Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Обласною студією ТБ блукає привид жінки з косою і... шилом

Жінка з косою і... шилом
На ДОДТРК бояться повернення Шилової,
очікуючи його вже найближчим часом

Про це автор сайту дізнався від співробітників Дніпропетровської ОДТРК, куди зателефонував, аби висловити свої чергові претензії щодо низького професійного рівня журналістів, які з'явилися на обласній студії державного телебачення, а також донести своє обурення русифікацією ефіру, що з приходом на канал нового керівництва дедалі набирає обертів.

Зокрема, звернув увагу на кричущу невідповідність журналістським стандартам телеведучої прямого ефіру Вікторії Логінової:

- Ця дівчина абсолютно не володіє українською мовою і ледь не по слогах, не відриваючись від папірця зачитує питання російською гостям студії. За якими критеріями вона потрапила на Дніпропетровський Державний та ще й в прямий ефір? Окрім зовнішніх даних в неї ж більше нічого немає. Її посадили в студію ніби ляльку, для якої навіть озвучувати питання видається справою дуже проблематичною. Яка в неї освіта? Звідки вона з'явилася і хто взагалі така: "чиясь" доця, добра знайома, близька подруга тощо? За якими критеріями була відібрана і в кого проходила кастинг?

Жінка, яка назвалася куратором програми "Дніпровська панорама" (мабуть її ім'я, по-батькові та прізвище відноситься до суворої державної таємниці обласної студії телебачення, а тому ці дані так і не були оприлюднені; телефонував же я за номером 46-13-81) заспокоїла мене наявністю в телеведучої освіти, пов'язаної з лінгвістикою.

- Так вона ще й лінгвіст? - здивувався я. - Ти ба… Який, виявляється, цінний кадр!

Протягом подальшої бесіди ми розійшлися в кількості проведених "майстринею слова" прямих ефірів. Кураторка наполягала, що та була в прямому ефірі всього один-єдиний раз, всі інші передачі за її участю - підсумкові за тиждень - йшли в запису. Мені ж чомусь здавалося, що я бачив Логінову "наживо" набагато частіше. Невже видовище виявилося настільки вражаюче-незабутнім, що склалося враження багаторазового його повторення?

Жінка-інкогніто мотивувала появу в ефірі молодої ведучої тим, що, мовляв, попередня гендиректорка В.Шилова дорікала співробітникам старшої вікової категорії "окупацією" студії і утисками молодих. Очоливши ДОДТРК, Вікторія Віталіївна провела суттєве омолодження кадрів, звільнивши чимало літніх співробітників. Після заміни Шилової Віктором Ожогіним (до слова - її колишнім чоловіком - прим. авт.) чимало зі старих кадрів знову повернулося, але щоб уникнути звинувачень в перешкоджанні молодим, було вирішено максимально сприяти появі нових облич в ефірі. От Логінова якраз одна з них.

- Ну ви і знайшли, кому дати дорогу, - не міг я заспокоїтися. - Так треба ж шукати кращих, а не будь-яких, аби тільки ніжного віку. Це ж така відповідальність - прямий ефір державного телебачення. Мабуть журналіст-початківець має бути готовим для такої честі і заслужити її якимсь, хоча б мінімальним, набором професійних навичок. Я дорікав Шиловій і її команді за суржик, неналежний рівень володіння державною мовою, словами- паразитами (приміром, багаторазовим повторенням в процесі спілкування "все ж таки", "дійсно"), недостатнє знання журналістами теми, предмету розмови з гостями студії, а ви, ті, що повернулися, провели свої чистки, посадивши в ефір таких, яким навіть російською і те важко з папірця читати. Оце так "убезпечили" себе від звинувачення в утисках молоді. Ну хіба не маразм? Думав, що "легендарна" Шилова опустила планку Дніпропетровського Державного нижче нікуди. Так ні ж, виявилося, за її наступника ситуація тільки погіршилася, до того ж, різко і кардинально.

У відповідь співбесідниця згадала про журналіста Андрія Богатирьова (з шиловської команди), навівши як негативний приклад його манеру ведення ефіру.

- Так ви думаєте, що Логінова краща? І, до речі, чому в вашому ефірі все більшає російськомовних програм? Ведучі дедалі частіше переходять з державної на російську. Українська зникає з українського ж, державного ефіру! Рідна мова українців все більше стає мовою підводок та відводок. Російська буквально витісняє українську. Це що, такий офіційний курс, редакційна політика нового керівництва ДОДТРК? Візьмемо, приміром, спортивного журналіста Дмитра Тимохіна. Раніше він коментував трансляції українською, нині ж - перейшов на російську. Чому так?

- А-а-а, Дима Тимохин? Так это ж человек Шиловой! - зауважила мені кураторка.

- А це тут до чого? - не второпав я. - Хочете сказати, що саме Шилова зробила таку диверсію - дала йому наказ перейти на російську? До речі, за Шилової той вів репортажі українською, а перейшов на російську при Ожогіні.

На це почув, що Шилова незабаром може повернутися: "Вот увидите, - казала співробітниця ДОДТРК з неприхованою відразою до екс-гендиректорки та навіть почуттям остраху, - это уже не за горами. Она может здесь снова появиться в ближайшее время!".

Перехід з української на російську кураторка пояснила надходженням відповідних звернень та прохань від глядачів. А ще сказала, що володіння українською - далеко не основний критерій журналіста. Є багато інших якостей, за якими визначається його професійний рівень.

- Знання української справді лише один з критеріїв, проте невід'ємний, а надто, коли йдеться про журналіста державного ЗМІ! - обурився я. - Без цього ж ніяк не можна! Хіба це не ясно? Невже це потрібно доводити, сперечатися з цього приводу? Ви кажете про звернення від глядачів, але ж ви - українське державне телебачення! Хіба правильно відмовлятися від державної мови в державному ж ефірі? А як же бути з такими українцями, як я, яких позбавляють права чути українську мову в українському ефірі? Чи ми тут ні до чого і до уваги не беремося? Та ми ж не в Росії живемо! Ні там, ні у нас російській мові нічого не загрожує! Навпаки, захисту та підтримки потребує саме українська, особливо - на сході України! Якщо ж комусь не до вподоби рідна мова українців і бридка їм аж до того, що вони не хочуть її чути, вимагаючи лише російської, то нехай звідси забираються до медвєдєва і путіна. А якщо ви йдете в таких на повідку і залюбки зросійщуєте українське державне телебачення, то тоді і вам: "Саквояж, вокзал, Росія!".

- Ага, вот сейчас с вами поговорю и начну собираться! - зіронізувала співробітниця обласної державної телерадіокомпані, яка весь час розмовляла російською, ігноруючи українську. Журналістка Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії від початку до кінця бесіди зневажала ту обставину, що до неї зверталися українською.

- Щасливої дороги!!! - побажав я їй наостанок.

Після завершення розмови спробував зв'язатися з гендиректором ДОДТРК Віктором Ожогіним. Скільки не дзвонив до приймальні - керівника або не було на місці, або він проводив нескінчені наради.

Вирішив зателефонувати в Київ до директора департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення, провідника Київської міської організації ОУН (М), члена політради Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Богдана Червака.

На початку бесіди поцікавився долею свого попереднього звернення з приводу демонстрації в ефірі ДОДТРК документального серіала "Засекреченная любовь", в якому у виключно позитивному ключі розповідається про діяльність ГПУ-НКВД/КГБ, віншуються подвиги співробітників радянських спецслужб, наводяться мемуари ветеранів відомства, а консультантами картини виступають відповідальні співробітники російського ФСБ й зокрема, історик радянських спецслужб Анатолій Судоплатов, котрий доводиться сином агенту НКВД Павлу Судоплатову - вбивці провідника ОУН Євгена Коновальця.

Декілька тижнів тому Богдан Остапович погодився з моїми претензіями щодо недоречності показу на Дніпропетровському Державному такої стрічки і пообіцяв в силу своїх можливостей спробувати вплинути на ситуацію.

- Оскільки документальна стрічка й досі в ефірі, то, як я розумію, нічого зробити не вдалося? - запитав в нього. - Чи, може, я не правильно ідентифікував загрозу, можливо цей серіал не варто сприймати так, як це роблю я?

Директор департаменту сказав, що я абсолютно все правильно ідентифікував і сприймаю цей серіал так, як і належить. Б.О. Червак повідомив, що хотів сам телефонувати до Дніпропетровська, аби дізнатися, чи не припинився показ стрічки, але я його випередив. "Що ж, якщо серіал і досі триває, значить нічого не вдалося…", - поремствував він.

Мої повідомлення про подальшу русифікацію як мови ефіру Дніпропетровського Державного, так і змісту програм, директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України пов'язав з приходом нової влади і переорієнтацією всього курсу країни, зміною державної політики з української на антиукраїнську.

Він констатував, що потужна антиукраїнська хвиля, яка пішла країною, торкнулася і державного інформаційного простору. Посадовець з великим сумом відзначив настання в Україні лихіх часів для української ідентичності й поділився своєю тривогою стосовно подальшої долі держави та її телебачення.

От і я ж про те. Бідна Україна… Чи виживе?

А щодо Дніпропетровської державної студії, то вона, як весь час була клоакою, так нею і залишається. Що з Шиловою, що без неї. Одне г. на керівній посаді зміняє інше. Так було, є, і, за всією вірогідністю, ще довго буде. Принаймні, з таким г., яке у нас опинилося на президентській посаді, так це точно.

Стосовно ж Вікторії Віталіївни, то вона в своїх виступах на "Приват-ТБ", які на фінішній прямій виборчої кампанії стали ледь не традиційними, наговорила так багато зворушливо-теплих, улесливих слів на адресу Віктора Федоровича, що могла цілком заслужити своє право на повернення до рідних "телевізійних Пенатів".

Особливо запам'яталося її пояснення, чому Янукович так сильно "пригальмовує", коли говорить. Виявляється, причина цього, не в інтелектуальному рівні "проФФесора-рецидивіста", не в словникому запасі та складнощах з формулюванням й висловленням думок, а в тому, що він, за Шиловою, намагається ретельно підбирати слова, аби не дай, Боже, не сказати нічого зайвого, не обмовитися якоюсь обіцянкою, яку він не зможе виконати. Адже йому потім, як зауважує Шилова, за це доведеться відповідати перед виборцями, а Віктор Федорович - дуже сумлінний політик. От він, на відміну від красномовної Юлії Тимошенко, слів на вітер і не кидає. Оце так пояснення. Ось, виходить, в чому справа. А ми-то думали...
27.02.2010


Читай також:

З НАГОДИ ІНАВГУРАЦІЇ
"проФФесора"-рецидивіста

УРКАїнський президент

"Для всіх у світі українців
Ганьби чорнішої нема –
Віддати Хамові -злочинцю
Ключ від державного керма!"
- з виступів на Дніпропетровському Майдані
наприкінці листопада 2004 року.Обласне державне телебачення віншує енкаведистів
Про "Засекреченную любовь" гендиректора Дніпропетровської ОДТРК
Віктора Ожогіна до радянських спецслужб

"СПЕЦКОР" вже наголошував у своїх публікаціях на тому, що зі зміною керівництва Дніпропетровської ОДТРК одні кричущі явища були замінені іншими, не менш кричущими. З огляду на це, така кадрова ротація була схарактеризована заміною "шила" на "мило". Так от, чим далі - тим гірше. Останні події взагалі шокують. >>>

Віктор Ожогін і шеф-редактор <Телекритики> Наталія ЛігачоваВікторія Шилова на 34 каналі

Шилова пропала з ефіру через перенапругу
Запобіжник не витримав...

Голова правління "Телевізійної служби Дніпропетровська" ( 34 канал ) Ігор Горобець називає причиною раптового переривання прямого ефіру з депутатом облради від Блока Лазаренка Вікторією Шиловою технічні негаразди. >>>Правий берег Вікторії Шилової

Вікторія Шилова проголошує себе… святою?
Господи, помилуй!

Цю сенсацію вона відкриває світу в 9 числі заснованої і редагованої нею газети "Правий берег". (оновлено) >>>


Олег Тягнибок і Павло Головаха

На зустрічі Тягнибока з виборцями з'явилася "остання надія Дніпропетровська", принаймні його "Правого берегу",
але її не впізнали

Павло Головаха: очима ноократа

24 грудня 2009 року кандидат у президенти України Олег Тягнибок зустрічався з виборцями Дніпропетровщини. У залі театру Шевченка практично не залишилось вільних місць. Зустріч відкрила Аніта Мироненко - голова обласної організації ВО "Свобода", яка відразу ж передала слово Олегу Тягнибоку. >>>


Символом оновлених новин на Дніпропетровському Державному став завмерлий годинник. Час зупинився?
Нотатки телекритика

Днями потрапив мені до рук "Днепр вечерний" за минулу п'ятницю, 18 грудня (№ 189). З великим інтересом ознайомився зі статтею "О новых новостях и "собачьих ушках", присвяченою оновленню інформаційного ефіру дніпропетровської ОДТРК. Своїми думками стосовно констатованих кореспондентом друкованого видання "изменений на государственном канале со знаком плюс" в інтерв'ю ділилася співробітниця Дніпропетровського Державного, головний редактор творчого об'єднання інформаційних і спортивних програм Юлія Чікіндіна: >>>


Дніпропетровський Державний:
"шило" на "мило"?

Зі зміною керівництва ДОДТРК одні кричущі явища змінилися іншими, не менш кричущими. Канал і до ротації було дуже важко називати "Державним", а нині він все більше перетворюється на Дніпропетровський "уБлЮТський". >>>


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО
визнало зауваження СПЕЦКОРА слушними

Як повідомили автору персонального сайту у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Держкомтелерадіо України, його стаття "Потому что я - русская!" була розглянута керівництвом Комітету. Зауваження СПЕЦКОРА щодо неприпустимості нехтування українською мовою окремими співробітниками державної установи в спілкуванні з особами, які до неї звертаються, визнано слушними. >>>


Курдінович наїздив собі хворобу

Зателефонувавши до приймальні заступника голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича в понеділок (02/02/2009) - в день, коли той мав повернутися до робочого місця після відрядження - почув від секретаря, що цього разу мені не вдасться з ним переговорити через те, що Олександр В'ячеславович пішов на лікарняний.
- Я вас не обманюю, - поспішила запевнити мене секратар, - він справді захворів.
Отже, так або інакше, але посадовець продовжує залишатися невловимим для простих смертних додзвонювачів. Найскорішого вам одужання, пане Курдіновичу! Щиро.


"Потому что я - русская!"

...Впродовж розмови у секретарки заступника Голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича раптово скінчився запас української і вона перейшла на російську.
Зробив їй з цього приводу зауваження, нагадавши про обов'язок володіти державною мовою.
Замість того, аби повинитися, перепросити за те, що, займаючи таку посаду, не володіє в достатній мірі й на належному рівні українською, секретар пішла в атаку і видала "залізний" аргумент - перейшла на російську, тому що вона, бачите, "русская".
А це нічого, що я - українець! І прагну аби зі мною на моїй рідній землі спілкувалися українською! Якщо я звертаюся державною, то мені і відповідайте такою, тим більше, що телефоную якраз до державної установи.
- А вы что, не понимаете по-русски? - запитала "русская". >>>


Як "Небайдужі" в Дніпропетровську крамниці відчиняли
ФОТОРЕПОРТАЖ, ДО ЯКОГО ВАЖКО ЗАЛИШИТИСЯ БАЙДУЖИМ!

У середу, 24 червня, об 11.00 в центрі міста Громадський рух "Не будь байдужим!" провів свою чергову акцію "Бізнес зустрічає українською". >>>


Кремлівська куртизанка Юлія Тимошекно

Тимошенко на Дніпропетровському Державному:
в студію - зі своїм "самоваром"

уБлЮТський ефір

18 вересня на Дніпропетровській ОДТРК відбувся прямий ефір за участю прем'єр- міністра України Юлії Тимошенко. >>>


Левый берег - грязный берег

"Левый берег" - грязный берег

Віднедавна, пов'язую це з наближенням виборчої кампанії, попри моє бажання став отримувати у свою поштову скриньку за адресою проживання газету Юго-востока Украины "Левый берег", що є проектом Київського Інституту проблем управління ім. Горшеніна, очолюваного Костем Бондаренком. >>>


Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації ВО Батьківщина

"Батьківщина" уБлЮТків

Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації "ВО "Батьківщина" закидає Президенту України Віктору Ющенку надмірну увагу до теми Голодомору, закликає "не чіпати" пам'ятники Леніну й пропонує раз і назавжди стерти з національної пам'яті українців… Майдан. >>>


Юлія Мостова відмовилась від грошей за Януковича

Герман пропонувала Мостовій гроші за... Януковича.
Але та відмовилась

ПРЕС-КЛУБ

Таку інформацію оприлюднила сама Юлія Мостова. Заступник головного редактора "Дзеркала тижня" повідала про це у Дніпропетровському прес-клубі: >>>


Юлія Мостова

Юлія МОСТОВА: "Журналістика в Україні вмирає"
ПРЕС-КЛУБ

Своїми тривогами за долю журналістської професії в Україні заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня" поділилася з дніпропетровськими колегами на прес-клубі в обласній філії НСЖУ. Ю. Мостова поремствувала з приводу того, що останнім часом журналіст дедалі більше перетворюється на піарника, який стоїть на службі у конкретного замовника. >>>


Червона джин$а: "Вack in USSR"!
"НІ!" джин$і!

15 вересня червона джин$а на дніпропетровських телеканалах продовжилась відео звітами про створення Блоку Лівих Сил на чолі з лідером КПУ. Примітна деталь: тексти репортажів абсолютно ідентичні, але при цьому, зауважте, "чомусь" різняться прізвищами їхніх "авторів". >>>

34 канал 11 канал Приват ТБ Дніпро


Ілліча і компанію послали "на..."

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "іллічарі". >>>
ХАОС В ЕФІРІ
Доктор Хаус & Борис Васильєв:
хто з них хто?

Борис Васильєв? Доктор Хаус?
Праворуч - Доктор Хаус, ліворуч - головред інформаційного
мовлення 11 каналу, телеведучий Борис Васильєв... Чи навпаки?
Здається, аби розібратися потрібно проводити "Сандень"
.
>>>


А ТБ влаштовує комуністична "джинса"? Замість новин

У середу, 2 вересня в інформаційних випусках регіональних дніпропетровських каналів - "9 канал" ("Приват ТБ Дніпро") та "11 канал" - був показаний один і той же сюжет, присвячений першому дню роботи 5-ої сесії Верховної Ради VI скликання, в якому глядачеві пропонувалося подивитися на події в парламенті та оцінити загалом поточну політичну ситуацію в країні очима КПУ - з точки зору ідеології і програми партії. >>>


Олена Фроляк

Ай-сі-ті-вічці Олені Фроляк шкода Леніна
Малоросійство української телевізійної еліти

Їй не подобається українське ТБ і натомість - дуже симпатичні російське телебачення та російські ведучі, зокрема, вона в захваті від Дмитра Кисельова (того, що працював на ICTV за часів Кучми) й Леоніда Парфьонова, а своїм ідеалом вважає Тетяну Міткову. >>>МАЗУР Олексій Миколайович | 30.11.2009 21:20
Ведучий "Подробностей недели" на "Інтері" Олег Панюта під час чат-конференції на "Телекритиці" не відповів на жодне з поставлених мною і відісланих до редакції запитань. Можливо, журналіст розцінив їх надто гострими і незручними, а чесні відповіді на них – дуже ризикованими для продовження своєї кар'єри на цьому телевізійному каналі.
 

ІНТЕР

Телеканалізація:
російське лайно в українському ефірі

Геть російських окупантів з українського інформаційного простору!

Перемикаючи телеканали в скорботний для всіх українців День пам'яті жертв Голодомору 1932-33 рр., не знайшов жодної причини, аби хоча б трошки затриматись на кнопці "Інтера", бо не побачив там жодної передачі, присвяченій темі голодного геноциду українців, що забрав життя мільйонів співвітчизників. Можливо, щось пропустив? Не було на телекартинці і позначки, щоб вказувала на цю скорботну дату – ані свічки, ані іншого символу. Натомість, на "Інтері" йшла звичайна для суботнього дня розважальна програма: естрадні концерти за участю російських виконавців, російські серіали, гумористичні передачі, зокрема концерт Ніколая Баскова, серіал "Петровка, 38", "Городок", "Вечерний квартал – юмор в законе". Більше того, складається враження, що ефір каналу в день всеукраїнського трауру був підкреслено веселим, святковим. Чому так? Що, для "Інтера" роковини Голодомору не є днем жалоби? Чи ця тема настільки дріб'язкова для телеканала, що не варта найменшої уваги? "Інтер" взагалі, він чий: український чи російський? >>>


Євген Кисельов

"Домой, Євген, пора домой!"
Россия для русских

19 листопада на сайті "Телекритика" відбудеться чат-конференція з шеф-редактором і ведучим програми "Велика політика" на телеканалі "Інтер" Євгеном Кисельовим: "Роль ЗМІ у виборчій кампанії, етика висвітлення скандальних тем". Редакція спеціалізованого на висвітленні медійної тематики видання запрошує своїх відвідувачів та всіх бажаючих ставити запитання вже зараз, надсилаючи їх на поштову скриньку letter.tk@gmail.com. Користуючись нагодою, направив на вказану адресу і свої. Якщо "пройдуть", то тоді можна розраховувати на відповіді самого Кисельова, а як ні (чи то через невідповідність темі, чи ще за якимись причинами), то так запитаннями і залишаться: >>>


Телеведуча Дніпропетровського Державного Евеліна Сагун не знає державного гімну України

Як на "Дніпропетровському Державному" в прямому ефірі гімн України забули і ніяк згадати не могли

Черговий негідний для Державного телеефіру ляп мав місце в "Щоденних справах" з ведучою Евеліною Сагун. >>>


Центральний Будинок журналіста Росії /ДОМЖУР/

"Шерше ля Ши". Прес-конференція В.Шилової не відбулась!

Анонсована сайтами Центрального будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ московська прес-конференція екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК В.Шилової, яка мала пройти в "ДОМжуре" на Нікітському бульварі, не відбулась! >>>


Емблема Союзу журналістів Росії

Екс-гендиректорка ДОДТРК В.Шилова їде в Москву жалітися на стан свободи слова в Україні

Вистава театра абсурду з Вікторією Шиловою в головній ролі продовжилася черговим, куди більш виразним і безглуздим актом ніж попередні: на сайтах Центрального Будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ з'явилася інформація про заплановану на 18 серпня московську прес-конференцію екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутатки облради від блока Лазаренка Вікторії Шилової на тему: "Проблемы свободы слова в Украине. >>>Наталія Сівак

Пікантні подробиці Наталії Сівак
на "Дніпропетровському Державному"

Чи обов'язково ліфчику телеведучої Наталії Сівак ставати надбанням
глядацької аудиторії "Дніпропетровського Державного"?

В передачах Наталії Сівак "Твій стиль", які являють собою нарізки з російськомовних рекламних роликів і україномовних підводок до них пропагується елітний стиль життя, недоступний для пересічних українців: одяг, біжутерія, коштовні прикраси, ювелірні вироби, престижні салони, бутіки, центри дозвілля і відпочинку. Сюжети детально інформують про фірми, підприємства і організації, продукцію і послуги, що ними надаються, а також їхні адреси, контактні телефони. >>>


Коли "Дніпропетровський Державний"
почне шанувати державну мову?

При перегляді передач Дніпропетровської ОДТРК власного виробництва, які ідуть в прямому ефірі, мимоволі звертає на себе увагу спільна майже для всіх них риса, а саме - брак знань ведучих з української мови для вільного, невимушеного спілкування. Неналежний рівень володіння державною мовою призводить до систематичного засмічення державного ж ефіру суржиком, русизмами. >>>Намагання применшити й відсунути кудись на задній план значення і масштаби геноциду українців, та ще й на фоні возвеличення ката українського народу, як це було в сюжеті ПРИВАТ ТБ - хіба це не сатанізм в чистому вигляді?!
Дорогим-любим катам
від вдячних нащадків замордованих жертв

Олексій Мазур, для «Телекритики»
Олексій МАЗУР для ТелеКритики"Свобода" заВ.Шивіла

Лідер ВО СВОБОДА Олег Тягнибок

Олег Тягнибок в інтерв'ю телефоном "Дніпропетровському антиДержавному":
"Ви себе зарекомендували як патріотичний канал, як український канал. Ви на правильній дорозі. Ваші передачі завжди були актуальні, зорієнтовані в національному руслі. Так що правда за вами і ви обов'язково переможете!"
Вже "перемогли" ...Вікторія Шилова

В.Шилова пішла. Нарешті

Тепер вже колишня ген директорка ДОДТРК В.Шилова віддячила радикальним українським націоналістам за надану їй підтримку обіцянкою піти в політику… до Сергія Тігіпка. >>>Олег ТЯГНИБОК Вікторія/Віталія ШИЛОВА

Тягнибок + Шилова = ?

Дивно і незрозуміло, але факт: Тягнибок став на захист Шилової. Чого б це? Може, лідер "Свободи" тепер і за… "слов'янську єдність", і російську мову як другу державну?>>>


НСЖУ: В.Шилова - ворог української журналістики

Гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова потрапила у список ворогів української журналістики

У ПЕРЕДДЕНЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА - 3 ТРАВНЯ - НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЮЄ СПИСОК ПОСАДОВЦІВ, ЩО ЧИНЯТЬ СПРОТИВ СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩІЙ РОБОТІ ЗМІ. ЦЕЙ ГАНЕБНИЙ ПЕРЕЛІК ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ В УКРАЇНІ НСЖУ ПЕРЕДАЄ ДО МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЖУРНАЛІСТІВ, РАДИ ЄВРОПИ, ЄВРОПАРЛАМЕНТУ Й ІНШИХ СТРУКТУР. >>>


В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


"НКВД-ТV": українське серце під телевізійним прицілом

Чомусь виходить так, що бити повсякденно і повсюди в набат з приводу Голокосту - справа потрібна і почесна, а такі ж підходи до українського Голодомору на 9 каналі зустрічають лишень зневагу і навіть більше того, якусь незрозумілу, чорну, неприпустиму іронію. Подібні пропозиції про забування Голодомору, відсування його на другий, третій, двадцять третій план в ефірі "Приват ТВ Дніпро" лунають далеко не вперше. Це періодично трапляється в новинах та інших інформаційно-аналітичних програмах каналу. >>>


"Україна, яку ми втрачаємо. Свобода слова проти української державності?"
/Народна правда, один з проектів "УП"/
Внутрішньо-політична ситуація в країні й те, як вона відображається в публічних дискусіях політиків на голубих екранах, все більше наводить на тривожні припущення, що Україну немов навмисно, ніби на відпрацювання отриманого звідкись замовлення, вперто й цілеспрямовано підштовхують на шлях стратегічної національної поразки, за якою - суцільна руїна.
(У лютому 2009р. ця стаття, розміщена автором на "Народній правді", була визначена редакцією "НП" кращою поточною публікацією і занесена в рубрику "вибір редакції". У такому статусі матеріал перебував до кінця травня.)

"Русский стиль" українського телеефіру"
/Українська правда/
Здається в жодній іншій країні розвинутої демократії її інформаційний простір не працює проти власної ж держави та національних інтересів так, як це відбувається в Україні.

"Сталін- Live ". Радянський фашизм"
/МАЙДАН/
Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилася початком кампанії з реабілітації сталінізму. Старт "відбілювання вождя народів" відбувся на шустерівській "свободі", у п'ятницю, 8 травня.

"Ера" Росії в Україні"
/СПЕЦКОР/
Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярної серед широкої слухацької аудиторії радіостанції "Ера-fm" її спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії". В Україні на часі громадянська кампанія спротиву російській інформаційній експансії задля захисту національного телерадіопростору! "НІ!" російській окупації українського ефіру!

"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
…Як пояснити те, що на "Приват ТБ" вже давно нормою стало всіляко демонструвати зневажливе ставлення до теми Голодомору й насміхатися з президента Ющенка за те, що її піднімає та постійно опікується нею? Хіба можна уявити, приміром, ситуацію, коли б в Ізраїлі якийсь недоумок почав закидати президенту те, що національний лідер ну надто вже переймається Голокостом? Як би це було сприйнято? Чи знайшов би після цього такий моральний покидьок місце для себе в суспільстві? Що б зробила з цим мерзотником хвиля всенародного обурення?


11 канал: "Майдан - не "наш" формат"

Автор сайту поцікавився в головреда інформаційного мовлення 11 каналу Бориса Васильєва, що той мав на увазі, коли в ефірі прграми "Сандень" сказав, що "Майдан - не "наш" формат". Що значить не "наш" і чому "неформат"? >>>


Новий дизайн мікрофону ДОДТРК виконано так,
як пропонував СПЕЦКОР

О. Мазур для "Телекритики"

В одній з надрукованих "Телекритикою" заміток автор персонального сайту звертав увагу на вражаючу одноманітність кольорової гами в оформленні мікрофонів дніпропетровських телеканалів: "Тепер що не мікрофон, то обов'язково біло-синій, ніби інших кольорів в природі не існує! - йшлося в матеріалі, - Це ж, зрештою, не цікаво, коли всі мікрофони виконані однаково - в біло-синіх тонах і різняться лишень цифрами або буквами - логотипами каналів: ДОДТРК, "9 канал", "11 канал", "34 канал". В той же час у статті висловлювалося побажання-пропозиція: "От якби ж хтось здогадався хоча б замість білого нанести жовтий. І вже було б оригінальніше, веселіше та й патріотичніше. Чи така кольорова сполука, на відміну від біло-синьої з додаванням червоного, не шанується?" За декілька місяців після появи публікації, на одній з прес-конференцій побачив мікрофон Дніпропетровської ОДТРК нового дизайну - виконаний якраз в пропонованій у критичній замітці гамі. >>>


Мікрофон ДОДТРК до публікації і за декілька місяців після неї


Дніпропетровські ЗМІ стають все більш ангажованими

Рейдерські захоплення та "припартизація" ЗМІ є одними з основних проблем медійної сфери регіону. Про це свідчать результати опитування місцевих журналістів, представників громадських організацій та незалежних експертів, проведеного Дніпровським центром соціальних досліджень протягом листопада-грудня поточного року. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1241.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1241.php on line 786

Warning: file(./comments/cart_1241.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1241.php on line 786


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1241.php on line 789


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64