Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Популярно для нєвєжд".
Проти українських патріотів в Павлограді боряться уПОРНО
Леонід Романюк, "Будмайстер-18"
модератор сайтів
http://budmajster.io.ua/ та
http://sites.google.com/site/budmajster18/

Цю дрібну капость, мабуть, звично підписав стандартним редакторським "В пєчать, в свєт" Ігор Войцеховський.

Той самий, якого я вже знаю понад двадцять років. Той самий, який колись написав коротенький вірш, де зосередив величезну любов до моєї Вітчизни: "Моя маленька Україно..."

Той самий, якого я вважав своїм другом навіть тоді, коли життя, чи доля, чи спокуситель людей таки зламав його дух - і він поступився своєю маленькою Україною ради великої кар'єри, - я не засуджував його, бо немає безпомильних серед смертних.

Навіть тоді, коли від "Популярних вєдомостєй" вже навіть не несло, а тхнуло московсько-ординським духом, коли на моїх очах легко і радісно котився тижневик у мерзенне трясовиння жовтої преси, коли під гаслами "об'єктівності" та "нєпрєдубєждьонності" ПВ ставали засобом зомбування і деморалізації суспільства, - я не дорікав своєму, віднині - колишньому, другові, Ігорю Войцеховському, і завжди прагнув знайти виправдання вчинкам, яких собі - не пробачив би ніколи. Так діють на нас спогади молодості...

Але 17 березня 2010 року, у черговому номері "Популярних вєдомостєй", на сторінці "Новості рєгіона" під рубрикою "ВОПРОС РЄБРОМ" я побачив дрібну замітку під крупним заголовком "Спонсор, гдє ти?" (див. фото).

Популярниє вєдомості

Така собі - не чекайте, що скажу "крапля отрути"! - швидше, бризка лайна у бік Юрія Щербака - людини, яка ЗНАЙШЛА СЕБЕ, СПРАВЖНЬОГО - на відміну від вас, "господін Войцеховський", який СЕБЕ, СПРАВЖНЬОГО, - ВТРАТИВ.

Ви, мій колишній друже, підписали цю бризку лайна "В пєчать, в свєт", добре знаючи, ХТО і ЩО завадило Юрію Щербаку виконати дане слово!

Знає про це і "горсовєт", який нині нервово трусить протоколом, підписаним не приватними особами Юрієм Щербаком та Кукліним В.М., а головою правління ВАТ "Павлограджилстрой" та міським головою! Саме у "ноябрє прошлого года" депутат міської ради, керівник фракції БЮТ Слюнков І.М., по-перше, заперечив проти того, аби спонсором виступило підприємство, по-друге, незаконно звільнив голову правління ВАТ "Павлограджилстрой"... А на прийом до міського голови делегати від 18-ти звільнених проривалися два тижні.

Знаєте ви, "господін" Войцеховський, і про те, що Юрій Щербак надав новій директорці музею листа, де запропонував Слюнкову І.М. перерахувати з тих немалих коштів, які належать Юрію Щербаку, та якими зараз користується І.М.Слюнков, 30 тисяч гривень на рахунок Павлоградського музею, а також звернувся до керівника відділу культури міськвиконкому Олени Шуліки про допомогу в цьому питанні. При найменшому бажанні місцевої влади, дійсно зробити козацьку експозицію, вона би вплинула на І.М.Слюнкова та отримала кошти. Але, мабуть, місцевій владі та І.М. Слюнкову вигідніше очорнити Юрія Щербак та зробити його винним.

І очолювані вами ПВ звично валять із хворої голови на здорову - "об'єктівно і нєпрєдубєждьонно", як завжди...

...Зовсім, начебто, нещодавно, були ви, мій колишній друже, чесним, мужнім і порядним журналістом. Тепер ви - Табакі пера. Або - табака. Це вже - чим ви більше себе почуваєте...

БЕЗГРАМОТНІСТЬ чи... ПІДЛОТА?

Щиро кажучи, навіть не поглянув у бік заголовка "Порнографіі стоп!" у тому самому номері 11 "Популярних вєдомостєй" від 17 березня! А виявляється, даремно: і на порносайтах без Юрія Щербака та його 17-ти колег не обійшлося! Щоправда, вся замітюлька на третій сторінці - від першого до останнього слова! - неправда, та ще й демонстративно-неписьменна неправда, розрахована на читача, який не має жодного уявлення про Інтернет...

Популярниє вєдомості

САЙТ http://budmajster.io.ua/ був розташований на ХОСТИНГУ http://io.ua , який був справді призупинений МВС у січні цього року за звинуваченням у розповсюдженні порнографії. Андрій Гора - власник хостингу - оспорив закриття у суді, і процес виграв - експертиза підтвердила, що зображення на окремих сайтах, що "жили" на http://io.ua, ніяка не порнографія, а саме еротика.

Інше питання, що на БЕЗКОШТОВНОМУ хостингу було і є дуже багато "мешканців", з різним смаком і різними, скажімо так, інтересами. Отже, табакі пера з ПВ, друкуючи свої бризки лайна у бік Юрія Щербака та 17-тьох, не знали, а точніше - НЕ ХОТІЛИ знати! - що на 17 березня - день виходу 11 номеру - хостинг http://io.ua вже поновив роботу і всі переслідування проти власності Андрія Гори припинені.

Тепер безпосередньо щодо нашого САЙТА http://budmajster.io.ua/: від його заснування на безплатному ХОСТИНГУ http://io.ua ніхто ніколи ніякої порнографії тут не розташовував, - це легко перевірити будь-коли - просто зайдіть за посиланням. Зараз, після тривалої перерви, сайт http://budmajster.io.ua/ поновлює свою роботу - разом із цим нашим САЙТОМ http://sites.google.com/site/budmajster18/ тепер маємо два, так що в нас бувайте - не минайте!

Це ж які невігласи, громадянине Слюнков, працюють у вашому бульварному органі "цвєта дєцкай нєажиданнасці", і за що ви їм сплачуєте юдині срібляники, якщо вони "плутають" ДОМЕН із ХОСТИНГОМ, а ХОСТИНГ із САЙТОМ?

Наводжу тлумачення:

ДОМЕН (англ. Domain) - частина простору ієрархічних імен мережі Інтернет, що обслуговується групою серверів доменних імен (DNS-серверів) та централізовано адмініструється.

DNS-сервери зберігають інформацію про вузли, імена яких належать домену і виконують трансляцію їх імен в адреси. Кожний домен має унікальне ім'я, а кожен комп'ютер, підключений до Інтернет, має, як правило, доменне ім'я. Домени мають між собою ієрархічні відношення. Два домени, що знаходяться на сусідніх рівнях ієрархії, називаються відповідно доменом вищого та нижчого рівнів. Домени найвищого (верхнього) рівня можуть бути сформовані за організаційним або географічним ознаками. Домени, сформовані за географічним ознаками, об'єднують вузли, що належать конкретній державі (в нашому випадку - домен .ua -Л.Р.). За географічними ознаками об'єднуються в основному комп'ютери, що містяться на території США.

Домени на національних мовах

30 жовтня 2009 року організація ICANN, що відповідає за розподіл імен і адрес в інтернеті, схвалила процедуру реєстрації доменних імен, що використовують не тільки латиницю, але і символи національних алфавітів. Держави зможуть подати заяви на реєстрацію доменної зони верхнього рівня на національній мові від 16 листопада 2009. Нові правила дозволять використовувати в доменних іменах 100 тисяч нових символів. У ICANN нові правила найменування доменів називають найбільшою технічною зміною Інтернету за весь час його існування.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Домен_(Інтернет

ХОСТИНГ - (також інколи го?стинґ, англ. hosting) - послуга, що надає дисковий простір для розміщення фізичної інформації на сервері.

Зазвичай, під поняттям послуги хостингу мають на увазі, як мінімум, послугу розміщення файлів сайту на сервері, на якому запущене ПЗ, необхідне для обробки запитів до цих файлів (веб-сервер). Як правило, до послуг хостингу вже входить надання місця для поштової кореспонденції, баз даних, DNS файлового сховища тощо, а також підтримка функціонування відповідних сервісів, однак вони можуть надаватися і окремо. Розрізняють безкоштовній та платній хостинг. Безкоштовні "хостери" заробляють на тому, що розміщують рекламу на своїх сайтах.

Якщо у Вас стоїть вибір між платним чи безкоштовним хостингом, слід обирати платний за допустимим вам тарифним планом.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Хостинг

САЙТ - або веб-сайт (від англ. website: web - "павутина", "мережа" і site - "місце", букв. "місце в мережі") або просто сайт - в комп'ютерній мережі об'єднана під однією адресою (доменним ім'ям або IP-адресою) сукупність документів приватної особи або організації.

Типово передбачається, що сайт розташовується в мережі Інтернет. Всі веб-сайти в сукупності складають Всесвітню павутину. Для прямого доступу клієнтів до веб-сайтів на серверах був спеціально розроблений протокол HTTP. Веб-сайти інакше називають Інтернет-представництвом людини або організації. Коли говорять "своя сторіночка в Інтернет", то мається на увазі цілий веб-сайт або особиста сторінка у складі чужого сайту. Окрім веб-сайтів в мережі Інтернет так само доступні WAP-сайти для мобільних телефонів.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Веб-сайт

Усе? Всім Ясно?.. Як пишуть на форумах - "учіть матчасть"...

Можна було б посміятися з рамолічного слинопускання слюнковських посіпак з "Популярних відомостєй", якби за демонстрованою комп'ютерною неграмотністю не ховалися дияволові роги брехні і підлоти!

Леонід Романюк, 1/18.
модератор сайтів
http://budmajster.io.ua/ та
http://sites.google.com/site/budmajster18/
23.03.2010


Читай також:

Справжній павлоградський БудМайстер Юрій Щербак

Право та обов'язок
Юрій Щербак, "БудМайстер"

Я поважаю право кожного етносу на свою ідентичність, але й вимагаю поважати право мого народу - корінного, який народився на цій землі і є її господарем, на збереження своєї ідентичності. >>>


ВОНА особисто вирішуватиме, давати санкцію на подальшу дискримінацію українців чи ні

Українців з "БудМайстру" справді почули
чи лише зробили вигляд?


28 січня в Дніпропетровську мало відбутися пікетування штабу Блоку Юлії Тимошенко з вимогами припинити утиски українців за мовною та національною ознаками на павлоградському підприємстві "БудМайстер", яке очолює Ігор Слюнков - керівник БЮТівської фракції в павлоградській міськраді й спонсор всіх виборчих кампаній біло-червоних на Західному Донбасі

Одначе, намагаючись запобігти акції, Дніпропетровська організація БЮТ поширила заяву, в якій, висловивши занепокоєння подіями в Павлограді, запевнила, що ситуація береться на контроль особисто Юлією Тимошенко. >>>


"УБлЮТки" проти українців
Павлоградське судилище

Перше засідання відбулося 18 січня 2010 року, під час якого звільнені працівники подали клопотання про усунення судді Мельника через те, що він тривалий час працював з гр. Пашковським та Бутенком, більше того - був у них підлеглим, на що суддя зазначив, що він працював у фірмі ТОВ "Правекс", до якої формально ні Бутенко, ні Пашковський відношення не мають. Про той факт, що представниця інтересів Пашковського та Бутенка пані Н. Созінова сама працює в тій самій фірмі "Правекс", - мабуть, забув! >>>


ТігрЮлі більше личить сарафан, а не вишиванка
ВОНА - КРЕМЛЯДЬ!
Кремлівська куртизанка єднає навколо себе українофобів:
"уБлЮТки" проти рідної мови українців

Знаково, що Ігор Слюнков, який прикриває свої відверто антиукраїнські дії фантастичними оповіданнями про "насильницьку українізацію", начебто здійснювану на підприємствах "БудМайстра" Юрієм Щербаком, є керівником фракції БЮТ у Павлоградській міській раді та основним спонсором усіх останніх виборчих кампаній БЮТ на Західному Донбасі. >>>


ВОНА разом зі своїм кремлівським кумиром
Міф про "демократичну" та "європейську" Тимошенко
"Дикі танці" Леді Ю та її "кАманди"
http://www.ukrpohliad.org/
Український погляд
Олексія Мазура

Напередодні другого туру президентських виборів соратники Юлії Тимошенко – томенки, соболєви, яворівські, катеринчуки та інши члени «кАманди», немов очманілі, взялися переконувати виборців, що ВОНА – це демократичний, європейський шлях розвитку України і зміцнення державного суверенітету, а ВІН – навпаки: згортання демократії, зміна європейського курсу на проросійський та й взагалі втрата країною незалежності. >>>


ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Кремлядь Юля

"НІ!" КремлЮ!
ЮВТ: шляхом зради і ганьби

Ця "кремлівська куртизанка" являє собою аж ніяк не меншу небезпеку для української демократії та державного суверенітету, ніж кандидат-рецидивіст. Її діяльність - це суцільна десуверенізація України, демонтаж української державності, зрада національних інтересів, плазування перед Москвою. Тимошенко і Янукович - два російські проекти, які різняться лише статтю головних їхніх акторів. >>>


"Народна правда" про кримінальне минуле Юлії Тимошенко

Наша Юля - КРЕМЛЯДЬ Кремлівська куртизанка Юлія Тимошенко. Це, що називається, "офіційно" і "мовою дипломатії". В народі ж кажуть простіше і точніше: кремлядь

Актриса Юля

Актриса Юля
Тоня СОШКІНА

Ой, знову п'ятниця мене здивувала. Скоріше не сам день, а неочікуване диво, яке сталося 4 грудня. Чи не вперше наша мадам прем'єрка одягнула ту саму сукню двічі та ще й протягом одного тижня! Скромне чорне платячко з білим комірцем. Була в ньому і на засіданні уряду, і під час зустрічі з учасниками європейського саміту, і в тому ж самому ВОНА прийшла до Євгена Кисельова на "Большую політіку".>>>


27 листопада 2009 року Юлії Тимошенко виповнилося 49 років
БАгині - 49!

Танго з Кремлем
ФОТОКОЛАЖ - "Кореспондент"

Дніпропетровський Державний:
"шило" на "мило"?

Зі зміною керівництва ДОДТРК одні кричущі явища змінилися іншими, не менш кричущими. Канал і до ротації було дуже важко називати "Державним", а нині він все більше перетворюється на Дніпропетровський "уБлЮТський". >>>


Кремлівська куртизанка Юлія Тимошекно

Тимошенко на Дніпропетровському Державному:
в студію - зі своїм "самоваром"

уБлЮТський ефір

18 вересня на Дніпропетровській ОДТРК відбувся прямий ефір за участю прем'єр- міністра України Юлії Тимошенко. >>>


Урядова "саламандра" пригрозила українцям "КАТелом"

...Серед іншого, в сказаному лідеркою "кАаліційної кАманди" (пишу по-Юлиному, а комп'ютер автоматично виправляє) на урочистостях з нагоди 10-річчя створення партії "ВО "Батьківщина" неабияк насторожили обіцянки "кремлівської куртизанки" зайнятися відродженням "духовності нацИї". З огляду на яскраво виражену антиукраїнську діяльність прем'єрки, її освітньо-культурний рівень та морально-етичні якості, озвучені цією "промосковською блудницею" наміри зайнятися ще й "духовністю нацИї" набувають особливого, підступно-загрозливого для нас, українців, смислу. Віднині українська нація в ще більшій небезпеці! >>>


RUslana

Руслана нарешті оцінила "крутіння попою"
по-Тимошенківськи

Українська співачка, переможниця "Євробачення-2004", екс-депутат від "Нашої України" Руслана Лижичко на майбутніх президентських виборах підтримає прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. >>>


ВОНА ПРАЦЮЄ
кремлівською куртизанкою

Просто Юля - кремлівська куртизанка


ВОНА: ВСІМ СТРУНКО!!! Я СКАЗАЛА ШИКУЙСЬ, СТРУНКО!!!

ВОНА скАмандувала країні "струнко!"
Тимошенко на "Шустері"

Та, що на трасах працює, а свою територію мітить біг-бордами, аби, слід розуміти, інші в неї клієнтів не відбирали – прокоментувала рішення підзвітного ЇЙ Печерського суду про заборону критичної оцінки ЇЇ діяльності на посаді голови уряду в рекламі та поширення цього в будь-якій формі на будь-яких носіях. >>>Юлія Тимошенко: "Пожежа горить!".
І справді горить, бо сама ж і підпалила

Крах Тимошенко в її відчайдушних потугах за допомогою медведчуків і компанії створити "ширку" з Януковичем - це, окрім всього іншого, мабуть ще й ознака того, що в Москві остаточно визначились зі своїм фаворитом на наступних президентських виборах в Україні. Схоже на те, що для Кремля Юлія Володимирівна стала повністю відпрацьованим матеріалом. >>>


"Тайна вечеря" по-українськи. Кінець трапези

Телевізійне звернення лідера Партії регіонів Віктора Януковича в День Святої Трійці стало кульмінаційною крапкою в інтризі коаліційних перемовин, що, набувши минулого тижня стрімкого розвитку, тримали в напрузі не лише вітчизняний політикум та експертні кола, але й, без перебільшення, все українське суспільство, оскільки теми, винесені на обговорення "тайної вечері", напряму торкалися майбутньої долі держави, а значить і кожного громадянина. Насторожилися було й в світі. >>>


Узурпаторша на святі європейської демократії

Вчора, 4 червня ця "кремлівська куртизанка" пабувала в Польши, у Кракові, де взяла участь в урачистостях з нагоди 20-ої річниці павалення камуністичної диктатури та перемоги демакратії в країні, що засвідчили результати виборів, на яких разом з іншими вільними грамадськими рухами взяла гору правідна на той час в країні апозиційна сила - ачолювана Лехом Валенсою "Солідарність" (написано з урахуванням особливостей безграмотної неукраїнської вимови псевдоукраїнської "жИнки з кАсою", зрадниці України Юлії Тимошенко). >>>


жИнка з косою - лідерка кАаліційної кАманди

Ну ду-у-уже "Октивна жИнка". Аж занадто
Леді Ю "Отакує"!

Від того, як Юля по-мАсковськи "акає", говорячи "українською", в українців скоро вуха почнуть відпадати. Таке ламання Юлією Володимирівною мовної "кАмедії" вже давно набридло та й "простА" дістало. Дезорієнтація цієї ж"И"нки, як вона каже, в державній мові підсилюється ще й тим, що за злою іронією долі там, де потрібно "А", Юлія Володимирівна навпаки вперто вживає "О". І в цьому наша прем'єрка - справжній унікум. >>>


Чиє б пищало, а Ваше, Юліє Володимирівно, мовчало б

"Будемо рахувати, що президент собі у КС виторгував ще пару місяців", - так прем'єрка Ю.В. Тимошенко (рука не піднімається написати "відкоментувала") "відбазаріла" рішення КС про неконституційність постанови ВР від 1 квітня про призначення президентських виборів на 25 жовтня 2009р. >>>


Президент України Віктор ЮЩЕНКО:
"До влади в Україні рвуться неукраїнські сили"


Виступ Глави держави на урочистостях з нагоди 20-ої річниці утворення Народного Руху України за перебудову

"Відтак кажу прямо, коротко: до влади в Україні рвуться неукраїнські сили і це є одним з найскладніших викликів сьогодні. Я не хочу, щоб прозріння в середовищі українських патріотів настало занадто пізно. Під загрозою всі наші завоювання, наша мова, культура, наша європейська перспектива". >>>


"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом. >>>


Раби, підніжки, грязь, совки!

Цьогорічне відзначення Дня дурня у Верховній Раді надовго запам'ятається українцям - воно увійде у літопис новітньої історії України черговою ганебною сторінкою. Першого квітня 2009 р. депутати відтягнулися що називається "від душі", "на всі сто" та ще й з лишком! Проявили не лише маніакальну ненависть до Президента України Віктора Ющенка, наблизивши дату президентських виборів, але й переконливо засвідчили свою безнадійну "совковість", затвердивши постанову про святкування 26 червня 90-річчя від дня утворення комсомолу України. "За" проголосував 251 народний ДЕГЕНЕРАТ. >>>


"КАТельні" від Юлі

Яка мова - така й політика. Цей жахливий мАсковскій акцент українського прем'єра починає "діставати" українців. "Тернопільський прорив" - гідне тому підтвердження!

...У виконанні прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко звичайна "котельня" перетворюється на щось середнє між теплопунктом та "катівнею", адже це слово Юля у притаманній їй манері вимовляє не інакше як "кАтельня". В словах із закінченням на "ція", як от "коаліція", "конференція", "інфляція", "фракція", "організація", "тенденція", "федерація", "газифікація", "глобалізація", "націоналізація", "концепція", "корупція", "приватизація", "адміністрація", "капіталізація", "каналізація", "Франція" та інших подібних Юля замість "і" на кінці завжди говорить "и" (тобто рос. "ы"). Ще однією характерною мовною рисою прем'єрки є невизнання українського суфіксу "ськ" - вона весь час вимовляє його "по-русски", без м'якого знаку. Про ці та інші "кАнцептуальні" особливості Юлиної вимови - в оновленій версії "Словничка для "просто" Юлі".


Кремлівська куртизанка

Любіть Росію!
Братам-малоросам

"Дорогі мОї (з обов'язковим наголосом на "О") українці! Послухайте, що я вам зараз скАжу! Звертаюсь до вас, як Ачільниця Уряду й майбутній Президент України. Любі співвітчизники, мАлю вас, благаю: любіть Росію, як сонце, любіть! Любіть її, як люблю я! Просто любіть Путіна! Любіть Мєдвєдєва, любіть Газпром!" >>>


І тебе, Юліє Володимирівно,
зі святом Весни та кохання,
з 8 березня!

ЮЛЄПУТ. Фтоколаж взято з Народної Правди
Ой, як же ж ти змінилася за останні півроку,
як змарніла та подурнішала... Це ж треба
Просто жах!


Леді Ю: "ориентация - север!"

Як би це не було прикро, але доводиться з превеликим сумом констатувати, що теперішня політика українського уряду на чолі з Юлією Тимошенко підтверджує найгірші припущення та найтривожніші очікування. Різка, на 180 градусів зміна курсу нині видається доконаним фактом, як стали ясними і справжні стратегічні цілі, що переслідуються Леді Ю. >>>


Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації ВО Батьківщина

"Батьківщина" уБлЮТків

Громадсько-політичний часопис Дніпропетровської обласної організації "ВО "Батьківщина" закидає Президенту України Віктору Ющенку надмірну увагу до теми Голодомору, закликає "не чіпати" пам'ятники Леніну й пропонує раз і назавжди стерти з національної пам'яті українців… Майдан. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1263.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1263.php on line 583

Warning: file(./comments/cart_1263.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1263.php on line 583


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1263.php on line 586


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No error: 0 in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64