Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Герман пропонувала Мостовій гроші за... Януковича. Але та відмовилась
ПРЕС-КЛУБ (продовження. початок - тут)

Таку інформацію оприлюднила сама Юлія Мостова. Заступник головного редактора "Дзеркала тижня" повідала про це у Дніпропетровському прес-клубі:

- ...Три тижні тому мені зателефонувала Ганна Миколаївна Герман і сказала: "Юля, тут є стаття Віктора Федоровича, він би хотів, щоб вона була надрукована в "Дзеркалі тижня". Я кажу, Гань, якщо вона про Кирила, то не візьмемо, а як про якусь іншу тему, то надсилайте - подивимось. Чому не візьмемо про Кирила? Тому що він був всюди, на всіх телеекранах, тобто до цієї теми вже неможливо було щось додати нового. Добре, відповіла мені Ганна, я перешлю. Стаття була про кризу, про те, що і як потрібно робити. Це був матеріал, під яким він поставив свій підпис. Окєй, відповідаю я Герман, ми надрукуємо цю статтю. А тоді чую від неї: "куди треба гроші перевести?". "Які гроші?". "Ну, як які, - каже Герман. - За статтю!". "Ганю,- відповідаю я їй, - які гроші? Це лідер найбільшої політичної сили в Україні, лідер опозиції, ви хочете, щоб я друкувала його за гроші?". Коли почнуться вибори, 17 жовтня, ми передамо свої розцінки з ЦВК. І тоді з позначкою "на правах реклами" ми будемо друкувати статті, з якими до нас звертатимуться. А зараз, хвилиночку, на якій підставі? Вона каже: "Юля, я зроблю заяву про те, що ви - єдина газета, яка друкує лідера опозиції безкоштовно". "Зроби", - погодилась я.

- Ну і як, зробила? - цікавляться дніпропетровські журналісти.

- Ні, - відповідає Мостова. - Ну, можливо, десь і зробила, але мені про це невідомо, я дуже зараз перевантажена... Візьмемо статтю Тігіпка. Так, він, його штаб, може сплачувати десятки тисяч доларів за те, що в нього десь виходить якась обкладинка. В "Дзеркалі тижня" він виходить безкоштовно. Так сама безкоштовно в нас вийде стаття Симоненка. Так само в нас виходили матеріали Тимошенко, Ющенка, цієї... Раїси Василівни...

- Богатирьової! - дружно підказують їй дніпропетровські колеги.

- Абсолютно грамотно - Богатирьової і так далі. Я не уявляю ситуацію, в якій я можу дозволити собі відмовити людям зробити свідомий вибір. Інша справа, коли почнеться кампанія. Вона ще не розпочалася. Чому ж тоді всюди прайси? Ми, журналісти, забули про своє призначення? Ми - перемичка в годиннику, де інформація від влади йде до суспільства. Потім механізм перевертається, і потік йде у зворотньому напрямку. Для того, щоб вони принаймні розуміли і знали, що, власне кажучи, про них думають люди...

...Як же тоді газета виживає, можете ви запитати, чи є взагалі в "Дзеркалі тижня" піар? Є! Але він ніколи не стосується політики! Якщо виникає конфлікт між Пінчуком і Коломойським через якусь там чергову біду, то вони обидва за гроші можуть висловитись на сторінках нашої газети. А потім наш експерт Ігор Москалевич сяде і напише, що він про все це насправді думає.

В той же час Юлія Мостова зазначає , що ніколи не надрукує в газеті матеріали Мороза, Медведчука, Табачника, Івченка. Вона каже, що це не цензура, а позиція колективу, рішення редакції.

Згадала заступник редактора і про нещодавнє звернення від штабу Яценюка - хотіли викупити півтори шпальти. На це редакція відповіла, що до 17 числа Яценюк їм не цікавий, а після - тільки з позначкою "на правах реклами". "Ні, - сказали в штабі, ми не хочемо, щоб це йшло як реклама". А газета ж, будучи приватним виданням, не захотіла друкувати Яценюка, мотивуючи відсутністю бажання "людей обманювати".

- Це є нашою приватною справою - за чорну готівку ми не будемо друкувати, а без неї - не хочемо. Бо в нас не проктологічний ляльковий театр, коли хтось когось на палець одяг і показує з-за лаштунків... - пояснила Ю. Мостова.

За її словами, західні ЗМІ наввипередки шукають ексклюзивну інформацію про кандидатів, якщо йдеться про президентську, приміром, або парламетську кампанії, для того, щоб їхнє видання стало найбільш цікавим для людей майданчиком, де читачі могли б ознайомитися з пропозиціями, ексклюзивними інтерв'ю існуючих кандидатів. А що відбувається у нас? - задається питанням Мостова і відповідає: лише одне - той, хто цю країну розікрав, той і може задовольнити апетити засобів масової інформаціі, знову щось "налапшити". При цьому він знає, що не буде аналізу виконаних ним обіцянок, що ніхто нікому не дасть пояснити, а чи реальні його нинішні обіцянки, а що буде після того, як він прийде до влади.

- Наші ж ЗМІ часто-густо займаються підтримкою імітації політичного конфлікту, - говорить Юлія Мостова. - Бо в курилці Шустера дуже рідко буває, коли один одному руки не подають. Вони в ефірі собачаться, а потім виходять зі студії і домовляються: "куди йдемо?", "куди козу ведемо?", а далі - спільна сауна, дівки...

Замредактора "Дзеркала тижня" вважає, що журналісти, звичайно, можуть заробити на кампанії, на якихось кандидатах, але тоді в країні все залишатиметься так, як і було: "...нас оточуватиме та сама гидота", бо в результаті - нічого не зміниться. "Бо все розпочинається з нас, - переконана Мостова. - В цьому, власне, і полягає велич нашої професії".

18.09.2009

Читай також:

"Україна, яку ми втрачаємо. Свобода слова проти української державності?"
/Народна правда, один з проектів "УП"/
Внутрішньо-політична ситуація в країні й те, як вона відображається в публічних дискусіях політиків на голубих екранах, все більше наводить на тривожні припущення, що Україну немов навмисно, ніби на відпрацювання отриманого звідкись замовлення, вперто й цілеспрямовано підштовхують на шлях стратегічної національної поразки, за якою - суцільна руїна.
(У лютому 2009р. ця стаття, розміщена автором на "Народній правді", була визначена редакцією "НП" кращою поточною публікацією і занесена в рубрику "вибір редакції". У такому статусі матеріал перебував до кінця травня.)

"Русский стиль" українського телеефіру"
/Українська правда/
Здається в жодній іншій країні розвинутої демократії її інформаційний простір не працює проти власної ж держави та національних інтересів так, як це відбувається в Україні.

"Сталін- Live ". Радянський фашизм"
/МАЙДАН/
Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилася початком кампанії з реабілітації сталінізму. Старт "відбілювання вождя народів" відбувся на шустерівській "свободі", у п'ятницю, 8 травня.

"Ера" Росії в Україні"
/СПЕЦКОР/
Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярної серед широкої слухацької аудиторії радіостанції "Ера-fm" її спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії". В Україні на часі громадянська кампанія спротиву російській інформаційній експансії задля захисту національного телерадіопростору! "НІ!" російській окупації українського ефіру!

"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
…Як пояснити те, що на "Приват ТБ" вже давно нормою стало всіляко демонструвати зневажливе ставлення до теми Голодомору й насміхатися з президента Ющенка за те, що її піднімає та постійно опікується нею? Хіба можна уявити, приміром, ситуацію, коли б в Ізраїлі якийсь недоумок почав закидати президенту те, що національний лідер ну надто вже переймається Голокостом? Як би це було сприйнято? Чи знайшов би після цього такий моральний покидьок місце для себе в суспільстві? Що б зробила з цим мерзотником хвиля всенародного обурення?


Юлія Мостова

Юлія МОСТОВА: "Журналістика в Україні вмирає"
ПРЕС-КЛУБ

Своїми тривогами за долю журналістської професії в Україні заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня" поділилася зі своїми дніпропетровськими колегами на прес-клубі в обласній філії НСЖУ. Ю. Мостова поремствувала з приводу того, що останнім часом журналіст дедалі більше перетворюється на піарника, який стоїть на службі у конкретного замовника. >>>


Червона джин$а: "Вack in USSR"!
"НІ!" джин$і!

15 вересня червона джин$а на дніпропетровських телеканалах продовжилась відео звітами про створення Блоку Лівих Сил на чолі з лідером КПУ. Примітна деталь: тексти репортажів абсолютно ідентичні, але при цьому, зауважте, "чомусь" різняться прізвищами їхніх "авторів". >>>

34 канал 11 канал Приват ТБ Дніпро


Ілліча і компанію послали "на..."

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "іллічарі". >>>
ХАОС В ЕФІРІ
Доктор Хаус & Борис Васильєв:
хто з них хто?

Борис Васильєв? Доктор Хаус?
Праворуч - Доктор Хаус, ліворуч - головред інформаційного
мовлення 11 каналу, телеведучий Борис Васильєв... Чи навпаки?
Здається, аби розібратися потрібно проводити "Сандень"
.
>>>


ПРИВАТ ТБ = НКВД ТБ

Червона джинса:
"кушать подано", жрітє, товаріщі!

Тема "комуністичної джинси", піднята автором цих рядків в минулій публікації, днями набула свого продовження. 9 вересня в ефірі дніпропетровських 11-го та 9-го ("Приват ТБ Дніпро") каналів був продемонстрований сюжет про відкриття в Донецьку пам'ятника генералу Ватутіну - захід, який відбувся за ініціативи КПУ і зібрані нею кошти. >>>


Прес-клуб

Діти - "справа" неприбуткова
ПРЕС-КЛУБ

Чергове засідання Дніпропетровського прес-клубу було присвячено темі дитячого і молодіжного телебачення регіону. Учасники дискусії розглянули проблеми функціонування і створення телепрограм для дітей і юнацтва, обмінялися думками щодо виховної місії таких передач, обговорили загальний вплив теле-відео продукції на свідомість підростаючого покоління. На заході також йшлося про необхідність підвищення медіа-грамотності серед підлітків і молоді. >>>

журналіст Тамара Полякова Протоієрей Ігор (Собко) засновник студії <Чистий екран> Валерій Гриценко


А ТБ влаштовує комуністична "джинса"? Замість новин

У середу, 2 вересня в інформаційних випусках регіональних дніпропетровських каналів - "9 канал" ("Приват ТБ Дніпро") та "11 канал" - був показаний один і той же сюжет, присвячений першому дню роботи 5-ої сесії Верховної Ради VI скликання, в якому глядачеві пропонувалося подивитися на події в парламенті та оцінити загалом поточну політичну ситуацію в країні очима КПУ - з точки зору ідеології і програми партії. >>>


Вікторія Шилова

В.Шилова пішла. Нарешті

Тепер вже колишня ген директорка ДОДТРК В.Шилова віддячила радикальним українським націоналістам за надану їй підтримку обіцянкою піти в політику… до Сергія Тігіпка. >>>Олег ТЯГНИБОК Вікторія/Віталія ШИЛОВА

Тягнибок + Шилова = ?

Дивно і незрозуміло, але факт: Тягнибок став на захист Шилової. Чого б це? Може, лідер "Свободи" тепер і за… "слов'янську єдність", і російську мову як другу державну?>>>
"Дніпропетровський Державний" чи АНТИдержавний?

Олексій Мазур для айдану

Під українську вишиванку та Петриківський розпис на Дніпропетровському обласному державному телебаченні українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією. [14-06-2009 17:50]


НСЖУ: В.Шилова - ворог української журналістики

Гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова потрапила у список ворогів української журналістики

У ПЕРЕДДЕНЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА - 3 ТРАВНЯ - НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЮЄ СПИСОК ПОСАДОВЦІВ, ЩО ЧИНЯТЬ СПРОТИВ СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩІЙ РОБОТІ ЗМІ. ЦЕЙ ГАНЕБНИЙ ПЕРЕЛІК ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ В УКРАЇНІ НСЖУ ПЕРЕДАЄ ДО МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЖУРНАЛІСТІВ, РАДИ ЄВРОПИ, ЄВРОПАРЛАМЕНТУ Й ІНШИХ СТРУКТУР. >>>


ШИЛОВА, ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Так відреагували в обласній філії НСЖУ на останні події навколо Дніпропетровської ОДТРК. Серед висловлених на адресу гендиректорки телерадіокомпанії, депутата облради від Блоку Лазаренка В.Шилової звинувачень - розпалювання в державному ефірі міжнаціональної ворожнечі й расової нетерпимості та вкрай низький професійний рівень. Медійники також гостро скритикували владу за ігнорування їхніх численних звернень та заяв щодо неприпустимості перебування профнепридатної, цинічно-зухвалої й вульгарної В.Шилової на керівній посаді обласної студії державного телебачення. >>>


В.Шилова: губернатор почав викликати мене до себе на ковдру…

В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1109.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1109.php on line 365

Warning: file(./comments/cart_1109.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1109.php on line 365


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1109.php on line 368


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64