Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Влада відмовила організаторам міжрегіонального освітянського форуму
у наданні заздалегідь орендованого приміщення
і відгородилася від науковців ОМОНом.
Такі дії викликані причетністю до заходу «Нашої України»

15 травня у «Будинку профспілок» повинен був відбутися міжрегіональний форум «Освіта і наука - стратегічний резерв України». Орендну плату за актову залу обласного профспілкового обійстя було внесено майже за місяць до проведення заходу. Відтоді це не викликало жодних заперечень з боку власників приміщення. Проте, 14 травня о 20:35 організатори форуму були поінформовані про рішення обласної ради профспілок відмовити в наданні приміщення. Понад 400 освітян - вчителів, викладачів вищої школи, науковців з Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Полтавської та Харківської областей - вимушені були проводити форум просто неба, перед закритими дверима «Будинку».

Обговоренню нагальних проблем освіти заважали сильний холодний вітер, гуркіт будівельного майданчику, що неподалік. Не додавало зручностей й те, що до місця проведення форуму з прапорами й гучномовцями прийшли непрошені гості - політичні опоненти «НУ»: представники обласних осередків СДПУ(о), НДП, Партії Регіонів.

- Сьогодні у Дніпропетровську відбувається дійство, яке за своєю цинічністю перевищує останні події в Мукачевому, - говорить депутат ВР, заступник голови центрального виборчого штабу «НУ» Іван Васюник. - Влада дійшла до того, що вигнала на вулицю представників еліти нації - науковців. Свою відмову профспілки мотивують намаганням залишатися поза політикою... У їхньому листі йдеться про те, що рішенням президії облради профспілок на період проведення виборчої кампанії 2004 року керівництву підприємства «Будинок профспілок» заборонено надавати приміщення для проведення будь-яких політичних акцій. По-перше, виборча кампанія ще не розпочалася і такий аргумент у цьому зв'язку є некоректним, а по-друге, я наголошую, що цей форум - суто професійний захід. На чотирьох подібних форумах, що проводилися в різних регіонах України обговорювався проект програми розвитку освіти і науки, законодавчі ініціативи у цій галузі. Те, що зараз відбувається у Дніпропетровську, зайвий раз демонструє, що нинішня влада вже не знає, до яких методів їй вдаватися, аби утримати свої позиції.

Серед учасників форуму - керівник наукових програм Інституту відкритої політики, доктор наук, член Національної спілки письменників України Максим Стріха:

- Чесно кажучи, для мене - це вже не несподіванка, - ділиться своїми враженнями науковець. - Як письменник, 28 лютого цього року я вже мав нагоду взяти участь у спілчанському з'їзді просто неба, на вулиці Банковій. Тоді так само, фактично в останній момент без пояснення причин було відмовлено в наданні актової зали Національного політехнічного університету... Сьогоднішній захід справді не агітаційний за Віктора Ющенка. Освіта і наука - це те, що врешті-решт визначить, чи опиниться Україна на задвірках цивілізації, чи здійснить прорив в число розвинутих країн. В опрацюванні документів, які тут мусили розглядатися, брали участь люди різних політичних переконань. В їхньому обговоренні у Києві були задіяні представники Міністерства освіти і науки, Національної академії наук... Те, що влада виявила своє ставлення до науки саме так, як це відбувається в Дніпропетровську, ще раз переконує в тому, що її потрібно міняти, бо з нею Україна приречена залишатись на задвірках.

- Як ви розцінюєте прихід до місця заходу представників СДПУ(о), НДП, Партії регіонів?

- Я сподіваюсь, вони не влаштовуватимуть бійок і провокацій, хоча... подивимось, це не виключено. Якщо вони тут просто знаходитимуться й слухатимуть те, про що йтиметься, то це добре.

Ось як мотивував присутність своїх однопартійців перед «Будинком профспілок» лідер обласної організації СДПУ(о) Геннадій Гвоздєв:

- О проведении форума освитян мы узнали вчера поздно вечером. Приглашения на него доставали «по блату». Я вижу, что этот форум - прикрытие для проведения политической акции. Это уже начало избирательной кампании, хотя по закону она должна начаться не ранее, чем через 1,5 месяца.

- Ви і ваші люди хотіли взяти участь саме в освітянському закладі...

- Конечно. Мы привели учителей, в том числе заслуженных, преподавателей, депутатов горсовета, которым небезразлична судьба народного образования.

- … і прийшли з партійними прапорами?

- Это мероприятие было расценено нами как политическая акция, поэтому мы пришли со своими флагами. Тут не только наши знамена. «Наша Украина» пришла со своими флагами, что подтверждает политическую направленность данного мероприятия, а мы - со своими. В противовес тем лозунгам, которые будут тут звучать, мы будем выдвигать свои.

читати далі>>>:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64