Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


УКРАЇНськА в небезпеці!

РЕЗОЛЮЦІЯ
Всеукраїнської науково-практичної конференції
"Геноцид України у ХХ столітті" з приводу захисту української мови

27 лютого 2010 року
м. Львів

Всеукраїнська науково-практична конференція "Геноцид України у ХХ столітті" констатує загрозливий стан української мови в сучасних умовах Держави Україна.

1.Українська мова зазнала впродовж окупації України москво-большевицьким тоталітарним режимом безперервного і систематичного переслідування і нищення насамперед у формі насильницького фізичного винищення носіїв мови - українців, безперервної русифікації, антиправового обмеження і, в кінцевому наслідку, витіснення з різних сфер життєдіяльності нації та впровадження як панівної російської мови.

2.Сучасні спроби ввести в окремих регіонах України другу державну мову, що фактично є порушенням статті 10-ої Конституції України, є антинаціональним, антидержавним актом і підлягає покаранню ініціаторів таких проектів і їх реалізації за порушення нині діючої Конституції України.

3.Аргументації введення в окремих регіонах України російської мови як другої державної ґрунтуються на твердженні про компактне проживання росіян. Громадяни російської національності як меншини розсіяні по всій Україні і найбільше в містах та південно-східному регіоні, як свідчення колонізації України під час окупації її царською Росією і її наступником - москво-большевицьким тоталітарним режимом. Введення ж російської мови як державної фактично означає продовження русифікації і витіснення української мови з усіх сфер життєдіяльності українців.

4.Вважаємо антидержавним, тобто антиконституційним актом, спроби вирішення місцевими адміністраціями мовного питання, що веде до руйнування статусу єдиної, неподільної, соборної Української Держави.

5.Посилання на "Європейську хартію регіональних мов або мов меншин" (далі "Хартія"), яку ратифікувала Верховна Рада після двох спроб, як аргумент необхідності ввести російську мову як другу державну, є, по суті, тенденційним перекрученням змісту "Хартії", яка вимагає захисту мов, що перебувають у стані зникнення (ромська, урумська, ассірійська, гагаузька, кримськотатарська), а не мов російської, грецької, білоруської і т.д., про захист і розвиток яких дбають держави, яким дали назву національні носії цих мов.

6.Будь-яке офіційне впровадження російської мови на державному рівні матиме антиукраїнську спрямованість і призведе до зникнення і знищення української мови, оскільки українська мова внаслідок тривалої русифікації значно відстає від російської мови.

7.Україна створила по суті ідеальні умови для розвитку мов національних меншин (преса, школи, культурні заклади тощо) для їх повного і необмеженого культурно-духовного функціонування, проте без права вимог виведення їх мов у статус державної.

Виходячи зі сказаного вище, конференція вважає за необхідне і вкрай актуальне прийняти на засіданні Верховної Ради правові документи:

1.Закон України "Про захист і розвиток української мови" перед спробами витіснення її з усіх сфер життєдіяльності українців, виходячи з того, що витіснення мови корінної нації, яка дала назву державі, є загрозою зникнення української мови та Української Держави. Адже мова, основна ознака нації - основа безпеки держави.

Впровадити цей Закон в усі сфери життєдіяльності українців: навчальні заклади всіх рівнів, в структури промислово-господарської і банкової діяльності.

2.Закон України "Про обов'язкове послуговування державною українською мовою депутатами всіх рівнів, державними службовцями всіх рівнів під час службової діяльності та в діловодстві".

Забезпечити повноправне виконання Законів України про українську мову в усіх без винятку державних адміністративних і промислово-господарських структурах на всій території держави.

Звернення до світової громадськості

Учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції "Геноцид України у ХХ столітті" звертаються до світової громадськості з настійною пропозицією в усіх без винятку країнах звернути увагу на спланований москво-большевицькою тоталітарною системою і організовано проведений геноцид України в ХХ столітті.

Документально, на підставі архівних джерел, секретних документів, ухвал радянського уряду та комуністичної партії, спогадів і свідчень очевидців переконливо доведено, що в 1932-1933 роках на всій території України, яка знаходилась тоді під москво-большевицькою окупацією, здійснювалась злочинна акція повного вилучення будь-яких продуктів харчування з суворою формою покарання кожного, хто посмів їх заховати.

Спеціальні військові загони створювали непрохідні зони між кожним населеним пунктом і тримали під облогою до того часу, поки суцільно не вимирали села й хутори. Частина приречених на голодну смерть нелегально переходили в пошуках їжі через ці блокади, але, потрапляючи до міста, не мали можливості отримати їжу, бо їх виловлювали і карали.

Ряд документів свідчать про канібалізм, про божевілля від голоду, про зміни психіки в людей, які пережили ці жахіття.

В результаті злочинних акцій за вказаний період загинули жорстокою смертю мільйони невинних людей - чоловіків і жінок, дітей і старих. Жертви голодомору, за підрахунками демографів, порівнянь переписів населення та ймовірних розрахунків про можливу кількість людей в часи нормального розвитку - становлять від 4-х до 10 мільйонів. Ця різна цифра лише засвідчує труднощі вирахування жертв Голодомору через різні, часто свідомо перекручені офіційні статистичні дані. Ці цифри вражають, як і свідчення відеозаписів ще живих очевидців, ряд документальних фотоматеріалів, дипломатичних повідомлень та ін., які сьогодні стали доступними громадськості.

Слід відзначити, що москво-більшовицький тоталітарний режим застосовував голодомори, крім названих років, ще в 1921 та 1947.

До них прилучився терор з фізичним винищенням духовної еліти українців: арешти, заслання в Сибір, на Соловки, в концентраційні табори ҐУЛАҐу, депортації, масові розстріли - тобто засоби фізичного винищення українців і, зокрема, духовної еліти нації фактично тривало до кінця існування імперії зла. Постійно тривала русифікація, спотворення свідомості офіціозними стереотипами і стандартами, насильницька зміна національної ментальності.

Внаслідок цих кривавих злочинів змінився генофонд української нації, відновити який потрібні надзвичайно сприятливі і довготривалі умови. Нищівного удару зазнала традиційна духовна культура, сім'я як ядро нації.

Звертаємо увагу, що тоталітарні режими в часи окупації України застосовували й інші форми геноциду: пацифікація, операція "Вісла" як втілена польська ідея етнічної чистки, спрямованої проти українців, насильне переселення українців з їх етнічних земель на інші, чужі для них, території.

Отож, щоб подібне не повторилося в будь-якій частині земної кулі, звертаємось до світової громадськості:

- з метою осудження злочинів московського тоталітаризму;

- з наполегливою вимогою створити Міжнародний трибунал і судити злочинців за дії, яким немає терміну давності і які вказують на особливу, антилюдську, звірячу жорстокість, на потворність політичної системи, для якої життя людини не мало ніякої цінності;

- до людей доброї волі всього світу - сьогодні нас почути і зрозуміти наші прагнення і наміри, сповнені найглибшого гуманізму, любові і поваги до всіх народів, націй і держав;

- до українців в Україні і поза її кордонами, до української діяспори з вимогою донести всім громадянам та урядам вашого поселення наші наміри та вимоги;

- в ім'я правди і справедливості, в ім'я пам'яті загиблих невинних мільйонів жертв, бо все людство має право знати правду і, відповідно до цього знання, чинити в ім'я справедливості і пам'яті.

Хай допомагає нам Бог у наших намірах і чині.

Прийнято на заключному пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції "Геноцид України у ХХ столітті".
04.03.2010


Читай також:

Януковича закликають вимагати від Росії
компенсації за геноцид українців

РЕЗОЛЮЦІЯ
Всеукраїнської науково-практичної конференції
"Геноцид України у ХХ столітті"

"...Вимагати від сучасної Російської Федерації, що проголосила себе правонаступницею СССР, відшкодувати всі збитки (моральні, матеріальні, духовні) заподіяні українській нації тоталітарною державою, згідно з нормами міжнародного права". >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1248.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1248.php on line 201

Warning: file(./comments/cart_1248.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1248.php on line 201


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1248.php on line 204


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64