Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Домой, Євген, пора домой!"

Євген Кисельов

19 листопада на сайті "Телекритика" відбудеться чат-конференція з шеф-редактором і ведучим програми "Велика політика" на телеканалі "Інтер" Євгеном Кисельовим: "Роль ЗМІ у виборчій кампанії, етика висвітлення скандальних тем". Редакція спеціалізованого на висвітленні медійної тематики видання запрошує своїх відвідувачів та всіх бажаючих ставити запитання вже зараз, надсилаючи їх на поштову скриньку letter.tk@gmail.com . Користуючись нагодою, направив на вказану адресу і свої. Якщо "пройдуть", то тоді можна розраховувати на відповіді самого Кисельова, а як ні (чи то через невідповідність темі, чи ще за якимись причинами), то так запитаннями і залишаться:

1.) При перегляді ваших передач дуже звертають на себе увагу особливості вашого, сказати б, темпоритму, стилю мовлення. Складається враження, що чи то суфлер не справно працює - весь час пробуксовує, чи то ви самі здорово пригальмовуєте… Ви за собою нічого такого не помічаєте? Це відволікає від теми передачі. Замість того, аби сприймати суть того, що ви говорите, періодично виникає побоювання - чи впораєтесь ви з тим, аби сформулювати думку і за скільки часу вам це вдасться. Коли слухаєш вас, то так і хочеться пришвидшити процес, прискорити плівку. Приміром, Андрій Куликов з ICTV теж розмовляє повільно в порівнянні з іншими, але це у нього виходить природно, без такого перенапруження, як у вас. В чому справа?

2.) Під час одного з телефонних опитувань "Большой политики" на тему ставлення до кандидатів в президенти, я, будучи симпатиком Президента Ющенка, почав дзвонити на відповідний номер. Він був постійно зайнятий. Протягом передачі повторював свої спроби неодноразово, з перервами на 10, 20, 30 хвилин. Результат був той же. Мені вдалося додзвонитися на цей номер лише під кінець передачі. Якщо телефон був постійно зайнятий через дзвінки великої кількості прихильників Ющенка, то чому в підсумку настільки скромним виявився його підсумковий показник в порівнянні з іншими кандидатурами? Така обставина спонукає до припущення: а може ця лінія була зайнята навмисно, щоб не можна було додзвонитися тим, хто хоче віддати свій голос саме за нині діючого Президента?

3.) Результати низки опитувань, що проводяться серед глядачів в студії "Большой политики", виглядають такими, ніби їх проводили не серед української, а російської аудиторії. Чи не корегуються вони авторами передачі, аби бути приведеними у відповідність з нинішньою проросійською редакційної політикою "Інтера"? Слід зазначити, цей канал і раніше не вирізнявся державницькою, патріотичною позицією, яка б гріла серце українського глядача, а надто нині, після призначення на "Інтер" консультантом російського одіозного журналіста-пропагандиста, вірного медвєпутінця Іллі Канавіна, який "прославився" відзнятим в дусі сучасної російської "ліні партії і уряду" сюжетом "Пакт Молотова-Риббентропа: историческое расследование" (вийшов в ефір 21 червня в підсумковій програмі "Вести недели" державного каналу "Россия", що входить в холдінг ВГТРК), де головна провина за розв'язання Другої світової війни перекладається на Польщу, ніби це вона спровокувала військові дії. Цей "тріумф російського духу" спричинив міжнародний скандал: стрічка обурила не лише Польщу - МЗС країни виступило з нотою протесту - але й всю демократичну Європу. То як вам, пане Кисельов, який позиціонує себе переконаним демократом і вільним журналістом, працюється разом зі "смотрящим" від Кремля "Іллічем"? Чи не приносить Канавін в студію "большой политики" результати опитування до їхнього проведення, до початку передачі, аби вони були вчасно занесені в комп'ютер? І взагалі, як можна технічно довести, що результати, які висвічуються на табло в студії є результатами натискання кнопок студійної аудиторії, а не заздалегідь введеними в програму? Як переконатися, що це чесне волевиявлення в прямому ефірі, а не звичайні електронні маніпуляції з конкретною метою?

4.) Згадую епізод однієї з програм "Шустер лайф" на ТРК "Україна", коли Євген Кисельов в ролі хронікера взяв і "ничтоже сумняшеся" скасував етнічну складову Голодомору, сказавши, чого, мовляв, педалювати українську тему, якщо від голоду гинули всі - не лише українці. То які ж підстави вважати це злочином саме проти українців? А ви хто, власне, такий, "господін Кисельов", щоб робити з цього приводу свої однозначні і безапеляційні "умозаключєнія"? Ми вас про це просили? Якого дідька залізли у таку далеку для російської національної свідомості й абсолютно чужу для неї тему? Ви ж зовсім не володієте нею, окрім того, що не відчуваєте цієї трагедії так, як українці, що зазнали на собі голодного геноциду! Чи, слід розуміти, такою є вдячність за надану можливість працювати в українському ефірі? От для чого ви тепер використовуєте не вами виборену свободу слова в телевізійному ефірі не вашої країни, де так комфортно прописалися? А чи не бажаєте спробувати не тут, в Україні, а там, в себе, поділитися своїми компетентними думками й поглядами з приводу різних спірних моментів російського минулого й сьогодення? Цікаво, чи надовго б вас вистачило, і наскільки швидко це все закінчилося б? Інша річ Україна. Тут вам нічого не загрожує, а значить, можна собі дозволити все, чого тільки не забажаєш, в тому числі і звичайне великодержавне російське хамство, наругу над національними почуттями українців?

5.) Своїми передачами ви прищеплюєте українським глядачам суто російські ідеологічні, політичні, культурні стереотипи. Ви деукраїнізуєте українське телебачення не лише мовно, навіть не замислюючись над тим, щоб вивчити мову країни, де отримали шанс реалізувати себе як журналіст, але й ментально. Ви демонтуєте українське і множите російське. Специфічною постановкою та розкриттям тем передач, формулюваннями опитувань для глядачів в студії, підбором головних учасників програм та наданням пріоритетів у праві на репліку конкретним персоналіям, особистими коментарями ви сприяєте нівеляції української ідентичності, навіюєте українським глядачам російські погляди на історію, на українську минувшину і сучасність, оцінки подій, які відбуваються як всередині України, так і на міжнародній арені. Ваша професійна діяльність дедалі більше стає схожою на виконання завдання найманцем-диверсантом, засланим в тил противника з конкретною підривною місією. Чи не затягнулося ваше перебування на гостинній українській землі? Чи не час повертатися до Москви, до Медвєдєва, Путіна і проводити свою "большую політіку" там, у себе на батьківщині. Будьте добрі, прислухайтесь до моєї поради: не зловживайте природною гостинністю і толерантністю українців! Щасливої дороги!

"...Мальчики опять надеются, что бой - последний бой,
Ждут они когда приказ придёт - домой, домой,

Голуби своркуют радостно,
И запахнет воздух сладостно.
Домой, домой, пора домой!

Утром солнце вспыхнет весело над той, горой,
Наконец мы снова встретимся с семьёй, с братвой!

Солнышко пригреет лучиком,
Ивушка помашет прутиком,
Домой, домой, пора домой!

Домой, домой, пора домой!"


/Юрій "ХОЙ" (Клінскіх), "Сектор Газа"/

Юрій ХОЙ (Клінскіх), <СЕКТОР ГАЗА>


 
18.11.2009

Читай також:

"Україна, яку ми втрачаємо. Свобода слова проти української державності?"
/Народна правда, один з проектів "УП"/
Внутрішньо-політична ситуація в країні й те, як вона відображається в публічних дискусіях політиків на голубих екранах, все більше наводить на тривожні припущення, що Україну немов навмисно, ніби на відпрацювання отриманого звідкись замовлення, вперто й цілеспрямовано підштовхують на шлях стратегічної національної поразки, за якою - суцільна руїна.
(У лютому 2009р. ця стаття, розміщена автором на "Народній правді", була визначена редакцією "НП" кращою поточною публікацією і занесена в рубрику "вибір редакції". У такому статусі матеріал перебував до кінця травня.)

"Русский стиль" українського телеефіру"
/Українська правда/
Здається в жодній іншій країні розвинутої демократії її інформаційний простір не працює проти власної ж держави та національних інтересів так, як це відбувається в Україні.

"Сталін- Live ". Радянський фашизм"
/МАЙДАН/
Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилася початком кампанії з реабілітації сталінізму. Старт "відбілювання вождя народів" відбувся на шустерівській "свободі", у п'ятницю, 8 травня.

"Ера" Росії в Україні"
/СПЕЦКОР/
Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярної серед широкої слухацької аудиторії радіостанції "Ера-fm" її спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії". В Україні на часі громадянська кампанія спротиву російській інформаційній експансії задля захисту національного телерадіопростору! "НІ!" російській окупації українського ефіру!

"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
…Як пояснити те, що на "Приват ТБ" вже давно нормою стало всіляко демонструвати зневажливе ставлення до теми Голодомору й насміхатися з президента Ющенка за те, що її піднімає та постійно опікується нею? Хіба можна уявити, приміром, ситуацію, коли б в Ізраїлі якийсь недоумок почав закидати президенту те, що національний лідер ну надто вже переймається Голокостом? Як би це було сприйнято? Чи знайшов би після цього такий моральний покидьок місце для себе в суспільстві? Що б зробила з цим мерзотником хвиля всенародного обурення?


Левый берег - грязный берег

"Левый берег" - грязный берег

Віднедавна, пов'язую це з наближенням виборчої кампанії, попри моє бажання став отримувати у свою поштову скриньку за адресою проживання газету Юго-востока Украины "Левый берег", що є проектом Київського Інституту проблем управління ім. Горшеніна, очолюваного Костем Бондаренком. >>>


Єврейський  центр Менора

Хто в українському місті хазяїн
Дніпропетровське "ЄВРО"-2011

У Дніпропетровську постане найбільший в СВІТІ (!), за словами головного равіна Дніпропетровської області Шмуеля Камінецького, багатофункціональний єврейський центр "Менора". Будівництво величної семиповерхової споруди, яке фінансується єврейськими громадами Дніпропетровська й цілої України за безпосередньою опікою Ігоря Коломойського, має завершитися у вересні 2011 року. >>>


Дніпропетровськ - Москва: Інтернет- REGі
Російська компанія-реєстратор доменних імен в зоні RU/SU "REG.RU" відповідає на лист "СПЕЦКОРА"

З'ясовучи обставини появи та функціонування в мережі Інтернет клона власного персонального сайту - "slavutichsp.ru", зареєстованого акредитованим реєстратором доменних імен "REG.RU", автор електронного видання "СПЕЦКОР" звернувся з листом до московського офісу цієї компанії і незабаром отримав відповідь: >>>


Особливості національного ефіру-у-у

Закадрові начитування тексту кореспондента 5 каналу Олексія Братущака у власних репортажах та в інших інформаційних сюжетах (приміром, при наведенні цитат, озвучуванні висловлювань політиків тощо) сплутати з аналогічним доробком його колег дуже важко-о-о, точніше - просто неможливо-о-о. А все - через притаманну Олексію й досить примітну манеру говорити-и-и. >>>
ВОНА: ВСІМ СТРУНКО!!! Я СКАЗАЛА ШИКУЙСЬ, СТРУНКО!!!

ВОНА скАмандувала країні "струнко!"
Тимошенко на "Шустері"

Та, що на трасах працює, а свою територію мітить біг-бордами, аби, слід розуміти, інші в неї клієнтів не відбирали – прокоментувала рішення підзвітного ЇЙ Печерського суду про заборону критичної оцінки ЇЇ діяльності на посаді голови уряду в рекламі та поширення цього в будь-якій формі на будь-яких носіях. >>>


"Дзеркало тижня" - не проктологічний ляльковий театр"
СПЕЦ-цитати від Юлії Мостової

Заступник головного редактора "Дзеркала тижня" Юлія Мостова про: непристойну пропозицію, яку отримала від Януковича в серпні 2004 року; Помаранчеву революцію; душевну бесіду з масштабною людиною - Павлом Лазаренком; проктологічний ляльковий театр; журналістський гонор та свою зарплату, від якої Юлії Володимирівні смішно, адже вона вважає, що 16 тис. гривень для журналіста її кваліфікації - замало. >>>


Кремлівська куртизанка Юлія Тимошекно

Тимошенко на Дніпропетровському Державному:
в студію - зі своїм "самоваром"

уБлЮТський ефір

18 вересня на Дніпропетровській ОДТРК відбувся прямий ефір за участю прем'єр- міністра України Юлії Тимошенко. >>>


Юлія Мостова відмовилась від грошей за Януковича

Герман пропонувала Мостовій гроші за... Януковича.
Але та відмовилась

ПРЕС-КЛУБ

Таку інформацію оприлюднила сама Юлія Мостова. Заступник головного редактора "Дзеркала тижня" повідала про це у Дніпропетровському прес-клубі: >>>


Юлія Мостова

Юлія МОСТОВА: "Журналістика в Україні вмирає"
ПРЕС-КЛУБ

Своїми тривогами за долю журналістської професії в Україні заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня" поділилася з дніпропетровськими колегами на прес-клубі в обласній філії НСЖУ. Ю. Мостова поремствувала з приводу того, що останнім часом журналіст дедалі більше перетворюється на піарника, який стоїть на службі у конкретного замовника. >>>


Червона джин$а: "Вack in USSR"!
"НІ!" джин$і!

15 вересня червона джин$а на дніпропетровських телеканалах продовжилась відео звітами про створення Блоку Лівих Сил на чолі з лідером КПУ. Примітна деталь: тексти репортажів абсолютно ідентичні, але при цьому, зауважте, "чомусь" різняться прізвищами їхніх "авторів". >>>

34 канал 11 канал Приват ТБ Дніпро


Ілліча і компанію послали "на..."

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "іллічарі". >>>


ПРИВАТ ТБ = НКВД ТБ

Червона джинса:
"кушать подано", жрітє, товаріщі!

Тема "комуністичної джинси", піднята автором цих рядків в минулій публікації, днями набула свого продовження. 9 вересня в ефірі дніпропетровських 11-го та 9-го ("Приват ТБ Дніпро") каналів був продемонстрований сюжет про відкриття в Донецьку пам'ятника генералу Ватутіну - захід, який відбувся за ініціативи КПУ і зібрані нею кошти. >>>


А ТБ влаштовує комуністична "джинса"? Замість новин

У середу, 2 вересня в інформаційних випусках регіональних дніпропетровських каналів - "9 канал" ("Приват ТБ Дніпро") та "11 канал" - був показаний один і той же сюжет, присвячений першому дню роботи 5-ої сесії Верховної Ради VI скликання, в якому глядачеві пропонувалося подивитися на події в парламенті та оцінити загалом поточну політичну ситуацію в країні очима КПУ - з точки зору ідеології і програми партії. >>>


Вікторія Шилова

В.Шилова пішла. Нарешті

Тепер вже колишня ген директорка ДОДТРК В.Шилова віддячила радикальним українським націоналістам за надану їй підтримку обіцянкою піти в політику… до Сергія Тігіпка. >>>Олег ТЯГНИБОК Вікторія/Віталія ШИЛОВА

Тягнибок + Шилова = ?

Дивно і незрозуміло, але факт: Тягнибок став на захист Шилової. Чого б це? Може, лідер "Свободи" тепер і за… "слов'янську єдність", і російську мову як другу державну?>>>
"Дніпропетровський Державний" чи АНТИдержавний?

Олексій Мазур для айдану

Під українську вишиванку та Петриківський розпис на Дніпропетровському обласному державному телебаченні українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією. [14-06-2009 17:50]


НСЖУ: В.Шилова - ворог української журналістики

Гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова потрапила у список ворогів української журналістики

У ПЕРЕДДЕНЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА - 3 ТРАВНЯ - НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЮЄ СПИСОК ПОСАДОВЦІВ, ЩО ЧИНЯТЬ СПРОТИВ СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩІЙ РОБОТІ ЗМІ. ЦЕЙ ГАНЕБНИЙ ПЕРЕЛІК ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ В УКРАЇНІ НСЖУ ПЕРЕДАЄ ДО МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЖУРНАЛІСТІВ, РАДИ ЄВРОПИ, ЄВРОПАРЛАМЕНТУ Й ІНШИХ СТРУКТУР. >>>


ШИЛОВА, ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Так відреагували в обласній філії НСЖУ на останні події навколо Дніпропетровської ОДТРК. Серед висловлених на адресу гендиректорки телерадіокомпанії, депутата облради від Блоку Лазаренка В.Шилової звинувачень - розпалювання в державному ефірі міжнаціональної ворожнечі й расової нетерпимості та вкрай низький професійний рівень. Медійники також гостро скритикували владу за ігнорування їхніх численних звернень та заяв щодо неприпустимості перебування профнепридатної, цинічно-зухвалої й вульгарної В.Шилової на керівній посаді обласної студії державного телебачення. >>>


В.Шилова: губернатор почав викликати мене до себе на ковдру…

В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1106.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1155.php on line 428

Warning: file(./comments/cart_1106.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1155.php on line 428


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1155.php on line 431


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64