >>>


Нацрада з питань телебачення і радіомовлення подякувала СПЕЦКОРУ за "непересічний інтерес" до Шилової

Лист-відповідь на звернення до цієї установи автора Інтернет-сайту надійшов за підписом голови Нацради пана Віталія Шевченка. Примітно, що офіційна відповідь була надана на лист-претензію, надісланий електронною поштою. Журналіст вдячний за продемонстровану високопосадовцями увагу до піднятих ним питань. >>>


"ТелеКритика" надрукувала лист СПЕЦКОРА

Лист автора Інтернет-видання СПЕЦКОР


"Закордонні спецслужби проти Рідної Віри"

Впродовж тем, заторкнутих у статті "ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ", автор пропонує ознайомитись з матеріалом, представленим для обговорення на forum.svit.іn.ua (http://svit-forum.programmerlive.com/viewtopic.php?t=23&viewall=1) "Закордонні  спецслужби проти Рідної Віри". Цю публікацію СПЕЦКОР надибав днями протягом Інтернет-мандрів, здійснюваних з метою збору інформації щодо язичницьких конфесійних течій, існуючих в Україні.

"...Стан рідновірського руху віддзеркалює загальну політичну ситуацію у нашій державі, - йдеться в інтерв'ю "Віснику Собору" голови Духовного Правління Собору Рідної Української Віри Орія Безверхого. - Проти держави України ведеться справжня неоголошена війна: інформаційна, політична, економічна. Метою цієї війни, розв'язаної Кремлем проти України, є реванш після краху московської імперії. Перший удар по імперії українці завдали у 1991 році проголошенням незалежності. Вдруге Кремль зазнав краху внаслідок "помаранчевої" революції на Майдані у листопаді-грудні 2004 року. Сьогодні Москва за будь-яку ціну хоче повернути контроль над Україною. Фактично нашій Українській Державі прагнуть нав'язати статус формальної державності з повною фактичною залежністю від Москви. /.../В українському рідновірському середовищі зіштовхнулися дві непримиренних позиції: українська ідея і панславізм. Рідна українська віра перебуває на українських національних позиціях, вона є національною релігією. Що стосується панславізму, то його винайдено щонайменше двісті років тому. Панславізм створювався, як інструмент російського царизму для "об'єднання" всіх слов'ян." >>>


ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ

Якось, перевіряючи наявність коментарів під розміщеними на сайті статтями, автор Інтернет-видання знайшов низку відгуків під матеріалом "В.Шилова. Слов'янський синдром":
"[03.04.2008 19:30:55] Алексей Мазур! зависть - плохое чувство: ну, не был и не станешь ты никогда в своей жизни гендиректором областной гостелерадиокомпаний Украины (!!!!!), нечего будет на старости лет вспомнить, так что сиди и успокойся И еще: что-то с подозрительно завидной регулярностью В Шиловой посвящены статьи. С чего бы это? Может, отклонение какое психическое? Это ж какую фантазию и злость надо иметь, чтобы сидеть и продумывать пропахшие дерьмецом статейки..." >>>

ФОТОКОЛАЖ

Голова держтелерадіо Е. ПРУТНІК займеться гендиректоркою ДОДТРК В.ШИЛОВОЮ

Едуард Прутнік в прямому ефірі радіо "ЕРА-FM" сказав, що має інформацію про сумнівні з точки зору расової толерантності висловлювання гендиректорки ДОДТРК Вікторії Шилової в ефірі обласного державного телебачення. Посадовець визнав цю ситуацію такою, що потребує детального розгляду і виправлення.

18 квітня 2008 року гостем прямого ефіру на радіо "ЕРА-FM" в програмі "Ньюз-мейкер" був голова Держтелерадіокомітету України Едуард Прутнік. Під час передачі посадовець неодноразово наголошував на тому, що державний інформаційний простір має бути неупередженим, політично незаангажованим і збалансованим. Реагуючи на почуте, автор Інтернет-видання "СПЕЦКОР" вирішив поставити посадовцю запитання щодо кричущих випадків "неупередженості й збалансованості", регулярно демонстрованих керівницею Дніпропетровської облдержтелерадіокомпанії, депутаткою облради від Блока Лазаренка (що само по собі теж неабияк "сприяє" політичній "незаангажованості"), головою комісії з питань зв'язків з громадськістю і ЗМІ, виключеною з НСЖУ Вікторією Віталіївною Шиловою. >>>


В Дніпропетровську іноземні студенти почуваються цілком комфортно… щоправда, побоюються виходити на вулицю

…адже там, незалежно від часу доби, просто за відмінний від "братьев-славян" колір шкіри, вони можуть наразитися на брутальну лайку, отримати плювок в обличчя або навіть зазнати фізичних травм та ушкоджень. >>>

Координатор Дніпропетровського прес-клубу Наталія ПЕТРЕНКО, голова "Асоціації дискусійних клубів" Павло ВЛАСОВ, очільник азербайджанскої громади Дніпропетровська Гудрат ГАДЖИЄВ, очільниця Дніпропетровської єврейської громади Вікторія ЛІПІНА, представник управління внутрішньої політики ОДА Сергій ВОЛИНЕЦЬ.

ЗУПИНІМО СЛОВ'ЯНСЬКИЙ РАСИЗМ!

"Стаття "БУХЕНВАЛЬД НА ДНІПРІ", як відповідь на публікацію в "Днепровской правде" від 15.09.06 "Каждому - свое?", написана восени 2006 року. На жаль, з тих пір статистика зафіксованих нападів на іноземних громадян в Україні лише зростала, а останнім часом подібні злочини сягнули такої кількості, що їх вже важко сприймати за поодинокі й випадкові - проглядається загрозлива тенденція до набуття ними системного характеру," - йдеться в доповненні до вказаної статті, яке її автор завважав за необхідне зробити цими днями, в середині березня 2008-го. >>>

"Днепровская правда" від 15 вересня 2006 року.

В.Шилова. Слов'янський синдром


Перебуваючи на посаді гендиректорки ДОДТРК, Вікторія Шилова продовжує виписувати ганебні сторінки в історії обласного державного телебачення. Здається, ще ніколи воно не було таким антиукраїнським, як за головування на студії Вікторії Віталіївни. Здійснювана нею в телеефірі за державний кошт проросійська пропаганда під українським декором набуває дедалі загрозливіших масштабів. Під українську вишиванку та Петриківський розпис українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією - з приходом на керівну посаду Шилової ця ідея, схоже, стала генеральним курсом ДОДТРК. >>>


"Основні інстинкти" Віталії Шилової

"Інформаційний вибух", який обіцяла влаштувати в ефірі ДОДТРК депутат облради від Блоку Лазаренка, виключена з НСЖУ телеведуча Вікторія Шилова з її приходом на керівну посаду в обласній державній телерадіокомпанії (здійсненому, слід зазначити, в найкращих рейдерських традиціях сучасності і з благословення телевізійного начальника країни, "регіонала" Е. Прутніка), таки стався. В основному він, за суб'єктивною оцінкою автора матеріала, полягає в різкому збільшенні особистої присутності Шилової в ефірі облТБ, який все більше набуває ознак реаліті-шоу на кшталт "За склом" чи то "Дом", де в якості головної героїні - Вікторія Віталіївна власною персоною. >>>


Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ (лідер ДОО УНП): "СЛАВЯНСКАЯ ИДЕЯ" - ЦЕ РОСІЙСЬКА ДВОХГОЛОВА ІМПЕРІЯ!"

- Зрозуміло, що Віталія Шилова, будучи депутатом облради від "Громади", яка з подачі Павла Івановича об'єдналася з Партією регіонів - зійшлася в тісних обіймах з "біло-блакитними" і комуністами - отримала преференцію очолити ДОДТРК саме завдяки тому, що в Держтелерадіокомітеті і облраді нині верховодять "регіонали", - говорить голова Дніпропетровської організації Української Народної Партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ - ... І на 51-ому каналі (обласне державне телебачення) сталися зміни. Вони проявилися в різкому збільшенні підтримки уряду Януковича, а ще - в більш радикальній, в негативному контексті, риториці по відношенню до всього УКРАЇНСЬКОГО. >>>


ГУЛЯЙ, БРАТВА ЛАЗАРЕНКІВСЬКА!

...Чоловік В.В. Шилової, вочевидь одержимий тією ж чортівньою, що й дружина (як тут не згадати сакраментальне: "муж и жена - одна сатана"), скоїв напад на тележурналіста. У такий спосіб розпочалось те, що Вікторія Віталіївна старанно й послідовно наближала своїми ефірами та статтями - мордобой. Щоправда він адресувався в першу чергу євреям, а здійснити його мали б скінхеди на зразок того, як це відбувається у милій її серцю Росії. "Мені Росія ближче за генетикою", - заявила Шилова в одному зі своїх останніх "Вечорів на 51-ому" (ДОДТРК). Отака вона антиукраїнка і тому видається глибоко символічним і показовим, що першою жертвою проголошуваної нею кампанії за "славянскую чистоту" став... українець, звинувачений в "служении инородцам-неславянам". >>>
"Чемодан-вокзал-Россия!"

"Мені Росія ближче за генетикою", - в. о. гендиректора ДОДТРК, телеведуча Вікторія Шилова в передачі "Вечір на 51-ому" (22.02.07), присвяченій обговоренню теми взаємовідносин України і НАТО.


Гонорар від ЛАЗАРЕНКА

18 лютого керівника служби інформації дніпропетровського 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка перестріли двоє. Один - місцевий бізнесмен депутат Бабушкінської райради від Блоку Павла Лазаренка Вадим Головко, вдаривши журналіста в обличчя, відразу сказав, що це - плата за його журналістське розслідування, щодо діяльності Павла Лазаренка та його блоку у місцевих радах Дніпропетровщини, а також за інформування телеглядачів про те, що працівники обласної державної телекомпанії не сприйняли призначення на посаду керівника цієї компанії депутата обласної ради від Блоку Павла Лазаренка Вікторії Шилової - дружини Вадима Головка. Вадим Головко попередив: постраждають усі журналісти, які виступатимуть проти Павла Івановича, його блоку та проти Вікторії Шилової і цинічно порадив не йти до міліції, бо там його друзі - повідомляє прес-служба НСЖУ. >>>


РОЗПРАВА НАД ЖУРНАЛІСТОМ.
Бізнесмен-депутат від Блоку Лазаренка побив керівника служби інформації 9 каналу ("Приват-ТБ Дніпро") Анатолія Шинкаренка

...Вважаємо, фізичну розправу над Анатолієм Шинкаренком помстою за його журналістські розслідування щодо діяльності Павла Лазаренка та останніх подій в обласній державній телерадіокомпанії. Невипадково нападником став чоловік виконуючої обов'язки генерального директора ДОДТРК, голови постійної комісії облради з питань зв'язків з об'єднаннями громадян і ЗМІ Вікторії Шилової, генеральний директор автоцентру "Леон", депутат Бабушкінської районної ради м. Дніпропетровська Вадим Головко. Не дивує і те, що В.Шилова та її чоловік обрані депутатами від Блоку Лазаренка, - йдеться в заяві Секретаріату Дніпропетровської організації Національної спілки журналістів. >>>


Журналістка без комплексів

На манер того, як Леонід Данилович об'єднував свого часу в антикучмівських виступах від лівих до правих, так нині консолідує різко негативним ставленням до себе місцеву різнокольорову за політичними уподобаннями журналістську спільноту Вікторія Шилова - виключена з НСЖУ телеведуча ДОДТРК, депутатка облради від Блока Лазаренка, голова комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ, а віднедавна ще й в.о. гендиректора облдержтелерадіокомпанії. >>>


"ТЕЛЕДЕРИБАН" по-Дніпропетровськи

- Програмний продукт, який виробляється мережевим мовником, має бути єдиним і цілісним одночасно на всій території розповсюдження сигналу цього мовника, що, зокрема, передбачено отриманою телерадіоорганізацією ліцензією, - говорить представник Нацради України з питань телерадіомовлення на Дніпропетровщині Віктор Сосєдкін в інтерв'ю для Інтернет-видання "СПЕЦКОР". - Неприпустимо, аби в різних областях ефір одного каналу в один і той же час був різним. На жаль, ця норма порушується телеканалами СТБ, НТН, "Інтер", "5 канал"... Якщо минулими роками в Дніпропетровській області мали місце локальні "врізання" суто рекламних роликів, то останнім часом на "5 каналі" найчастіше в проміжок між 17-ою і 18-ою годинами, але не тільки, були зафіксовані випадки виходу в ефір цілих передач, чого раніше ніколи не було. >>>


Творчий колектив ДОДТРК здивований і обурений призначенням В. Шилової в.о. гендиректора облдержтелерадіокомпанії

"...У колективі добре знають низькі професійні та моральні якості В. В. Шилової, її конфліктний характер та цинічний підхід у вирішенні питань, коли мова йде про її власні інтереси, нещодавне виключення В. В. Шилової з лав членів Національної спілки журналістів України напевно є кращим тому свідченням". >>>


"В. Шилова скомпрометувала себе, як журналістка"

"...В.Шилова своїми діями скомпрометувала себе, як журналістка, завдала великої шкоди репутації обласної ради, депутатом та головою постійної комісії якої вона є. Шилова не може очолювати такий чисельний творчий колектив, як ДОДТРК в силу своїх професійних, морально-етичних якостей, на які неодноразово звертало Вашу увагу правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ і журналістський актив області", - йдеться в зверненні обласної Спілки журналістів до губернаторки Дніпропетровщини Н.М. Дєєвої, голови облради Ю.Г. Вілкула та керівника Держтелерадіокомітету Е.А. Прутніка. >>>


ЛЕОН - кілер 5 каналу,
або "Автобаном" по "Закритій зоні"

З кінця минулого року дніпропетровські глядачі Каналу чесних новин позбавлені можливості переглядати програми журналістських розслідувань Володимира Ар'єва "Закрита зона" та кримінальної хроніки 5 каналу у звичний для цих передач і, що найголовніше, зручний для глядацької аудиторії час. Замість цього тепер по понеділках після 17 години їм демонструють "Автобан" - один з телепроектів виключеної з Національної спілки журналістів України телеведучої ДОДТРК, депутата облради від Блока Лазаренка Вікторії Шилової. Партнером програми виступає автоцентр "ЛЕОН", де генеральним директором - чоловік Вікторії Віталіївни Вадим Андрійович Головко. Передача про іномарки, сервісні центри для них та періодично влаштовувані сучасною "елітною" публікою "от невыносимой легкости бытия" перегони автівок найпрестижніших марок виходить... за сприяння Дніпропетровської обласної ради - про це сповіщають завершальні титри цього телепроекту. >>>


"ГРОМ АДА" наступає на пресу. Журналісти солідаризуються

У четвер, 23 листопада відбулась XV звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації НСЖУ - третьої за чисельністю серед регіональних філій Спілки. В роботі форуму взяв участь голова НСЖУ Ігор Лубченко. >>>


Мобілізована "Громадою": журналіст і депутат Шилова на службі у Лазаренка

"Судячи з усього, партія "Громада" виявила довіру Шиловій для виконання певних завдань, принаймні одне з них - взяти під контроль обласну газету "Зоря". Для цього на початку вересня керівник фракції "Громада" Іван Лазаренко та голова постійної комісії облради Шилова "попросили" написати заяву про звільнення за власним бажанням головного редактора газети "Зоря". Отримавши відмову, більше того, рішення трудового колективу газети "Зоря", який підтримав Вадима Кліментьєва, в хід пішли погрози і звинувачення, наклепи у телевізійній програмі, ведучою якої є Шилова, а постійним (іноді єдиним) її співрозмовником - ймовірний кандидат на посаду редактора "Зорі", однопартієць Тетяна Валігурська", - йдеться у заяві голови Комітету статутного нагляду та захисту прав журналістів Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, члена Всеукраїнської Комісії з журналістської етики, президента Асоціації медіа-юристів Тетяни Котюжинської. >>>


Кожен отримав своє

Статтю "Каждому - свое?" ("Днепровская правда" від 15 вересня 2006 року), в якій автор-інкогніто, гнівно протестуючи проти появи на міських вулицях бігбордів з івритом, нагадує єврейській громаді про Бухенвальд та натякає про можливу розправу над "посещающими синагогу и вовремя обрезающимися" з боку місцевих скінхедів, СПЕЦКОР оцінює як вкрай некоректну, написану у неприпустимому, з огляду на делікатність теми, тоні. Інтернет-автор вважає її вибухово-небезпечною, такою, що підриває міжнаціональний мир і злагоду в регіоні. (Про це читай в матеріалі "БУХЕНВАЛЬД НА ДНІПРІ"). З цим журналіст і прийшов до начальника управління внутрішньої політики облдержадміністрації Гліба Пригунова - хотів почути коментар відповідального держслужбовця стосовно надрукованого в "Днепровской правде" матеріалу щодо форми і суті написаного. >>>


Телеведучу ДОДТРК Віталію Шилову виключено з НСЖУ

Секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України закидає В. Шиловій порушення Кодексу професійної етики. >>>


"Мысли вслух" про Павла Лазаренка, або "ЩЕ РАЗ ПРО СВОБОДУ СЛОВА..." - II

...Від певної пори СПЕЦКОРУ видається доречним додавати до первинних назв передач авторки і ведучої ДОДТРК Віталії Шилової ім'я та прізвище теперішнього її патрона, адже "Мысли вслух о Павле Лазаренко", "Вечер на 51канале с Павлом Лазаренко" точніше відбивали б суть і зміст програм, які вона веде, а творче бюро журналістки цілком заслуговує на новий бренд - "Громада - TV". >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1083.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1083.php on line 907

Warning: file(./comments/cart_1083.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1083.php on line 907


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1083.php on line 910


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64