Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Галицький вибір": ні Янукович, ні Тимошенко
Звернення

Патріарху УПЦ КП ФІЛАРЕТУ
Главі УГКЦ Кардиналу ЛЮБОМИРУ ГУЗАРУ
Предстоятелю УАПЦ, Митрополиту МЕФОДІЮ
Преосвященним владикам
Всечесним отцям усіх конфесій
Монахам і монахиням
Віруючим усіх конфесій
Політичним діячам

Слава Ісусу Христу!

"Господи, а до кого ж іти нам?"

Запитують вірні усіх українських Церков, після 1-го туру президентських виборів в Україні, що відбулися 17 січня 2010р. і Бог промовляє до нас зі сторінок Біблії: "Від рабства гріха до свободи любові". Бог промовляє до нас і зі сторінок історії, бо пережита історія стає шляхом до свободи. Чи бажаєте пройти цим шляхом? Запитав в нас наступник Святого Апостола Петра на землі під час відвідин України. Устами Папи Іоана Павла ІІ до нас промовляв сам Христос:

"Здобута незалежність... зобов'язує громадян України поставити собі за мету " будувати рідну хату" , Україну,... Господня сила, яка підтримувала вашу Країну, є силою, якій треба сприяти. Вона діє через вашу вірність і вашу самовідданість."

"У слові Україна є заклик до величі вашої Батьківщини, яка своєю історією засвідчує особливе покликання бути межею та дверима між Сходом та Заходом. Протягом сторіч ця країна була привілейованим перехрестям різноманітних культур, місцем зустрічі духовного багатства Сходу й Заходу... Нехай же ця земля і далі розвиває своє благородне завдання".

"Україна має виразне європейське покликання, яке підкреслюють також і християнські корені вашої культури. Висловлюю побажання , щоб ці корені могли зміцнювати вашу національну єдність.."

"Україна потребує чоловіків і жінок , які б віддавали себе на служіння суспільству, маючи на меті сприяння правам і добробуту всіх, починаючи від найслабкіших і знедолених. Такою є логіка Євангелія... завдяки якій зростає цивілізоване суспільство. Справжня цивілізація , в дійсності , не вимірюється тільки економічним поступом , але в основному людським, моральним і духовним розвитком народу".

"Бажаю вшанувати тих, які випередили Вас у вірі і, незважаючи на перенесені величезні випробування , зберегли Священну Традицію. Нехай їхній світлий приклад заохочує вас не боятися".

"Тому , обіймаючи Вас , як батько кажу Вам : вибирайте вузьку дорогу,- ту дорогу, яку Господь вказує Вам через свої заповіді. Це слова правди і життя".

"На жаль у своєму виборі народи європейського континенту не завжди були вірні цінностям своїх християнських традицій і, таким чином , історія змушена записати надзвичайно сумні події зловживань, спустошень , горя".

"Дякую тобі Україно , що оборонила Європу своєю невтомною та героїчною боротьбою проти загарбницьких орд".

"У ХХ сторіччі тоталітарні режими знищили цілі покоління , бо захитали три основні стовпи людської цивілізації: признання божественної влади, з якої випливають невід'ємні моральні життєві напрямки; пошана гідності людини, створеної на образ і подобу Бога, обов'язок користуватися владою , служачи кожному членові суспільства, без винятків, починаючи із найслабших і беззахисних. Заперечення Бога не вчинило людину більш вільною, навпаки, це виставило її на різні форми невільництва, обмежуючи покликання політичної влади до рівня жорстокої і пригноблюючої сили".

"Протягом сторіч український народ зазнав надзвичайно важких і виснажливих випробувань ... Як нам не згадати про бич двох світових воєн, повторні голодомори, нищівні стихійні лиха , усі ті дуже сумні події , які залишили за собою мільйони жертв? Зокрема, під гнітом тоталітарних режимів, як комуністичного, так і нацистського , народ був під загрозою втрати власної національної , культурної та релігійної ідентичності, бачив винищення своєї інтелектуальної еліти, охоронця народної та релігійної спадщини нації".

"Політичні діячі ! Ваше завдання полягає в тому, щоб служити народові, забезпечуючи усім мир та рівність у правах. Чиніть опір спокусі використати владу для особистих чи групових інтересів. Приймайте завжди до серця долю убогих і всіма законними способами дійте так, щоб кожному був запевнений доступ до справжнього добробуту".

"Не дайте сильним губити людину", так писав Володимир Мономах у своєму "Поученні дітям". Це слова , які до сьогодні зберігають всю їхню переконливу силу.

"Людство увійшло в третє тисячоріччя і на горизонті зарисовуються нові обрії. Відбувається процес глобалізації розвитку , позначений швидкими і радикальними перемінами. Кожен покликаний до того , щоб з відвагою і довір'ям внести свій вклад. Церква є поруч з кожною людиною доброї волі, щоб підтримати зусилля , спрямовані на служіння добру."

Вельмишановне українське духовенство!

Доля усіх народів із сущих на Землі , незримо зв'язана з Богом. Попри весь трагізм історії українського народу, Господь не упускав його з під своєї опіки. Свідченням безмежного Господнього милосердя був візит Папи Іоана Павла ІІ в Україну, як наступника Святого Апостола Петра .

Здобувши з Божої ласки свободу, на даний час українське суспільство все більше обплутується фальшивими ідеями служіння Мамоні, які цинічно нав'язують своєю аморальною політикою "Тимошенко - Янукович". Протистояти їм може лише християнський світогляд, віра в Бога, заступництво Божої Матері.

Чим більше вони отримають голосів на виборах, тим важче буде українцям протистояти їхній політиці відкритого проросійського курсу, торгівлі національними інтересами.

Ми не повинні допустити аби "Тимошенко - Янукович" маніпулювали перед усім світом мандатом даним народом.

Просимо Вас, закликати всіх, кому не байдуже власне майбутнє, майбутнє України: не вірити потокові брехні "Тимошенко - Януковича", вміти розрізнити здорове зерно від полови, не піддаватися страху, не спокушуватися юдиними срібняками.

Хай героїчний приклад усіх борців за волю України, визнаних указом Президента України В.Ющенком від 28 січня 2010р. , №75 "Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у 20 столітті" - зупинить український народ, нашу молодь, нашу інтелігенцію від ганебного відступу, продажництва, від зради цінностям Майдану, а Святе Стрітення скріпить, об'єднає наші сили!

А також просимо закликати український народ, українську молодь, весь християнський люд до спільної молитви і жертвування Святого Причастя за Мудрість під час виборів Президента України 7 лютого в 2010р.

Благаймо Всевишнього Бога, щоб просвітив наш розум!

Просимо Вас зачитати дане звернення, а також наше звернення від 25 січня 2010р. під час відправи святих літургій.

Нехай Господь Бог пішле Вам многая і благая літа для служіння Христовій Церкві і Україні і благословить Вас надалі на подвижницьку працю задля духовного відродження християнської віри українського народу.

НЕХАЙ МАТИ БОЖА БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС.

Шановні виборці!

Закликаємо всіх прийти на вибори!

Свобода вимагає сильного, відповідального і зрілого сумління!

Закликаємо всіх, хто 17 січня 2010р. у 1-му турі виборів президента України не голосував за "Тимошенко - Януковича" (підтримував інших кандидатів), а також тих, хто не приймав участі у голосуванні взагалі, прийти 7 лютого 2010р. на виборчі дільниці і проголосувати за третю графу у виборчому бюлетені - "Не підтримую жодного кандидата".

Не біймося вибирати вузьку, тернисту дорогу правди.

Звернення підготовлено Громадсько-політичним об'єднанням "Галицький Вибір".

За дорученням ГПО "Галицький Вибір" звернення підписали:

Юрій ШУХЕВИЧ - голова політради ГПО "Галицький Вибір, Герой України
Іван ГУБКА - політв'язень, член Національної спілки письменників України
Любомир СЕНИК - професор Львівського Національного університету імені І.Франка,
член Національної спілки письменників України Роман ПАК - колишній головний інженер Львівського автобусного заводу.
Надія ФІЛЯК - колишній помічник народного депутата України Юлії Тимошенко (за період з 2002р. до 2005р.)
Михайло КУРМАН - член проводу ЛОО спілки офіцерів України
Зореслава РОМОВСЬКА - професор Академії адвокатури
Мирослав ФІЦУЛЯК - перший заступник голови ВГО "ТВУН"
Маркіян ГУДЗ - голова ЛОО ВГО "Товариство відродження української нації"
30.01.2010


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1227.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1227.php on line 216

Warning: file(./comments/cart_1227.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1227.php on line 216


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1227.php on line 219


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64