Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Докази геноциду

Костянтин Когтянц на мітингу в підтримку національно-територіальної цілісності Грузії. Європейська площа Дніпропетровська, 16 серпня 2008 р. Читай про цю подію в архіві-2008.
Костянтин Когтянц

"Не можна зневажливо ставитися до побічних доказів.
В нашому випадку побічних доказів стільки,
що вони складаються в літери, літери - в слова,
а слова в речення: "Звинувачений винен!"
/Плєвако/


Останнім часом у деяких б…, вибачте, я хотів сказати блогерів … знову загострилося відоме протиприродне збочення - любов до катів. Пішли доводити, начебто немає доказів, що Голодомор був геноцидом українського народу.

Неправда, докази є!

Першим таким доказом, причому доказом офіційним, є матеріали ХІІ з'їзду Компартії України. Через них червоною ниткою проходить дуже промовисте твердження: "1933 рік був роком розгрому української націоналістичної контрреволюції" (Постишев). У 1933р., як сказано в резолюції з'їзду, компартія провела "геркулесову роботу ліквідації націоналістичних елементів на Україні".

А ЩО відбувалося в Україні у 1933р.? Перший термін, що спав вам на думку - вірний. ДЕ ЩЕ, КРІМ ГОЛОДОМОРУ, ЗАСТОСОВУВАЛИСЯ ТИТАНІЧНІ ЗУСИЛЛЯ?! Так, цього року ще довели до самогубства Хвильового та Скрипника, але чому вони стрілялися, якщо не через голодомор? Та й не тягнуть два самогубства на "розгром" та "подвиги Геркулеса"…

Ті, хто висуває проти визнання геноциду твердження, начебто Сталін нищив не українців, а селян, "забувають", що сам Людожер казав з цього приводу. А казав він ( у роботі "Марксизм и национальный вопрос"), що "Селянство являє собою основну армію національного руху… національне питання - це, по суті, селянське питання". Саме селянство, на думку Сталіна, є ударною силою будь-якого національного руху.

Отож, коли на початку 1933 спеціально скликана теоретична конференція українських комуністів проголосила головною небезпекою "місцевий націоналізм" (а не великоросійський шовінізм, як раніше), то ЯКИЙ ПРОШАРОК НАСЕЛЕННЯ СПРИЙМАВСЯ ЯК НОСІЙ ЦІЄЇ НЕБЕЗПЕКИ?ДЕ ВОНИ БАЧИЛИ ВОРОГА? КОГО МАЛИ НА УВАЗІ? Згадану роботу у 1933 вони вже всі знали краще, ніж християни "Отче наш".

Широко відомо, що 1932р. (тобто тоді, коли голод вже панував, та вирішувалася доля наступного, 1933р.), Україні відмовляли у допомозі. Значно менше відомо, що Молдавській автономній республіці, що тоді входила до складу України, у червні 1932 допомогу надали - 50 тисяч пудів (це не так мало, враховуючі мізерну кількість населення автономії). Не слід підозрювати Вождя в поблажливості до молдован: назву "Молдавська" треба брати в лапки, самі комуністичні лідери визнавали, що причиною утворення цієї автономії була зовнішня політика - у конституції МАРСР була спеціальна стаття про претензії на Бессарабію. Насправді йдеться про територію сучасного Придністров'я - клаптик землі з російськім населенням. Їм допомогли в червні 1932р.

Саме в червні 1932 Сталін мало не щодня згадує в листах та телеграмах Україну. Наведемо лише деякі цитати цього рокового місяця: "Україні дали більше, ніж треба…(Насправді не дали рівно нічого, але для Людожера й цього забагато -К.К.) … Дати хліба ще не слід і немає звідки". "Насіннєву позику не слід зараховувати до плану, її треба вилучати понад план, і обов'язково повністю…Теж саме треба робити стосовно продовольчої позики"… "Десятки тисяч українських селян все ще роз 'їжджають по всій європейській частині СРСР та розкладають нам колгоспи своїми скаргами та скигленням"( після цього на російсько-українському кордоні негайно виставили заградзагони).

Взагалі - і це черговий доказ - у листуванні Сталіна у 1932р. Україна займає непропорціональне велике місце - листи і телеграми Людожера з питань хлібозаготовель майже виключно присвячено Україні.

В травні 1932 - шість телеграм до Харкова. 29 травня Сталін виїхав до Сочі, де пробув до 27 серпня. Але з курорту просто фонтаном били вказівки. Усі наведені цитати - саме з сочинського листування. Так само у Сочі Сталін затвердив постанову "Про організацію хлібозаготовель в кампанію 1932року", до якої приклав таблицю - скільки з якої республіки. Згідно цієї таблиці, хлібозаготовлі з України складали 38% відсотків загальносоюзних, хоча гуртовий збір хліба в Україні становив лише 27% врожаю СРСР ( для тих, хто знає математику, це само по собі доказ). З Сочі Сталін відрядив в Україну Молотова і Кагановича, налаштувавши їх на боротьбу з "гнилими елементами", "петлюрівцями", "агентами Пілсудського",які вже тоді ввижалися Вождю за кожним кущем і під власним ліжком .

Прибувши в Україну, Молотов назвав РЕАКЦІЙНИМ українське селянство та кубанське (тобто теж українське) козацтво. Кожен комуніст знав, що треба робити з реакціонерами. І що зроблять з тими, хто не проявить безжалісності до реакціонерів.

Я не випадково підкреслюю сочинську адресу телеграм та листів, що несли смерть. Таке тривале відсвіжування в кризовий ситуації (а Сталін навіть перебільшував загрозу для режиму) могло мати тільки одну мету: у випадку, якби "лобова атака" провалилася б, Людожер міг зманеврувати: "Я не я, політика теж не моя, мене навіть у Москві не було". Але якщо це так, тоді Сталін не був зацікавлений у фіксації на папері своїх вказівок, і те, що збереглося - те той minimum minimorum, без якого Людожер не зміг обійтися - але як вражають масштаби цього мінімуму.

Але це ще не всі докази. У грудні 1932 приймається постанова про конфіскацію НЕЗЕРНОВИХ ПРОДОВОЛЬЧИХ РЕСУРСІВ (ТОБТО УСЬОГО ПРОДОВОЛЬСТВА) - і зразу ж було дано пояснення, що вона стосується ЛИШЕ УКРАЇНИ ТА ПІВНІЧНОГО КАВКАЗУ.

Нарешті, 22 січня 1933р. Сталін та Молотов підписують ще одну постанову: " Заборонити всіма можливими засоби масовий вихід селянства УКРАЇНИ та ПІВНІЧНОГО КАВКАЗУ в міста." Тобто шукати порятунку в містах було заборонено ТІЛЬКИ УКРАЇНЦЯМ.

Нещодавно, тут, у нас, в Дніпропетровську, один комуністичний фальсифікатор історії заявив, що немає наказу Сталіна де б той писав: "Знищуйте українців". Гітлер теж не писав відкритим текстом - "Знищуйте євреїв". Вказівки нацистського керівництва на цю тему написані езопівською мовою, і навіть кількісно набагато менше … Але геноцид мав місце в обох випадках.
ДОО УНП
К.Когтянц
Член проводу
Дніпропетровської організації
Української Народної партії
26.01.2010


Читай також:


Тим, хто захоче прочитати цю статтю, раджу ознайомитися і з коментарями.
Найцікавіше - там.

ДОО УНП дорікає колишньому спортсмену-регіоналу
неспортивною поведінкою

"Сушите весла, сэр!"

Дніпропетровська обласна організація Української Народної партії звернулася до прокуратури та КРУ з вимогою перевірити законність отримання депутатом Дніпропетровської облради Олександром Агошковим ста тисяч гривень. >>>


Олена Фроляк

Ай-сі-ті-вічці Олені Фроляк шкода Леніна
Малоросійство української телевізійної еліти

Їй не подобається українське ТБ і натомість - дуже симпатичні російське телебачення та російські ведучі, зокрема, вона в захваті від Дмитра Кисельова (того, що працював на ICTV за часів Кучми) й Леоніда Парфьонова, а своїм ідеалом вважає Тетяну Міткову. >>>


"Забуттю не підлягає!": хроніка комуністичної інквізиції
на центральній міській площі ім. леніна

ФОТОРЕПОРТАЖ

У п'ятницю, 21 листопада на центральній площі Дніпропетровська, що й досі увіковічує "вождя мірового пролетаріату", обласна організація "Молодіжного Союзу Наша Україна" провела виставку-хроніку комуністичної інквізиції "Забуттю не підлягає!". >>>


Свічки в пам'ять жертв комуністичного режиму на площі ім. леніна


ДОО УНП

Обережно: антиукраїнські яйця!
В ДОО УНП вважають, що ПР і БЮТ - це ті ж самі яйця.
Хоч спереду, хоч збоку, а вигляд однаковий - антиукраїнський

Дніпропетровська організація Української Народної партії розповсюдила заяву "Наруга над пам'яттю жертв геноциду", де зазначається, що на жалобних заходах з приводу роковини Голодомору та геноциду не були присутні делегації Партії Регіонів та Блоку Юлії Тимошенко. >>>


Рафаель Лемкін - автор концепції геноциду, яка лягла в основу всіх сучасних міжнародних і національних правничих актів.

Рафаель Лемкін:
Радянський геноцид в Україні

radiosvoboda.org

Доки Україна зберігає свою національну єдність, доки її народ продовжує думати про себе як про українців і домагається незалежності, доти вона становить серйозну загрозу для самого серця радянської ідеї. Нічого дивного, що комуністичні вожді надавали якнайбільшого значення русифікації цього самостійно мислячого члена їхнього «союзу республік» і вирішили переробити його і пристосувати до свого зразка єдиної російської нації. Бо українець не є і ніколи не був росіянином. Його культура, його темперамент, його мова, його релігія – все є інакше. …Він відмовлявся від колективізації, приймаючи радше депортацію і навіть смерть. Тому було особливо важливо пристосувати українця до прокрустового зразка ідеальної радянської людини. >>>


Російська "калінка-малінка" на українських кістках
ФОТОРЕПОРТАЖ

У Дніпропетровську в 75-ті роковини Голодомору 1932-33 рр. місцеві регіонали разом з запрошеними "братами-слов'янами" з Росії влаштували міжнародний круглий стіл для того, аби заперечити Голодомор як геноцид українців, назвати його наслідки значно перебільшеними, сказати, що ніякого плану знищення українців у сталінського режиму не було й взагалі подати саму тему Голодомору "американським проектом", інспірованим українською діаспорою. А ще на цьому збіговиську "помаранчеву владу" на чолі з Президентом Ющенком звинуватили у "промиванні мізків" та бажанні посварити братні слов'янські - український та російський - народи, паплюжили ОУН-УПА, називали воїнів-упівців поплічниками Гітлера та виступали за те, аби Україні й Росії на підставі спільної оцінки минулого почати вибудовувати спільне майбутнє. >>>


Місце проведення ганебного антиукраїнського дійства - Будинок профспілок - пікетували представники низки національно-патріотичних організацій, зокрема дніпропетровські осередки УНП, ВО "СВОБОДА", НСНУ, КУН, УНА-УНСО, Української партії.


НЕ МАЄШ ПРАВА ЗАБУТИ:
ГЕНОЦИД ЗАБРАВ ЖИТТЯ МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ


ЗАСВІТИ СВІЧКУ
ВШАНУЙ ПАМ'ЯТЬ БЕЗНЕВИННИХ ЖЕРТВ
ГОЛОДОМОРУ 1932-33рр.
28 листопада, 16:00

ДОО УНП

Доктор Геббельс "відпочиває"
...коли в Україні свинячий грип

Дніпропетровська організація УНП засудила поширену ЗМІ заяву, начебто підписану групою лікарів західних областей України, в якій вони, не наводячи жодних доказів та вступаючи у протиріччя самі з собою, з одного боку, визнають, що епідемія каліфорнійського грипу охопила усю планету, з іншого - звинувачують Президента України В.Ющенка в штучному організації епідемії грипу, тобто у застосуванні бактеріологічної зброї проти власного народу, на тій "підставі", що, начебто, каліфорнійський грип лютує лише в Західній Україні. >>>


ДОО УНП

ДОО УНП: Янукович незаконно роз'їжджає
на міських маршрутках

"Постой, паровоз, не стучите колеса,
Кондуктор, нажми на тормоза"

ДОО УНП звернулася до Центральної виборчої комісії та до місцевої влади з заявою "Про незаконну рекламу кандидата в Президенти України В. Януковича", в якій йдеться, що написи на маршрутних таксі "Дніпропетровщина за Януковича" порушують Закони України "Про вибори Президента України" та "Про рекламу".>>>


ДОО УНП

Дніпропетровська УНП обурена
експропріацією радіоточок на селі

"Прокрутіть цю пісню по радіо!"

До Дніпропетровської обласної організації Української Народної партії звертаються мешканці сільських районів, зокрема, Васильківського, Солонянського та Томаківського зі скаргами на відмови працівників вузлів зв'язку Дніпропетровської філії "Укртелеком" ладнати дротові радіоточки. Також люди жаліються, що замість ремонту, їх агітують відмовлятися від радіо. >>>


За чотирма зайцями
Костянтин Когтянц

ГРАД розповсюдив заяву, в який, зокрема, сказано: "Громадська організація ГРАД закликає всіх громадян використати вибори Президента України як унікальний шанс для кардинального оновлення політичного класу країни і перезавантаження системи влади в державі" - чудова ідея! >>>


Скільки залишилося до дванадцятої?
Костянтин Когтянц

Добре пам'ятаю, як у 1970-80рр. одна з пацифістських організацій встановила в Лондоні символічного годинника, який показував вірогідність ядерного армагедону. Спочатку його стрілки показували без п'яти дванадцять, потім - без однієї хвилини… Після початку "перебудови" стрілки відвели назад - стало без десяти. Можливо, вони знову наблизилися, бо… >>>


Дніпропетровська УНП засудила культ особи Юлії Тимошенко
ЗАЯВА

На XV конференції Дніпропетровської обласної організації Української Народної партії була прийнята заява "Про культ особи Юлії Тимошенко" з різкою оцінкою бігбордів "Вона - це Україна" та аналогічних роликів на телевізійному екрані. >>>


УНП проти цензури СВ!
ЗАЯВА

Редактори трьох дніпропетровських газет ("Лица", "Событие", "Днепропетровское время") оприлюднили спільну заяву про факти зловживання керівництвом мережі газетних кіосків СВ своїм, близьким до монопольного, становищем. Газетярі стверджують, що ця мережа, яка невідомим чином здобула привілейоване становище в місті, встановлює різні ціни для видань різної спрямованості (різниця більш як в 10 разів), та можуть і зовсім розірвати контракт, якщо їх не влаштовує редакційна політика. >>>


Подружжя Федорових як дзеркало шиловщини
Викривальний сеанс Костянтина Когтянца

На момент призначення на другу за значенням посаду на обласному ТБ, Володимир Федоров не мав жодного диплому. Його прийняла на роботу в Дніпропетровську обласну телерадіокомпанію сумнозвісна В.Шилова, причому зразу - на посаду директора творчих об'єднань. Це було кричуще порушення законів (ст. 12 Закону "Про державну службу", ст.25-1 КЗОТу, листа Мінпраці та соціальної політики від 29.11. 2004) - оскільки його безпосередньою підлеглою стала власна дружина - Анастасія Староскольцева. >>>


Костянтин Когтянц на мітингу в підтримку національно-територіальної цілісності Грузії. Європейська площа Дніпропетровська, 16 серпня 2008 р. Читай про цю подію в архіві-2008.

Костянтин Когтянц: "Шилову можна любити скільки завгодно,
але навіщо брехати?" Чоловік виступає за щирість в почуттях і правдивість у викладенні фактів

Відповідь на відповідь

"Океания воевала с Евразией и состояла в союзе с Остазией. Ни публично, ни с глазу на глаз никто не упоминал о том, что в прошлом отношения трех держав могли быть другими. Уинстон прекрасно знал, что на самом деле Океания воюет с Евразией и дружит с Остазией всего четыре года…. Официально союзник и враг никогда не менялись. Океания воюет с Евразией; следовательно, Океания всегда воевала с Евразией." >>>


"ДНІПРОГРАД": Шилова - окремо, Когтянц - окремо
"Дніпроград" відповідає на відкритий лист до ЗМІ свого колишнього блогера Костянтин Когтянца, в якому той звинувачує редакцію сайту
в утисках свободи слова

"Із щирим здивуванням дізнався про "відкритий лист до засобів масової інформації" Костянтина Когтянца та організовану ним прес-конференцію на тему "Оригінальний метод боротьби за свободу слова". Не бажаючи вступати в дискусію, попередні неодноразові спроби якої виявилися марними, хотів би звернути увагу на кілька фактів, які випустив шановний колега", - пише головний редактор сайту "Дніпроград" Тимур Жолдак. >>>


"Нет бога, кроме Шиловой и Денисенко пророк её"
відкритий лист

"Сторонники В.Шиловой (в просторечии именуемые шилофилами), свою борьбу за сохранение её в кресле директора 51канала называют не иначе, как "борьбой за свободу слова", хотя на каждого, кто посмел высказать об этой дамочке хоть полслова критики, ополчаются, яко Иван IV Васильевич на Курбского князя Андрея" - пише у своєму відкритому листі до ЗМІ Костянтин Когтянц. >>>


Ілліча і компанію послали "на..."

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "іллічарі". >>>


«Вони блокують - вона кайфує!»
ЗАЯВА УНП

Дніпропетровська обласна організація Української Народної партії вимагає "припинити клоунаду в Верховній Раді України!" і розпочинає збір підписів за роспуск парламенту. >>>


ДОО УНП: геть тоталітарну символіку!
ЗАЯВА УНП

Дніпропетровська обласна організація Української Народної партії закликає державну владу до боротьби з рецидивами нацизму та сталінізму, а від місцевої влади вимагає виконати, нарешті, Указ Президента про демонтаж символіки тоталітарного минулого. >>>


ДОО УНП: Вілкул - проросійський провокатор
ЗАЯВА УНП

Обласна організація УНП звинувачує голову дніпропетровської облради, регіонала Юрія Вілкула у шовіністичній провокації на могилі кошового отамана Запорізької Січі І.Сірка. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1224.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1224.php on line 422

Warning: file(./comments/cart_1224.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1224.php on line 422


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1224.php on line 425


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64