Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Звіряче побиття на площі перед торговельним центром "ТERRA",
що на 12 кварталі

Люди в уніформі вчинили кривавий самосуд над молодим чоловіком

Цей жахливий, дикунський випадок стався в понеділок, 1 березня, близько 11 години на площі перед торговельним центром "Теrrа" ("супермаркет "Varus"), що на 12 кварталі.

Торговельний центр <Тerra> на 12 кварталі

Зі слів очевидців події, п'ятеро людей в уніформі - двоє в камуфляжі, решта в чорному - розправлялися з молодим чоловіком. Один "зелений" тримав жертві руки за спиною, другий - завдавав йому удари ногою в "кованому" черевикові по обличчю і під дих.

При цьому один з "людей в чорному" тримав в руках дошку приблизно метрової довжини і сантиметрів 8-10 завширшки. Чи була вона застосована до того, як бійку побачили свідки, невідомо.

В одного з тих, що в камуфляжі, був розбитий ніс. В того, якого вони тримали і били - в крові було все обличчя.

Глядачів "захопливого" дійства, враховуючи місце події, зібралося чимало. Але, судячи з реакції переважної більшості, вони сприймали пригоду як сцену з якогось бандитського телесеріалу, залишаючись абсолютно байдужими, не проявляючи жодних емоцій.

Лише декілька з них почали обурюватися один одному: "Майже в кожного є мобілка, чому б не викликати міліцію?". Проте, це не спонукало жодного власника мобільного телефону скористатися ним для виклику правоохоронців, опорний пункт яких (7 міське відділення), до речі, знаходиться від місця події в трьох, максимум п'яти хвилинах пішого ходу.

Коли ж почулося жіноче голосіння про припинення звірячого побиття, люди в уніформі, не припиняючи завдавати чоловікові ударів, потягли його до будівлі "Тери".

Як розгорталися події після, невідомо. Одним з очевидців була викликана міліція (763-05-14) зі стаціонарного телефону в магазині "Дім м'яса", що неподалік від "Тери", на вулиці Інженерній, 2 д.

Намагаючись з'ясувати обставини інциденту, "СПЕЦКОР" зателефонував до адміністрації "Тери". Там сказали, що чують про таку історію вперше, принагідно зазначивши, що ані в торговельного центру, ані в супермаркету "Varus", який орендує площі в ТЦ, немає уніформованої охорони - всі охоронці в них у цивільному.

Отже, за їхніми словами, якщо "щось таке" і трапилось, то в пригоді ймовірно замішани представники охоронних підрозділів якихось інших структур, яких тут чимало.

Паралельно журналіст звернувся до правоохоронних органів, яким переповів данний випадок. В секторі по зв'язках з громадськістю ДМУ ГУМВС в області, вислухавши інформацію, пообіцяли перевірити отримані від журналіста дані та прояснити ситуацію.

Незабаром начальниця сектору Ганна Старчевська з посиланням на керівника Бабушкінського райвідділу Анатолія Кривобока доповіла, що справді сьогодні в міській відділ міліції № 7 співробітниками однієї з охоронних структур був доставлений молодий чоловік 1986 року народження в стані сильного алкогольного сп'яніння. Перебуваючи на прилеглій до ТЦ "Тера" території, той, будучи напідпитку, неадекватно поводився й пошкодив автомобіль, який належить одній з охоронних структур міста, після чого почав лаятися з охоронцями.

Ганна Олександрівна повідомила, що на бесіду до начальника райвідділу були викликані батьки хлопця. Ті підтвердили, що в нетверезому стані їхній син, буває, втрачає над собою контроль. На даний час молодик відпущений під розписку батьків, в якій ті поручилися за явку сина в міліцію.

Г.О. Старчевська зазначила, що за станом на поточний момент - це вичерпна інформація щодо даного інциденту.

У "Спецкора" залишаються питання щодо адекватності застосування з боку охорнців засобів фізичного впливу та міри їхньої відпоідальності за вчинений кривавий самосуд. Адже вони не лише нейтралізували розбишаку, що в їхній функції, але й тривалого часу по-звірячому і не без насолоди били його на очах у перехожих.

"Я мог бы выпить море,
Я мог бы стать другим,
Вечно молодым, вечно пьяным.

Я мог бы стать рекой,
Быть темною водой,
Вечно молодой, вечно пьяный.

Я мог бы стать скалой,
Но уже другой
Кто-то молодой, кто-то пьяный.

Хочет стать рекой,
Быть темною водой

Вечно молодой, вечно пьяный
Вечно молодой, вечно молодой..."

/"Смысловые Галлюцинации"/
01.03.2010


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1243.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1243.php on line 159

Warning: file(./comments/cart_1243.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1243.php on line 159


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1243.php on line 162


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64