Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Нехай буде світло?

Продовження історії з електричним світлограєм на Героїв Сталінграда, 138

"Семь бед - один ответ". Так і з начальницею ЖЕКа відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд" Тамілою Гаркавою. Щоб не траплялося, яка б проблема на підвідомчій їй території не виникала, в неї на все одна відповідь: "Давайте гроші!".

Дах протікає - "давайте гроші!". Електрощитова від стіни відвалюється, ось-ось зірветься, як би чергова пожежа, цього разу через замикання не сталася - "давайте гроші!" ("а ні, - продовжують її логіку самі жителі, - то й горіть собі на здоров'я, згорайте!") . Стояки потекли - "самі купляйте нові та й гроші на встановлення не забудьте!". Перекрити в квартирі воду чи каналізацію - теж "давайте гроші!". На цю послугу Таміла Василівна самовільно встановила таксу в 50 гривень - за відкриття дверей у підвал.

А це й не дивно, бо Таміла Василівна сама собі "Ltd": начальниця ЖЕКу з обмеженою відповідальністю і, натомість - з безлімітною і невичерпною зухвалістю, нахабністю, дурістю, тупістю, самодурством та цинізмом. Мало того, що зробила зі свого помешкання ізольований від властивих відомчому житлу комунальних негараздів бункер з цілковито автономною системою електро-, тепло- постачання та гарячої води, так ще й справжньою бізнес-леді стала, "не відходячи" (як від каси) від займаної посади.

Ненажерлива володарка комунального трону почала виводити накопичений нею капітал з тіні, легалізуючи його в комерційній діяльності. Зокрема, нещодавно Таміла Василімітед відкрила свою продуктову крамничку в одному з будинків. Реалізатором сваху посадила. Житло гетто "Дніпроспецбуд" безупинно зубожіє, а начальниця житлово-комунальної контори дедалі багатіє.

Старшу донечку турботлива матуся забезпечила "гніздечком" в перебудованому під квартири гуртожитку, що входить у відомчий комплекс збанкрутілого тресту. Оскільки має ще й меншу, незаміжню, то для неї, прозапас, зарезервувала там же й тримає порожнім під замком ще одне помешкання. Також подейкують, прибрала до своїх загребущих рук після смерті одинокої жінки однокімнатну квартиру в будинку, де сама проживає на Героїв Сталінграда, 140 Г. Якісь її родичі чи то добрі знайомі оселилися і в будинку № 138.

Ту ж саму команду - "Давайте гроші!" почули жителі багатоповерхівки, коли звернулися до Гаркавої через електричний світлограй у будинку. Напруга в мережі коливалася від 150 до 325 V і вище. Це розпочалося з перших днів березня.

В усіх інстанціях та міських комунальних службах, куди жителі зверталися за допомогою, від скаржників відмовлялися. "Це не наше діло, - чули у відповідь люди. - Ви відомчі, тож нехай ваше відомство вами і займається".

У мешканців дев'ятиповерхівки почала виходити з ладу побутова електротехніка. В когось, як наприклад в автора цих рядків, холодильник згорів, в інших - СВЧ-пічі, телевізори, потрощилися лампочки. Повиходили з ладу і спеціальні прилади для захисту домотехніки.

З кожним днем ситуація все гіршала. Людям, кинутим ЖЕКом та міською владою напризволяще, стало зрозуміло, що вони опинилися на порозі техногенного колапсу. Не сьогодні - завтра згоріла б вся електротехніка.

Пік небезпеки відчула і Таміла Василімітед. Кмітлива домоправителька й тут не розгубилася. За інформацією чергового служби "05" міськвиконкому, після його дзвінка до ЖЕКу з проханням доповісти ситуацію і назвати причину того, що відбувається в будинку протягом місяця, Гаркава, яка до обіду була на роботі, під час перерви терміново захворіла і в конторі вже більше не з'являлася.

Для жителів горе-будинку це стало сигналом до самопорятунку. Ініціативу взяв на себе Василь Васильович - колишній начальник того ж ЖЕКу, до речі, звільнений з посади не тому, що сам так захотів. Одначе в порівнянні з теперішньою хазяйкою ЖЕКа той виглядає самим ангелом. Проте організаційна хватка в нього ще залишилися та й своє ж добро, копіткою наполегливою працею на суспільне благо нажите, теж рятувати потрібно було.

Ще до обіду, 12 квітня, поки Гаркава була жива-здорова, він зорганізував делегацію з мешканців будинку на перемовини з нею. Та розмова не вийшла. Як рознеслося по сусідах, бізнес-леді запропонувала зібрати з кожної квартири по 150 гривень. Проте бувалий Василь Васильович зметикував, що Таміла Василівна забагато захотіла. Отже взявся за діло сам.

Користуючись ще не згаслими діловими зв'язками, привіз власним авто якогось спеціаліста, вочевидь для отримання консультації. Біля трансформаторної підстанції, що у дворі, була організована оперативна нарада з найбільш активної частини чоловічого контингенту будинку. Радилися довгенько. Але зрештою, рішення таки визріло.

В будинку відімкнули світло. Здавалося, все навколо завмерло в очікуванні дива. Погляди мешканців були прикуті до стовпа в глибині двору, на якому стартували рятувальні роботи. На вулиці вже сутеніло. З настанням темряви почали згасати і надії на світло. Одначе ініціативна група не полишала своїх спроб налагодити електрику… Та за декілька годин їй це вдалося!

Світло, яке з'явилося в квартирах, більше не миготіло. Максимальна напруга в мережі не перевищувала 250 V, а в основному трималася на більш-менш нормальному рівні 230-240 V.

Це щасливий кінець історії чи лише її проміжний результат, покаже час. Проте не потрібно ніякого часу, аби зробити висновки щодо ЖЕКівської контори та міської влади.

Перша потвора є логічним результатом повної бездіяльності другої. Тільки при порядках, які влаштував в місті мер Іван Куліченко, стала можливою така ситуація. Вона є наочною ілюстрацією не лише багаторічного і впертого ігнорування місцевою владою нагальних проблем городян, але й всілякого потурання можновладців комунальному беззаконню.

В цьому контексті Таміла Василівна та Іван Іванович - одного поля ягідки. Вони разом утворюють вигідну для них систему та піклуються про її непорушність й безперебійне функціонування.

Таке порочне явище гідне лише єдиного - повного викорінення разом з його ідейними натхненниками та реалізаторами-практиками.

Міській голова Іван Куліченко Перший заступник міського голови Анатолій Крупський
Заступник міського голови Ірина Зайцева Заступник міського голови Володимир Медведчук Заступник міського голови Олена Лозенко і компанія
ОРГАНІЗАТОРИ КОМУНАЛЬНОГО ТЕРОРУ І ГЕНОЦИДУ ГОРОДЯН
13.04.2010


Читай також:

"Хватит трепаться, наш козырь - террор!"
Дніпропетровська міська влада, запроваджуючи комунальний терор до городян, наражає себе на адекватну відповідь

По Дніпропетровській мерії з нагоди Дня перемоги наше громадянське: "тра-та-та-та-та"! Бо не всю нечисть добили. Та, що вціліла і продовжує втілювати в життя діло Гітлера-Сталіна, окопалася в міськвиконкомі на Карла-Марла, 75. По доморощеним комуно-фашистам - плі!!! >>>

ГОРЕ-виконком


Напруга в електромережі
Електричний світлограй в будинку -
передвісник техногенної аварії

"Дом стоит, свет горит"

У будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду обласного центру вже другий тиждень поспіль триває електричний "світлограй". Лампи блимають так, що в головах паморочиться - якась безкінечна цілодобова дискотека. Світломузика починається кожного разу як включаєш хатню електрику. Вимірювальні прилади фіксують перепади напруги від 150 до 340 вольт. >>>


Влада - окремо, городяни - окремо

Жителі будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда обласного центру з Божою поміччю таки впоралися з надзвичайною ситуацію, яка виникла з електрощитовою на восьмом поверху. Не "царською" справою займатися порятунком городян виявилося для мерії, ЖЕКу та структурних підрозділів міськелектромереж. Ніхто навіть пальцем не поворухнув. >>>


Електрощитова на 8 поверсі будинку по вул. Героїв Сталінграда, 138

Ласкаво запрошуємо на святкову пожежу
Міська влада Дніпропетровська ігнорує звернення городян про небезпеку виникнення пожежі внаслідок руйнації електрощитової в багатоповерхівці по вул. Героїв Сталінграда, 138, що на 12 кварталі обласного центру. ЖЕКу - однаково, можновладцям - теж "по цимбалах".

Одного дня мешканці будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда, що входить у відомче житло тресту "Дніпроспецбуд", виявили негаразди з електрощитовою, яка розташована на восьмому поверсі дев'ятиповерхівки. Спочатку щиток лише трохи відходив від стіни своєю верхньою частиною. Люди понадіялися, що явище само по собі якось зупиниться та й, наївно думали вони, хтось же за цим господарством наглядає - має контролювати ситуацію. Але не так сталося, як гадалося. Днями жителі восьмого поверху були шоковані побаченим: електрощит вже невідомо на чому тримається, майже повністю відійшовши згори і ледь чіпляючись за стіну знизу. >>>


ДЕРЕВОПАД

Деревопад

За щасливим збігом обставин ніхто не постраждав. Це сухе дерево вже давно являло собою загрозу. Одначе ЖЕК тресту "Дніпроспецбуд" під орудою Таміли Гаркавої традиційно не став втручатися в ситуацію: впаде - так впаде, приб'є - так приб'є. Не витримавши натиску вітру, дерево впало близько 10-ої години 29 грудня. Зробило це досить акуратно, ніби спеціально вилучивши момент, та й напрямок падіння вдало підібравши, щоб ані людей не травмувати, ані машин не пошкодити. Такий випадок на підвідомчій ЖЕКу території - вже не перший. У попередні деревопади горе оминало. Побачимо, як буде наступного разу, адже у дворі це було далеко не останнє проблемне дерево.


Наша "культура" - дура?
Дніпропетровськ - "город братской любви"

Цього тижня представники творчих спілок - відомі в місті митці, серед яких народні артисти, заслужені діячі культури, художні керівники і режисери театрів, дружньо виступили на захист нині діючого мера Івана Куліченка від чорного піару, який останнім часом у вигляді анонімних листівок та цілих газет й інших матеріалів, заполонив дніпропетровські вулиці, місцеву пресу та Інтернет. >>>


"Главнєй всєго" - начальник ЖЕКа

Гаряче комунальне регі від міської влади. Виконавці: начальниця ЖЕКа треста "Дніпроспецбуд" Таміла Гарькава, заступник голови Бабушкінської райради Віктор Губарєв, віце-мер в ролі в.о. міського голови Дніпропетровська Анатолій Крупський та інші… >>>


Облпрокуратура розпорядилася переглянути
справу про "Гетто "Дніпроспецбуд"

"...Перевіркою законності зазначеного рішення Бабушкінської прокуратури встановлено, що воно прийнято без достатнього обґрунтування та з'ясування всіх необхідних обставин події, - пише облпрокуратура. - У зв'язку з цим постанову слідчого прокуратури Бабушкінського району міста Дніпропетровська про відмову в порушенні кримінальної справи від 11.12.2007 прокуратурою області скасовано як незаконну. Матеріали із відповідними вказівками направлені прокурору Бабушкінського району Дніпропетровська для проведення додаткової перевірки". >>>

17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
Протестна акція жителів "ГЕТТО "Дніпроспецбуд" з перекриття траси по вул. Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів /17.07.2008/.


ЖИТЕЛІ ГЕТТО "ДНІПРОСПЕЦБУД" , що на 12 кварталі Дніпропетровська, ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
ФОТОРЕПОРТАЖ

Близько половини десятої вечора 17 липня понад сотню людей перекрили трасу на Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів.

...Перекриття розпочалося з шокуючого інциденту. Один з водіїв, розлючених раптовою акцією, що унеможливила транспортний рух, накинувся з кулаками на молоду жінку-протестувальницю - багатодітну матір, збив її з ніг і продовжив побиття лежачої на очах її ж дітей. На крики миттєво зреагував натовп і на місці жінки за кілька секунд опинився сам її кривдник. Якби самосуд не був вчасно припинений, невідомо чи залишився б той в живих. Але люди, схаменувшись, приборкали свою праведну лють і відпустили жертву. Добре відлупцьований і вимазаний в мокрій дорожній багнюці водій ледь доплівся до своєї автівки, сів за кермо і розвернувшись, поїхав геть. >>>


Слідчий ЮДІН, відгукніться!

..На це Юдін почув, що триклятий "Дніпроспецбуд" з його ЖЕКом і не збирався нічого виконувати, а наведені ними дані - суцільна цинічна брехня! Досі не працює ліфт, що стоїть вже 5 років; будинки з часів горбачівської перебудови не знали поточних ремонтів; через розкрадену котельню 11 років поспіль немає гарячого водопостачання; під'їзди не прибираються - на це в ЖЕКу не передбачено жодної штатної одиниці. Годі казати про все інше, якщо навіть те, що ЖЕК зобов'язаний ліквідувати протягом доби - протікання даху - не спромігся виконати навіть за три (!) роки, поки йшов суд і працювала виконавча служба. А ЖЕКівське керівництво дедалі багатішає й нахабнішає, в обличчя сміючись: "ну що, виграли суд? тепер маєте, що хотіли?". За сталою радянською традицією мешканці будинків залишаються для ЖЕКа зручним і вічним об'єктом для знущань, образ й приниження. І це - навіть незважаючи на виграні багатосраждальцями суди! >>>

"Дождь! Звонкой пеленой заполнил небо, майский дождь!". Так виглядають верхні поверхи відомчого будинку тресту Дніпроспецбуд після кожного дощу.

Віце-мер Ірина Зайцева звинувачує журналістів у чорному піарі

Заступник Дніпропетровського міського голови Ірина Зайцева категорично заперечує висунуті їй представниками преси звинувачення у перешкоджанні журналістській діяльності та складанні "чорних списків", і натомість, звинувачує авторів таких закидів у чорному піарі проти неї, одночасно наголошуючи на своєму глибоко шанобливому ставленні до журналістської професії як такої. Про це І.Г. Зайцева заявила в інтерв'ю СПЕЦКОРУ, записаному в кулуарах міськради під час перерви в пленарному засіданні XXXII сесії, що відбулась у середу, 21 травня. Автор Інтернет-видання звернувся до Ірини Георгіївни за коментарем з приводу висунутих на її адресу претензій, які пролунали на останньому прес-клубі обласної філії НСЖУ. >>>
"Спрячем слезы от посторонних,
Печали нашей никто не понял...."

Народний артист Михайло МЕЛЬНИК: "…Народний артист вимушений ходити і принижуватися кожного року, випрошуючи собі ставку. Це ж не мені образа, а глядачам моїм. Я отримую два оклади, з великим трудом вибиті. Але коли плюсую їх і додаю зарплату дружини, то виходить 2 100 гривень. А в мене ще двоє дітей! Скажіть, будь-ласка, про яке мистецтво може бути мова з такою сумою на чотирьох?!

- З історії відомо, що всі великі художники, театральні діячі закінчували бідністю, - "заспокоює" митця заступник міського голови, кураторка культурної галузі Ірина ЗАЙЦЕВА. (Цю ремарку аудиторія зустрічає сміхом й оплесками.)"
/Розширене засідання Дніпропетровської художньої ради, 26.09.07/


Народний артист України, лауреат Національної премії
ім. Т. Г. Шевченка Михайло МЕЛЬНИК: "Не хочеться
бути лохом все життя!". КРИК душі керівника
Дніпропетровського театру одного актора "КРИК"

- ...Мої колеги не можуть працювати за 500 гривень - як їм годувати свої сім'ї? Я не можу дивитися, як актори ходять "обірваними". Ходять по ринках з авоськами, їх там впізнають і вони чують за спинами: "Дивись, ось актор пішов" - "Та хіба це актор? Ти подивись, в чому він ходить"...Добре, що в мене Національна премія, яку отримуєш раз в житті. Я розрахувався з боргами, дитині зараз на операцію відрахував і відклав її з переляку, адже не впевнений: а раптом в мене другий інфаркт, а раптом щось… і на кого мої діти, у мене їх двоє, залишаться? >>>


З театрами міста все стабільно

У середу, 26 вересня відбулось розширене засідання Дніпропетровської художньої ради, в якому взяли участь представники правління регіонального відділення Союзу театральних діячів, міського управління культури і мистецтв та профільної комісії міськради. На заході були обговорені актуальні проблеми функціонування й розвитку муніципальних театрів. Серед низки розглянутих питань - заробітна плата акторів, оренда приміщень, фінансування театральних проектів. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1275.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1275.php on line 348

Warning: file(./comments/cart_1275.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1275.php on line 348


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1275.php on line 351


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64