Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Ілліч, забирайся геть!

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "Іллічарі".

- Сьогодні наші партійні структури в місті та області розпочинають безстрокову акцію на підтримку виконання Указу Президента України від 2007 року щодо відзначення трагічної дати - роковин голодного геноциду українців 1932-33 рр., - говорить лідер ДОО УНП Анатолій Сокоринський. - За цей час в області абсолютно не зроблено ані жодного кроку для того, аби хоч щось було виправлено, щоб на наших вулицях перестали бовваніти червоні істукани, яких понаставляла більшовицька система - пам'ятники тим катам, які руйнували українську державу.

Якщо казати про Ульянова-Леніна, то він був застрільником терору проти України та її народу, одним з перших, хто видавав укази і розпорядження і про концтабори, і про походи на Україну. Отже, нищення української держави з 1918 по 1920 рік - це була найголовніша мета комуністичної влади, очолюваної Ульяновим.

І досі існують вулиці, названі на честь Дзержинського, Калініна, Косіора - не перерахувати всіх цих негідників, які нищили наш нарід та інші народи, але Україна з усього цього загалу вистрадала найбільше. Вона отримала такий спадок, що ми й донині оговтуємося. Днями ми відзначили 20-ту річницю від створення Народного Руху України - провідної державницької сили, але на жаль, і досі не маємо в країні політичної нації. Це в тому числі і через страх, який нагнітають ці комуністичні ідоли. Цей страх більшовики увігнали людям у підсвідомість і тепер він дається взнаки на генетичному рівні. І городяни думають: якщо ці леніни стоять, то значить це не просто так, значить все ще може повернутися. Це підживлює страх наших стареньких - пенсіонерів, ветеранів: вони лякаються, жахаються і підсвідомо підтримують ту систему, голосуючи за прогнилу комуністичну парітю. І цей страх для України почався саме з ленінізму, а його спадкоємці розвинули тиранію, нищення держави і людини.

В нинішній міськраді немає ніяких можливостей провести рішення про перейменування вулиць, демонтаж пам'ятників. Там зібралася оголтіла братва, яка, тільки уявіть собі, на липневій сесії проголосувала за те, аби в Києві відновили поруйнований українськими патріотами пам'ятник на Бесарабці. Навіть урну поставили для збору коштів. Та люди добрі, це ж вже хвороба! Це абсолютна психічна патологія! Ось що нас спонукає вийти на вулиці, аби захистити свої громадянські права. Благо, ми можемо вільно це робити.

Розумію, що заклопотаним кризою та іншими проблемами людям може бути і не до цього, але ж колись це має бути зроблено і давно слід починати братися за справу серйозно. Якщо влада не захоче нас почути, то доведеться знімати ці пам'ятники самотужки. А що робити?

СПЕЦКОР: І чому ж вона, ця влада, особливо на місцях, ніяк не долучається до виконання Указу Президента і взагалі, ніби не помічає його? Поводиться так, немов нічого такого не було.

- Тому, що вона неукраїнська, - відповідає Анатолій Васильович.

СПЕЦКОР: Але ж обирали її тут, в Україні, і робили це українці. Ті, що пройшли в ради, не самі ж себе обрали?

- Звісно не самі - народ обрав. Але тому ж і обирав, що на вулицях цей більшовицький непотріб. Не було б цього, то і голосування склалося б інакше. А попроходили ті, в кого найбільше грошей. А це ті ж самі комуністи-комсомольці. Вони заполонили собою владу, сидять тепер там, керують, або вже їхні дітки, що отримали у спадок вкрадене, награбоване.

Говорячи про складнощі і клопоти, пов'язані з перейменуванням вулиць, А.В. Сокоринський акцентує на штучності таких закидів та навмисному перебільшенні противниками процесу як фінансових витрат, так і тимчасових незручностей для городян. Головним чинником в цій справі, на переконання голови обласного осередку УНП, виступає наявність політичної волі.

А щодо пам'ятників, то якщо комусь ці "іллічі" настільки дорогі, то їх можна знести в одне місце, створивши музей просто неба і нехай хто хоче, той і доглядає своїх "кумирів", дбає і піклується про пантеон злочинців. Але з вулиць вони мають однозначно щезнути, позаяк їм тут не місце.

СПЕЦКОР: Зараз ви проводите свою акцію "Геть пам'ятники катам!" біля центрального "ілліча" міста, що певною мірою символічно. Чи збираєтеся так само пікетувани облдержадміністрацію, обл- міськ- ради?

- Цей процес буде перманентним. Наші групи будуть проводити пікетування в різних місцях. Сьогодні ми тільки розпочали. Будемо пікетувати і міськраду, і ОДА - обов'язково. Указ Президента - це Закон, який має бути виконаний. Нічогісінько не зроблено, незважаючи на обіцянки очільника управління внутрішньої політики міськради Володимира Михайлишина та керівника апарату міськради Сергія Квітки - все застрягло. І це тягнеться починаючи далеко не від сььогоднішнього дня.

СПЕЦКОР: Михайлишин - це ж колишній рухівець, такий собі місцевий "лавринович".

- Так, був колись головою облласної організації НРУ, ну а зараз, як бачимо...

СПЕЦКОР: Змінив орієнтацію.

- ...Змінив, ставши нашим ортодоксальним противником.

СПЕЦКОР: На вашу акцію прибула тільки одна знімальна група, чи сповіщали ви належним чином міські ЗМІ, зокрема телекомпанії? В чому тут справа?

- В інших телекомпаніях нам відповідають так: "Гроші є? Ви заплатите, а ми вас покажемо". Ну якщо медійний процес базується на цьому, то ми ніколи не збудуємо громадянське суспільство, ніколи не будемо мати відкритості. Кожна ТРК має свого господаря, а той рахує гроші. Якщо вони показують новини лише так - надаючи ефір тим, хто за це заплатить - то які ж це новини? Це звичайнісінький піар.

СПЕЦКОР: Вочевидь, комуністи змогли знайти з місцевими телевізійниками спільну мову, бо на регіональному телебаченні розповідають про заходи КПУ та її лідера, незалежно від того, де вони відбуваються - чи в Києві, чи в Донецьку.

- В комуністів грошей неміряно. Вони ж весь час торгувалися: колись з Кучмою, сьогодні - з Тимошенко. Вони нині її надійний резерв. Коли треба, то голосують "правильно". Вона дає їм сьогодні владу і в міністерствах, розуміючи, що це та колона, яка їй знадобиться.
14.09.2009


Читай також:

ПРИВАТ ТБ = НКВД ТБ

Червона джинса:
"кушать подано", жрітє, товаріщі!

Тема "комуністичної джинси", піднята автором цих рядків в минулій публікації, днями набула свого продовження. 9 вересня в ефірі дніпропетровських 11-го та 9-го ("Приват ТБ Дніпро") каналів був продемонстрований сюжет про відкриття в Донецьку пам'ятника генералу Ватутіну - захід, який відбувся за ініціативи КПУ і зібрані нею кошти. >>>


Дніпропетровські ЗМІ стають все більш ангажованими

Рейдерські захоплення та "припартизація" ЗМІ є одними з основних проблем медійної сфери регіону. Про це свідчать результати опитування місцевих журналістів, представників громадських організацій та незалежних експертів, проведеного Дніпровським центром соціальних досліджень протягом листопада-грудня поточного року. >>>


Російська "калінка-малінка" на українських кістках
ФОТОРЕПОРТАЖ

У Дніпропетровську в 75-ті роковини Голодомору 1932-33 рр. місцеві регіонали разом з запрошеними "братами-слов'янами" з Росії влаштували міжнародний круглий стіл для того, аби заперечити Голодомор як геноцид українців, назвати його наслідки значно перебільшеними, сказати, що ніякого плану знищення українців у сталінського режиму не було й взагалі подати саму тему Голодомору "американським проектом", інспірованим українською діаспорою. А ще на цьому збіговиську "помаранчеву владу" на чолі з Президентом Ющенком звинуватили у "промиванні мізків" та бажанні посварити братні слов'янські - український та російський - народи, паплюжили ОУН-УПА, називали воїнів-упівців поплічниками Гітлера та виступали за те, аби Україні й Росії на підставі спільної оцінки минулого почати вибудовувати спільне майбутнє. >>>


Місце проведення ганебного антиукраїнського дійства - Будинок профспілок - пікетували представники низки національно-патріотичних організацій, зокрема дніпропетровські осередки УНП, ВО "СВОБОДА", НСНУ, КУН, УНА-УНСО, Української партії.


"Забуттю не підлягає!": хроніка комуністичної інквізиції
на центральній міській площі ім. леніна

ФОТОРЕПОРТАЖ

У п'ятницю, 21 листопада на центральній площі Дніпропетровська, що й досі увіковічує "вождя мірового пролетаріату", обласна організація "Молодіжного Союзу Наша Україна" провела виставку-хроніку комуністичної інквізиції "Забуттю не підлягає!". >>>


Свічки в пам'ять жертв комуністичного режиму на площі ім. леніна


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1105.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1105.php on line 190

Warning: file(./comments/cart_1105.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1105.php on line 190


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1105.php on line 193


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64