Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

BDSM

"Не люби меня, нет, не люби меня…
Будь со мною грубее активнее!
Не проси у меня ты прощения,
Соверши надо мной извращение! "

/р/г "Агата Кристи", "Извращение"/


Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення.

корпоративна емблема БДСМ-спільнот

Фізіологічно в основі БДСМ лежить підвищення рівня сексуального збудження людини та отримання нею задоволення в результаті свідомого порушення тих чи інших соціально-детермінованих звичаїв або табу… При цьому БДСМ може бути як самодостатньою практикою, не пов ' язаною безпосередньо зі статевим актом, так і частиною сексуальних дій…

В основі абревіатури-акроніму БДСМ - назви головних складових цього явища:

BD (Bondage & Discipline - Неволя й Дисципліна) - зв'язування, обмеження руху; рольові ігри, що містять підкорення, приниження, покарання.

SM (Sadism & Masochism - Садизм і Мазохізм) - садомазохізм; практики, пов'язані з отриманням задоволення від завдання чи отримання фізичного болю.

А тепер, власне, про те, до чого тут Україна і президентські вибори.

Українців можна було б цілком зрозуміти, якби, скажімо, розчарувавшись Віктором Ющенком, вони б обрали собі кращого, ліпшого, достойнішого президента: більш розумного, вольового, сумлінного, чия висока мораль та сповідувані цінності знаходили б постійне підтвердження у повсякденному житті, особистий приклад якого являв би собою взірець відданого служіння державі й суспільству, а світоглядні й ідеологічні орієнтири переконливо засвідчували світлі перспективи для країни, її невпинний шлях розвитку і прогресу.

Та хіба ж так сталося в "натурі"? Кого і ким замінили? Що ж так роздратувало українців в нинішньому Президентові? Чого не змогли йому пробачити і що ж так сподобалося, підкупило в його опонентах?

Прихильність Віктора Ющенка до української минувшини та старожитності була зневажливо названа "збиранням глечиків". За захоплення традиційним українським промислом - бджільництвом - Главу держави уїдливо нарекли "пасічником".

Зловтішно висміяли й відлучили його від щирого і лагідного українського звернення "любі друзі", надавши виразу відповідного негативного відтінку, фактично перетворивши на іронічно-образливий штамп. Причому ці "любі друзі" потім самі ж приязно зійшлися, полюбовно воз'єднавшись в боротьбі проти Президента. Вони легко пробачили собі минулі взаємні образи, але щиросердне "любі друзі" так і залишилося чи не навіки зганьбленим в суспільній свідомості.

Запізнення Президента на публічні заходи, що й справді частенько траплялися, сприймалися чи не смертним гріхом, за який немає і не може бути пробачення. Та обставина, що прибував Віктор Андрійович не з дивана чи крісла-гойдалки, не давала винуватцю жодних шансів на реабілітацію.

Започаткований Ющенком процес зміцнення української ідентичності та відродження національної пам'яті здобув шаленого невдоволення не тільки ззовні країни, але й всередині. "Знову Вітя голодоморить" - ось як по-диявольски цинічно й зухвало оцінювали діяльність Ющенка з визнання Голодомору в Україні 1932-33 рр. Геноцидом українського народу. Хіба можна уявити, щоб в світі, не кажучи вже про Ізраїль, хтось заїкнувся на тамтешніх керманичів, що ті без кінця "голокостять", та ще й не тільки в своїй країні, а по всій земній кулі? А от в Україні таке знущання як над пам'яттю мільйонів безневинно убієнних, так і над Президентом, який вперше наважився запалити по жертвах всенародну Свічу Пам'яті - це звична річ.

Про відсутню до Ющенка в країні свободу слова та демократію - годі й казати. Тож і справді, чи могли таке українці пробачити своєму Президенту? За що ж його, такого-сякого, було переобирати? Та й чи було в нього взагалі хоч щось з того, чим міг заслужити для себе другий термін?

Інша справа - Віктор Федорович Янукович! Саме так, підкреслено шанобливо, величають лідера біло-блакитних його симпатики - не "Віктор Федорович", не "Віктор Янукович" і тим більше не просто "Янукович", а неодмінно повністю ім ' я, по-батькові, прізвище. Хіба що приставки "товариш", на радянський манер, не вистачає. Хоча ще не вечір, можливо незабаром з'явиться.

Ця особистість видається незрівнянно масштабнішою! Куди там Ющенку з його "глечиками" та бджілками! Інша річ - дві судимості ВікторФьодоричЯнуковича! Оце - сила! Чим не привід для поваги та приклад для наслідування!

На кожну "преференцію" Віктора Андрійовича у "ВікторФедорича" - своя "баранка от бубліка"! Будь-який "акцепт" Ющенка Янукович легко і з маху б'є своїм "ракурсом в історію", а на "ющенківський" Голодомор "проФФесор" відповідає "кращим геноцидом нації", і, як він слушно додає після підказки, "генофондом також".

ПроФФесор Янек

Виглядає так, що кожен "Гулак-АртЬОмовський" на пару з "Анною АхмЕтовою" разом з "українським поетом Чеховим" лише підсилювали симпатію українців до кандидата з тюремним минулим. Ще б пак, адже це вам не ющенківські запізнення, які не пробачаються. А от за "ходки" - як не пожаліти?

Та й як же не нагородити президентською посадою людину з такою "ерудицією"? Хіба ж він не заслуговує нашого визнання? Як же ним, таким унікальним, не похизуватися, показавши всьому світові, аби знали, що таке Україна, щоби зрештою, стала їй "слава поміж народами".

А те, що країну єднати збирається російською мовою як другою державною, продовженням перебування Російського Чорноморського флоту в Криму після 2017 року, участю України в будівництві газопроводу в обхід її ж території - аби росіянам без нас легше було обходитися, передачею української ГТС в консорціум з Росією, входженням до ЄЕП, зневагою до національної культури та історії, тавруванням бандерівців як фашистських посіпак та іншою антиукраїнською чортівнею - так це ж його, слід розуміти, тільки прикрашає, додає в рейтингу, зміцнює симпатію - аж до 48 відсотків від взявших участь в голосуванні!

В такому послужному списку його причетність до фальсифікацій 2004 року просто тьмяніє, стаючи нічого не вартою дрібничкою. Туди ж - скандали з Межигір'ям, а також страусині й крокодилячі черевики достойника.

А чим довше Янукович "гальмував", відповідаючи на елементарні запитання, чим частіше плутався в персонажах з фільмів та творів класичної літератури або викривляв чи не міг згадати загальновідомі афоризми, приказки, прислів'я - тим, виходить, ріднішим він нам ставав?

То як же пояснити український вибір? Це ми "прикололися" чи "в натурі" з глузду з' їхали? Ми так граємося у невільників, добровільно сідаючи за грати Януковича, чи ми вже сформовані раби та готові зеки?

Не врятувало б ситуацію і обрання тієї, котра ніяк не може змиритися зі своєю поразкою, адже весь час жила перемогою і свято вірила в неї, спала і бачила себе президенткою.

ВОНА програла

Країна загинається від злиднів і в той же час охоче пробачає прем'єрці повсякденне поповнення гардеробу новими сукнями надпрестижних марок - здебільшого іноземних, хоча, трапляється, і вітчизняних.

ВОНА цинічно видає за вікопомну перемогу підписану нею кабальну газову угоду з Росією, що виснажує, підриває економіку країни, висмоктуючи з неї останні життєві соки, але це майже ніяк не відбивається на електоральних симпатіях українських громадян чи навіть навпаки - приносить горе-господині лише додаткові електоральні бонуси.

Наша Юля - КРЕМЛЯДЬ Кремлівська куртизанка Юлія Тимошенко. Це, що називається, "офіційно" і "мовою дипломатії". В народі ж кажуть простіше і точніше: кремлядь

Країна за її урядування набирається величезних боргів; на догоду та в "услуженіє" Росії ставиться надійний заслін на європейських проектах, зокрема в енергетичній сфері, які б могли сприяти порятунку країни; з її вуст звучить відмова від євроатлантичної інтеграції з чіткою мотивацією цього небажанням сваритися з Росією; ВОНА запопадливо підхіхікує недолугим путінським жартам про українського Президента та новорічною ялинкою світиться від компліментів свого кремлівського кумирчика, а її піарять як патріотичного українського проєвропейського політика.

Але найцікавіше, що українське суспільство легко на все це повелося, охоче купилося.

Таким чином у вирішальний тур президентських виборів потрапили кандидатури, які, враховуючи їхні "чесноти", не могли і не повинні там опинятися за будь-яких умов. Адже перемога когось з них - це завдання шкоди України, відкидання її на роки якщо не десятиліття назад, згортання європейського курсу та процесу національного відродження, щонайменше п'ятирічне, а то й більше ув'язнення всіх українців!

Ющенко казав, що на виборах Президента робитиметься вибір між цінностями. То який вибір зробили українці? Чи усвідомлюють від чого відреклися? Чи розуміють які кайданки та кнути обрали, в які кліті себе запроторили та чим загрожує це суцільне соціально-політичне, ідеологічне, культурне, психологічне БДСМ!

Що ж, зрештою, сталося з нашою свідомістю? Як пояснити дружно продемонстроване суспільством масову і нездоланну тягу підставитися під батіг, відчути на собі ланцюги, опинитися під чоботом та отримати чим дужчих стусанів? Звідки взялося в нас таке бажання віддатися на привселюдну поталу й приниження?

У вже згадуваних енциклопедичних джерелах міститься пам'ятка практикуючим БДСМ про певні ризики для здоров'я, яке має їхнє специфічне захоплення.

Приміром, такий травматично ризикований вид контактів як "бондаж" через перетягування кровоносних судин може спричинити омертвіння кінцівок. Також є небезпека асфіксії. Удари по тілу можуть призвести до гематом, пошкодження внутрішніх органів, занесення інфекцій через рани.

BDSM

Застосування партнерами БДСМ такого прийому як "підвішування" небезпечне травмами кісток, суглобів, внутрішніх органів, а використання відкритого вогню - опіками. Іншими причинами травмування є невміле використання спец-приладів для проведення сеансів БДСМ ("девайсів") та відсутність контролю за ступінню фізичного контакту.

Задля чіткої ідентифікації природних психомоторних реакцій людини на дискомфорт та біль й свідомого бажання припинити БДСМ-дії використовують спеціальні механізми. Зокрема, в будь-який момент дійства його учасник в разі потреби чи нагальної необхідності може виголосити заздалегідь визначене слово-пароль, або так зване СТОП-СЛОВО. Воно має служити сигналом до негайного припинення БДСМ-ігор. Деякими практикуючими використовується більш складна система сигналізації, яка дозволяє повідомляти про допустимість конкретного виду фізичного впливу та його силу.

Так от, якщо вже українське суспільство відважилося на застосування до себе БДСМ-практики, пішовши на такі рольові ігри, то чи впевнено воно, що в разі потреби це стоп-слово буде почуте? Та й яке саме має ним стати? Чи було воно обумовлене заздалегідь, а відтак чи буде сприйнято новою владою як сигнал про небезпеку й необхідність припинення ризикованого експерименту? Хтозна…

Одним словом - не вибори, а якесь суцільне збочення вйшло. БДСМ по-українськи. Аж не віриться. Це ж треба...

BDSM
"…И ты поймешь сама радости кнута.
Через боль и грусть ты узнаешь путь,
Ты узнаешь путь искупления.
Извращение, извращение… "

/р/ г "Агата Кристи ", "Извращение"/
18.02.2010


Читай також:

ВОНА разом зі своїм кремлівським кумиром
Міф про "демократичну" та "європейську" Тимошенко
"Дикі танці" Леді Ю та її "кАманди"
http://www.ukrpohliad.org/
Український погляд
Олексія Мазура

Напередодні другого туру президентських виборів соратники Юлії Тимошенко – томенки, соболєви, яворівські, катеринчуки та інши члени «кАманди», немов очманілі, взялися переконувати виборців, що ВОНА – це демократичний, європейський шлях розвитку України і зміцнення державного суверенітету, а ВІН – навпаки: згортання демократії, зміна європейського курсу на проросійський та й взагалі втрата країною незалежності. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

Україна, яку ми втратили
Читай також версію статті для Української інформаційної служби на сайті <Український погляд> - http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Результати першого туру президентських виборів засвідчують, що українські виборці з тріском провалили іспит на громадянську відповідальність та вірність національним ідеалам. Зробили вибір, від якого ніяк не натішиться Росія, аж пищить від задоволення. Ну що ж, значить, така в України доля. >>>


Стаття "Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!" практично відразу ж після того, як автор розмістив її на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "УП") була обрана редакцією видання як найкраща з числа поточних і занесена в розділ "ВИБІР РЕДАКЦІЇ". Потрапив матеріал і на головну сторінку "Української правди"... Скажете, хизуюся? І будете праві. Не приховую цього. Я справді гордий тим, що таку оцінку здобув мій творчий доробок, в якому висловлюю свою громадянську позицію та щире хвилювання за долю країни. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Кремлядь Юля

"НІ!" КремлЮ!
ЮВТ: шляхом зради і ганьби

Ця "кремлівська куртизанка" являє собою аж ніяк не меншу небезпеку для української демократії та державного суверенітету, ніж кандидат-рецидивіст. Її діяльність - це суцільна десуверенізація України, демонтаж української державності, зрада національних інтересів, плазування перед Москвою. Тимошенко і Янукович - два російські проекти, які різняться лише статтю головних їхніх акторів. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1233.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1233.php on line 283

Warning: file(./comments/cart_1233.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1233.php on line 283


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1233.php on line 286


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64