Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Городяни протестують проти скасування
четвертого трамвайного маршруту

Вони провели зібрання, на якому висловили свій рішучий протест проти оголошеного «Дніпроміськелектротрансом» наміру ліквідувати «четвірку», що зараз курсує від центрального залізничного вокзалу до вул. Тельмана, де можна пересісти на інші трамвайні маршрути, аби дістатися віддалених мікрорайонів міста.

Жителі вулиць Карла Лібкнехта та прилеглих до неї вважають цей маршрут ледь не «дорогою життя»: люди похилого віку бояться втратити зв'язок з міською лікарнею № 16, центральним та іншими ринками, продуктовими магазинами та інш.

- Лікарі поліклініки перестануть обслуговувати наші виклики, адже зараз вони користуються трамваєм, - говорить лідер ініціативної групи протестувальників Олена Кучеренко. - В мікрорайоні немає торговельних пунктів з прийнятними та доступними для пенсіонерів цінами, отже їм доводиться діставатися саме цим маршрутом (а інших немає) віддалених точок.

О. Кучеренко пов'язує закриття «четвірки» з бажанням обласного СБУ, будівлю якого у безпосередній близькості оминають трамвайні колії, огородити себе від зайвого гуркоту. Заперечуючи контраргумент про руйнівний вплив важкої ходи трамваїв на будівлю управління Служби безпеки, Олена Юріївна наводить думки спеціалістів, що пов'язують згадані процеси (і не лише щодо цієї споруди) з природними змінами в геологічній ситуації місцевості, які не можна побороти лише закриттям трамвайної лінії.

- Таке заможне відомство може розв'язати власні проблеми та ще й допомогти електротранспорту, не створюючи нездоланних незручностей для жителів мікрорайону, - говорить Кучеренко.

- Керівник «Дніпроміськелектротрансу» Карпенко лукавить, коли говорить про надкрутий уклон ділянки колії, що якраз біля СБУ, - вважає літня жінка, Зоя Савеліївна, - такі як я, пам'ятають часи, коли по тих самих уклонах бігали трамвайчики без бокових стін - і ніхто з них не випадав, і ніяких аварій не було. А до тієї, що сталася 20 років назад, мабуть, призвели і людський фактор, і стан колії. Лінію треба вчасно обходити, виявляти ушкодження, ремонтувати, а вагоновожаті повинні бути висококласними - і все буде добре ще сто років. Скоріше за все, колію хочуть розібрати ті товстосуми, які будують тут свої багатоповерхові котеджі - їм заважає трамвайний гуркіт.

Пенсіонер Іван Семенович висуває свою версію, згідно з якою, трамвайний маршрут ліквідується задля вигоди автоперевізників.

Люди, в тому числі дехто з працівників електротранспорту, подейкують, що керівництво підприємства «Дніпроміськелектротранс» само тримає мікроавтобуси і тому зацікавлене в скасуванні неприбуткових трамвайних маршрутів.

Ініціативною групою зібрано понад 1100 підписів проти закриття «четвірки» і передано в міськраду.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64