Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ЧАС ЗБИРАТИ МАЙДАН!

СТЕПАН БАНДЕРА

"Києве, встань-но! Січ, пробудись!
Львове, не дай заснути!
Ми вже не ті, що були колись,
Площа - це наші Крути."


Перші ж дні правління Януковича розвіюють сподівання тих, хто розраховував на корегування новообраним президентом свого курсу, на пом'якшення радикально проросійської виборчої риторики та провадження хоча і помірковано-стриманої та все ж проукраїнської політики.

"Ющенко теж свого часу наобіцяв багато чого хорошого, але чимало з його виборчих гасел так і залишилися словами. Те ж саме і з Януковичем - які підстави бути впевненими, що він обов'язково виконає всю свою програму до останнього пукту, в тому числі - про другу державну мову та інші, не менш знакові й загрозливі для України? Віктор Федорович після здобуття президентської посади має охолонути і, усвідомивши свій статус та відповідальність, діяти більш обережно й зважено, а надто - в усіх надзвичайно чутливих питаннях українського сьогодення, зокрема, тих що стосуються мови та історії" - подібна оптимістична логіка, як показав час, у випадку з президентом-рецидивістом не спрацьовує.

Бо з моменту свого обрання, двічі несудимий "проФФесор" з надзвичайним ентузіазмом почав здійснювати навіть ті різкі антиукраїнські кроки, які і не обіцяв, котрі були поза його виборчою програмою.

Зокрема, ніде він словом не обмовився про те (цього ніхто й уявити не міг у тверезому умі та світлій пам'яті), що проводитиме інавгурацію за участі російського патріарха Кіріла і фактично приймати благословення на правління в Україні від предстоятеля чужоземної церкви.

Щойно стали відомі такі наміри новообраного глави держави, як своє вагоме слово сказали українські церква, інтелігенція, політикум, громадськість. Всі вони в один голос закликали, благали Януковича одуматися й не робити цього необачного кроку, детально пояснюючи всю його хибність і недоречність. Але той, який прийшов "об'єднувати країну заради людей", і не думав на це зважати. Він цинічно і позірно відставив всі українські конфесії, надавши пріоритет московському митрополиту, чим створив досі незнаний в українській політиці, принизливий до держави прецедент.

Не обіцяв Янукович і зняти з офіційного президентського сайту сторінку про Голодомор, але щойно всівся в крісло - відразу видрав її. Ось як він вшанував пам'ять мільйонів безневинно убієнних українців, чим, мабуть, як він вважає, теж зробив неоцінений внесок в об'єднання країни.

Причому, як тільки це сталося, призначена заступницею глави адміністрації президента Ганна Герман поспішила пояснити це лишень технічними моментами, пов'язаними з поточною реорганізацією Інтернет-ресурсу. Як виявилося, це вона так "майстерно" замилювала очі, бо за кілька днів аргументувала вилучення сторінки про голодний геноцид українців зовсім по-іншому - мовляв, про Голодомор вже все сказано і переказано, а новий президент прийшов для того, аби не про голод розповідати, а дбати про те, як нагодувати народ. Отакої! Чуєте, українці?! Ось як вони з нами та нашими пращурами, з історичною пам'яттю українського народу!

А як поїхав Янукович у Москву, то відразу ж привселюдно і з неприхованим задоволенням, із зухвалою кривою посмішкою на вустах пообіцяв і другу державну мову запровадити, і з Бандерою "розібратися", скасувавши указ попереднього Президента Віктора Ющенка про присвоєння провідникові ОУН Степану Бандері - символу жертовної боротьби за національну незалежність країни - звання Героя України. Сказав, що зробить це ще до дня перемоги. Молодець, і тут вже вкотре вдало "об'єднав" країну.

На врученні шевченківських премій, 9 березня "Віктор Федорич" ніби заспокоїв, що в Україні буде лише єдина державна мова - українська. Але, по-перше, де гарантія, що він знову не передумає, а по-друге, хіба не зрозуміло, що Янукович має намір зробити по суті теж саме, тільки не через зміни Конституції в парламенті, а через місцеві ради - щоб вони на свій розсуд надавали тій чи іншій мові (зрозуміло, про яку саме йдеться) статус регіональної. Одначе наслідки цього, фактично, будуть ті ж самі, що і від запровадження російської другою державною - витіснення з ужитку української мови в найбільш проблемних для неї східних регіонах. Теж буде чималий "об'єднавчий" фактор.

Останні ж ілюзії з приводу "корегування курсу" розвіяли урядові призначення. Такої ганьби та демонстративної потали країна давно не зазнавала. Тож кого ще не "об'єднали" попередні кроки новообраного президента, ці мали б остаточно "консолідувати".

Віце-прем'єром з питань силового блоку призначено Володимира Сівковича, який від самого початку ставши очільнком спеціально створеної парламентської комісії, рішуче заперечував (і продовжує на цьому наполягати нині) факт отруєння Віктора Ющенка, періодично ошелешуючи новими неймовірними версіями того, що сталося, і які не мають найменшого відношення до правдивих подій.

Керувати МВС поставили Анатолія Могильова, який, очолюючи до свого звільнення Луценком кримську міліцію, відзначився вороже-агресивним ставленням до корінного кримсько-татарського народу півострову, зокрема не гребував називати їх у пресі фашистськими поплічниками та чинив над ними руками своїх підлеглих жорстокі розправи у протистоянні в конфліктах, пов'язаних з земельними питаннями.

Посаду міністра регіональної політики здобув запеклий луганський сепаратист, співорганізатор Сєвєродонєцького з'їзду Віктор Тихонов. Довірити йому такий напрямок діяльності, це все одно, що професійного кілера призначити головним лікарем. Але такий, здавалося б, жахливий абсурд за нинішніх умов - сувора правда життя.

Очільником культурної галузі став такий собі Михайло Кулиняк - діджей і конферанс'є передвиборчих мітингів Януковича. Людина абсолютно непримітна і незнана у сфері, якою тепер керуватиме, окрім того, що свого часу закінчила Київську консерваторію по класу скрипки. Ну, артист!

Економіку довірили колишньому голові колгоспу та екс-керівникові одеської ОДА Василю Цушку в нагороду за проведений ним 2007 р. в ранзі міністра внутрішніх справ штурм генеральної прокуратури задля "порятунку" відомства від ющенківської охорони. Після всього скоєного "штурмовик" тривалого часу ховався від сторонніх очей, боючись показатися на світ Божий. Та ось після приходу Януковича, як бачимо, осмілів.

Про Дмитра Табачника годі й казати. Достатньо згадати, що казнокрадом і дешевим клоуном його називали "свої" ж - соратники по Партії регіонів, з якими він нині працюватиме в одному уряді. І куди тепер слова прем'єра Миколи Азарова про те, що в Кабміні будуть позбавлятися від людей, на яких лягає бодай найменша тінь підозри в корупції.

Але всі ці крадіжки з музеїв, афери з присвоєнням собі ж військових звань, в чому знову ж таки його викривали "соратники", а також відверті зізнання самого Дмитра Табачника у здійснених ним фальсифікаціях соцопитувань на користь тодішнього президента Леоніда Кучми, тьмяніють і здаються "невинними забавками" в порівнянні з його безмежною, палкою, патологічною українофобією, неприхованим зверхньо-зневажливим ставленням до галичан, яскраво вираженою проросійською орієнтацією й пропагандою та висловлюванням інших речей, за які не на посаду міністра освіти потрібно, а в тюрму за приниження національної честі й гідності українців, зазіхання на порушення територіальної цілісності держави. І отака людина призначається міністром освіти?

Весь гуманітарний блок на чолі з віце-прем'єром Володимиром Семиноженком виглядає справжньою загрозою для освітньої галузі України, адже нові керманичі не приховують своїх намірів відмовитися від усіх найпрогресивніших реформ, що були проведені в галузі за попереднього керівництва. Вони хочуть згорнути все, що наближає Україну до Європи, повернувши їй єдино правильні, в їхньому розумінні, російські стандарти як у формі, так і змісті навчального процесу.

То хіба можна назвати такий уряд українським? Хіба ці призначення - від любові до України? Та цей кабмін більше заслуговує на визначення окупаційної айнзац-команди, створеної спеціально для знищення України, демонтажу державності й національного суверенітету, інтелектуального, культурного й морального приниження українців.

А останніми днями стало відомо про наміри серйозних і дуже знакових кадрових ротацій на "Першому національному" та Держкомтелерадіо. Зокрема, в інформаційних джерелах з'явилися дані про звільнення з НТКУ Василя Ілащука та призначення на його посаду виконавчого продюсера групи телеканалів "Інтер" Єгора Бєнкєндорфа, а його заступником…. "українця" Валіда Арфуша. Це для чого? Щоб зденаціоналізувати єдиний в країні український телеканал, перетворивши його на щось подібне до повністю русифікованого "Інтера"?

Примітна деталь - в скорботний для всіх українців День пам'яті жертв Голодомору 1932-33 рр. і політичних репресій на "Інтері" не було жодної тематичної передачі, присвяченої темі геноциду українців, а на телекартинці і позначки, яка б вказувала на траур - ані свічки, ані іншого символу. Натомість, складалося враження, що ефір каналу в день всенародного українського горя був підкреслено веселим, святковим: естрадні концерти за участю російських виконавців, російські серіали, гумористичні передачі, зокрема концерт Ніколая Баскова, серіал "Петровка, 38", "Городок", "Вечерний квартал - юмор в законе". Що, для "Інтера" роковини Голодомору не є Днем жалоби? Чи ця тема настільки дріб'язкова для телеканалу, що не варта найменшої уваги? Тепер такі перетворення вготовані і "Першому національному"?

Щодо Держкомтелерадіо, то серед реальних претендентів на керівні посади у відомстві називають горезвісних В'ячеслава Піховшека та Дмитра Джангірова. Може так ще і до Кваснюка з одеського "АТВ" дійде? Якщо на президентській посаді - Янукович, а в уряді - Табачник, то і від цього бути застрахованим не можна. Названі персони являють собою яскравий зразок колабораційної журналістики, це люди-символи повернення кучмізму в найгіршому, найстрашнішому його варіанті.

Хіба не зрозуміло, що відбувається в країні і до чого все йде?

З перших днів свого президентства Янукович відразу пішов рішучою атакою на українську ідентичність. Спочатку - кадровою політикою. Для надійного результату йому потрібно було забезпечити прихід на відповідні посади професіональних "кілерів" української ідеї, що було з успіхом ним зроблено. Антиукраїнська хвиля, запущена Януковичем та його командою, з кожним днем набуває сили, перетворюючись на руйнівне цунамі, що несе собою смерть всьому українському в державі.

Ми є свідками початку розправи над державою - жорстокої, цинічної, зухвалої. Так діє банда. Так чинить ворог. Якщо не згуртуємося і не вийдемо на вулиці, то так само як зникла з президентського сайту сторінка про Голодомор, незабаром може зникнути з карти світу Україна.

Все, шановні співвітчизники. Час аналітичних статей-роздумів на тему майбутнього України за президентства Януковича і обміну з цього приводу думками - минув. Вже все ясно. Чіткіше й бути не може. Прийшов час для акцій громадянської непокори! Пора збирати Майдан! Інакше організований Януковичем "термідор" змете на своєму шляху всі підвалини держави, а заразом - і нас з вами! Якщо не станемо всі докупи, як у листопаді 2004 року, вони розправляться з нами поодинці, з кожним окремо.

"О Україно! Хай нас людство судить,
Тобі одній - думки і кожний рух
Твоїм щитом - гарячі наші груди,
Твоїм мечем - ці міліони рук!
"

P.S.

Передумов для звільнення Табачника немає - Герман
Понеділок, 15 березня 2010, 08:59

Реальних передумов для звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти немає. Про це сказала заступник голови адміністрації президента Ганна Герман у коментарі газеті "Комерсант-Україна".

За словами Герман, вона багато зробила для того, щоб Табачник не обійняв посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань. "Я була проти його (Табачника) призначення (віце-прем'єром) через його антиукраїнські висловлювання", - пояснила Герман.

Однак реальних передумов для звільнення Табачника з посади міністра освіти, за її словами, поки немає.

Як відомо, депутат від НУНС В'ячеслав Кириленко вніс до парламенту проект постанови "Про звільнення міністра освіти й науки Дмитра Табачника", мотивуючи його "антиукраїнськими висловлюваннями і негативним ставленням до національної ідентифікації українців" Табачника.

На думку Кириленка, діяльність Табачника на посаді міністра освіти призведе до "русифікації української молоді".

Раніше Дмитро Табачник у своїй статті "Від Ріббентропа до Майдану", опублікованої у вересні минулого року в газеті "Известия", зазначав:

"Як уже показала Велика Вітчизняна війна, а потім і розвиток пострадянської України, галичани практично не мають нічого спільного з народом Великої України... Наші союзники і навіть брати - їхні вороги, а їхні "герої" (Бандера, Шухевич) для нас - убивці, зрадники і поплічники гітлерівських катів". Крім того, Табачник активно критикував колишнього голову Міносвіти Івана Вакарчука за введення зовнішнього незалежного оцінювання і політику українізації освітніх установ.

Між тим, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не вважає статті й висловлювання Табачника перешкодою його призначенню міністром освіти й науки.

"Я читав його публікації - там немає нічого протизаконного. Він висловив свою точку зору, на яку має право кожна людина в демократичному суспільстві, ні до чого не закликав, законів не порушував", - сказав Єфремов виданню.

"Табачник - гарний фахівець в області освіти, а якщо комусь із опонентів Партії регіонів не подобається його призначення, нехай виносять свої пропозиції на голосування в парламент. Як депутати проголосують, так і буде", - додав він.

Один із помічників Табачника заявив газеті: "Дмитро Володимирович не буде нічого коментувати пресі, поки не розбереться з ситуацією в міністерстві".

Тим часом, відставки нового голови Міносвіти збираються вимагати від президента і прем'єра й депутати Львівської облради - на позачерговій сесії 17 березня".
"Українська правда"

Так от саме такі германши і єфремови являють собою яскравий зразок продажних українських колабораціоністів - посібників окупаційного режиму, що сприяли організації і проведення в Україні Голодоморів та політичних репресій. Це руками таких як вони на нашій землі творилися безчинства і знищувалася українська нація. Вони також не знаходили ані найменших підстав для морального дискомфорту. І лишень сумлінно робили свою чорну справу.
15.03.2010


Читай також:

УРКА
Українофоба і казнокрада Дмитра Табачника - за грати!
Ось які можуть бути призначення, коли "президент", окрім того що проросійський урка, так ще й повний дебіл
Міністр Януковича Дмитро Табачник - галичанофоб, член КПРС, дІмократ Кучми, русскій ґраф, грабіжник музеїв, дешевий клоун і казнокрад


Постав свій підпис
за Бандеру

Степан Бандера
Відкрите звернення до депутатів Європейського парламенту з приводу наклепу проти С.Бандери в тексті Резолюції Європарламенту щодо України від 25 лютого 2010 р.
...712. Олексій Мазур, Дніпропетровськ, журналіст
З НАГОДИ ІНАВГУРАЦІЇ
"проФФесора"-рецидивіста

УРКАїнський президент

"Для всіх у світі українців
Ганьби чорнішої нема –
Віддати Хамові -злочинцю
Ключ від державного керма!"
- з виступів на Дніпропетровському Майдані
наприкінці листопада 2004 року.

Громадянський актив Дніпра

У Дніпропетровську готові чинити опір Януковичу
всіма доступними способами

Денисенко про Януковича, а Мазур - про обох

"Якщо Віктор Янукович хоче протриматись в президентському кріслі весь визначений Конституцією термін, йому доведеться відмовитися від згубних для України русифікаторських ідей та будь-яких спроб політичного, економічного чи військового підпорядкування Москві", - заявляє координатор ГРАДу Андрій Денисенко. >>>Василь Кисельов

Екс-регіонал, депутат ВР Василь Кисельов:
"Мы приехали!"

Отакої!

"Я громко говорил, что Януковича нельзя было выдвигать президентом. И могу повторить сегодня на любом уровне, что Украина стала примером в мире, когда человек с двумя судимостями - не по политическим мотивам, а за уголовные преступления, связанные с насилием над личностью - стал президентом страны. Мы приехали!" >>>


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>


Як вберегти українську в умовах президентства Януковича.
Починай з себе

ZaUA.org

Приблизно 65% населення Ізраїлю вважають іврит своєю рідною мовою – це дуже непоганий показник для країни, де 25% громадян – араби. І мало хто знає, що якихось сто років тому на івриті НЕ РОЗМОВЛЯЛА ЖОДНА ЛЮДИНА У СВІТІ. Однак євреї доклали титанічних зусиль, щоб оживити мертву мову іврит. Чому? Тому що усвідомили – для існування окремої єврейської держави необхідна окрема єврейська мова... Відродження івриту в якості національної мови євреїв – лінгвістичний, соціальний та політичний феномен, який не має аналогу в світі. >>>

ІвритГанна Герман

Ганна Герман слухає своїх опонентів спиною
Уроки зневаги

"Зразок" етикету та "високої" культури спілкування з опонентами продемонструвала вчора регіоналка Ганна Герман в ток-шоу "Шустер-live" на каналі "Україна". >>>


Петро Порошенко

Малоросійство Закордонних Справ
Запорукою потеплішання у відносинах з Росією має стати малоросійський стиль
політики українського МЗС?

Петро Порошенко на посаді міністра закордонних справ - це самозакоханий олігарх-теленарцис, що без кінця практикується в запопадливості перед Москвою, маючи на меті будь-що залишитися на посаді за нового президента, хто б ним не став з однаково проросійськи налаштованих кандидатів: чи "проФФесор-рецидивіст", чи "газова принцеса". /.../ Взятий Петром Олексійовичем курс на поліпшення відносин з північним сусідом полягає в тому, що коли Росія плюватиме нам в обличчя, то у відповідь ми ніяк не повинні реагувати - не зважати на такий знак "уваги", сприймаючи його за звичний, нічим не примітний прояв "добросусідської" політики. Або ж втираючись, ще й "спасибі" уклінно маємо казати. Ось в чому Росія бачить запоруку потепління у відносинах з Україною, а "патріот" ПорАшенко – радо їй підспівує. >>>


ВОНА разом зі своїм кремлівським кумиром
Міф про "демократичну" та "європейську" Тимошенко
"Дикі танці" Леді Ю та її "кАманди"
http://www.ukrpohliad.org/
Український погляд
Олексія Мазура

Напередодні другого туру президентських виборів соратники Юлії Тимошенко – томенки, соболєви, яворівські, катеринчуки та інши члени «кАманди», немов очманілі, взялися переконувати виборців, що ВОНА – це демократичний, європейський шлях розвитку України і зміцнення державного суверенітету, а ВІН – навпаки: згортання демократії, зміна європейського курсу на проросійський та й взагалі втрата країною незалежності. >>>


Слава Україні - Бандері слава!
Мій голос за Степана Бандеру в ході sms-голосування в рамках телепроекту ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ на телеканалі ІНТЕР Мій голос за Степана Бандеру в ході sms-голосування в рамках телепроекту ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ на телеканалі ІНТЕР
Мій голос за Степана Бандеру під часі sms-голосування в рамках телепроекту ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ на телеканалі ІНТЕР. Тоді провідник ОУН посів 3 місце. Нині завдяки українському Президенту Віктору Ющенку справедливість відновлено. Степану Бандері присвоєно звання Героя України!


ЮЩЕНКО - ТАК!

Україна, яку ми втратили
Читай також версію статті для Української інформаційної служби на сайті <Український погляд> - http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Результати першого туру президентських виборів засвідчують, що українські виборці з тріском провалили іспит на громадянську відповідальність та вірність національним ідеалам. Зробили вибір, від якого ніяк не натішиться Росія, аж пищить від задоволення. Ну що ж, значить, така в України доля. >>>


Стаття "Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!" практично відразу ж після того, як автор розмістив її на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "УП") була обрана редакцією видання як найкраща з числа поточних і занесена в розділ "ВИБІР РЕДАКЦІЇ". Потрапив матеріал і на головну сторінку "Української правди"... Скажете, хизуюся? І будете праві. Не приховую цього. Я справді гордий тим, що таку оцінку здобув мій творчий доробок, в якому висловлюю свою громадянську позицію та щире хвилювання за долю країни. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Кремлядь Юля

"НІ!" КремлЮ!
ЮВТ: шляхом зради і ганьби

Ця "кремлівська куртизанка" являє собою аж ніяк не меншу небезпеку для української демократії та державного суверенітету, ніж кандидат-рецидивіст. Її діяльність - це суцільна десуверенізація України, демонтаж української державності, зрада національних інтересів, плазування перед Москвою. Тимошенко і Янукович - два російські проекти, які різняться лише статтю головних їхніх акторів. >>>


Блиск вбрання і злиденність духу
"кремлівської куртизанки"

Читай цю статтю також на ресурсі http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Не потрібно вирізнятися надзвичайною спостережливістю, аби помітити, що на прем'єрці Юлії Тимошенко ледь не кожного нового дня - нова сукня. ВОНА мабуть вважає, що такими нескінченими прем'єрами радує на лише себе, але й всю країну, кожну українську родину, всіх громадян - і чоловіків, і жінок. >>>Інформаційне упокорення України.
"Говорит и показывает Москва"

Український погляд
Олексій Мазур, для УІС

...Ось чому на нашій території немає російських літаків і танків - бо Росії це й не потрібно, адже вона повсякденно і цілодобово здійснює бомбардування української національної свідомості та завдає руйнівних обстрілів по нашій ментальності й ідентичності з голубих екранів, радіоприймачів і газетних шпальт. Неприятель давно проник і хазяйнує на нашій території. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1257.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1257.php on line 510

Warning: file(./comments/cart_1257.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1257.php on line 510


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1257.php on line 513


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64