Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Українців з БудМайстру справді почули
чи лишень зробили вигляд?
Русифікація - мовний геноцид українців

Сьогодні, 28 січня, в Дніпропетровську мало відбутися пікетування обласного штабу Блоку Юлії Тимошенко з вимогами припинити утиски українців за мовною та національною ознаками в Павлограді на підприємстві "БудМайстер", яке очолюється "уБлЮТком" Ігорем Слюнковим - керівником фракції БЮТу в павлоградській міськраді та спонсором всіх виборчих кампаній біло-червоних в Західному Донбасі.

Одначе, намагаючись запобігти акції, Дніпропетровська організація БЮТ поширила заяву, в якій висловила занепокоєння ситуацією в Павлограді.

Як відзначають в ГО "Громадянський актив Дніпра", згідно заяви прес-служби БЮТу, питання переслідування працівників підприємств торговельної марки "БудМайстер" за національною ознакою нині знаходиться під особистим контролем прем'єр - міністра України Ю. В. Тимошенко.

"У разі підтведження порушень законодавства в цьому питанні, у тому числі, і стосовно мовно-національних прав громадян, ми зобов'язуємося вжити всіх необхідних заходів для відновлення законності та справедливості", - йдеться в повідомленні Дніпропетровської обласної організації БЮТ.

БЮТівці також зобов'язуються в разі доведення провини посадових осіб, які мають відношення до їхньої політичної сили, вжити необхідних заходів для притягнення їх до відповідальності.

У зв'язку з підписанням БЮТом даної заяви та початком перемовин, "будмайстрівці" вирішили відмінити призначене на сьогодні пікетування Дніпропетровської обласної організації БЮТ. Це перша перемога українців з "БудМайстру", проблема яких визнана і дійшла до Тимошенко, - вважають в ГРАДі.

Натомість, незаконно звільнені працівники залишають за собою право на продовження акцій на захист своїх прав у разі відсутності найближчим часом позитивних зрушень у цій ситуації.

- Питання відновлення справедливості у справі незаконно звільнених і переслідуваних за бажання бути українцями працівників павлоградського "БудМайстру" - знакове і тестове для Тимошенко та її політичної сили, - коментує координатор Громадянського активу Дніпра Андрій Денисенко. - Юлія Володимирівна вже не перший рік використовує національну символіку і патріотичну риторику в своїх політичних кампаніях, заявляє себе як про європейського та проукраїнського діяча, але деякі її представники на місцях, як той же Слюнков, проводять свою, містечкову українофобсько-шовіністичну політику. Приміром, пару років тому саме стараннями одного з дніпропетровських нардепів-бютівців (Михайло Соколов - прим. авт.) блокувалося введення українського дублювання в кінотеатрах. Сьогодні самодур-Слюнков забороняє на своїх підприємствах українську та звільняє з роботи патріотів, які чинять цьому опір. Гадаю, для багатьох патріотів, які стежать за розвитком ситуації довкола українців з БудМайстру, питання голосувати чи не голосувати за Тимошенко у другому турі напряму залежить від того, чи відновить вона до 7 лютого конституційні права, чи захистить вона національну гідність павлоградських українців. Досить швидко ми побачимо, як слова Тимошенко співвідносяться з її ділами".
Андрій Денисенко
Андрій Денисенко

СПЕЦ-коментар: "СПЕЦКОР" вважає за необхідне наголосити на ганебності самого прецеденту - дискримінаційної за мовною та національною ознакою політики керівництва підприємства під орудою депутата-"БЮТівця" Ігоря Слюнкова.

До речі, автор цих рядків не мав можливості дізнатися про відміну пікету завчасно, а тому вирушив на місце його проведення.

Прибувши на Карла Лібкнехта, 8, здивувався відсутністю пікетувальників. Почекав ще трохи. Аж раптом бачу - з БЮТівського штабу виходить ціла бригада (чоловіків 5-6) "бравих орлів" Луценка. Загін міліціонерів наштовхнув на гнітючі припущення. "Може, - промайнула думка, - всіх активістів до тимошенківського штабу хутко загребли і там десь, по підвалах, "виховну бесіду" проводять?".

Про всяк випадок уважно озирнувся навколо - на щастя, ані крові, ані пошматованих транспарантів чи ще яких-небудь явних ознак фізичного протистояння на снігу не помітив. Загальну картину псували лише звичні для міських вулиць прояви життєдіяльності братів наших менших. "Молодці, - похвалив я подумки чотирилапих, - напрочуд слушне місце підібрали для справляння фізіологічних потреб".

Ще трохи згодом за посередництва мобільного зв'язку з'ясував причини скасування анонсованого заходу. В результаті, версія про влаштовану захисникам української мови катівню в БЮТівському штабі відпала сама собою.

Порадів досягнутому результату, хоча й без особливих сподівань на кінцевий успіх. Одначе викладена координатором ГРАДу Андрієм Денисенком подальша програма дій у випадку провалу перемовин з БЮТівцями та відсутності дієвої реакції на інцидент з боку Юлії Тимошенко все ж таки втілила певний оптимізм своїм бойовим настроєм.

Непримиренна позиція до ворогів української мови відзначалася надзвичайним радикалізмом і безкомпромісністю, що не залишала гнобителям українства жодних шансів. Від оприлюднення наведених засобів і форм боротьби утримаюсь з етичних міркувань - по-перше, з огляду на приватний характер розмови, а по-друге, - дехто може не зрозуміти жарту, сприйнявши інформацію буквально і тоді наслідки від такого переляку важко передбачити.

Отже, боротьба проти бютівського апартеїду щодо українців та рідної мови триває. Хто не з нами - той "уБлЮТок"!

Організатори акції збирають підписи на підтримку українських патріотів. Вже відгукнулися близько півтори сотні громадян. Приєднатися до кампанії ви зможете тут


ВОНА, та що "З Україною в серці", особисто вирішуватиме,
давати санкцію на подальшу дискримінацію українців чи ні

Звільнені працівники створили сайт "Будмайстер18", присвячений висвітленню мовно-національного конфлікту на підприємстві. Ось лише деякі з матеріалів цього електронного ресурсу:

"------Original Message -----
From: "Igor M. Slyunkov"
To: "Щербак Ю.А." director@pgs.lisgroup.net
Sent: Friday, December 09, 2005 7:07 PM
Для работы Наблюдательного совета предприятия прошу перевести все документы на русский язык и отправить мне до 13.12.05. Впредь, для повышения эфективности работы Наблюдательного совета требую все документы готовить исключительно на русском языке. Именно этот язык является рабочим языком для членов Наблюдательного совета.
Прошу подготовить ЭКОНОМИЧЕСКОЕ обоснование целесообразности делового общения и ведения делопроизводства внутри предприятия на двух языках.
И.М.Слюнков
P.S. Это серьезно !!! Прошу исполнить в срок !!! Задержка в исполнении приносит ущерб предприятию !!!

----- Original Message -----
From: Igor M. Slyunkov
To: Щербак Ю.А.
Sent: Wednesday, April 12, 2006 11:25 AM
Subject: О взаимоотношениях мессии и апостолов... Без эмоций: С сего дня каждый случай НЕУМЕСТНОГО использования в нашем совместном бизнесе украинского языка я буду оценивать в 1000 гривен из твоей премии.
Это и украиноязычная реклама для русскоязычных потребителей, и разговоры по телефону на украинском с русскоязычным собеседником (предупреди секретаря! ), и т.д., и т.п. Предупреждаю - это не шутка!!! Кроме того, если подобные "просветительско-мессионерские" настроения на заводе будут развиваться, мы неминуемо выйдем на конфликт. Прошу серьезно подумать.
P.S. В храме "ЛИС" мессия уже есть. Это моя роль. А апостолы проповедуют только то, что не противоречит взглядам мессии. Иначе они перестают быть апостолами. Всё.


Постанова Наглядової ради від 18.11.2009 року: «Будєтє виполнять - ілі всєх уволім!» - заявив Слюнков керівному складу трьох підприємств.

Постановою на підприємствах не тільки заборонялася українська мова - під загрозою звільнити кожного, хто посміє заговорити «на ізикє, нєпанятнам члєнам наблюдатєльнава савєта».

Поза сумнівом, юридично грамотні складачі постанови врахували, що не можна відверто написати у юридичному документі про свою ненависть до всього українського... Але з-під вуалю балачок про «право чєлавєка вибірать любой ізик абщєнія» стирчить давнє, валуєвсько-емське: «Нікакого укрАінскава ізика нє било, нєт і бить нє может!» Цього не хотіли бачити тільки безнадійні оптимісти, які й зажадали зустрічі з акціонерами та пояснень причин виникнення такого, з дозволу юстиції, документу... І зустріч, і «пояснення» отримали не тільки оптимісти, які шукали компромісу, але й увесь керівний склад трьох підприємств торгівельної марки «БудМайстер»...

Намагання працівників запросити власників за стіл переговорів не були проігноровані, тільки реакція була цілком протилежна. В той самий день, коли власники отримали Звернення 78 працівників з вимогою про відміну постанови, 24 дистопада вони підготували рішення наглядової ради про звільнення з посади голови правління Юрія Щербака, навіть без посилання на відповідні підстави для цього.

Працівники підприємства спробували захистити себе і провести 23 листопада збори трудового колективу та започаткувати дії по прийняттю колективного договору, який би унеможливив сваволю власників.

Розуміючи, що порушення колективного договору переслідується як кримінальний злочин, Слюнков всіма способами заважав проведенню зборів. Телебачення, що було запрошене на збори, за вказівкою Слюнкова не було допущене на підприємство. Самим працівникам не давали можливості провести збори на території компанії. Спроба працівників вийти за межі підприємства не вдалася, тому що їх, неначе в'язнів, замкнули у офісі. Дивом працівникам все ж вдалося вийти за межі підприємства та провести збори, що зафіксовано на відео (Див. вище скріншоти відеозапису зборів). Збори обрали Раду трудового колективу, якій доручили до 27 листопада підготувати текст колективного договору, щоби йрозпочати його погодження між усіма зацікавленими сторонами.

Кінець кінцем, демократична машкара була зірвана, і 25 листопада почалися масові звільнення. В першу чергу за ворота викинули тих, хто був здатний організувати щонайменший опір - менеджера відділу продаж Анатолія Солодовника, директора виробництва ВАТ «Павлограджилстрой» Богдана Мілітанського, спеціаліста по стандартизації, сертифікації та якості Марину Мелешко, керівника управління персоналом Валентину Пелех, керівника Навчального центру Леоніда Романюка, керівника служби охорони праці Оксану Патюк, керівник департаменту продажів будівельних сумішей ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер» Максим Щербак...

Слідом були звільнені: 26 листопада - головний інженер ВАТ «Павлограджилстрой» Віктор Голота, головний бухгалтер ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер» Тетяна Гончаренко, менеджер по персоналу ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер» Катерина Баумер; 27 листопада - юрист ТОВ «Фабрика дверей «Будмайстер» Ернест Баумер, спеціаліст по стандартизації, сертифікації та якості ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер» Олена Кожушко, Керівник центру технічного супроводження об’єктів ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер» Віталій Гончаров; 30 листопада - технічні консультанти центру технічного супроводження об’єктів ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер» Андрій Муленко, Андрій Задорожній та Ігор Устименко...

Всі звільнення відбувалися або під примусом, або шляхом створення нестерпних умов для роботи, або за допомогою принижень національної гідності. Всі ці люди підписали звернення розміщене нижче! У підсумку - всі звільнені виявилися особами, які говорили українською мовою та були найактивнішими провідниками проукраїнської та продержавницької позиції на підприємстві. Ці люди визначилися у своєму світогляді. Рабами у новоявлених «гаспод» вони вже бути не можуть!...

ЗВЕРНЕННЯ

11 листопада 2009 року шовіністично налаштовані представники власників компаній торгівельної марки «БудМайстер»: І.М. Слюнков, А.В. Бутенко, А.П. Пашковський, - почали відкриту війну проти колективів підприємств, які своєю багаторічною працею створили імідж та славу компаніям. Вимоги власників:

- відмова від проукраїнської, продержавницької політики;

- заборона вживання української мови;

- заборона на поширення правдивої інформації про історію України та споконвічні прагнення нашого народу.

Почалися звільнення непокірних! Але ми заявляємо: ми не станемо на коліна!

Ми не зрадимо власних ідеалів! Ми – українці, і маємо власні честь та гідність!

Ми поважаємо право кожного на власну думку, але зневажаємо тих, хто нас позбавляє цього права!

Ми не здамося!

Слава БудМайстру! Слава Україні!

ВАТ «Павлограджилстрой»

Голова правління Юрій Щербак
Головний інженер Віктор Голота
Директор виробництва Богдан Мілітанський
Керівник управління персоналом Валентина Пелех
Керівник служби охорони праці Оксана Патюк
Керівник навчального пункту Леонід Романюк
Менеджер відділу продажів Анатолій Солодовник
Офіс-менеджер Марина Мелешко

ТОВ «Фабрика дверей «БудМайстер»

Правник Ернест Баумер

ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер»

Генеральний директор Володимир Піпа
Головний бухгалтер Тетяна Гончаренко
Керівник відділу продажів Максим Щербак
Керівник управління персоналом Катерина Баумер
Менеджер Олена Кожушко
Керівник технічного відділу Віталій Гончаров
Технічний консультант Андрій Муленко
Технічний консультант Андрій Задорожній
Технічний консультант Ігор Устименко.

Юрій Щербак спробував знайти порозуміння з очманілими від свавілля власниками. Була висловлена пропозиція до Слюнкова, через його довірену особу Бутенко відмінити постанови наглядової ради та повернення людей на підприємство в обмін на неповернення до роботи Щербака. Друга пропозиція: віддати Щербаку як співласнику в усіх трьох підприємствах, найгірше, в обмін на його частку в двох інших компаніях, та мирне працевлаштування всіх звільнених на найгіршому підприємстві, і переведення на вільні вакансії в кращих підприємствах людей з найгіршого... Слюнков відмовився від обох цих пропозицій. Стало зрозумілим, що основна причина звільнення - це, все таки, проукраїнська позиція керівництва ВАТ «Павлограджилстрой», ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер». Про це сам Слюнков заявив на сесії міської Ради.

Четвертого грудня в Павлограді була проведена пресконференції, на якій громадськості повідомлено про події та про початок нашого захисту від свавільних дій Слюнкова. Про цю подію повідомили тільки незалежні від влади газети. Ні «Західний Донбас», ні місцеве телебачення, за вказівкою керівництва міста, що стало на бік Слюнкова, ці події не висвітлили.

Таке чуйне єднання «бютівця» Слюнкова та «регіонала» Кукліна свідчить про те, що жодні ідеологічні суперечності не заважають окупантам і колонізаторам України об'єднатися для подальшого дерибану і визиску українців.

Нас показують по телебаченню: 25.11.2009, ПТЦ; 17.12.2009 - Вікна, СТБ; 21.12. о 19-30 - ТСН, 1+1.

23 грудня, пройшла ще одна прес-конференція у штабі «будмайстрів». Всупереч тиску на свободу слова, що чинять так званий «БЮТівець» І.Слюнков та «регіонал» мер міста В.Куклін, чесні журналісти на боці звільнених українців. І це вони доводять своїм щирим словом.

24 грудня всі звільнені працівники подали позов до Павлоградського міськрайонного суду про поновлення на роботі.Після призначення суддів та дати і часу розгляду справи буде надана додаткова інформація. Також повідомляємо про те, що Павлоградська прокуратура почала розгляд нашої скарги, про результати розгляду буде підготовлена повна інформація.

25 грудня 2009 року в прес центрі Інформаційного агенства «Время» відбулася прес-конференція звільнених працівників

В. о. генерального директора ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер» О. Пашковський подав позов до Павлоградського міськ-районного суду на незаконно звільненого генерального директора тієї ж фабрики Володимира Піпу та редакцію газети «ТН-експрес», де у №50/643 від 9 грудня поточного року була надрукована стаття Анастасії Клубникіної «Уволены за украинский язык» (стор. 1-2).

11 січня 2010 року Юрій Щербак провів зустріч з народним артистом України Богданом Бенюком, який прибув у Павлоград як довірена особа кандидата у Президенти України Олега Тягнибока.

Події, що відбулися у Павлограді на підприємствах ТМ «БудМайстер» і призвели до звільнення 18 працівників, які вирішили стати українцями та розмовляти українською мовою, схвилювали та обурили народного артиста. Він обіцяв, що про ці події повідомить всю творчу інтелігенцію України та зробить все можливе для відновлення справедливості щодо звільнених працівників. А особи, які вчинили цей злочин, понесуть відповідальність за законами нашої держави.

- Такі дії не повинні залишатися без кари! Це перший випадок масового звільнення українців за мовною ознакою, але він повинен стати останнім, інакше ми втратимо власну державу! - зазначив Богдан Бенюк у ході зустрічі.

Спеціалісти однієї з найвідоміших юридичних компаній України, що забезпечує правову допомогу в проведенні виборів президента, проаналізували наші позовні заяви до суду та документи, що передували звільненню. Їх вердикт додав нам сили для подальшої боротьби із зухвалими україножерами.

Але україножери настільки знахабніли, що ігнорують навіть Прокуратуру! Нам вдалося роздобути копію Припису прокурора м. Павлограда, старшого радника юстиції пана В.О. Пелиха про усунення порушень вимог статті 10 Конституції України вих.. №2236 від 23.12.2009 року (Дивіться копії у розділі «Фото»). Припис виголошує наступне:

«Перевіркою колективного звернення гр. Щербак Ю.О., Солодовник А.П., Голота В.С. та інших, встановлено, що Вами порушуються вимоги ст.10 Конституції України, Закону Української РСР «Про мови в Українській РСР» .

Пунктом 3.1. постанови Наглядової Ради ВАТ «Павлограджилбуд» від 18.11.2009 р. передбачено, що при спілкуванні на роботі між собою працівники підприємства вправі вибирати будь-яку мову для спілкування, яка є зручною їм самим. За межами роботи – право кожного працівника спілкуватися на будь-якій зручній мові. Ніхто не вправі нав'язувати мову для спілкування.

Пунктом 3.2. вказаної постанови передбачено, що при спілкуванні з клієнтами, бізнес-партнерами, працівники підприємства повинні використовувати мову, на якій до них звертаються. У випадках, коли працівник підприємства не володіє відповідною мовою - його обов'язком є знайти взаємоприйнятну мову спілкування або звернутися до колеги, який володіє даною мовою.

Вищевказане рішення прийнято в порушення п.4 ст.92 Конституції України, в якому зазначено, що порядок застосування мов визначається виключно законами України.

Відповідно до статті 10 Конституції України, ст.2 Закону Української РСР " Про мови в Українській РСР " державною мовою в Україні є українська мова.

Таким чином, роботодавець не вправі вимагати від працівника спілкування з клієнтами та колегами іншими мовами, крім державної».

На підставі викладеного, керуючись ст. 22 Закону України "Про прокуратуру", -

ВИМАГАЮ:

Негайно усунути виявлене порушення.

Привести у відповідність постанову Наглядової Ради ВАТ " Павлограджилбуд " від 18.11.2009 р., виключивши пункти 3.1,3.2 із вказаної постанови.

Про результати розгляду даного припису та вжиті заходи повідомити прокурора міста в триденний термін з дня отримання припису.

У разі нерозгляду або несвоєчасної відповіді на даний припис посадова особа, в адресу якої він був направлений, буде притягнута до адміністративної відповідальності за ст. 185-6 КУпАП.

Прокурор м. Павлограда, старший радник юстиції В.О. Пелих»

І.Слюнков відповів прокуророві міста «простєнько і со вкусом»: оскільки ВАТ «Павлограджилстрой» тепер ТОВ «Бетонярня «БудМайстер», то «колегіального органу», який приймав антиукраїнську, антидержавницьку постанову, вже немає, тому і виправляти порушення закону – стало нікому!..

Таку локшину можна розвішувати на вуха тільки за дуже великі гроші, господін Слюнков! І не у прокуратурі, яка порушила і провадить кримінальні справи…

26 січня 2010 року, відбулася зустріч звільнених працівників з мером міста Павлограда В. Кукліним. Йому була передана наша вимога про створення комісії, яка б публічно та відкрито вивчила події, що сталися, та винесла своє рішення.

В ході зустрічі від мера міста ми взнали про причини нашого звільнення. До речі, це вже п’ята версія. Нагадаємо перші чотири:

Першу версію І.М. Слюнков повідомляв «конфіденційно» керівникам будівельних організацій міста, де він говорив, що Юрій Щербак завалив всю роботу на підприємстві і нічім крім мови та українізації не займається, а інші працівники пішли добровільно за Щербаком. Ця інформація викликала подив у будівельників, бо всі вони знали, що підприємство стабільно та успішно працює. Тому згодом І.М. Слюнков був вимушений змінити версію.

Друга версія була надана І.М. Слюнковим кореспонденту газети «Деловая столица», в якій він сказав, що Юрія Щербака звільнено за «просчёты в маркетинговой политике», чим дуже розважив корреспондента, котрий знав про здобутки підприємства в останні роки. Відносно інших звільнених, І.М. Слюнков продовжував розвивати тему «добровільності» і «солідарності». Проте, і від цієї брехливої версії І.М. Слюнков відмовився, бо вже всі бачили її невідповідність дійсності.

Третя версія озвучена на сесії місцевої Ради, де І.М. Слюнков сказав, що звільнив Юрія Щербака за «українізацію» та бажання провести «утрєнік» українською мовою, чому звільнилися інші – він не пояснював. Після озвучення цієї версії придворні юристи, мабуть, попередили його, що це прямий шлях на нари, тому І.М.Слюнков її більше не озвучував.

Четверта версія озвучена І.М. Слюнковим у інтерв’ю корреспонденту 1+1 Олені Усенко, де він сказав, що Юрій Щербак звільнений за відмову виконувати постанову про нову стратегію розвитку підприємства. Але навіть йолопу після прочитання горезвісної «Постанови», стає зрозуміло, що це ніяка не стратегія, а невідомо що! Прокуратура ж взагалі написала припис про усунення порушень Конституції, які є в цій «Постанові» про стратегію! Відносно інших звільнених версія все ще не змінюється! Але і від неї І.М.Слюнков вимушений відмовитися, бо факти нікуди діти. І от сьогодні з уст мера ми дізналися, що в країні криза і нас усіх скоротили! Просто запис забули в книжках поставити, а заразом, мабуть, і нас повідомити.

Дуже цікаво знати, хто навіяв нашому меру цю «геніальну» версію? Але ми здогадуємося! Гадаємо, ви також..."

Повна хронологія подій та всі подробиці - тут
28.01.2010


Читай також:

"УБлЮТки" проти українців
Павлоградське судилище

Перше засідання відбулося 18 січня 2010 року, під час якого звільнені працівники подали клопотання про усунення судді Мельника через те, що він тривалий час працював з гр. Пашковським та Бутенком, більше того - був у них підлеглим, на що суддя зазначив, що він працював у фірмі ТОВ "Правекс", до якої формально ні Бутенко, ні Пашковський відношення не мають. Про той факт, що представниця інтересів Пашковського та Бутенка пані Н. Созінова сама працює в тій самій фірмі "Правекс", - мабуть, забув! >>>


ТігрЮлі більше личить сарафан, а не вишиванка
ВОНА - КРЕМЛЯДЬ!
Кремлівська куртизанка єднає навколо себе українофобів:
"уБлЮТки" проти рідної мови українців

Знаково, що Ігор Слюнков, який прикриває свої відверто антиукраїнські дії фантастичними оповіданнями про "насильницьку українізацію", начебто здійснювану на підприємствах "БудМайстра" Юрієм Щербаком, є керівником фракції БЮТ у Павлоградській міській раді та основним спонсором усіх останніх виборчих кампаній БЮТ на Західному Донбасі. >>>


ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Кремлядь Юля

"НІ!" КремлЮ!
ЮВТ: шляхом зради і ганьби

Ця "кремлівська куртизанка" являє собою аж ніяк не меншу небезпеку для української демократії та державного суверенітету, ніж кандидат-рецидивіст. Її діяльність - це суцільна десуверенізація України, демонтаж української державності, зрада національних інтересів, плазування перед Москвою. Тимошенко і Янукович - два російські проекти, які різняться лише статтю головних їхніх акторів. >>>


"Народна правда" про кримінальне минуле Юлії Тимошенко

Наша Юля - КРЕМЛЯДЬ Кремлівська куртизанка Юлія Тимошенко. Це, що називається, "офіційно" і "мовою дипломатії". В народі ж кажуть простіше і точніше: кремлядь

Актриса Юля

Актриса Юля
Тоня СОШКІНА

Ой, знову п'ятниця мене здивувала. Скоріше не сам день, а неочікуване диво, яке сталося 4 грудня. Чи не вперше наша мадам прем'єрка одягнула ту саму сукню двічі та ще й протягом одного тижня! Скромне чорне платячко з білим комірцем. Була в ньому і на засіданні уряду, і під час зустрічі з учасниками європейського саміту, і в тому ж самому ВОНА прийшла до Євгена Кисельова на "Большую політіку".>>>


27 листопада 2009 року Юлії Тимошенко виповнилося 49 років
БАгині - 49!

Танго з Кремлем
ФОТОКОЛАЖ - "Кореспондент"

Дніпропетровський Державний:
"шило" на "мило"?

Зі зміною керівництва ДОДТРК одні кричущі явища змінилися іншими, не менш кричущими. Канал і до ротації було дуже важко називати "Державним", а нині він все більше перетворюється на Дніпропетровський "уБлЮТський". >>>


Кремлівська куртизанка Юлія Тимошекно

Тимошенко на Дніпропетровському Державному:
в студію - зі своїм "самоваром"

уБлЮТський ефір

18 вересня на Дніпропетровській ОДТРК відбувся прямий ефір за участю прем'єр- міністра України Юлії Тимошенко. >>>


Урядова "саламандра" пригрозила українцям "КАТелом"

...Серед іншого, в сказаному лідеркою "кАаліційної кАманди" (пишу по-Юлиному, а комп'ютер автоматично виправляє) на урочистостях з нагоди 10-річчя створення партії "ВО "Батьківщина" неабияк насторожили обіцянки "кремлівської куртизанки" зайнятися відродженням "духовності нацИї". З огляду на яскраво виражену антиукраїнську діяльність прем'єрки, її освітньо-культурний рівень та морально-етичні якості, озвучені цією "промосковською блудницею" наміри зайнятися ще й "духовністю нацИї" набувають особливого, підступно-загрозливого для нас, українців, смислу. Віднині українська нація в ще більшій небезпеці! >>>


RUslana

Руслана нарешті оцінила "крутіння попою"
по-Тимошенківськи

Українська співачка, переможниця "Євробачення-2004", екс-депутат від "Нашої України" Руслана Лижичко на майбутніх президентських виборах підтримає прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. >>>


ВОНА ПРАЦЮЄ
кремлівською куртизанкою

Просто Юля - кремлівська куртизанка


ВОНА: ВСІМ СТРУНКО!!! Я СКАЗАЛА ШИКУЙСЬ, СТРУНКО!!!

ВОНА скАмандувала країні "струнко!"
Тимошенко на "Шустері"

Та, що на трасах працює, а свою територію мітить біг-бордами, аби, слід розуміти, інші в неї клієнтів не відбирали – прокоментувала рішення підзвітного ЇЙ Печерського суду про заборону критичної оцінки ЇЇ діяльності на посаді голови уряду в рекламі та поширення цього в будь-якій формі на будь-яких носіях. >>>Юлія Тимошенко: "Пожежа горить!".
І справді горить, бо сама ж і підпалила

Крах Тимошенко в її відчайдушних потугах за допомогою медведчуків і компанії створити "ширку" з Януковичем - це, окрім всього іншого, мабуть ще й ознака того, що в Москві остаточно визначились зі своїм фаворитом на наступних президентських виборах в Україні. Схоже на те, що для Кремля Юлія Володимирівна стала повністю відпрацьованим матеріалом. >>>


"Тайна вечеря" по-українськи. Кінець трапези

Телевізійне звернення лідера Партії регіонів Віктора Януковича в День Святої Трійці стало кульмінаційною крапкою в інтризі коаліційних перемовин, що, набувши минулого тижня стрімкого розвитку, тримали в напрузі не лише вітчизняний політикум та експертні кола, але й, без перебільшення, все українське суспільство, оскільки теми, винесені на обговорення "тайної вечері", напряму торкалися майбутньої долі держави, а значить і кожного громадянина. Насторожилися було й в світі. >>>


Узурпаторша на святі європейської демократії

Вчора, 4 червня ця "кремлівська куртизанка" пабувала в Польши, у Кракові, де взяла участь в урачистостях з нагоди 20-ої річниці павалення камуністичної диктатури та перемоги демакратії в країні, що засвідчили результати виборів, на яких разом з іншими вільними грамадськими рухами взяла гору правідна на той час в країні апозиційна сила - ачолювана Лехом Валенсою "Солідарність" (написано з урахуванням особливостей безграмотної неукраїнської вимови псевдоукраїнської "жИнки з кАсою", зрадниці України Юлії Тимошенко). >>>


жИнка з косою - лідерка кАаліційної кАманди

Ну ду-у-уже "Октивна жИнка". Аж занадто
Леді Ю "Отакує"!

Від того, як Юля по-мАсковськи "акає", говорячи "українською", в українців скоро вуха почнуть відпадати. Таке ламання Юлією Володимирівною мовної "кАмедії" вже давно набридло та й "простА" дістало. Дезорієнтація цієї ж"И"нки, як вона каже, в державній мові підсилюється ще й тим, що за злою іронією долі там, де потрібно "А", Юлія Володимирівна навпаки вперто вживає "О". І в цьому наша прем'єрка - справжній унікум. >>>


Чиє б пищало, а Ваше, Юліє Володимирівно, мовчало б

"Будемо рахувати, що президент собі у КС виторгував ще пару місяців", - так прем'єрка Ю.В. Тимошенко (рука не піднімається написати "відкоментувала") "відбазаріла" рішення КС про неконституційність постанови ВР від 1 квітня про призначення президентських виборів на 25 жовтня 2009р. >>>


Президент України Віктор ЮЩЕНКО:
"До влади в Україні рвуться неукраїнські сили"


Виступ Глави держави на урочистостях з нагоди 20-ої річниці утворення Народного Руху України за перебудову

"Відтак кажу прямо, коротко: до влади в Україні рвуться неукраїнські сили і це є одним з найскладніших викликів сьогодні. Я не хочу, щоб прозріння в середовищі українських патріотів настало занадто пізно. Під загрозою всі наші завоювання, наша мова, культура, наша європейська перспектива". >>>


"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом. >>>


Раби, підніжки, грязь, совки!

Цьогорічне відзначення Дня дурня у Верховній Раді надовго запам'ятається українцям - воно увійде у літопис новітньої історії України черговою ганебною сторінкою. Першого квітня 2009 р. депутати відтягнулися що називається "від душі", "на всі сто" та ще й з лишком! Проявили не лише маніакальну ненависть до Президента України Віктора Ющенка, наблизивши дату президентських виборів, але й переконливо засвідчили свою безнадійну "совковість", затвердивши постанову про святкування 26 червня 90-річчя від дня утворення комсомолу України. "За" проголосував 251 народний ДЕГЕНЕРАТ. >>>


"КАТельні" від Юлі

Яка мова - така й політика. Цей жахливий мАсковскій акцент українського прем'єра починає "діставати" українців. "Тернопільський прорив" - гідне тому підтвердження!

...У виконанні прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко звичайна "котельня" перетворюється на щось середнє між теплопунктом та "катівнею", адже це слово Юля у притаманній їй манері вимовляє не інакше як "кАтельня". В словах із закінченням на "ція", як от "коаліція", "конференція", "інфляція", "фракція", "організація", "тенденція", "федерація", "газифікація", "глобалізація", "націоналізація", "концепція", "корупція", "приватизація", "адміністрація", "капіталізація", "каналізація", "Франція" та інших подібних Юля замість "і" на кінці завжди говорить "и" (тобто рос. "ы"). Ще однією характерною мовною рисою прем'єрки є невизнання українського суфіксу "ськ" - вона весь час вимовляє його "по-русски", без м'якого знаку. Про ці та інші "кАнцептуальні" особливості Юлиної вимови - в оновленій версії "Словничка для "просто" Юлі".


Кремлівська куртизанка

Любіть Росію!
Братам-малоросам

"Дорогі мОї (з обов'язковим наголосом на "О") українці! Послухайте, що я вам зараз скАжу! Звертаюсь до вас, як Ачільниця Уряду й майбутній Президент України. Любі співвітчизники, мАлю вас, благаю: любіть Росію, як сонце, любіть! Любіть її, як люблю я! Просто любіть Путіна! Любіть Мєдвєдєва, любіть Газпром!" >>>


І тебе, Юліє Володимирівно,
зі святом Весни та кохання,
з 8 березня!

ЮЛЄПУТ. Фтоколаж взято з Народної Правди
Ой, як же ж ти змінилася за останні півроку,
як змарніла та подурнішала... Це ж треба
Просто жах!


Леді Ю: "ориентация - север!"

Як би це не було прикро, але доводиться з превеликим сумом констатувати, що теперішня політика українського уряду на чолі з Юлією Тимошенко підтверджує найгірші припущення та найтривожніші очікування. Різка, на 180 градусів зміна курсу нині видається доконаним фактом, як стали ясними і справжні стратегічні цілі, що переслідуються Леді Ю. >>>


Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації ВО Батьківщина

"Батьківщина" уБлЮТків

Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації "ВО "Батьківщина" закидає Президенту України Віктору Ющенку надмірну увагу до теми Голодомору, закликає "не чіпати" пам'ятники Леніну й пропонує раз і назавжди стерти з національної пам'яті українців… Майдан. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1225.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1225.php on line 753

Warning: file(./comments/cart_1225.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1225.php on line 753


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1225.php on line 756


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64