Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Замок-привид

Навряд чи кого можна здивувати привидами в замках. А як, щодо самих замків-привидів?

Цю надзвичайно цікаву й захоплюючу історію «СПЕЦКОР» почув від британських журналістів в одній з найпопулярніших передач радіо БІ-БІ-СІ («СЄВАоборот» з Сєвою Новгородцевим). Її героїнею стала російська емігрантка. Вона разом із дванадцятирічною донькою емігрувала до Англії декілька років тому.

Справи у неї пішли не так вдало, як хотілося: тривалий час не могла влаштуватись на роботу, знімала невеличку кімнату у непрестижному районі Лондона. Фінанси танули, її стан поволі наближався до відчаю, коли раптом в одній із газет у рубриці «Працевлаштування» вона прочитала повідомлення про роботу прислуги.

- В мене вища освіта, але на той час я була готова на будь-яку працю, аби прогодувати нас разом з донькою, - говорить жінка, - отже я вирішила відгукнутись на об'яву.

Після телефонної бесіди її запросили на зустріч. Яким же було здивування жінки, коли, прийшовши за вказаною адресою, вона побачила справжній старовинний розкішний замок. Чоловік, з котрим вона мала бесіду, назвався упорядником. Він розповів їй, що власник замку надзвичайно заможна людина, походить зі старовинного роду і зараз перебуває далеко за межами Британії.

- Якщо відповідний обсяг робіт виконуватиметься належним чином, окрім пристойної зарплатні можна розраховувати на високі преміальні, - мовив упорядник.

Щодо обсягу робіт, то він складався з прибирання кімнат, догляду за подвір'ям та інших речей, з якими могла впоратись звичайна господарка. Поміркувавши, жінка погодилась.

Наступним, що її вразило, було те, що за нею до будинку, в якому вона знімала помешкання, кожного ранку, аби довести до замку, став приїжджати довжелезний чорний «Лімузин». Водій у «фірмовому» одязі відкривав перед нею дверцята та ввічливо запрошував до авто. Після кількох годин невиснажливої праці у такий же спосіб жінку повертали додому.

Якщо спочатку її сусіди дивились на це із здивуванням, то потім вона відчула з їхнього боку заздрість та неприязнь, що почало створювати певні проблеми. Після того, як вона поділилась ними з упорядником, той через деякий час запропонував їй разом з донькою перебратись до замку, мотивуючи отриманою на це згодою від власника.

У замку вони прожили близько півроку. Протягом цього часу мати й донька ні в чому собі не відмовляли, отримуючи все, чого б не забажали. Проте деякі обставини все ж почали їх бентежити.

Наприклад, не вдалося дізнатися жодних відомостей про власника замку, оскільки ця тема була табу для упорядника. Вони весь час жили у замку самотньо, але, незважаючи на це, чимало робіт, які б мали підтримувати його у належному стані, виконувалися ніби самі собою: травичка й кущі у садибі завжди виглядали акуратно підстриженими, у холодильниках регулярно поповнювалися запаси їжі та інші дива. Іноді, особливо вночі, вони відчували присутність ще когось, невидимого.

Отже, було прийняте рішення піти звідти, до того ж, нарешті, з'явилася бажана робота за фахом, та й добробут, набутий у замку, дозволив здійснити намічені плани і дивитись у життя з впевненістю.

Проминув деякий час. Наша героїня вирішила відвідати замок. Жінка пережила справжній шок, коли на місці, де він був розташований, вона не знайшла жодної споруди, натомість лише зеленів газон. Складалося таке враження, ніби величезний замок розтанув у повітрі, як марево.

- Я очам не повірила, - розповідає жінка. - Але ж цього не може бути, думала я. Вирішила розпитати жителів прилеглих територій, та вони дивились на мене, як на божевільну: «Який замок? Скільки живемо - ніяких замків тут не було! Тільки те, що зараз ви бачите, не більше.»

Тоді я звернулася до редакції газети, в якій побачила об'яву, але там мені сказали, що я щось наплутала, бо таких об'яв вони не давали, ба, навіть, більше того: показали саме те число газети, але ж такої об'яви там не було. Тоді я пред'явила їм сторінку свого примірника тієї ж газети з об'явою, яку свого часу придбала. На це вони тільки розвели руками, не знайшовши жодних можливих логічних пояснень.

Цю сторінку жінка й досі зберігаю у себе, як пам'ять про те, що з нею сталося, і як єдиний речовий доказ, що вона не божевільна й не вигадала цю історію.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64