Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Мустафа Наєм.
"Афганський синдром"
Мустафа Наєм
ІНТЕРнаціоналізм
чи русифікація ефіру?

30 березня на "Телекритиці.ua" відбулася чат-конференція з журналістом "Української правди", телеведучим програм "Шустер-live" й "Чорне та біле" Мустафою Наємом. Автор цих рядків взяв участь в чаті як звичайний відвідувач спеціалізованого на висвітленні медійної теми Інтернет-видання. Виклав два свої розлогі запитання в коментарях під анонсом конференції, де назвався, хто я і звідки.

Олексій Мазур, Дніпропетровськ. // 29.03.2010 18:42:41
1.Чому ви розпочинаєте свою передачу "Чорне та біле" з привітань українською (два-три слова), а потім переходите на російську і продовжуєте нею? В чому смисл? У такий спосіб ви вважаєте, що засвідчуєте свою шану українській мові й українцям? По-вашому, цього досить? Чому ви, який стільки років живе в Україні, досі не вивчили рідної мови українців настільки, аби вести нею передачу? Чим це можна пояснити - небажанням, свідомим нехтуванням державною мовою чи відсутністю відповідних інтелектуальних даних? Ваше україномовне привітання виглядає недоречним мавпуванням Шустера і не більше. Шустер прописався на українському телебаченні після Помаранчевої революції - приїхав заробляти собі на не ним вибореній свободі слова, а ви в 2004 р. закінчили факультет авіаційних і космічних систем Національного технічного університету, а українську мову й досі не змогли опанувати. Так все ж таки, вона вам не піддається чи не вважаєте це за потрібне?

Олексій Мазур, Дніпропетровськ. // 29.03.2010 18:55:36
2. - Канавін, Шустер, Кисельов, Бенкендорф, Арфуш, Наєм... Чи не здається вам, що вітчизняна журналістика починає поступово втрачати українське обличчя? На всеукраїнському каналі "Інтер" усім заправляє вірний медвєпутіновець, росіянин Канавін, якого поза очі в журналістському середовищі нарекли кремлівським "смотрящим". Підсумковий випуск інформаційно-аналітичної програми "Подробиці тижня" - ймовірно, для зручності "Ілліча", щоби росіянину краще було виконувати покладені на нього функції - переведено з української мови на російську. Ведучими двох найпопулярніших в Україні політичних ток-шоу на центральних каналах є також виписані з Росії Шустер і Кисельов. Ті, в свою чергу, як можуть збільшують російську присутність у своїх програмах запрошеними до студії гостями: політиками, експертами, митцями, артистами, співаками, композиторами, журналістами тощо. У Шустера в рубриці "Зепінг" на початку ефіру стало нормою інформувати українських глядачів, а що ж про нас сказали на російському телебаченні, як там Путін поживає, що про нас думає: чи відповідає нинішня Україна уявленням і побажанням російського політикуму про те, якою вона повинна бути, чи ні; що ми ще робимо не так, як того хочуть наші люті брати росіяни і як ми маємо виправлятися. Серед хронікерів програм теж багато "щирих українців" із типовими українськими прізвищами і зовнішністю. Про українську мову таких журналістів і не йдеться. Вони й не думають опановувати українську. Замість Ілащука Першим національним тепер керує продюсер "Інтера" Бенкендорф, а заступником у нього... не менш щирий "українець", бізнесмен-видавець із Лівану Арфуш. Чи не виходить так, що журналістам-неукраїнцям в Україні бути значно вигідніше й пробитися в провідні шоу легше, ніж представникам титульної нації? Чи це не занадто? Може, це вже свідома і цілеспрямована політика? Вам не здається?

Мустафа Наєм
Мустафа Наєм на чат-конференції. ФОТО "Телекритики"

Питання пройшли на чат і ось як відповів на них Мустафа Наєм:

1. - Я починаю передачу українською, тому що є така вимога. Що стосується моєї поваги до української мови та українців, то я б не хотів зараз її комусь доводити. Я знаю українську мову, вчився українською в університеті, і якщо ви читаєте "Українську правду", могли помітити, що також пишу українською. Що стосується ефірів і моєї мови: я справді поважаю цю мову і, зважаючи на те, що не говорю ідеально українською, не вважаю за необхідне її "коверкати" в ефірі. Це моя повага до тих, кому неприємно чути суржик. А взагалі - дякую за запитання. І моя вам порада: не треба шукати ворогів там, де їх немає. На жаль, ми з вами не знайомі, але якби я зустрів людину в реальному житті, яка б у такій формі й манері ставила питання про мову, скажу вам відверто: навіть не звертав би на вас уваги. Саме така істерія і відвертає багатьох від українського. І саме такі люди, як ви, маючи щире бажання захистити українське, але не маючи елементарного бажання бути почутим, а не просто викрикувати звинувачення, створюють негативний імідж самої ідеї українського.

А чому ж пану Мустафі невтямки, що, живучи в Україні й будучи журналістом та ще й ведучим не одного, а відразу двох популярних ток-шоу на загальнонаціональних каналах, один з яких, принаймні формально, називається "Україна" (а не, скажімо, "Росія", "Афганістан" чи "Гондурас"), має бездоганно володіти українською, а не розмовляти іноземною мовою, мотивуючи небажанням "коверкать" українську. Ніхто і не каже, щоб ведучий розмовляв суржиком й "коверкал" українську, бо це негідно професійного журналіста. Дана Наємом відповідь радше звучить "відмазкою" та виправданням свого неприпустимо низького для ведучого прямого ефіру українського телеканалу рівня володіння державною мовою.

Якщо достойник сягнув таких телевізійних висот, то чому не усвідомлює, що не має права не знати українську, причому - зразково, так, щоб не лише вести бесіду, а й інших навчати власним прикладом. Чому Наєм, пуштун за національністю, так майстерно оволодів російською, а знання української на тому ж рівні, розцінив зовсім необов'язковою справою? В опануванні української якраз і полягає повага до корінного народу, на землі якого живеш, шана країні, котра прийняла тебе, фактично ставши Батьківщиною.

Володіння українською мовою та використання її в телеефірах має стати як громадянським, так і професійним обов'язком успішного журналіста. Своє роздратування питанням про мову Мустафі краще було б спрямувати в конструктивне русло: "Так, все, трясця, досить з мене! За півроку, максимум рік, вивчу українську краще за Фаріон! Як же ви мне, "нацюки кляті", задовбали, нехай вам грець!".

Поки ж позиція Мустафи Наєма щодо закликів вести передачі українською звучить, як "Дідька вам лисого!". А даремно. В Україні є чимало достойних прикладів, в тому числі і в журналістському середовищі, які засвідчують, що етнічне походження людини, її належність до тієї чи іншої національності зовсім не виступає перешкодою для відмінного володіння українською мовою.

Не піднімати ж це питання, не ставити його руба, не спонукати до опанування української мови - значить консервувати проблему, миритися з тим незадовільним станом речей у цій сфері, який є сьогодні.

Щодо знайомства зі мною та зустрічі, то вона справді навряд чи можлива, бо дуже малоймовірно, аби наші життєві й професійні шляхи колись перетнулися. Я - наддніпрянець, народився і живу на Сході України, в місті на Дніпрі. І хоча Дніпропетровськ куди ближче до української столиці, ніж Кабул, де народився Мустафа, навряд чи мені колись дістатися Печерських пагорбів і, вже точно, марно розраховувати на такий блискучий успіх в кар'єрі, аби піднятися до висот Мустафи Наєма. Куди мені, українцю, до вас, Шустерів, Кисельових, Канавіних, Бенкендорфів, Арфушів. Це ви легко знаходите своє місце під невашим сонцем.

Але й не ставлю собі такого завдання, будь-що потрапити до Києва. Свою місію на благо Батьківщини можна виконувати будь-де. Завжди залишатимусь тут, в рідному місті і буду захищати Україну там, де живу, відстоюючи національний інтерес всіма доступними мені способами. А щодо манери постановки моїх питань про обов'язковість ведення ефіру на провідних українських каналах українською мовою, то вважаю її адекватною адресатам.

2. - Теперь что касается Украины и украинских журналистов. Вы будете смеяться, но лично я считаю себя украинским журналистом. (І справді, є певний привід, тільки от не впевнений, чи для сміху він? - прим. О.М) Я здесь вырос и никогда не работал за границей. А что касается остальных моих коллег "с тяжелой судьбой", которые оказались в Украине, у меня к вам только один вопрос: а что плохого в том, что эти люди привнесли в украинскую журналистику что-то новое, откровенно говоря, лучшего качества? И что вообще за традиция у нас: вместо того, чтобы научиться у тех, кто привносит что-то хорошее и красивое, надо это обязательно обделать, но остаться на том же уровне развития? Давайте скажем прямо: Савик Шустер, Евгений Киселев и другие профессионалы из-за границы стали возможны в Украине только по одной причине: у нас нет своей школы, которая бы родила такого же уровня журналистов. Поэтому нам приходится заимствовать кадры оттуда (или они сами приходят и находят себе нишу). Это очень прискорбно. Это плохо. Но это не повод все свое бессилие бросать на псевдопатриотические лозунги. Давайте создавать свое, быть более открытыми и делать все, чтобы завтра нам не пришлось сожалеть, что у нас не украинские журналисты.

По Валиду Арфушу, я так понимаю, будет много вопросов. Поэтому сразу отвечу. Я совершенно спокойно отношусь к тому, что Арфуш занял эту должность. По той же причине: если этот человек сумеет сделать НТКУ лучше, то мне все равно, откуда он, чей он друг, товарищ и советник. У него есть европейское видение. Но я вам обещаю, что если этот человек на своем месте будет воровать, использовать его не в своих целях, он ничем не будет отличаться от всех других чиновников, независимо от цвета кожи, вероисповедания и судьбы. Кроме того, всем, кто возмущается по поводу того, что национальное телевидение возглавил ливанец, надо вспомнить, что это случилось не без помощи самого проукраинского чиновника нынешней власти - Анны Герман.


Особливо мені сподобалося "а что плохого в том, что эти люди привнесли в украинскую журналистику что-то новое, откровенно говоря, лучшего качества?"

А поганого тут те, що вони разом із собою принесли сюди російський стиль в поглядах, оцінках, світобаченні, позиції і без кінця множать своє московство, працюючи в Україні, тобто грають проти неї на її ж інформаційному полі. Ви це не відчуваєте? А я - так.

Приміром, варто було якійсь російській держиморді з Госдури, вибачайте, "думи", розродитися маячнею про створення єдиної союзної держави трьох слов'янських народів - українського, російського та білоруського - та викласти її у листі депутатам ВРУ, як цей почин був миттєво підхоплений Шустером, широко висвітлений і підкріплений високим відсотком схвалення озвученої ініціативи студійною аудиторією під оплески місцевої 5 колони. Замість того, аби посміятися над недолугістю чергової антиукраїнської ініціативи, рішуче засудити її як антидержавну, їй надали широкого висвітлення у позитивному ключі.

В цьому сенсі передача Шустера виглядає технологічною ланкою у ланцюжку інформаційної агресії проти України, її державного суверенітету і національно-територіальної цілісності.

І взагалі, чомусь так повелося, що варто якомусь російському українофобу плюнути в бік України, як він відразу ж стає центральним гостем у Шустера чи Кисельова. Мало того, в студії забезпечується потужна кампанія підтримки "достойнику", ефір так і кишить антиукраїнським елементом - як доморощеним, так і заїжджим.

Починається активне обговорювання плювка в бік України: наскільки він виявився влучним й вчасним, чи сподобався тим, кому він призначався, і все це - під оплески аудиторії.

А шустерам і кисельовим доставляє задоволення боляче ранити серце, принижувати нашу національну честь і гідність, катувати українців, знущаючись над їхньою свідомістю, почуттями, цінностями. Ведучим до душі спостерігати, як українські патріоти, якщо їх, звичайно, запросять, мають кожного разу сходитися з ворогами України у чергових телевізійних Крутах, захищаючи державу.

Російські телеведучі охоче нацьковують на українство російських "псів" і тішаться від того разом із офіційним Кремлем. Що не передача, то на потєху баріну - старшому брату. А потім ще й опитування демонструють, видаючи їх за правдиві, хоча їхні результати мені особисто здаються заздалегідь запрограмованими, як Канавін прикинув.

Такі передачі перетворюються на майданчик реалізації російськими політ технологами своїх інформаційних спецоперацій проти України. Росіяни поводяться, як в себе вдома. Їх ніколи не бракує в студії. А чи багато українських патріотично налаштованих політиків з національно-демократичного табору мають змогу з такою ж періодичністю заявляти про свою позицію на російському ТБ? Чому ж це стало нормою для росіян в Україні?

"И что вообще за традиция у нас: вместо того, чтобы научиться у тех, кто привносит что-то хорошее и красивое, надо это обязательно обделать, но остаться на том же уровне развития?"

Так це пан Мустафа закидає не шустерам-кисельовим, а їхнім критикам? Це, виходить, такі як я, "обделывают"?

І що ж такого "доброго" й "красивого" привніс собою Савік Шустер, без чого ми, українські глядачі, не можемо обійтися? Чим він настільки кращий українських журналістів?

Своєю московською манерою? Безкінечним "даканням", ледь не за кожним словом? Хамськими жестами і висловлюваннями в бік деяких запрошених (зрозуміло, що не з ПР) та запровадженням культу зверхньо-зухвалого ставлення до колеги Петра Маги? А той, як не дивно, радий цьому, бо із задоволенням підігрує. Вочевидь, останньому, судячи зі всього, відводиться роль недолугого хохла, яку той майстерно виконує. Це так сподобалося Мустафі, що вже сам починає наслідувати в цьому Шустера. Цікаво, а якби не єврей чи пуштун над українцем постійно насміхався, а навпаки? Чи було б це сприйнято за прояв доброго гумору, чи пройшла б новація тест на політкоректність? Якщо так, то може якраз час мінятися амплуа?

В цьому контексті пропоную уявити наступний епізод програми:

"Шустер: Ну М-а-а-ага, ну что ты от меня хочешь, что тебе опять не сидится, что случилось, Петя?
Мага: Та нічого, тільки от, Савіку, одна smsочка цікава від глядачів програми надійшла в формі частушки:
Обміняли хулігана
На Луиса Корвалана.
Где б найти такую бл*дь,
Чтобы Шустера сменять!"

Ну як? Годиться?

За що ми повинні бути вдячні російським "профі"? За деукраїнізацію ефіру? За російську мову в "Тижневих подробицях" замість української? За українофобів в студії? За рогозіних, жириновських, маркових, затуліних та інших російських мітрофанових?

А як щодо в якості алаверди нашого Олега Тягнибока на їхньому - "Первом канале" России у вечірній прайм-тайм вихідного дня? Чи, скажімо, тієї ж Ірини Фаріон або В'ячеслава Кириленка, Ярослава Кендзьора, Андрія Парубія, Юрія Костенка? Що, слабо? Так чому ж ми повинні бути такими гостинними до наших візаві, люб'язно надаючи їм наш український ефір для паплюження України? Це нормально? Агов, чи є хто-небудь вдома? В тому числі і у вас, пане Мустафо!

"Давайте делать свое". Так не слід же цьому заважати! В українців відняли право на роблення власного продукту. На нашому телебаченні давно все обляпане російським. Давайте нарешті приберемо російських зайд і будемо творити своє! Так ні ж, нами "канавіни" керують! Повна ІНТЕРнаціоналізація ефіру. В цьому ж контексті і останні призначення в НТКУ.

До того ж, на "Шустер-live" і "Большую политику" гроші легко знаходяться, а от на оригінальні українські проекти, зокрема такі як "5 копійок" з Романом Чайкою чи "Я так думаю" з Ганною Безулик - не завжди. Подальша доля цих ток-шоу перебуває під питанням як фінансового, так і, це моє особисте переконання, політичного характеру.

А щодо призначення Арфуша, то відповідь Мустафи зайвого разу підкреслює, наскільки він "український" журналіст. Якщо людина не впорається із завданням, виявиться шахраєм, використовуватиме службове становище у власних корисливих цілях, не виправдає покладені на неї сподівання, то її мають "піти" в будь-якому разі, незалежно від того, якої вона національності. Інша річ, що Валід Арфуш в жодному разі не повинен був отримувати таке призначення, бо не відповідає вимогам. І не лише тому, що не володіє мовою. Хоча за українським законодавством - не мав би обійняти посаду в державній телекомпанії тільки за це. Та хіба хтось з нинішньої антиукраїнської влади зважатиме на такі "дрібнички"?

Здається, неукраїнськість якраз і стала вирішальним чинником в нових кадрових призначеннях. І таке нині відбувається по всій вертикалі влади, від уряду до голів облдержадміністрацій і нижче. Взято чіткий курс на де українізацію країни. Але для того, щоб це розуміти, потрібно справді бути українцем і дивитися на світ українськими очима.

Стосовно ж "самой проукраинской" Ганни Герман - це що, пуштунський народний гумор чи як? Кому-кому, а українцям від того не смішно.
01.04.2010Читай також:

Інформаційне упокорення України.
"Говорит и показывает Москва"

Український погляд
Олексій Мазур, для УІС

...Ось чому на нашій території немає російських літаків і танків - бо Росії це й не потрібно, адже вона повсякденно і цілодобово здійснює бомбардування української національної свідомості та завдає руйнівних обстрілів по нашій ментальності й ідентичності з голубих екранів, радіоприймачів і газетних шпальт. Неприятель давно проник і хазяйнує на нашій території. >>>


Совкове ТелеБачення
СТБ – "Совєцьке ТелеБачення"
Поки ти вдома

Ледь не в кожній програмі СТБ - відтворення радянської атмосфери та стирання української ідентичності. >>>
"Дорогим-любим катам від вдячних нащадків замордованих жертв"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
Олексій МАЗУР для ТелеКритики

…Як пояснити те, що на "Приват ТБ" вже давно нормою стало всіляко демонструвати зневажливе ставлення до теми Голодомору й насміхатися з президента Ющенка за те, що її піднімає та постійно опікується нею? Хіба можна уявити, приміром, ситуацію, коли б в Ізраїлі якийсь недоумок почав закидати президенту те, що національний лідер ну надто вже переймається Голокостом? Як би це було сприйнято? Чи знайшов би після цього такий моральний покидьок місце для себе в суспільстві? Що б зробила з цим мерзотником хвиля всенародного обурення?


Олена Фроляк

Ай-сі-ті-вічці Олені Фроляк шкода Леніна
Малоросійство української телевізійної еліти

Їй не подобається українське ТБ і натомість - дуже симпатичні російське телебачення та російські ведучі, зокрема, вона в захваті від Дмитра Кисельова (того, що працював на ICTV за часів Кучми) й Леоніда Парфьонова, а своїм ідеалом вважає Тетяну Міткову. >>>


Стаття автора Інтернет-видання <СПЕЦКОР> на Громадському порталі <ЗА УКРАЇНУ!>
Панічне мовчання Олега Панюти

ІНТЕР
День жалоби за жертвами Голодомору і політичних репресій "ІНТЕР"
відсвяткував російською естрадою та гумором

Олексій Мазур для порталу ZAUA.ORG

Євген Кисельов

"Домой, Євген, пора домой!"
Россия для русских

19 листопада на сайті "Телекритика" відбудеться чат-конференція з шеф-редактором і ведучим програми "Велика політика" на телеканалі "Інтер" Євгеном Кисельовим: "Роль ЗМІ у виборчій кампанії, етика висвітлення скандальних тем". Редакція спеціалізованого на висвітленні медійної тематики видання запрошує своїх відвідувачів та всіх бажаючих ставити запитання вже зараз, надсилаючи їх на поштову скриньку letter.tk@gmail.com. Користуючись нагодою, направив на вказану адресу і свої. Якщо "пройдуть", то тоді можна розраховувати на відповіді самого Кисельова, а як ні (чи то через невідповідність темі, чи ще за якимись причинами), то так запитаннями і залишаться: >>>


"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом. >>>


Жінка з косою ...і шилом
Обласною студією ТБ блукає привид жінки з косою... і шилом
На ДОДТРК бояться повернення Шилової, очікуючи його вже найближчим часом

Про це автор сайту дізнався від співробітників Дніпропетровської ОДТРК, куди зателефонував, аби висловити свої чергові претензії щодо низького професійного рівня журналістів, які останнім часом з'явилися на обласній студії державного телебачення, а також донести своє обурення русифікацією ефіру, що дедалі набирає обертів з приходом на канал нового керівництва. >>>Обласне державне телебачення віншує енкаведистів
Про "Засекреченную любовь" гендиректора Дніпропетровської ОДТРК
Віктора Ожогіна до радянських спецслужб

"СПЕЦКОР" вже наголошував у своїх публікаціях на тому, що зі зміною керівництва Дніпропетровської ОДТРК одні кричущі явища були замінені іншими, не менш кричущими. З огляду на це, така кадрова ротація була схарактеризована заміною "шила" на "мило". Так от, чим далі - тим гірше. Останні події взагалі шокують. >>>

Віктор Ожогін і шеф-редактор <Телекритики> Наталія Лігачова


Очільник МЗС України Петро Порошенко

Телевізійний міністр закордонних справ
Петро Порошенко - теленарцис?

Що не ввімкни "ящик" ввечері, на 5-ому каналі - добре знане, ледь не на весь екран, обличчя Петра Олексійовича. А от у його попередника - патріотичного очільника зовнішньополітичного відомства України пана Володимира Огризка не було свого телеканалу і достойник не мав можливості регулярно спілкуватися з телевізійною аудиторію. >>>Інформаційне упокорення України.
"Говорит и показывает Москва"

Український погляд
Олексій Мазур, для УІС
Русские <Солдати>

...Ось чому на нашій території немає російських літаків і танків - бо Росії це й не потрібно, адже вона повсякденно і цілодобово здійснює бомбардування української національної свідомості та завдає руйнівних обстрілів по нашій ментальності й ідентичності з голубих екранів, радіоприймачів і газетних шпальт. Неприятель давно проник і хазяйнує на нашій території. >>>


А ты мне в Новый год от сосны! А ты мне в Новый год от сосны! А ты мне в Новый год от сосны!

Пульс громадянського спротиву України

Агітпроп від "сеньйора Потапа"
Олексій Мазур для айдану
Пульс громадянського спротиву

Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа

Загід Краснов

"ТелеЗагідка" на 5-ому
"Между строк" про Загіда Краснова

Поява на регіональних частотах 5 каналу в Дніпропетровську місцевої телепередачі "Между строк" з ведучою Анастасією Староскольцевою відродила порочну практику перешкоджання трансляції програм всеукраїнського мовника. В даному разі йдеться про російськомовні новини 5 каналу, що йдуть о 19:00. >>>


Левый берег - грязный берег

"Левый берег" - грязный берег

Віднедавна, пов'язую це з наближенням виборчої кампанії, попри моє бажання став отримувати у свою поштову скриньку за адресою проживання газету Юго-востока Украины "Левый берег", що є проектом Київського Інституту проблем управління ім. Горшеніна, очолюваного Костем Бондаренком. >>>


Дніпропетровськ - Москва: Інтернет- REGі
Російська компанія-реєстратор доменних імен в зоні RU/SU "REG.RU"
відповідає на лист "СПЕЦКОРА"

З'ясовучи обставини появи та функціонування в мережі Інтернет клона власного персонального сайту - "slavutichsp.ru", зареєстованого акредитованим реєстратором доменних імен "REG.RU", автор електронного видання "СПЕЦКОР" звернувся з листом до московського офісу цієї компанії і незабаром отримав відповідь: >>>


Особливості національного ефіру-у-у

Закадрові начитування тексту кореспондента 5 каналу Олексія Братущака у власних репортажах та в інших інформаційних сюжетах (приміром, при наведенні цитат, озвучуванні висловлювань політиків тощо) сплутати з аналогічним доробком його колег дуже важко-о-о, точніше - просто неможливо-о-о. А все - через притаманну Олексію й досить примітну манеру говорити-и-и. >>>


"Дзеркало тижня" - не проктологічний ляльковий театр"
СПЕЦ-цитати від Юлії Мостової

Заступник головного редактора "Дзеркала тижня" Юлія Мостова про: непристойну пропозицію, яку отримала від Януковича в серпні 2004 року; Помаранчеву революцію; душевну бесіду з масштабною людиною - Павлом Лазаренком; проктологічний ляльковий театр; журналістський гонор та свою зарплату, від якої Юлії Володимирівні смішно, адже вона вважає, що 16 тис. гривень для журналіста її кваліфікації - замало. >>>


Кремлівська куртизанка Юлія Тимошекно

Тимошенко на Дніпропетровському Державному:
в студію - зі своїм "самоваром"

уБлЮТський ефір

18 вересня на Дніпропетровській ОДТРК відбувся прямий ефір за участю прем'єр- міністра України Юлії Тимошенко. >>>


Юлія Мостова

Юлія МОСТОВА: "Журналістика в Україні вмирає"
ПРЕС-КЛУБ

Своїми тривогами за долю журналістської професії в Україні заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня" поділилася з дніпропетровськими колегами на прес-клубі в обласній філії НСЖУ. Ю. Мостова поремствувала з приводу того, що останнім часом журналіст дедалі більше перетворюється на піарника, який стоїть на службі у конкретного замовника. >>>


Червона джин$а: "Вack in USSR"!
"НІ!" джин$і!

15 вересня червона джин$а на дніпропетровських телеканалах продовжилась відео звітами про створення Блоку Лівих Сил на чолі з лідером КПУ. Примітна деталь: тексти репортажів абсолютно ідентичні, але при цьому, зауважте, "чомусь" різняться прізвищами їхніх "авторів". >>>

34 канал 11 канал Приват ТБ Дніпро


Ілліча і компанію послали "на..."

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "іллічарі". >>>


ПРИВАТ ТБ = НКВД ТБ

Червона джинса:
"кушать подано", жрітє, товаріщі!

Тема "комуністичної джинси", піднята автором цих рядків в минулій публікації, днями набула свого продовження. 9 вересня в ефірі дніпропетровських 11-го та 9-го ("Приват ТБ Дніпро") каналів був продемонстрований сюжет про відкриття в Донецьку пам'ятника генералу Ватутіну - захід, який відбувся за ініціативи КПУ і зібрані нею кошти. >>>


А ТБ влаштовує комуністична "джинса"? Замість новин

У середу, 2 вересня в інформаційних випусках регіональних дніпропетровських каналів - "9 канал" ("Приват ТБ Дніпро") та "11 канал" - був показаний один і той же сюжет, присвячений першому дню роботи 5-ої сесії Верховної Ради VI скликання, в якому глядачеві пропонувалося подивитися на події в парламенті та оцінити загалом поточну політичну ситуацію в країні очима КПУ - з точки зору ідеології і програми партії. >>>Наталія Сівак

Пікантні подробиці Наталії Сівак
на "Дніпропетровському Державному"

Чи обов'язково ліфчику телеведучої Наталії Сівак ставати надбанням
глядацької аудиторії "Дніпропетровського Державного"?

В передачах Наталії Сівак "Твій стиль", які являють собою нарізки з російськомовних рекламних роликів і україномовних підводок до них пропагується елітний стиль життя, недоступний для пересічних українців: одяг, біжутерія, коштовні прикраси, ювелірні вироби, престижні салони, бутіки, центри дозвілля і відпочинку. Сюжети детально інформують про фірми, підприємства і організації, продукцію і послуги, що ними надаються, а також їхні адреси, контактні телефони. >>>


"Свобода" заВ.Шивіла

Лідер ВО СВОБОДА Олег Тягнибок

Олег Тягнибок в інтерв'ю телефоном "Дніпропетровському антиДержавному":
"Ви себе зарекомендували як патріотичний канал, як український канал. Ви на правильній дорозі. Ваші передачі завжди були актуальні, зорієнтовані в національному руслі. Так що правда за вами і ви обов'язково переможете!"
Вже "перемогли" ...


Олег ТЯГНИБОК Вікторія/Віталія ШИЛОВА

Тягнибок + Шилова = ?

Дивно і незрозуміло, але факт: Тягнибок став на захист Шилової. Чого б це? Може, лідер "Свободи" тепер і за… "слов'янську єдність", і російську мову як другу державну?>>>


11 канал: "Майдан - не "наш" формат"

Автор сайту поцікавився в головреда інформаційного мовлення 11 каналу Бориса Васильєва, що той мав на увазі, коли в ефірі прграми "Сандень" сказав, що "Майдан - не "наш" формат". Що значить не "наш" і чому "неформат"? >>>


Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилася початком кампанії з реабілітації сталінізму

"Сталін-Live". Радянський фашизм
Пульс громадянського спротиву України
Олексій Мазур для "Майдану"


Ера Росії в Україні

"Ера" Росії в Україні

"Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярної серед широкої слухацької аудиторії радіостанції "Ера-fm" її спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії". >>>


"В гостях у Шустера"
Нотатки телеглядача

Цієї п'ятниці, 24 квітня, у Савіка Шустера українців закликали забути про свою національність, а праві радикали захищали не стільки українських патріотів, скільки російськомовних слов'янських расистів. >>>


Українська правда про <русский стиль>
ПРО "РУССКИЙ СТИЛЬ" українського телеефіру
Олексій Мазур для УП >>>


В українському ефірі українським глядачам нав'язуються неукраїнські підходи, оцінки, світоглядні позиції

Припиніть паскудство в українському телеефірі!

"Поглузуй з Президента", "Скажи, що Віктор Андрійович неадекватний", "Кажучи про Ющенка, покрути пальцем біля скроні", "Пожартуй над отруєнням Глави держави", "Постав Гаранту діагноз", - схоже, під такими неофіційними девізами нині проходять чимало з популярних ток-шоу всеукраїнських телеканалів. (Доповнено 20.04.2009) >>>СПЕЦКОР

представляє:

телеведучу, члена НСЖУ, автора і керівника соціального проекту "Знайдемо вихід!" на Першому Національному, радника Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі

Наталія Розинська
Наталію РОЗИНСЬКУ

Голову моральної комісії

Василь Костицький
Василя КОСТИЦЬКОГО

а також низку народних депутатів України


у ФОТО-кліпі на тему однойменної пісні
"Наутілуса Помпіліуса"

Альбом КНЯЗЬ ТИШИНЫ
СТРИПТИЗ:ХАОС В ЕФІРІ
Доктор Хаус & Борис Васильєв:
хто з них хто?

Борис Васильєв? Доктор Хаус?
Праворуч - Доктор Хаус, ліворуч - головред інформаційного
мовлення 11 каналу, телеведучий Борис Васильєв... Чи навпаки?
Здається, аби розібратися потрібно проводити "Сандень"
.
>>>
СПЕЦКОР

представляє:

Ведучий "Свободи слова" на ICTV Андрій КУЛІКОВ
та Прем'єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО

"ПОЦЕЛУИ"
/ ВИА ГРА/

"Направляй меня своею рукой, заслони собою от полнолуния...
...Я готова быть ведомой тобой, чем выше любовь, тем ниже поцелуи"


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1268.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1268.php on line 812

Warning: file(./comments/cart_1268.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1268.php on line 812


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1268.php on line 815


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64