Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


У Дніпропетровську готові чинити опір Януковичу
всіма доступними способами
Денисенко про Януковича, а Мазур - про обох

Громадянський актив Дніпра розповсюдив коментар координатора ГРАДу Андрія Денисенка з приводу обрання Віктора Януковича президентом України. "СПЕЦКОР" подає позицію громадського діяча в супроводі власних коментарів.

ГРАД

"Якщо Віктор Янукович хоче протриматись в президентському кріслі весь визначений Конституцією термін, йому доведеться відмовитися від згубних для України русифікаторських ідей та будь-яких спроб політичного, економічного чи військового підпорядкування Москві", - заявляє координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

СПЕЦ-коментар: Ага… Зараз! З чого б це йому відмовлятися від своїх "згубних для України русифікаторських ідей", якщо він на їхній хвилі, якраз завдяки їм і здобув президентську посаду. Може ще попросити Віктора Федоровича "відмовитися" від своїх судимостей і кримінальної свідомості, а також покаятися за все скоєне? Хіба його виправиш?

Вимагати в лідера біло-блакитних відмови від різних нехороших речей потрібно було до виборів, під час кампанії. Але ж українці знали за кого голосують і власною волею обрали Януковича таким, яким він був, а не розраховуючи на якісь персональні перетворення чи ставлячи їх умовою обрання. Відтак Віктор Федорич отримав санкцію на розправу над Україною у цілковито легітимний спосіб - електорат сам зробив своїм лідером "урку" й запроторив країну за грати Януковичу. То які тепер законні підстави розраховувати на пом'якшення суворого режиму?

Та й що значить "якщо Віктор хоче протриматись в президентському кріслі весь термін". Звичайно хоче! І таки протримається! Без ніяких "якщо". Ніщо йому не завадить. І не такі "терміни" мотав, а президентський - й поготів. Дві тюремні ходки зробив, то чому б не зробити стільки ж президентських?

"Вибір у Януковича невеликий - або стати українським президентом і на власному прикладі засвідчити, що Схід і Захід разом, або бути безславно викинутим із Маріїнського палацу внаслідок народних протестів," - йдеться у заяві ГРАДівця.
ГРАД

СПЕЦ-коментар: Вже став... І тепер успішно чхатиме на будь-які "протестні настрої", будучи по-своєму правим. До того ж, свого часу його Майдан вже викинув на смітник історії. Але ця погань таки зуміла повернутися звідти. Тож якщо не вдалося покінчити з Януковичем тоді, то чому це має вийти нині? Нікуди він не дінеться, поки сам не відійде від справ за власною ініціативою, коли йому самому набридне.

Згадую, як 23 січня 2005 року спостерігали за інавгурацією Ющенка в прямому ефірі цілою родиною. Дивилися телевізор за святковим столом. Цей день став для нас подвійним святом: до дня народження мами додалася славна перемога Майдану. Так от тоді іменинниця, дивлячись телевізор зі сльозами на очах мовила: "Господи, від якого ж чудовиська ми врятували країну, за крок до якої ганьби стояли і таки перемогли. Аж не віриться, що ми, українці, виявилися на таке здатні. Це справжнє чудо! Хто б міг повірити, що в нас вийде! Боже, яке ж це щастя! Оце мені так подаруночок". З тих пір минуло 5 років і от - маємо результат. Тоді я, як і багато зі своїх співвітчизників, був як ніколи гордий називатися українцем. Сьогодні в мене на душі - пекучий сором і чорна ганьба.

"Для всіх у світі українців
Ганьби чорнішої нема -
Віддати Хамові-злочинцю
Ключ від державного керма!
"
- з почутого під час виступів на Дніпропетровському Майдані наприкінці листопада 2004 року.

"Так само і в плані кадрової політики в регіонах, особливо на Дніпропетровщині - або Янукович і надалі залишається представником партії одного регіону, розставляючи донецькі кадри на місцях, або починає співпрацювати з місцевими елітами. Сподіваюся, що переможе розум і, в підсумку, національні інтереси," - говорить А. Денисенко.
ГРАД

СПЕЦ-коментар: З таким самим успіхом можна сподіватися, що Азаров навчиться української мови. Янукович і національні інтереси України - взагалі непоєднувані речі. Вони взаємовиключні. Це смисли-антоніми. "Розум?" Про який розум йдеться? А як щодо "баранкі от бубліка" навзамін?

"В разі проведення новим президентом відверто антинаціональної політики, ГРАД готовий до організації акцій громадянської непокори і захисту основ української державності усіма доступними засобами", - зпевняє лідер громадської організації.
ГРАД

СПЕЦ-коментар: А якщо "антинаціональної", але не "відверто"? То тоді пробачити? Жартую. Чи можливо таке в принципі, щоб політика Януковича була НЕ відверто АНТИнаціональною? Весь час до цього вона була саме такою і це не завадило йому стати президентом, то чому ж мають статися зміни після здобуття ним найвищої посади в державі?

"Усіма доступними засобами…". Та якими ж засобами? "Потужним" двадцятип'ятиголосим (чи скільки там нашкребеться ентузіастів?) "Зека - геть!!!"? "Яника - на нари!!!" в центрі міста за хвилину-другу до приїзду ОМОНУ як в старі добрі кучмівські часи?

Хоча сам я - гукнув би залюбки. Нема проблем. Навіть зараз, коли йду по місту, а надто - прохожу повз адміністративні будівлі та вулицями, якими пролягали помаранчеві марші свободи, мимоволі ловлю себе на бажанні щосили проскандувати як тоді: "Ю!-ЩЕН!!-КО!!! Ю!-ЩЕН!!-КО!!! Ю!-ЩЕН!!-КО!!!". Чимало з колишніх прихильників Президента від нього давно повідмовлялися, в тому числі і в ГРАДі, а я все одно попри все вважаю Віктора Андрійовича найкращим і найдостойнішим державним діячем сучасної України. Молодець він. Зі всіма його недоліками і помилками.

Моя йому громадянська шана і велике спасибі за все добре, що навіки пов'язано з його ім'ям: за Помаранчеву революцію, за відродження національної історії, за запалену Свічку Пам'яті по безневинним жертвам Голодомору, за Мазепу, за Шухевича, за Бандеру, за Крути, за свободу і демократію в країні, євроатланичну інтеграцію, за даний Україні шанс бути українською, за сльози радості моєї матері, за все що зробив, та й за те, що не встиг здійсніти. За те, що так і лишилося помаранчевою мрією.

Президентів з такими задумами, які були в нього - українських, патріотичних, розумних світлих і гарних - як в ближчій, так і далекій перспективі в Україні не передбачається.

"Усіма доступними засобами…"

...А чи вистачить патронів?

"Ах, лента за лентою, набої подавай,
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!
"
23.02.2010


Читай також:


Василь Кисельов

Екс-регіонал, депутат ВР Василь Кисельов:
"Мы приехали!"

Отакої!

"Я громко говорил, что Януковича нельзя было выдвигать президентом. И могу повторить сегодня на любом уровне, что Украина стала примером в мире, когда человек с двумя судимостями - не по политическим мотивам, а за уголовные преступления, связанные с насилием над личностью - стал президентом страны. Мы приехали!" >>>


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>ВОНА разом зі своїм кремлівським кумиром
Міф про "демократичну" та "європейську" Тимошенко
"Дикі танці" Леді Ю та її "кАманди"
http://www.ukrpohliad.org/
Український погляд
Олексія Мазура

Напередодні другого туру президентських виборів соратники Юлії Тимошенко – томенки, соболєви, яворівські, катеринчуки та інши члени «кАманди», немов очманілі, взялися переконувати виборців, що ВОНА – це демократичний, європейський шлях розвитку України і зміцнення державного суверенітету, а ВІН – навпаки: згортання демократії, зміна європейського курсу на проросійський та й взагалі втрата країною незалежності. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

Україна, яку ми втратили
Читай також версію статті для Української інформаційної служби на сайті <Український погляд> - http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Результати першого туру президентських виборів засвідчують, що українські виборці з тріском провалили іспит на громадянську відповідальність та вірність національним ідеалам. Зробили вибір, від якого ніяк не натішиться Росія, аж пищить від задоволення. Ну що ж, значить, така в України доля. >>>


Стаття "Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!" практично відразу ж після того, як автор розмістив її на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "УП") була обрана редакцією видання як найкраща з числа поточних і занесена в розділ "ВИБІР РЕДАКЦІЇ". Потрапив матеріал і на головну сторінку "Української правди"... Скажете, хизуюся? І будете праві. Не приховую цього. Я справді гордий тим, що таку оцінку здобув мій творчий доробок, в якому висловлюю свою громадянську позицію та щире хвилювання за долю країни. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Кремлядь Юля

"НІ!" КремлЮ!
ЮВТ: шляхом зради і ганьби

Ця "кремлівська куртизанка" являє собою аж ніяк не меншу небезпеку для української демократії та державного суверенітету, ніж кандидат-рецидивіст. Її діяльність - це суцільна десуверенізація України, демонтаж української державності, зрада національних інтересів, плазування перед Москвою. Тимошенко і Янукович - два російські проекти, які різняться лише статтю головних їхніх акторів. >>>


Андрій Денисенко

Подяка за критику
Андрій Денисенко, ГРАД

"Дякую за критику. Вона не в усьому є справедливою, але дуже корисною". >>>


Яценюк - російський проект
Український погляд

Керівник Львівського обласного штабу кандидата на пост Президента України Арсенія ЯЦЕНЮКА Олександр ГАНУЩИН пішов із посади і вийшов з виборчого процесу у зв’язку з незгодою з “проросійським” курсом кандидата.
А от в Дніпропетровську "Арсеній" благополучно потрапив до списку кандидатур, які, на переконання "націонал-патріотичного" Громадянського активу Дніпра, гідні вибору українських громадян. Не менш шокуючим фактом є наявність у пропонованому цією організацією виборцям переліку "достойників" Сергія Тігіпка - голови біло-голубого штабу кандидата-рецидивіста на виборах-2004. Повна деГРАДація. >>>


Арсеній Яценюк: димова завіса скандалів
Борис Бахтєєв, для «Телекритики» 29-10-2009

Впродовж теми "чотирьох зайців" від ГРАДу. >>>


Арсеній Яценюк

Єврей чи ні, яка різниця?

Будь Арсеній Яценюк стовідсотковим українцем з діда-прадіда чи потомственим євреєм - в даному випадку не суть важливо. "Достойник" самою своєю виборчою кампанією переконливо доводить, що не є УКРАЇНЦЕМ за ментальністю і духом, за вірністю українській державі і готовністю на практиці захищати її національні інтереси. >>>


Левый берег - грязный берег

"Левый берег" - грязный берег

Віднедавна, пов'язую це з наближенням виборчої кампанії, попри моє бажання став отримувати у свою поштову скриньку за адресою проживання газету Юго-востока Украины "Левый берег", що є проектом Київського Інституту проблем управління ім. Горшеніна, очолюваного Костем Бондаренком. >>>


Президент України Віктор Ющенко

Президент України Віктор ЮЩЕНКО:
"До влади в Україні рвуться неукраїнські сили"


Виступ Глави держави на урочистостях з нагоди 20-ої річниці утворення Народного Руху України за перебудову

"Відтак кажу прямо, коротко: до влади в Україні рвуться неукраїнські сили і це є одним з найскладніших викликів сьогодні. Я не хочу, щоб прозріння в середовищі українських патріотів настало занадто пізно. Під загрозою всі наші завоювання, наша мова, культура, наша європейська перспектива". >>>


За чотирма зайцями
Костянтин Когтянц

ГРАД розповсюдив заяву, в який, зокрема, сказано: "Громадська організація ГРАД закликає всіх громадян використати вибори Президента України як унікальний шанс для кардинального оновлення політичного класу країни і перезавантаження системи влади в державі" - чудова ідея! >>>


Костянтин Когтянц на мітингу в підтримку національно-територіальної цілісності Грузії. Європейська площа Дніпропетровська, 16 серпня 2008 р. Читай про цю подію в архіві-2008.

Костянтин Когтянц: "Шилову можна любити скільки завгодно,
але навіщо брехати?" Чоловік виступає за щирість в почуттях і правдивість у викладенні фактів

Відповідь на відповідь

"Океания воевала с Евразией и состояла в союзе с Остазией. Ни публично, ни с глазу на глаз никто не упоминал о том, что в прошлом отношения трех держав могли быть другими. Уинстон прекрасно знал, что на самом деле Океания воюет с Евразией и дружит с Остазией всего четыре года…. Официально союзник и враг никогда не менялись. Океания воюет с Евразией; следовательно, Океания всегда воевала с Евразией." >>>


"ДНІПРОГРАД": Шилова - окремо, Когтянц - окремо
"Дніпроград" відповідає на відкритий лист до ЗМІ свого колишнього блогера Костянтин Когтянца, в якому той звинувачує редакцію сайту
в утисках свободи слова

"Із щирим здивуванням дізнався про "відкритий лист до засобів масової інформації" Костянтина Когтянца та організовану ним прес-конференцію на тему "Оригінальний метод боротьби за свободу слова". Не бажаючи вступати в дискусію, попередні неодноразові спроби якої виявилися марними, хотів би звернути увагу на кілька фактів, які випустив шановний колега", - пише головний редактор сайту "Дніпроград" Тимур Жолдак. >>>


"Нет бога, кроме Шиловой и Денисенко пророк её"
відкритий лист

"Сторонники В.Шиловой (в просторечии именуемые шилофилами), свою борьбу за сохранение её в кресле директора 51канала называют не иначе, как "борьбой за свободу слова", хотя на каждого, кто посмел высказать об этой дамочке хоть полслова критики, ополчаются, яко Иван IV Васильевич на Курбского князя Андрея" - пише у своєму відкритому листі до ЗМІ Костянтин Когтянц. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1237.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1237.php on line 395

Warning: file(./comments/cart_1237.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1237.php on line 395


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1237.php on line 398


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64