Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


За 17 млрд. грн і мавпу можна обрати генсеком ООН

Таку тезу на черговій прес-конференції висловив офіційний представник Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна» на Дніпропетровщині, колишній депутат ВР, професор Сергій Чукмасов. Ця сума, яку влада має на меті витратити в тому числі і на фінансування виборчої кампанії визначеного нею кандидата на президентську посаду, за словами політика, складається з 10 млрд. грн доходної частини бюджету, прихованих Кабміном за цей рік, і 7 млрд. грн - за минулий.

- $ 3,4 млрд. - це така сума, за яку, повірте мені, і мавпу можна обрати куди завгодно, аж до посади генсека ООН, - говорить Сергій Андрійович.

«Досить обдирати народ!», «Янукович, поверни народу 10 мільярдів!», «Приховані у бюджеті 10 млрд. - на зарплати і пенсії!» - під такими гаслами відбудеться наступний етап протестного марафону «Нашої України» «Так - добробуту! Ні - диктатурі!». Ця загальнонаціональна акція, запланована на 1 травня, буде спрямована, в першу чергу, проти дій уряду Януковича.

Ключовою стане вимога до Кабміну негайно врахувати у бюджеті приховані 10 млрд. грн та спрямувати їх на соціальні виплати. Оскільки уряд відмовляється повернути народу вказану суму, «НУ» апелюватиме до громадян і вимагатиме від ВР прийняття законопроекту В. Ющенка, В. Пинзеника, С. Терьохіна «Про термінові заходи з розподілу прихованих доходів держбюджету України 2004 р.». Його автори наполягають на внесенні змін в понад 15 статей. Насамперед йдеться про підвищення мінімальної зарплати до 240 гривень з дотриманням тарифних співвідношень для працівників бюджетних галузей.

С. А. Чукмасов, серед іншого, прокоментував останні резонансні події в Мукачевому.

Політик висловив переконання, що дії представників СДПУ (о) були санкціоновані найвищим керівництвом держави.

- Були там і наші люди, нам вдалося засняти низку цікавих кадрів, - зазначає Чукмасов. - ...Я знаю, наскільки боязливі ці хлопці з СДПУ(о), тому навряд чи б вони наважилися на такі дії без згоди на те «зверху». В іншому випадку, якщо б це відбулося за спиною президента, в що я особисто не вірю, то тоді він би повинен був миттєво відреагувати відповідним чином - познімати із займаних посад тих, хто вчинив беззаконня.

Сергій Андрійович відзначив практичну відсутність з боку влади організованого, сказати б, системного тиску на структури «НУ» в області. Одначе окремі випадки протидії все ж трапляються.

- Вже сьогодні у державних закладах ведеться кампанія з приводу того, за кого і як потрібно голосувати під час виборів з суворим попередженням співробітників про звільнення в результаті недотримання певних інструкцій, - говорить політик. - В деяких районах були випадки спроб перешкодити роботі наших пересувних агітмайданчиків, громадських приймальних - мікроавтобусів з надписами «Так! Ющенко!». Я мав бесіду з тими, хто тиснув, попередив, аби вони більше цим не займались. Такі випадки, безумовно, викликають тривогу.

Одним з найголовніших напрямків діяльності регіонального представництва Блоку є підготовка кадрів для роботи в дільничних комісіях, адже, як говорить Чукмасов, доля виборів вирішуватиметься саме там.

Зокрема, Сергій Андрійович повідомив про його бесіду із попереднім керівником області, в якій той визнав, що під час минулих парламентських виборів близько 7% голосів були «вкрадені» у «Нашої України». На Дніпропетровщині тоді Блок здобув 6,5%.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64