Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Студенти-виборці протистоятимуть
адміністративному тиску на волевиявлення

В Дніпропетровську розпочато реалізацію молодіжної громадської ініціативи «Студент обирає вільно», запропонованої Всеукраїнською організацією «Молодий Рух». На зустрічі з представниками студентської молоді ідею презентували заступник координатора та консультант проекту - відповідно Андрій Вітренко й Тарас Шамайда.

Суть ініціативи полягає в здійсненні моніторингу майбутньої президентської кампанії у вищих навчальних закладах 3-4 рівнів акредитації з тим, аби унеможливити тиск керівництва вузів на волевиявлення студентів. У навчальних закладах планується створити моніторингові комітети зі студентів - активних захисників вільного волевиявлення. Їхня діяльність координуватиметься обласними й Всеукраїнським моніторинговими комітетами.

З порушенням законодавства ініціатори проекту будуть боротися заявами, зверненнями, скаргами до виборчих комісій, інших компетентних інстанцій, наданням широкого розголосу випадкам адміністративного впливу на студентів, аби схилити їх на бік якогось конкретного кандидата, оприлюдненням таких даних в пресі, підключенням до справи народних депутатів. Одночасно ці дії мають стати й надійним захистом самих активістів від можливих санкцій за, сказати б, правозахисну діяльність.

Речники проекту наголошують, що ця ініціатива не спрямована на підтримку жодного з кандидатів й закликають до співпраці всіх, хто виступає за чесні, прозорі вибори незалежно від ідеологічних переконань та партійних симпатій.

У своїй діяльності «бойові одиниці» студентського опору адміністративному тиску в українських вузах під час президентської кампанії 2004 р. спиратимуться виключно на Конституцію та закони України.

Реалізація всеукраїнської акції «Студент обирає вільно» складається з чотирьох етапів: відбору та навчання регіональних представників, формування регіональних моніторингових комітетів, зборів найкращих представників на всеукраїнському семінарі активістів-волонтерів проекту, та власне посиленого моніторингу виборчої кампанії.

Ініціатори проекту пропонують ректорам українських вузів підписати Декларацію порозуміння зі студентами на час виборчої кампанії, в якій буде чітко зазначено, що студентам гарантується свобода вибору. «Подарунки» і спонсорська допомога від імені когось з кандидатів у Президенти або їх довірених осіб та інших членів команди вважатиметься підкупом з метою вплинути на волевиявлення як студентів, так і професорсько-викладацького складу. Керівники вищих навчальних закладів, згідно з Декларацією, не допускатимуть використання службового становища будь-якими державними посадовцями, що мають на меті всупереч чинному законодавству вплинути на волевиявлення студентів, викладачів та працівників вузів, або на їхні політичні переконання. Натомість студенти, органи студсамоврядування, молодіжні громадські організації зі свого боку оперативно інформуватимуть керівників вищих навчальних закладів, українську та міжнародну громадськість про факти виявлених порушень.

Такий документ у Києві вже підписаний представниками Міністерства освіти та науки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету.

Підписання аналогічних угод планується й в регіонах.

Активісти громадської ініціативи закликають українське студентство проявити солідарність і єднатися в моніторингові комітети на базі своїх вузів.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64