Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Порошенко: "Рошен" чи "Рашен"?
Poroshenko: "Roshen" or "Russian"?

Нещодавно інформагенції "порадували" звісткою про досягнуту між новоспеченим міністром закордонних справ України Петром Порошенком та його російським колегою Сергієм Лавровим домовленість щодо поступової відмови від практики застосування так званих "чорних списків" - заборони певним особам у в'їзді на територію країн.

Міністри МЗС Росії та України: Сергій Лавров та Петро Порошенко

Зачекайте, а хіба Порошенко вже домовився з Росією, що та перестане зневажати Україну? Хтось чув, щоб Москва заприсяглася відмовитися від озвучувань вустами своїх державних діячів і політиків образливих, принизливих по відношенню до України випадів?

Що значить відмовлятися від "практики"? Хіба Україна (на відміну від Росії) колись дозволяла собі необґрунтовані перешкоди російським громадянам у в'їзді до країні, якщо ті самі не дали для цього відповідних підстав?

Невже можна порівнювати заборону на в'їзд до Росії наших Жулинського і того ж Порошенка та аналогічні дії України щодо депутата держдуми Росії Костянтина Затуліна, відомого своїми проімперськими, шовіністичними, українофобськими заявами?

Чи може хтось пригадати, що б вище названі українські політики дозволяли собі відверто цинічну, хамську поведінку та зневажливі висловлювання на адресу Росії, як це неодноразово робив Затулін по відношенню до України, та ще й перебуваючи на українській землі?

А як бути, коли особа заслужила чи заслужить включення її до "чорних списків"? Що, все одно ніяк не реагувати? Заздалегідь прощати їй, чи як?

Виходить, віднині росіянам можна скільки завгодно плювати на нашу українську честь і гідність, топтатися по ній, всіляко принижуючи Україну і українців, а їм навіть в'їхати до країни не можна буде заборонити, бо, бачте, Порошенко з Лавровим вже про все домовились?

Та й як взагалі можна про таке домовлятися? Якщо людина не допускає зневажливих речей, ніколи і ніяк не була помічена у ворожих проявах, то, само собою зрозуміло, що не повинно бути жодних підстав для відмови їй у в'їзді в країну.

Але ж "чорні списки" є хоча й крайньою, радикальною мірою, але ж звичайною практикою в міжнародних відносинах: у такий спосіб країна ставить заслін від небажаних гостей, захищає свою безпеку, зрештою, відстоює свої національні інтереси, піклується про громадянський спокій, честь і гідність країни, якщо вбачає якісь ризики чи загрози у візиті конкретних осіб.

І якщо між якимись країнами немає подібною практики, то це не через те, що сам принцип "чорних списків" скасований, а немає приводів для його застосування, оскільки відносини є взаємоповажними та добросусідськими.

То чи не підіграв цим Петро Олексійович Росії, керуючись не стільки державними інтересами, скільки бізнесово-корпоративними - власними та інших впливових осіб?
04.12.2009


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1173.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1173.php on line 109

Warning: file(./comments/cart_1173.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1173.php on line 109


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1173.php on line 112


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64