Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


На Україну насунувся Мордор
"Ні!" країні для (Б)лю(Я)дей!

"Один за одним переходили вони на бік сил Тьми".
/"Володар перснів: частина І Хранителі перснів "/

Прихід "ВікторФедоричаЯнуковича" до влади, окрім пущеної проФФесором-рецидивістом потужної хвилі тотальної деукраїнізації, русифікації та радянізації країни на тлі демонтажу свободи слова і демократії, що вже призвело до появи перших репресованих серед представників українських патріотичних організацій та навіть журналістів, ознаменувався і цілою низкою карколомних політичних кульбітів колишніх палких борців з кримінальною олігархією і персонально вождем "біло-блакитних".

Колись ідейний соціаліст Йосип Вінський рішуче протестував проти входження парламентської фракції СПУ до "антикризової" коаліції з Партією регіонів. З трибуни Верховної Ради він звинуватив очільника партії Олександра Мороза у зраді соціалістичних ідеалів та демократичних принципів.

Як головний ідеолог партії Йосип Вікентійович майстерно викривав зрадницьку та аморальну сутність рішення Мороза піти на політичний союз з регіоналами, що за твердою і, здавалося б, непохитною позицією Вінського, не могло статися ніколи і ні за яких обставин.

Особливо зворушливим був його виступ в прямому ефірі ICTV. Ця програма була цілком присвячена створенню антикризової коаліції, а студійна аудиторія поділена на прихильників і противників конфігурації парламентської більшості.

Так от виголошуючи полум'яну промову, Йосип Вінський згадав про свою доньку. Він сказав, що йому як батьку чи не вперше в житті стало соромно перед своєю дитиною. Соціаліст переповів, як вона сказала йому: "тато, якщо ти погодишся увійти в цю коаліцію, то я… піду з дому".

Політик виглядав абсолютно щирим. Його голос тремтів, а на очі навернулися сльози. З зали ж якраз в цей час почувся злий сміх - в когось з тих, що сиділи з біло-блакитною символікою, вистачило нахабства насміхатися з батьківських почуттів чоловіка.

Але Вінський - не Литвин. Знайшов в собі сили продовжити виступ, подолавши хвилювання. Така щирість і принциповість Йосипа Вікентійовича викликала повагу до нього як людини й сприяла його особистому рейтингу як політика.

В контексті тих подій його вихід з коаліції та перехід з СПУ до БЮТу виглядав цілком зрозумілим й адекватним кроком. Вінським все було зроблено правильно і бездоганно як з точки зору політичної репутації, так і морально-етичних норм.

З честю впорався Йосип Вікентійович і з другим випробовуванням, яке спіткало його на посаді міністра транспорту в уряді Тимошенко. Політик не зміг пробачити своїй шефині загравань з Януковичем і відкрито скритикував, як неможливі і протиприродні спроби Юлії Володимирівни вчинити "акт злуки" з Віктором Федоровичем.

Зрозуміло, така позиція не могла не наразитися на полум'яний гнів "бАгині". З вірного соратника і сумлінного посадовця Вінський вмить перетворився на суцільну гидоту й слизького типа. "А"чільниця уряду розправилася з ним миттєво. Не те що посади позбавила, а навіть прокуратуру на нього нацькувала.

"Я ніколи в житті не мав справу з правоохоронними органами, був законослухняним і добропорядним громадянином, а тут, на тобі - в прокуратуру викликають, - важко зітхав "Бідний Йосип". - Таке в моєму житті вперше."

Але і з цим життєвим випробуванням він з честю впорався.

Головним своїм завданням на президентських виборах Йосип Вінський, створивши та очоливши партію "Народна влада", бачив недопущення до другого туру ні Януковича, ні Тимошенко.

Вони, казав "народовладець", однаково недемократичні, олігархічні, темні сили, що неодноразово дискредитували себе в очах громадськості. Політик виступав за консолідацію всіх правдивих демократів і висунення єдиного кандидата задля протистояння авторитарним загрозам, що несуть собою як "біло-сердешна", так і "біло-блакитний".

І така політична позиція - цілком достойна. Як то кажуть, нема питань.

Інша річ - несподівана метаморфоза, що сталася з достойником після виборів. Йосипа Вікентійовича просто не впізнати: той не лише легко і без проблем прийняв пропозицію від Януковича (принаймні, публічно заявив про це) увійти до РНБО заступником з транспортних питань, але й несказанно зрадів цьому.

Коли ж його Святослав Цеголко в ефірі "Час важливо" на 5-ому каналі запитав, що ж змінилося з тих часів, коли Вінський категорично виступав проти як альянсу Янукович-Тимошенко, так і кожного з них окремо, Вінський випалив: "Змінилося все!".

Та що ж з точки зору Йосипа Вікентійовича "змінилося"? Може, Янукович покаявся за свої попередні гріхи? Відкорегував свою ідеологічну платформу? Перестав бути людиною з кримінальним минулим (та й теперішнім також)? Став переконаним соціал-демократом? Пообіцяв повернути державі Межигір'я та більше не ходити в своїх страусиних чи крокодилячих капцях?

Може, правильніше було б казати про зміну власної позиції Вінського, продиктованої можливістю отримати особисті привілеї у вигляді запропонованої посади? Тож "змінилося все" - це радше про самого Вінського: його мораль і цінності як людини та політика. У Цеголка він навіть акцентував, що йому дуже приємно отримати таку пропозицію від Януковича, який зробив її, незважаючи на різко негативне його (Вінського) ставлення до себе в попередні часи.

Охоче допоміг Вінський колишньому зекові й своїми "тушками" в парламенті: скільки б мало їх не було - раз, два і все - але й стільки пригодилися. Не стало перешкодою для цього і неприховано бандитський спосіб створення коаліції "СіРунів" з попранням всіляких норм законодавства. Чи "Йосип-законник" скаже, що "нічого такого" не помітив? Це ж треба, щоб настільки приспати свою совість.

Тож в даному випадку "змінилося все!" Йосипа Вінського дуже перегукується з тимошенківським "пропало всьо!" - в плані довіри до себе та політичної репутації.

Тим більше прикро за "Бідного Йосипа", що Віктор Федорович чи то передумав, чи просто черга не дійшла, але призначення, поки що, так і не сталося.

Одначе куди більш знаково-сенсаційною подією став перехід від Тимошенко на службу до Януковича донедавна вірного БЮТівця, говного юриста блоку ЇЇ імені Андрія Портнова. Хто б міг подумати, що цей, з бакенбардами, здатний на такий вибрик.

Ніяким чином до самого завершення президентських перегонів цей тип не проявляв свою прихильність до Віктора Федоровича. Навпаки, завжди всім своїм виглядом випромінював вірність лідерці та впевненість у її блискучо-незворотній і нищівній для опонентів перемозі.

Ще й, принагідно, Президентові Ющенку закидав альянс з Януковичем проти Тимошенко, викриваючи підступи ворогів Юлії Володимирівни. Одначе, виявляється, не таким страшним вийшов Віктор Федорович, як його малювали. Принаймні, достатньо милим, щоб зміняти на нього саму Леді Ю.

Якось різко вщухла і його, до того надзвичайно активна, група впливу в БЮТі. Щось не чути вже навіть слова доброго на адресу Юлії Володимирівни ні від Валерія Писаренка, ні від Святослава Олійника… А якими ж соловейками вони були до того, як гарно і без кінця щебетали. І куди ж заподівся їхній вогонь та завзяття.

Надзвичайно потішив в плані політичної послідовності і Михайло Бродський. Той теж досить влучно порівнював вибір між Януковичем й Тимошенко з вибором між "клізмою" та "гамбургером з лайном".

В гостях у Мустафи Наєма на ТВі вже після отримання посади голови Держкомпідприємництва Бродський напівжартома-напівсерйозно сказав, що його прихід до влади означає обрання ним "клізми".

- До влади прийшла "велика клізма", - мовив новонавернутий "янукович".

Серед інших моментів, якими став примітний цей ефір, були спогади посадовця про те, як він разом зі співробітниками очолюваного ним підприємства вчинили самосуд над охоронцем магазина за скоєну там крадіжку.

- Ну, ми до-о-овго його гамселили, - не без задоволення згадував новоспечений керівник Держкомітету. - А що ж ви хочете, це були дев'яності!

Одначе, чи не першою ластівкою, що відкрила сезон перельотів, став Сергій Тігіпко - найбільший "сюрприз" цьогорічних президентських перегонів. Багато хто з його виборців, голосували за нього як за альтернативу і Януковичу, і Тимошенко, вбачаючи в кандидаті щось нове, свіже, якісне.

Той же, коли прийшов час, без вагань зрадив і перших, і других. Причому як! Спочатку заявив про незаконність формування коаліції більшості не на фракційній основі та своє категоричне несприйняття такого розвитку подій. А потім… пішов, та ні, побіг працювати до Януковича віце-прем'єром. Оце так…

А як же "порадували" нас шановні ректори вишів, що дотепер здавалися такими респектабельними, європейськими, патріотичними, демократичними, але при найпершій нагоді скопом переметнулися на бік табачної влади. Не посоромились підтримати відверто антиукраїнські та неприховано ревізіоністські по відношенню до всіх прогресивних надбань, що сталися в освітній галузі протягом останніх 5 років, наміри промосковського холуя - енкаведиста від освіти по відношенню до всього українського.

Не стали на заваді цьому ганебному кроку і ксенофобські, місцями шовіністські, а то й нацистські погляди Дмітрія Владіміровіча, неодноразово висловлені ним в пресі. Як і чому після цього вони, педагоги, можуть навчати українську молодь? Які знання, ідеали та мораль "сіяти" з кафедр? І це замість того, аби підтримати студентську молодь в її єдиному патріотичному пориві? Адже ця студентська антитабачна кампанія - немов освітянські Крути наших днів.

От яка чорна, антиукраїнська хмара накрила Україну.

На неї, якщо користуватися термінологією відзнятого за трилогією англійського письменника Дж. Толкієна фільму в жанрі фентезі, фраза з якого винесена в епіграф, насунувся суцільний комуно-совковий, російський Мордор. Сили зла святкують свій реванш. "Орки-януковичі" йдуть маршем, розправляючись з непокірними.

Але спротив поволі наростає. Повстанців все більшає. Вирішальну роль у здобутті перемоги над Темрявою у згадуваній фантастичній трилогії, зіграли найменші… Можливо в їхній ролі зараз в Україні наймолодші - студенти. То якщо це в якихось міфічних гобітів вийшло, чи можуть бути сумніви щодо нас, УКРАЇНЦІВ!
15.04.2010


Читай також:

ПОРА!
ЧАС ЗБИРАТИ МАЙДАН!
Українська інформаційна служба. http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура


ПОРА!
ЧАС ЗБИРАТИ МАЙДАН!
ПОРА!

Перші ж дні правління Януковича розвіюють сподівання тих, хто розраховував на корегування новообраним президентом свого курсу, на пом'якшення радикально проросійської виборчої риторики та провадження хоча і помірковано-стриманої та все ж проукраїнської політики <...> Хіба можна назвати сформований прИзидентом-рецидивістом уряд українським, а ці призначення - від любові до України та заради об'єднання нації? Та цей кабмін більше заслуговує на визначення айнзац-команди, створеної спеціально для знищення України, демонтажу державності й національного суверенітету, інтелектуального, культурного й морального приниження українців. >>>


УРКА
Українофоба і казнокрада Дмитра Табачника - за грати!
Ось які можуть бути призначення, коли "президент", окрім того що проросійський урка, так ще й повний дебіл
Міністр Януковича Дмитро Табачник - галичанофоб, член КПРС, дІмократ Кучми, русскій ґраф, грабіжник музеїв, дешевий клоун і казнокрад
Леся Оробець: реформування освіти під загрозою
Українській гуманітарці - повний ...єц!

"Нове керівництво гуманітарним блоком Кабміну є загрозою реформуванню освіти та її розвитку. Ледь не єдину сферу в Україні, яку міжнародні експерти назвали прикладом ефективного урядування, може бути відкинуто до часів застою і корупції". Про це сьогодні заявила журналістам народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець, коментуючи кадрові зміни в гуманітарному блоці Кабінету міністрів України. >>>З НАГОДИ ІНАВГУРАЦІЇ
"проФФесора"-рецидивіста

УРКАїнський президент

"Для всіх у світі українців
Ганьби чорнішої нема –
Віддати Хамові -злочинцю
Ключ від державного керма!"
- з виступів на Дніпропетровському Майдані
наприкінці листопада 2004 року.


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>


Як вберегти українську в умовах президентства Януковича.
Починай з себе

ZaUA.org

Приблизно 65% населення Ізраїлю вважають іврит своєю рідною мовою – це дуже непоганий показник для країни, де 25% громадян – араби. І мало хто знає, що якихось сто років тому на івриті НЕ РОЗМОВЛЯЛА ЖОДНА ЛЮДИНА У СВІТІ. Однак євреї доклали титанічних зусиль, щоб оживити мертву мову іврит. Чому? Тому що усвідомили – для існування окремої єврейської держави необхідна окрема єврейська мова... Відродження івриту в якості національної мови євреїв – лінгвістичний, соціальний та політичний феномен, який не має аналогу в світі. >>>

ІвритВОНА разом зі своїм кремлівським кумиром
Міф про "демократичну" та "європейську" Тимошенко
"Дикі танці" Леді Ю та її "кАманди"
http://www.ukrpohliad.org/
Український погляд
Олексія Мазура

Напередодні другого туру президентських виборів соратники Юлії Тимошенко – томенки, соболєви, яворівські, катеринчуки та інши члени «кАманди», немов очманілі, взялися переконувати виборців, що ВОНА – це демократичний, європейський шлях розвитку України і зміцнення державного суверенітету, а ВІН – навпаки: згортання демократії, зміна європейського курсу на проросійський та й взагалі втрата країною незалежності. >>>


Слава Україні - Бандері слава!
Мій голос за Степана Бандеру в ході sms-голосування в рамках телепроекту ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ на телеканалі ІНТЕР Мій голос за Степана Бандеру в ході sms-голосування в рамках телепроекту ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ на телеканалі ІНТЕР
Мій голос за Степана Бандеру під часі sms-голосування в рамках телепроекту ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ на телеканалі ІНТЕР. Тоді провідник ОУН посів 3 місце. Нині завдяки українському Президенту Віктору Ющенку справедливість відновлено. Степану Бандері присвоєно звання Героя України!

ЮЩЕНКО - ТАК!

Україна, яку ми втратили
Читай також версію статті для Української інформаційної служби на сайті <Український погляд> - http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Результати першого туру президентських виборів засвідчують, що українські виборці з тріском провалили іспит на громадянську відповідальність та вірність національним ідеалам. Зробили вибір, від якого ніяк не натішиться Росія, аж пищить від задоволення. Ну що ж, значить, така в України доля. >>>


Стаття "Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!" практично відразу ж після того, як автор розмістив її на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "УП") була обрана редакцією видання як найкраща з числа поточних і занесена в розділ "ВИБІР РЕДАКЦІЇ". Потрапив матеріал і на головну сторінку "Української правди"... Скажете, хизуюся? І будете праві. Не приховую цього. Я справді гордий тим, що таку оцінку здобув мій творчий доробок, в якому висловлюю свою громадянську позицію та щире хвилювання за долю країни. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Кремлядь Юля

"НІ!" КремлЮ!
ЮВТ: шляхом зради і ганьби

Ця "кремлівська куртизанка" являє собою аж ніяк не меншу небезпеку для української демократії та державного суверенітету, ніж кандидат-рецидивіст. Її діяльність - це суцільна десуверенізація України, демонтаж української державності, зрада національних інтересів, плазування перед Москвою. Тимошенко і Янукович - два російські проекти, які різняться лише статтю головних їхніх акторів. >>>"Бледі Ю"
Бледі Ю
"А ты мне в Новый год от сосны мне, от сосны, от сосны, от сосны..."
/Агітатор Юлії Тимошенко "сеньйор Потап", ("Новогодняя")/.


Інформаційне упокорення України.
"Говорит и показывает Москва"

Український погляд
Олексій Мазур, для УІС

...Ось чому на нашій території немає російських літаків і танків - бо Росії це й не потрібно, адже вона повсякденно і цілодобово здійснює бомбардування української національної свідомості та завдає руйнівних обстрілів по нашій ментальності й ідентичності з голубих екранів, радіоприймачів і газетних шпальт. Неприятель давно проник і хазяйнує на нашій території. >>>


А ты мне в Новый год от сосны! А ты мне в Новый год от сосны! А ты мне в Новый год от сосны!

Пульс громадянського спротиву України

Агітпроп від "сеньйора Потапа"
Олексій Мазур для айдану
Пульс громадянського спротиву

Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа

Русские <Солдати>

Інформаційне упокорення України
"Говорит и показывает Москва"

Українське телебачення практично не залишає українцеві шансу бути українцем у своїй домівці - в рідній країні. Російська інформаційна експансія у вітчизняному медіа просторі набула найрізноманітніших проявів, а масштаби явища такі, що це вже мало назвати загрозою. Справа набагато гірша. Такий стан речей радше заслуговує на куди жорсткіше визначення - інформаційного вторгнення, захоплення та поглинання однією країною іншої, її тотальна окупація, повне упокорення. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1276.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1276.php on line 483

Warning: file(./comments/cart_1276.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1276.php on line 483


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1276.php on line 486


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64