Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Шерше ля Ши". Прес-конференція В.Шилової не відбулась!

Емблема Союзу журналістів Росії

Анонсована сайтами Центрального будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ московська прес-конференція екс-гендиректора Дніпропетровської ОДТРК В.Шилової, яка мала пройти в "ДОМжуре" на Нікітському бульварі, не відбулась!


Про це електронним листом мене повідомив прес-секретар СЖР Петро Полоницький:

"Пресс-конференция не состоялась. Деталей не знаю. Это - не наше мероприятие. Все вопросы - к госпоже Шиловой. Мы только порекомендовали ей площадку Центрального дома журналиста и разместили на сайте анонс".

Центральний Будинок журналіста Росії /ДОМЖУР/

Раніше, звернувшись до Союзу журналістів Росії з проханням підтвердити або спростувати інформацію про московську прес-конференцію Вікторії Шилової та супроводивши запит низкою супутніх запитань, автор цих рядків отримав з "ДОМжура" таку відповідь:

"Пресс-конференция Виктории Шиловой запланирована на 18 августа в Центральном Доме журналиста. Кроме неё - никто из ньюсмейкеров больше не заявлялся. Представителей политических партий и объединений не приглашали, так как это мероприятие НЕ ПОЛИТИЧЕСКОЕ, а корпоративное. Мы предоставили коллеге площадку для реализации её права на свободу выражения своего мнения, в соответствии с международными нормами. В частности - 19-го параграфа Всеобщей Декларации прав человека и ст. 10 Европейской конвенции основных прав и свобод.

С уважением,
Пётр Полоницкий,
пресс-секретарь Союза журналистов России."

А ось так виглядав анонс заходу:

"Приглашаем на пресс-конференцию "Проблемы свободы слова в Украине Голодовка 18 журналистов Днепропетровской телерадиокомпании"

Пресс-релиз

21-24 июля 2009 года 18 журналистов Днепропетровской областной государственной телерадиокомпании провели акцию голодовки в знак протеста против беспрецедентного давления на телеканал со стороны администрации области. В течение нескольких месяцев движение на расчетных счетах телерадиокомпании было приостановлено.

За восемь месяцев текущего года ТРК испытала на себе 10 проверок контролирующих органов. Представители Днепропетровской областной государственной администрации не сочли нужным встретиться с голодающими журналистами. 24 июля 2009 года была уволена генеральный директор ДТРК, председатель постоянной комиссии Днепропетровского областного совета по вопросам взаимодействия с общественностью и СМИ Виктория Шилова.

Акцию протеста тележурналистов поддержали несколько общественных организаций Днепропетровской области. Учитывая информационный вакуум вокруг конфликта, бывший гендиректор Днепропетровской ТРК Виктория Шилова обратилась в Международную Федерацию Журналистов, секретариат Международной Конфедерации журналистов, Союз журналистов России с просьбой предоставить возможность осветить историю инцидента.

Пресс-конференция Виктории Шиловой состоится 18 августа (вторник) 2009 года в "Белом зале" Центрального Дома журналистов по адресу: Москва, Никитский бульвар, 8-а.

Начало пресс-конференции в 12-00.

Справки по телефонам: 8 (495) 637-52-84, 514-16-00."

20.08.2009

Читай також:
матеріали за
2006-2009 рр.


Емблема Союзу журналістів Росії

Екс-гендиректорка ДОДТРК В.Шилова їде в Москву жалітися на стан свободи слова в Україні

Вистава театра абсурду з Вікторією Шиловою в головній ролі продовжилася черговим, куди більш виразним і безглуздим актом ніж попередні: на сайтах Центрального Будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ з'явилася інформація про заплановану на 18 серпня московську прес-конференцію екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутатки облради від блока Лазаренка Вікторії Шилової на тему: "Проблемы свободы слова в Украине. >>>МАЗУР Олексій Миколайович | 16.08.2009 14:01
Невдовзі театр абсурду поповниться наступним, ще більш виразним і безглуздим актом: на сайтах Центрального Будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ з'явиться інформація про заплановану на 18 серпня московську прес-конференцію екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутатки облради від блока Лазаренка Вікторії Шилової.
 

Коли "Дніпропетровський Державний"
почне шанувати державну мову?

При перегляді передач Дніпропетровської ОДТРК власного виробництва, які ідуть в прямому ефірі, мимоволі звертає на себе увагу спільна майже для всіх них риса, а саме - брак знань ведучих з української мови для вільного, невимушеного спілкування. Неналежний рівень володіння державною мовою призводить до систематичного засмічення державного ж ефіру суржиком, русизмами. >>>


"Свобода" заВ.Шивіла

Лідер ВО СВОБОДА Олег Тягнибок

Олег Тягнибок в інтерв'ю телефоном "Дніпропетровському антиДержавному":
"Ви себе зарекомендували як патріотичний канал, як український канал. Ви на правильній дорозі. Ваші передачі завжди були актуальні, зорієнтовані в національному руслі. Так що правда за вами і ви обов'язково переможете!"
Вже "перемогли" ...


Вікторія Шилова

В.Шилова пішла. Нарешті

Тепер вже колишня ген директорка ДОДТРК В.Шилова віддячила радикальним українським націоналістам за надану їй підтримку обіцянкою піти в політику… до Сергія Тігіпка. >>>


"Дніпропетровський Державний" чи АНТИдержавний?
Олексій Мазур для айдану

Під українську вишиванку та Петриківський розпис на Дніпропетровському обласному державному телебаченні українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією. [14-06-2009 17:50]


НСЖУ: В.Шилова - ворог української журналістики

Гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова потрапила у список ворогів української журналістики

У ПЕРЕДДЕНЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА - 3 ТРАВНЯ - НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЮЄ СПИСОК ПОСАДОВЦІВ, ЩО ЧИНЯТЬ СПРОТИВ СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩІЙ РОБОТІ ЗМІ. ЦЕЙ ГАНЕБНИЙ ПЕРЕЛІК ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ В УКРАЇНІ НСЖУ ПЕРЕДАЄ ДО МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЖУРНАЛІСТІВ, РАДИ ЄВРОПИ, ЄВРОПАРЛАМЕНТУ Й ІНШИХ СТРУКТУР. >>>


ШИЛОВА, ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Так відреагували в обласній філії НСЖУ на останні події навколо Дніпропетровської ОДТРК. Серед висловлених на адресу гендиректорки телерадіокомпанії, депутата облради від Блоку Лазаренка В.Шилової звинувачень - розпалювання в державному ефірі міжнаціональної ворожнечі й расової нетерпимості та вкрай низький професійний рівень. Медійники також гостро скритикували владу за ігнорування їхніх численних звернень та заяв щодо неприпустимості перебування профнепридатної, цинічно-зухвалої й вульгарної В.Шилової на керівній посаді обласної студії державного телебачення. >>>


В.Шилова: губернатор почав викликати мене до себе на ковдру…

В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО
визнало зауваження СПЕЦКОРА слушними

Як повідомили автору персонального сайту у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Держкомтелерадіо України, його стаття "Потому что я - русская!" була розглянута керівництвом Комітету. Зауваження СПЕЦКОРА щодо неприпустимості нехтування українською мовою окремими співробітниками державної установи в спілкуванні з особами, які до неї звертаються, визнано слушними. >>>


Курдінович наїздив собі хворобу

Зателефонувавши до приймальні заступника голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича в понеділок (02/02/2009) - в день, коли той мав повернутися до робочого місця після відрядження - почув від секретаря, що цього разу мені не вдасться з ним переговорити через те, що Олександр В'ячеславович пішов на лікарняний.
- Я вас не обманюю, - поспішила запевнити мене секратар, - він справді захворів.
Отже, так або інакше, але посадовець продовжує залишатися невловимим для простих смертних додзвонювачів. Найскорішого вам одужання, пане Курдіновичу! Щиро.


"Потому что я - русская!"

...Впродовж розмови у секретарки заступника Голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича раптово скінчився запас української і вона перейшла на російську.
Зробив їй з цього приводу зауваження, нагадавши про обов'язок володіти державною мовою.
Замість того, аби повинитися, перепросити за те, що, займаючи таку посаду, не володіє в достатній мірі й на належному рівні українською, секретар пішла в атаку і видала "залізний" аргумент - перейшла на російську, тому що вона, бачите, "русская".
А це нічого, що я - українець! І прагну аби зі мною на моїй рідній землі спілкувалися українською! Якщо я звертаюся державною, то мені і відповідайте такою, тим більше, що телефоную якраз до державної установи.
- А вы что, не понимаете по-русски? - запитала "русская". >>>


Новий дизайн мікрофону ДОДТРК виконано так,
як пропонував СПЕЦКОР

О. Мазур для "Телекритики"

В одній з надрукованих "Телекритикою" заміток автор персонального сайту звертав увагу на вражаючу одноманітність кольорової гами в оформленні мікрофонів дніпропетровських телеканалів: "Тепер що не мікрофон, то обов'язково біло-синій, ніби інших кольорів в природі не існує! - йшлося в матеріалі, - Це ж, зрештою, не цікаво, коли всі мікрофони виконані однаково - в біло-синіх тонах і різняться лишень цифрами або буквами - логотипами каналів: ДОДТРК, "9 канал", "11 канал", "34 канал". В той же час у статті висловлювалося побажання-пропозиція: "От якби ж хтось здогадався хоча б замість білого нанести жовтий. І вже було б оригінальніше, веселіше та й патріотичніше. Чи така кольорова сполука, на відміну від біло-синьої з додаванням червоного, не шанується?" За декілька місяців після появи публікації, на одній з прес-конференцій побачив мікрофон Дніпропетровської ОДТРК нового дизайну - виконаний якраз в пропонованій у критичній замітці гамі. >>>


Мікрофон ДОДТРК до публікації і за декілька місяців після неї


"Всьо навколо схвачено. Ми любим гламур"

- Сколько меховых изделий в вашем гардеробе на сегодняшний день? - цікавиться Наталія Сівак в гостей показу.
- Шесть, - відповідає жінка.
- А у вас? - продовжує опитування Сівак.
- Семь, - відповідає їй наступна співбесідниця.
- Это у вас идет конкуренция?
- Нет, просто так получилось, - відповідають ведучій.
- Какие меха вы предпочитаете? - запитує Сівак.
- Люблю песец.
- А у меня четыре норковые шубки.
- Именно норковые? - уточнює Сівак.
- Именно норковые.
- Какой цвет?
- Коричневая, черная, рыжая и такая - лимонная.
>>>


"Мур-мур-мур, ми любим гламур,
Напшикаєм духами і зробим педикюр.
Мур-мур-мур, ми любим гламур,
Всьо гниле сховаєм під майку від Кутьюр"


Поставлене СПЕЦКОРОМ питання розглянуть на засіданні Нацради за участі керівників загальнонаціональних каналів

Про це йдеться в офіційному листі, надісланому автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" першим заступником голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ігорем Курусом. Ось його текст. >>>


"Власть меха" сильніша Нацради?


На ДОДТРК у В.Шилової автора Інтернет-видання "СПЕЦКОР" назвали психічно хворим, звинуватили в наклепах, пригрозили судовим позовом, пообіцяли перевірити, на які кошти він живе й утримує сайт та нагадали про його минуле

Зустрівшись з В.Шиловою й запрошеними нею на "колегію", одразу почув: "Давайте швидше, бо ми дуже поспішаємо, в нас немає часу". Оце так "запрошення уважно вислухати мої пропозиції і зауваження". На свою промову попросив 15 хвилин, що спочатку призвело до категоричних заперечень.
- Але я таки наполягаю, бо більше зустрітися з вами в такому форматі мені навряд чи вдасться, - сказав я. - Це буде вперше і востаннє, тож дуже прошу вислухати мене.
На це почув від заступника В.Шилової - Володимира Федорова: "Пускай говорит, посмеемся!". >>>


Для всебічного вивчення В.Шилової необхідна експертна комісія
ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО: КОЛЕГІЯ АБСУРДУ
25 вересня Колегія Держкомтелерадіо України розглянула стан інформаційного простору в Дніпропетровській області

Управління преси та інформації Дніпропетровської ОДА не проти створення експертної комісії задля всебічного вивчення діяльності гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутата від Блоку Лазаренка В.Шилової з метою надання об'єктивної оцінки й належних висновків стосовно нарікань і претензій на її адресу (доповнено) . >>>


"Остання надія на правду" знову нахабно бреше!

"Керівництво ДОДТРК з повагою ставиться до конструктивних пропозицій та критичних по суті зауважень телеглядачів та радіослухачів, - пише в офіційному листі-відповіді автору Інтернет-видання "СПЕЦКОР" тимчасово виконуючий обов'язки голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Анатолій Мураховський. - За поясненнями, наданими Держкомтелерадіо, зважаючи на Вашу активну громадянську позицію і той факт, що Ви з 1998 по 1999 рік працювали позаштатним кореспондентом, а з січня 1999 р. по квітень 2000 р. - редактором Дніпропетровського обласного радіо Вас неодноразово запрошували для зустрічей з працівниками та керівництвом телерадіокомпанії. Однак, від запропонованих зустрічей під час яких можна було б внести пропозиції щодо вдосконалення програмної політики мовлення обласного телебачення і радіо, Ви відмовилися." >>>


Замість Дніпропетровського Державного - "РідновірТV".
"Алатир" маневрує

Язичницький символ на Дніпропетровській ОДТРК раптово змінив дислокацію, перейшовши з одного куту екрану в інший - з офіційної емблеми (букви "D"), що у правому верхньому, в нижній лівий, ніби заховавшись за електронними годинником та термометром. >>>


В Держкомнацрелігій порадили звернутися до правоохоронних органів, аби ті розслідували діяльність керівництва Дніпропетровської ОДТРК

"Проведення по відношенню до керівництва Дніпропетровської ОДТРК розслідування на предмет скоєння ним адміністративного злочину, пов'язаного з порушенням рівноправності громадян та образою їх почуттів у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, може бути здійснене тільки спеціально уповноваженими на це правоохоронними органами та їх структурними підрозділами на місцях", - йдеться у листі-відповіді Держкомнацрелігій на звернення автора Інтернет-видання "СПЕЦКОР". >>>


Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка

За словами заступниці директора департаменту телебачення і радіомовлення Держкомтелерадіо України Т.Г. Нікітіної, найближчим часом до Дніпропетровська прибуде комісія з цієї Установи для перевірки діяльності обласної державної телерадіокомпанії та її гендиректорки - депутата облради від Блоку Лазаренка, голови комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ В.Шилової. Це викликано чималою кількістю отриманих звернень і листів від громадян з претензіями й наріканнями на професійну діяльність Шилової та її керування телерадіокомпанією - зазначила Тетяна Григорівна. >>>


Нацрада з питань телебачення і радіомовлення подякувала СПЕЦКОРУ за "непересічний інтерес" до Шилової

Лист-відповідь на звернення до цієї установи автора Інтернет-сайту надійшов за підписом голови Нацради пана Віталія Шевченка. Примітно, що офіційна відповідь була надана на лист-претензію, надісланий електронною поштою. Журналіст вдячний за продемонстровану високопосадовцями увагу до піднятих ним питань. >>>


"ТелеКритика" надрукувала лист СПЕЦКОРА

Лист автора Інтернет-видання СПЕЦКОР


"Закордонні спецслужби проти Рідної Віри"

Впродовж тем, заторкнутих у статті "ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ", автор пропонує ознайомитись з матеріалом, представленим для обговорення на forum.svit.іn.ua (http://svit-forum.programmerlive.com/viewtopic.php?t=23&viewall=1) "Закордонні  спецслужби проти Рідної Віри". Цю публікацію СПЕЦКОР надибав днями протягом Інтернет-мандрів, здійснюваних з метою збору інформації щодо язичницьких конфесійних течій, існуючих в Україні.

"...Стан рідновірського руху віддзеркалює загальну політичну ситуацію у нашій державі, - йдеться в інтерв'ю "Віснику Собору" голови Духовного Правління Собору Рідної Української Віри Орія Безверхого. - Проти держави України ведеться справжня неоголошена війна: інформаційна, політична, економічна. Метою цієї війни, розв'язаної Кремлем проти України, є реванш після краху московської імперії. Перший удар по імперії українці завдали у 1991 році проголошенням незалежності. Вдруге Кремль зазнав краху внаслідок "помаранчевої" революції на Майдані у листопаді-грудні 2004 року. Сьогодні Москва за будь-яку ціну хоче повернути контроль над Україною. Фактично нашій Українській Державі прагнуть нав'язати статус формальної державності з повною фактичною залежністю від Москви. /.../В українському рідновірському середовищі зіштовхнулися дві непримиренних позиції: українська ідея і панславізм. Рідна українська віра перебуває на українських національних позиціях, вона є національною релігією. Що стосується панславізму, то його винайдено щонайменше двісті років тому. Панславізм створювався, як інструмент російського царизму для "об'єднання" всіх слов'ян." >>>


ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ

Якось, перевіряючи наявність коментарів під розміщеними на сайті статтями, автор Інтернет-видання знайшов низку відгуків під матеріалом "В.Шилова. Слов'янський синдром":
"[03.04.2008 19:30:55] Алексей Мазур! зависть - плохое чувство: ну, не был и не станешь ты никогда в своей жизни гендиректором областной гостелерадиокомпаний Украины (!!!!!), нечего будет на старости лет вспомнить, так что сиди и успокойся И еще: что-то с подозрительно завидной регулярностью В Шиловой посвящены статьи. С чего бы это? Может, отклонение какое психическое? Это ж какую фантазию и злость надо иметь, чтобы сидеть и продумывать пропахшие дерьмецом статейки..." >>>

ФОТОКОЛАЖ

Голова держтелерадіо Е. ПРУТНІК займеться гендиректоркою ДОДТРК В.ШИЛОВОЮ

Едуард Прутнік в прямому ефірі радіо "ЕРА-FM" сказав, що має інформацію про сумнівні з точки зору расової толерантності висловлювання гендиректорки ДОДТРК Вікторії Шилової в ефірі обласного державного телебачення. Посадовець визнав цю ситуацію такою, що потребує детального розгляду і виправлення.

18 квітня 2008 року гостем прямого ефіру на радіо "ЕРА-FM" в програмі "Ньюз-мейкер" був голова Держтелерадіокомітету України Едуард Прутнік. Під час передачі посадовець неодноразово наголошував на тому, що державний інформаційний простір має бути неупередженим, політично незаангажованим і збалансованим. Реагуючи на почуте, автор Інтернет-видання "СПЕЦКОР" вирішив поставити посадовцю запитання щодо кричущих випадків "неупередженості й збалансованості", регулярно демонстрованих керівницею Дніпропетровської облдержтелерадіокомпанії, депутаткою облради від Блока Лазаренка (що само по собі теж неабияк "сприяє" політичній "незаангажованості"), головою комісії з питань зв'язків з громадськістю і ЗМІ, виключеною з НСЖУ Вікторією Віталіївною Шиловою. >>>


В Дніпропетровську іноземні студенти почуваються цілком комфортно… щоправда, побоюються виходити на вулицю

…адже там, незалежно від часу доби, просто за відмінний від "братьев-славян" колір шкіри, вони можуть наразитися на брутальну лайку, отримати плювок в обличчя або навіть зазнати фізичних травм та ушкоджень. >>>

Координатор Дніпропетровського прес-клубу Наталія ПЕТРЕНКО, голова "Асоціації дискусійних клубів" Павло ВЛАСОВ, очільник азербайджанскої громади Дніпропетровська Гудрат ГАДЖИЄВ, очільниця Дніпропетровської єврейської громади Вікторія ЛІПІНА, представник управління внутрішньої політики ОДА Сергій ВОЛИНЕЦЬ.

ЗУПИНІМО СЛОВ'ЯНСЬКИЙ РАСИЗМ!

"Стаття "БУХЕНВАЛЬД НА ДНІПРІ", як відповідь на публікацію в "Днепровской правде" від 15.09.06 "Каждому - свое?", написана восени 2006 року. На жаль, з тих пір статистика зафіксованих нападів на іноземних громадян в Україні лише зростала, а останнім часом подібні злочини сягнули такої кількості, що їх вже важко сприймати за поодинокі й випадкові - проглядається загрозлива тенденція до набуття ними системного характеру," - йдеться в доповненні до вказаної статті, яке її автор завважав за необхідне зробити цими днями, в середині березня 2008-го. >>>

"Днепровская правда" від 15 вересня 2006 року.

В.Шилова. Слов'янський синдром


Перебуваючи на посаді гендиректорки ДОДТРК, Вікторія Шилова продовжує виписувати ганебні сторінки в історії обласного державного телебачення. Здається, ще ніколи воно не було таким антиукраїнським, як за головування на студії Вікторії Віталіївни. Здійснювана нею в телеефірі за державний кошт проросійська пропаганда під українським декором набуває дедалі загрозливіших масштабів. Під українську вишиванку та Петриківський розпис українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією - з приходом на керівну посаду Шилової ця ідея, схоже, стала генеральним курсом ДОДТРК. >>>


"Основні інстинкти" Віталії Шилової

"Інформаційний вибух", який обіцяла влаштувати в ефірі ДОДТРК депутат облради від Блоку Лазаренка, виключена з НСЖУ телеведуча Вікторія Шилова з її приходом на керівну посаду в обласній державній телерадіокомпанії (здійсненому, слід зазначити, в найкращих рейдерських традиціях сучасності і з благословення телевізійного начальника країни, "регіонала" Е. Прутніка), таки стався. В основному він, за суб'єктивною оцінкою автора матеріала, полягає в різкому збільшенні особистої присутності Шилової в ефірі облТБ, який все більше набуває ознак реаліті-шоу на кшталт "За склом" чи то "Дом", де в якості головної героїні - Вікторія Віталіївна власною персоною. >>>


Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ (лідер ДОО УНП): "СЛАВЯНСКАЯ ИДЕЯ" - ЦЕ РОСІЙСЬКА ДВОХГОЛОВА ІМПЕРІЯ!"

- Зрозуміло, що Віталія Шилова, будучи депутатом облради від "Громади", яка з подачі Павла Івановича об'єдналася з Партією регіонів - зійшлася в тісних обіймах з "біло-блакитними" і комуністами - отримала преференцію очолити ДОДТРК саме завдяки тому, що в Держтелерадіокомітеті і облраді нині верховодять "регіонали", - говорить голова Дніпропетровської організації Української Народної Партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ - ... І на 51-ому каналі (обласне державне телебачення) сталися зміни. Вони проявилися в різкому збільшенні підтримки уряду Януковича, а ще - в більш радикальній, в негативному контексті, риториці по відношенню до всього УКРАЇНСЬКОГО. >>>


ГУЛЯЙ, БРАТВА ЛАЗАРЕНКІВСЬКА!

...Чоловік В.В. Шилової, вочевидь одержимий тією ж чортівньою, що й дружина (як тут не згадати сакраментальне: "муж и жена - одна сатана"), скоїв напад на тележурналіста. У такий спосіб розпочалось те, що Вікторія Віталіївна старанно й послідовно наближала своїми ефірами та статтями - мордобой. Щоправда він адресувався в першу чергу євреям, а здійснити його мали б скінхеди на зразок того, як це відбувається у милій її серцю Росії. "Мені Росія ближче за генетикою", - заявила Шилова в одному зі своїх останніх "Вечорів на 51-ому" (ДОДТРК). Отака вона антиукраїнка і тому видається глибоко символічним і показовим, що першою жертвою проголошуваної нею кампанії за "славянскую чистоту" став... українець, звинувачений в "служении инородцам-неславянам". >>>
"Чемодан-вокзал-Россия!"

"Мені Росія ближче за генетикою", - в. о. гендиректора ДОДТРК, телеведуча Вікторія Шилова в передачі "Вечір на 51-ому" (22.02.07), присвяченій обговоренню теми взаємовідносин України і НАТО.


Гонорар від ЛАЗАРЕНКА

18 лютого керівника служби інформації дніпропетровського 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка перестріли двоє. Один - місцевий бізнесмен депутат Бабушкінської райради від Блоку Павла Лазаренка Вадим Головко, вдаривши журналіста в обличчя, відразу сказав, що це - плата за його журналістське розслідування, щодо діяльності Павла Лазаренка та його блоку у місцевих радах Дніпропетровщини, а також за інформування телеглядачів про те, що працівники обласної державної телекомпанії не сприйняли призначення на посаду керівника цієї компанії депутата обласної ради від Блоку Павла Лазаренка Вікторії Шилової - дружини Вадима Головка. Вадим Головко попередив: постраждають усі журналісти, які виступатимуть проти Павла Івановича, його блоку та проти Вікторії Шилової і цинічно порадив не йти до міліції, бо там його друзі - повідомляє прес-служба НСЖУ. >>>


РОЗПРАВА НАД ЖУРНАЛІСТОМ.
Бізнесмен-депутат від Блоку Лазаренка побив керівника служби інформації 9 каналу ("Приват-ТБ Дніпро") Анатолія Шинкаренка

...Вважаємо, фізичну розправу над Анатолієм Шинкаренком помстою за його журналістські розслідування щодо діяльності Павла Лазаренка та останніх подій в обласній державній телерадіокомпанії. Невипадково нападником став чоловік виконуючої обов'язки генерального директора ДОДТРК, голови постійної комісії облради з питань зв'язків з об'єднаннями громадян і ЗМІ Вікторії Шилової, генеральний директор автоцентру "Леон", депутат Бабушкінської районної ради м. Дніпропетровська Вадим Головко. Не дивує і те, що В.Шилова та її чоловік обрані депутатами від Блоку Лазаренка, - йдеться в заяві Секретаріату Дніпропетровської організації Національної спілки журналістів. >>>


Журналістка без комплексів

На манер того, як Леонід Данилович об'єднував свого часу в антикучмівських виступах від лівих до правих, так нині консолідує різко негативним ставленням до себе місцеву різнокольорову за політичними уподобаннями журналістську спільноту Вікторія Шилова - виключена з НСЖУ телеведуча ДОДТРК, депутатка облради від Блока Лазаренка, голова комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ, а віднедавна ще й в.о. гендиректора облдержтелерадіокомпанії. >>>


"ТЕЛЕДЕРИБАН" по-Дніпропетровськи

- Програмний продукт, який виробляється мережевим мовником, має бути єдиним і цілісним одночасно на всій території розповсюдження сигналу цього мовника, що, зокрема, передбачено отриманою телерадіоорганізацією ліцензією, - говорить представник Нацради України з питань телерадіомовлення на Дніпропетровщині Віктор Сосєдкін в інтерв'ю для Інтернет-видання "СПЕЦКОР". - Неприпустимо, аби в різних областях ефір одного каналу в один і той же час був різним. На жаль, ця норма порушується телеканалами СТБ, НТН, "Інтер", "5 канал"... Якщо минулими роками в Дніпропетровській області мали місце локальні "врізання" суто рекламних роликів, то останнім часом на "5 каналі" найчастіше в проміжок між 17-ою і 18-ою годинами, але не тільки, були зафіксовані випадки виходу в ефір цілих передач, чого раніше ніколи не було. >>>


Творчий колектив ДОДТРК здивований і обурений призначенням В. Шилової в.о. гендиректора облдержтелерадіокомпанії

"...У колективі добре знають низькі професійні та моральні якості В. В. Шилової, її конфліктний характер та цинічний підхід у вирішенні питань, коли мова йде про її власні інтереси, нещодавне виключення В. В. Шилової з лав членів Національної спілки журналістів України напевно є кращим тому свідченням". >>>


"В. Шилова скомпрометувала себе, як журналістка"

"...В.Шилова своїми діями скомпрометувала себе, як журналістка, завдала великої шкоди репутації обласної ради, депутатом та головою постійної комісії якої вона є. Шилова не може очолювати такий чисельний творчий колектив, як ДОДТРК в силу своїх професійних, морально-етичних якостей, на які неодноразово звертало Вашу увагу правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ і журналістський актив області", - йдеться в зверненні обласної Спілки журналістів до губернаторки Дніпропетровщини Н.М. Дєєвої, голови облради Ю.Г. Вілкула та керівника Держтелерадіокомітету Е.А. Прутніка. >>>


ЛЕОН - кілер 5 каналу,
або "Автобаном" по "Закритій зоні"

З кінця минулого року дніпропетровські глядачі Каналу чесних новин позбавлені можливості переглядати програми журналістських розслідувань Володимира Ар'єва "Закрита зона" та кримінальної хроніки 5 каналу у звичний для цих передач і, що найголовніше, зручний для глядацької аудиторії час. Замість цього тепер по понеділках після 17 години їм демонструють "Автобан" - один з телепроектів виключеної з Національної спілки журналістів України телеведучої ДОДТРК, депутата облради від Блока Лазаренка Вікторії Шилової. Партнером програми виступає автоцентр "ЛЕОН", де генеральним директором - чоловік Вікторії Віталіївни Вадим Андрійович Головко. Передача про іномарки, сервісні центри для них та періодично влаштовувані сучасною "елітною" публікою "от невыносимой легкости бытия" перегони автівок найпрестижніших марок виходить... за сприяння Дніпропетровської обласної ради - про це сповіщають завершальні титри цього телепроекту. >>>


"ГРОМ АДА" наступає на пресу. Журналісти солідаризуються

У четвер, 23 листопада відбулась XV звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації НСЖУ - третьої за чисельністю серед регіональних філій Спілки. В роботі форуму взяв участь голова НСЖУ Ігор Лубченко. >>>


Мобілізована "Громадою": журналіст і депутат Шилова на службі у Лазаренка

"Судячи з усього, партія "Громада" виявила довіру Шиловій для виконання певних завдань, принаймні одне з них - взяти під контроль обласну газету "Зоря". Для цього на початку вересня керівник фракції "Громада" Іван Лазаренко та голова постійної комісії облради Шилова "попросили" написати заяву про звільнення за власним бажанням головного редактора газети "Зоря". Отримавши відмову, більше того, рішення трудового колективу газети "Зоря", який підтримав Вадима Кліментьєва, в хід пішли погрози і звинувачення, наклепи у телевізійній програмі, ведучою якої є Шилова, а постійним (іноді єдиним) її співрозмовником - ймовірний кандидат на посаду редактора "Зорі", однопартієць Тетяна Валігурська", - йдеться у заяві голови Комітету статутного нагляду та захисту прав журналістів Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, члена Всеукраїнської Комісії з журналістської етики, президента Асоціації медіа-юристів Тетяни Котюжинської. >>>


Кожен отримав своє

Статтю "Каждому - свое?" ("Днепровская правда" від 15 вересня 2006 року), в якій автор-інкогніто, гнівно протестуючи проти появи на міських вулицях бігбордів з івритом, нагадує єврейській громаді про Бухенвальд та натякає про можливу розправу над "посещающими синагогу и вовремя обрезающимися" з боку місцевих скінхедів, СПЕЦКОР оцінює як вкрай некоректну, написану у неприпустимому, з огляду на делікатність теми, тоні. Інтернет-автор вважає її вибухово-небезпечною, такою, що підриває міжнаціональний мир і злагоду в регіоні. (Про це читай в матеріалі "БУХЕНВАЛЬД НА ДНІПРІ"). З цим журналіст і прийшов до начальника управління внутрішньої політики облдержадміністрації Гліба Пригунова - хотів почути коментар відповідального держслужбовця стосовно надрукованого в "Днепровской правде" матеріалу щодо форми і суті написаного. >>>


Телеведучу ДОДТРК Віталію Шилову виключено з НСЖУ

Секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України закидає В. Шиловій порушення Кодексу професійної етики. >>>


"Мысли вслух" про Павла Лазаренка, або "ЩЕ РАЗ ПРО СВОБОДУ СЛОВА..." - II

...Від певної пори СПЕЦКОРУ видається доречним додавати до первинних назв передач авторки і ведучої ДОДТРК Віталії Шилової ім'я та прізвище теперішнього її патрона, адже "Мысли вслух о Павле Лазаренко", "Вечер на 51канале с Павлом Лазаренко" точніше відбивали б суть і зміст програм, які вона веде, а творче бюро журналістки цілком заслуговує на новий бренд - "Громада - TV". >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1085.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1085.php on line 666

Warning: file(./comments/cart_1085.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1085.php on line 666


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1085.php on line 669


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64