Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


П. Симоненко: «Олігархи від «Нашої України»
нічим не краще за своїх візаві від нині діючого режиму

За оцінками лідера КПУ П. М. Симоненка річний капіталообіг нардепа від «НУ», голови бюджетного комітету ВР Петра Порошенка дорівнює 1 млрд. 200 млн., щоправда, перший комуніст України не вказав в якій валюті, й наголосив на тому, що таке багатство не могло бути досягнуто чесним шляхом.

Спілкуючись з представниками дніпропетровських ЗМІ, Петро Миколайович висловив категоричний протест проти приватизації «Криворіжсталі». За його словами, перлина української економіки, що дає прибуток у 400 млн. грн. на рік, є по-справжньому ласим шматком для тих, хто хоче захопити це підприємство, а потім використати отримані кошти під час президентської кампанії.

Симоненко з прикрістю констатував, що Дніпропетровщина знов стала об'єктом з'ясування стосунків між найпотужнішими олігархічними кланами країни.

Щодо зовнішньої політики, голова КПУ наголосив на необхідності якнайшвидшого виводу українського військового контингенту з Іраку, у тому числі заради запобігання можливій загрозі терактів в Україні. При цьому він послався на висновки СБУ, оприлюднені представником відомства під час проведення у ВР закритих слухань, про різке зростання вірогідності проведення в країні різних форм терористичних актів.

Повертаючись до коментаря стосовно внутрішньої ситуації в державі, комуніст № 1 категорично заперечив покращення економічних показників, що офіційно проголошується. Якщо б це відповідало дійсності, то тоді, на його переконання, в Україні були б кошти на освіту, ліквідацію епідемії туберкульозу, підняття заробітних плат до рівня європейських стандартів.

Зростання обсягів виробництва у харчовій галузі, що зараз спостерігається, Петро Миколайович пояснює неспроможністю пересічного громадянина придбати інші товари народного вжитку, як то побутову техніку, одяг та інше. Це свідчить про те, що нині переважна більшість українців витрачає кошти лише на придбання продуктів харчування для задоволення своїх мінімальних фізіологічних потреб.

На запитання щодо можливості висування на президентських виборах єдиного кандидата від лівих, лідер комуністів сказав, що цього тижня він мав зустріч з головою СПУ Олександром Морозом, де запропонував замислитись над спільною відповідальністю обох партій за перспективу лівої ідеї в державі. Тоді Симоненко висловився, зокрема, про те, що вибори 2004 р. повинні закласти фундамент для участі КПУ і СПУ єдиним блоком на парламентських виборах 2006 р.

Окрім найбільш ймовірних кандидатів на найвищу державну посаду Симоненко не виключив, як він сказав, «технологічної» участі у перегонах лідерів ПСПУ - Наталі Вітренко та БЮТ - Юлії Тимошенко. Окрім цього Петро Миколайович не знімає з порядку денного й вірогідність висування кандидатури Леоніда Кучми.

Голова КПУ категорично заперечив можливість проведення з «Нашою Україною» будь-яких переговорів щодо пошуків компромісів. Симоненко сказав, що він не може сісти за один стіл з буржуазними «нашистами», які хочуть реабілітувати вояків ОУН-УПА.

Комуніст також підкреслив, що не вважає «НУ» за опозицію, адже, за його словами, ця сила виступає лише за персональні зміни у керівництві держави, а не прагне зміни системи влади як такої і в своїй програмі не має принципових розбіжностей з тим курсом, що здійснює нинішній режим. Політик назвав «Нашу Україну» опозиційною до конкретного крісла, за яке цей блок і веде зараз боротьбу.

Щодо політичної реформи, то Петро Симоненко висловив впевненість у необхідності її продовження.

- Цього тижня така перспектива розглядалася на засіданні погоджувальної ради за участю голови Верховної Ради Володимира Литвина, - говорить Петро Миколайович. - Була досягнута домовленість: за базовий береться проект 4180, той, який отримав відповідну оцінку Конституційного Суду, працює робоча група, створена цією ж погоджувальною радою і готує пропозиції для тимчасової спеціальної комісії. Робота ведеться у напрямку поєднання з базовим документом окремих положень проекту 3207-1. Виходячи з цього і формується остаточний проект.

P.S: З пісні слів не викинеш...

Петро Симоненко:

1.- В 39 році, коли Західна Україна була об'єднана з Радянською, зі Сходу туди поїхали спеціалісти для того, аби допомогти налагодити життя, їхали з найгуманнішими намірами: навчати, лікувати, готувати кадри, а їх там в колодязях топили... За що наших людей зі Східної України, які поїхали допомагати, в колодязі відправили? Вони й досі там лежать...

2.- В «Нашій Україні» аж сичать: «В жодному разі не допустимо, щоб Україна разом з Росією вирішувала питання щодо єдиного економічного простору. Вибачайте, а що ми з вами, громадяни, будемо робити? Щойно проїжджав, знову згадував свої зустрічі на Південмаші і в КБ «Південне»... Нехай вони (маються на увазі «нашеукраїнці» - прим. авт.) приїдуть і покаються на колінах перед павлоградцями за все те, що зараз там відбувається, адже це - їхні фокуси!:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64