Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Агов, міська владо, ти мене чуєш?

ГОРЕ-виконком

"Луна появилась и лезет настыpно все выше и выше.
Сейчас со всей мочи завою с тоски - никто не услышит!"

/"Чайф"/


Користуючись запропонованою на офіційному сайті Дніпропетровської міськради формою для зворотного зв'язку ("написати лист"), відправив електронною поштою свій матеріал "Хватит трепаться, наш козырь - террор!" міському голові Івану Куліченку та його заступникам: Анатолію Крупському, Ірині Зайцевій, Володимиру Медведчуку, Олені Лозенко.

Міській голова Іван Куліченко Перший заступник міського голови Анатолій Крупський
Заступник міського голови Ірина Зайцева Заступник міського голови Володимир Медведчук Заступник міського голови Олена Лозенко
А їм - "по цимбалах"! Мерська БРИГАДА пофігістів

Не дочекавшись будь-якої реакції з боку посадовців на викладені в статті кричущі факти комунального беззаконня в "ГЕТО "Дніпроспецбуд", що на 12 кварталі Дніпропетровська (відомче житло збанкрутілого тресту), вирішив обдзвонити вище названих чиновників.

Розпочав з Володимира Медведчука.

Зателефонувавши 20 квітня до приймальні (745-34-40), назвався і виклав суть звернення: дізнатися в заступника міського голови, чи знайомився з надісланою статтею і які заходи планує вжити для вирішення викладених комунальних проблем.

До секретаря звертався українською мовою. Та ж роздратовано відповідала російською.

Почувши, що я журналіст, вона відразу вирішила мене відправити до прес-служби, мовляв, такі справи - це її (прес-служби) компетенція.

- Але до чого тут прес-служба? Я написав листа конкретному чиновнику, користуючись запропонованою на офіційному сайті формою для інтерактивного спілкування і тепер хочу дізнатися, чи працює цей вид зв'язку? Не я ж його видумав! До того ж, мені автоматом вже прийшла відповідь з сайту, що лист благополучно надійшов до адресата. Запропонований міськрадівським сайтом спосіб листування включає в себе таку послугу - автоматичне надходження на адресу відправника копії надісланого ним листа, що засвідчує вдалу спробу. Тепер же, хочу почути самого Медведчука. Навіщо тут прес-служба? В даному випадку вона виглядає зайвою ланкою. Це ускладнює справу. А якби я не був журналістом, то що, надіславши лист комусь зі співробітників мерії, все одно мав би з'ясовувати, чи дійшло послання до адресата не з ним самим, а з прес-службою міськради?

- Я же вам сказала, обращайтесь в прес-службу! - крізь зуби процідила секретар і, зауваживши навздогін, що в неї немає часу на балачки зі мною, кинула слухавку.

Не задоволений відповіддю, я знову зателефонував до медведчуківської приймальні. Там довго не реагували, але зрештою таки капітулювали перед моєю наполегливістю.

Слухавку взяла вже інша. Ця співбесідниця, на відміну від першої, назвалася - помічницею заступника мера Валентиною Михайлівною Бойко - і продовжила спілкування українською.

Теж саме я виклав і їй, додавши фабулу статті й перелічивши основні комунальні проблеми відомчого житла, які не вирішуються роками та десятиліттями, незважаючи на виграні у треста "Дніпроспецбуд" та міської ради суди.

- Чи зверталися ви з цим до міського комунального управління? - поцікавилася вона.

- Я ж вам кажу, що це житло відомче, тому у всіх міських службах від його мешканців відхрещуються, не бажаючи займатися їхніми проблемами. Але в нас на руках рішення Бабушкінського суду від 4 грудня 2006 року, яким ЖЕК зобов'язано надавати житлово-комунальні послуги в повному обсязі і належної якості, а міську раду - забезпечити прийняття в комунальну власність міста відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд". Бездіяльність мерії в усуненні комунальних проблем відомчого житла визнано неправомірною. Але міська влада найнахабнішим чином не бажає його виконувати: держвиконавчслужба двічі оштрафувала міськраду через невиконання рішення і на тому все закінчилося. Люди ходили до керівника комісії з питань ЖКГ, лідера фракції КПУ в міськраді Сергія Воробйова. Але той вміє лише пам'ятники комуністичних катів захищати, в яких руки по лікті в крові, зокрема його улюбленого україножера Леніна, а на живих людей, які роками потерпають від комунального беззаконня, комуністу начхати. Максимум, що тут в нього виходить - імітація діяльності. Коли до нього прийшли з рішенням суду, він викликав до себе тоді ще начальника управління ЖКГ "тов." Коваленка і сказав: "Бачиш, в них рішення суду. Його слід виконувати. Займись цією справою". І все. Результат - нульовий. А люди продовжують страждати. В цих будинках регулярні проблеми з опаленням, електрикою - про все це детально інформував в статті, писав на цю тему не один раз і в мене вже немає сил як повторювати все це знову, так і жити тут - в цьому гето. Тому все виклав в своєму матеріалі, який розмістив на персональному сайті, а також на "Майдані" й "Народній правді", статтю взяли до публікації Інтернет-видання "СТОП. Ком", "За Україну!". Надіслав текст Медведчуку і хочу його почути.

В підсумку, чиновниця порадила… записатися до Медведчука на прийом у спеціально відведений для цього день.

- А як щодо судового рішення, виконання якого є обов'язковим на всій території України? Це питання теж має вирішуватися на прийомі у Медведчука - як скаже, так і буде? Чому міська влада припускається такого правового нігілізму? Чому ніяк не реагує на численні звернення городян про допомогу при виникненні поточних надзвичайних ситуацій, які потребують негайного вирішення - як це, зокрема, було з перепадами напруги в електромережі, внаслідок чого повиходило з ладу багато побутових електроприладів? Люди звідусіль кожного разу чують, що вони відомчі, а значить, ніхто з міста ними не займатиметься. Чи буде покладено край цьому відомчому кріпацтву? До нас ставляться як до бидла, не звертаючи найменшої уваги, і в ЖЕКу, і в тресті, і в міській раді! Коли ж закінчиться цей комунальний терор? Що нам ще зробити, аби нас, зрештою, почули? Перекрити трасу? Два роки тому влітку вже перекривали. Тоді чотири будинки відключили від світла за накопичені ЖЕКом асторномічні борги - понад 700 тис. грн. - і сказали, що поки не сплатимо все до останньої копійки будемо сидіти при свічках. Ми спробували знайти спільну мову з відповідними інстанціями. Ніхто нас не хотів чути. І тоді понад двісті людей перекрили вулицю Героїв Сталінграда поблизу заводу "Дніпропрес". За 15 хвилин на місце події прибуло все міське і обласне міліціейське начальство. Люди не залишали трасу поки не почули запевнення, що їм включать світло. І добилися свого! Що, знову виходити на трасу? Ми вийдемо! Ви цього хочете? Так от житло в гето дедалі зубожіє, а начальниця ЖЕКу - Таміла Гаркава - навпаки, лише багатіє. Вона давно перетворилася на бізнес-леді: забезпечила себе цілком автономною системою електропостачання, опалення; прихватизує у відомчому житлі помешкання для себе й своїх близьких та рідних, відкриває крамниці. До речі, чи не в цьому причини таких астрономічних боргів, за які нас відключають від світла?

Завершуючи розмову, Валентина Михайлівна пообіцяла передати все Медведчуку та прояснити ситуацію з листом, надісланим мною електронною поштою.

Отже, мої запитання до прес-служби міськради, куди мене переадресували з приймальні заступника міського голови Дніпропетровська Володимира Медведчука:

1. Чи вважає прес-служба правильним, коли журналісту на запитання, чи отримав високопосадовець надісланого електронною поштою листа за запропонованою офіційним сайтом міськради формою, в приймальні радять звернутися до прес-служби?

2. Як в такій ситуації бути городянину, який не має жодного стосунку до "четвертої влади" - йому теж слід звертатися не до самого чиновника, а в прес-відділ?

3. Яка взагалі доля таких листів? Куди конкретно вони надходять: в якийсь загальний відділ чи безпосередньо в комп'ютер на поштову скриньку вказаних чиновників? Ці листи хтось роздруковує, аби занести до безпосереднього адресата чи останній сам має можливість ознайомитись з ним в комп'ютері на своєму робочому столі?

4. Якими мають бути мої подальші дії, аби дістатися Медведчука, щоб отримати відповіді на питання стосовно багаторічного ігнорування міською владою комунальних прав жителів відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд" та дізнатися, чому мерія на чолі з Іваном Куліченком не виконує рішення з цього приводу Бабушкінського районного суду?

5. Чому сайт міської ради періодично виявляється недоступним для користувачів? От і зараз замість головної сторінки, випливає продубльований російською та англійськими мовами напис: "Cайт знаходиться на плановому технічному обслуговуванні" . В чому причина таких ледь не планових негараздів і що це за технічні обслуговування, які не можна здійснювати без відключення сайту?

Зазначаю, я налаштований дуже серйозно і не збираюся відступати. Тож прошу прес-службу поставитися до мого звернення адекватним чином. Отримані відповіді збираюся оприлюднювати в контексті висвітлення ситуації навколо відомчого житла тресту "Дніпроспецбуд" на власному персональному сайті і поширювати Інтернетом по іншим електронним виданням, з якими співпрацюю.
21.04.2010


Читай також:


Громадський портал ZaUA.org
ГЕТО "ДНІПРОСПЕЦБУД":
ХРОНІКА КОМУНАЛЬНОГО ТЕРОРУ
"
Олексій Мазур, "За Україну!"
ОРГАНІЗАТОРІВ КОМУНАЛЬНОГО ГЕНОЦИДУ
НА ЧОЛІ З МЕРОМ КУЛІЧЕНКОМ - ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!


"ХВАТИТ ТРЕПАТЬСЯ,
НАШ КОЗЫРЬ - ТЕРРОР!
"

СТОП КОМунальному
беззаконню!

СТОПКОМ
Олексій Мазур для "СТОПКОМ"
Дніпропетровська комуно-фашистська міська влада, запроваджуючи комунальний терор до городян, наражає себе на адекватну відповідьНехай буде світло?
Продовження історії з електричним світлограєм на Героїв Сталінграда, 138

"Семь бед - один ответ". Так і з начальницею ЖЕКа відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд" Тамілою Гаркавою. Щоб не траплялося, яка б проблема на підвідомчій їй території не виникала, в неї на все одна відповідь: "Давайте гроші!". Дах протікає - "давайте гроші!". Електрощитова від стіни відвалюється, ось-ось зірветься, як би чергова пожежа, цього разу через замикання не сталася - "давайте гроші!" ("а ні, - продовжують її логіку самі жителі, - то й горіть собі на здоров'я, згорайте!") . Стояки потекли - "купляйте самі та й гроші на встановлення не забудьте!". Перекрити в квартирі воду чи каналізацію - теж "давайте гроші!". На цю послугу Таміла Василівна самовільно встановила таксу в 50 гривень - за відкриття дверей у підвал. >>>


"Хватит трепаться, наш козырь - террор!"
Дніпропетровська міська влада, запроваджуючи комунальний терор до городян, наражає себе на адекватну відповідь

По Дніпропетровській мерії з нагоди Дня перемоги наше громадянське: "тра-та-та-та-та"! Бо не всю нечисть добили. Та, що вціліла і продовжує втілювати в життя діло Гітлера-Сталіна, окопалася в міськвиконкомі на Карла-Марла, 75. По доморощеним комуно-фашистам - плі!!! >>>

ГОРЕ-виконком


Напруга в електромережі
Електричний світлограй в будинку -
передвісник техногенної аварії

"Дом стоит, свет горит"

У будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду обласного центру вже другий тиждень поспіль триває електричний "світлограй". Лампи блимають так, що в головах паморочиться - якась безкінечна цілодобова дискотека. Світломузика починається кожного разу як включаєш хатню електрику. Вимірювальні прилади фіксують перепади напруги від 150 до 340 вольт. >>>


Влада - окремо, городяни - окремо

Жителі будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда обласного центру з Божою поміччю таки впоралися з надзвичайною ситуацію, яка виникла з електрощитовою на восьмом поверху. Не "царською" справою займатися порятунком городян виявилося для мерії, ЖЕКу та структурних підрозділів міськелектромереж. Ніхто навіть пальцем не поворухнув. >>>


Електрощитова на 8 поверсі будинку по вул. Героїв Сталінграда, 138

Ласкаво запрошуємо на святкову пожежу
Міська влада Дніпропетровська ігнорує звернення городян про небезпеку виникнення пожежі внаслідок руйнації електрощитової в багатоповерхівці по вул. Героїв Сталінграда, 138, що на 12 кварталі обласного центру. ЖЕКу - однаково, можновладцям - теж "по цимбалах".

Одного дня мешканці будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда, що входить у відомче житло тресту "Дніпроспецбуд", виявили негаразди з електрощитовою, яка розташована на восьмому поверсі дев'ятиповерхівки. Спочатку щиток лише трохи відходив від стіни своєю верхньою частиною. Люди понадіялися, що явище само по собі якось зупиниться та й, наївно думали вони, хтось же за цим господарством наглядає - має контролювати ситуацію. Але не так сталося, як гадалося. Днями жителі восьмого поверху були шоковані побаченим: електрощит вже невідомо на чому тримається, майже повністю відійшовши згори і ледь чіпляючись за стіну знизу. >>>


ДЕРЕВОПАД

Деревопад

За щасливим збігом обставин ніхто не постраждав. Це сухе дерево вже давно являло собою загрозу. Одначе ЖЕК тресту "Дніпроспецбуд" під орудою Таміли Гаркавої традиційно не став втручатися в ситуацію: впаде - так впаде, приб'є - так приб'є. Не витримавши натиску вітру, дерево впало близько 10-ої години 29 грудня. Зробило це досить акуратно, ніби спеціально вилучивши момент, та й напрямок падіння вдало підібравши, щоб ані людей не травмувати, ані машин не пошкодити. Такий випадок на підвідомчій ЖЕКу території - вже не перший. У попередні деревопади горе оминало. Побачимо, як буде наступного разу, адже у дворі це було далеко не останнє проблемне дерево.


Наша "культура" - дура?
Дніпропетровськ - "город братской любви"

Цього тижня представники творчих спілок - відомі в місті митці, серед яких народні артисти, заслужені діячі культури, художні керівники і режисери театрів, дружньо виступили на захист нині діючого мера Івана Куліченка від чорного піару, який останнім часом у вигляді анонімних листівок та цілих газет й інших матеріалів, заполонив дніпропетровські вулиці, місцеву пресу та Інтернет. >>>


"Главнєй всєго" - начальник ЖЕКа

Гаряче комунальне регі від міської влади. Виконавці: начальниця ЖЕКа треста "Дніпроспецбуд" Таміла Гарькава, заступник голови Бабушкінської райради Віктор Губарєв, віце-мер в ролі в.о. міського голови Дніпропетровська Анатолій Крупський та інші… >>>


Облпрокуратура розпорядилася переглянути
справу про "Гетто "Дніпроспецбуд"

"...Перевіркою законності зазначеного рішення Бабушкінської прокуратури встановлено, що воно прийнято без достатнього обґрунтування та з'ясування всіх необхідних обставин події, - пише облпрокуратура. - У зв'язку з цим постанову слідчого прокуратури Бабушкінського району міста Дніпропетровська про відмову в порушенні кримінальної справи від 11.12.2007 прокуратурою області скасовано як незаконну. Матеріали із відповідними вказівками направлені прокурору Бабушкінського району Дніпропетровська для проведення додаткової перевірки". >>>

17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
Протестна акція жителів "ГЕТТО "Дніпроспецбуд" з перекриття траси по вул. Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів /17.07.2008/.


ЖИТЕЛІ ГЕТТО "ДНІПРОСПЕЦБУД" ,
що на 12 кварталі Дніпропетровська,
ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
ФОТОРЕПОРТАЖ

Близько половини десятої вечора 17 липня понад сотню людей перекрили трасу на Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів.

...Перекриття розпочалося з шокуючого інциденту. Один з водіїв, розлючених раптовою акцією, що унеможливила транспортний рух, накинувся з кулаками на молоду жінку-протестувальницю - багатодітну матір, збив її з ніг і продовжив побиття лежачої на очах її ж дітей. На крики миттєво зреагував натовп і на місці жінки за кілька секунд опинився сам її кривдник. Якби самосуд не був вчасно припинений, невідомо чи залишився б той в живих. Але люди, схаменувшись, приборкали свою праведну лють і відпустили жертву. Добре відлупцьований і вимазаний в мокрій дорожній багнюці водій ледь доплівся до своєї автівки, сів за кермо і розвернувшись, поїхав геть. >>>


Слідчий ЮДІН, відгукніться!

..На це Юдін почув, що триклятий "Дніпроспецбуд" з його ЖЕКом і не збирався нічого виконувати, а наведені ними дані - суцільна цинічна брехня! Досі не працює ліфт, що стоїть вже 5 років; будинки з часів горбачівської перебудови не знали поточних ремонтів; через розкрадену котельню 11 років поспіль немає гарячого водопостачання; під'їзди не прибираються - на це в ЖЕКу не передбачено жодної штатної одиниці. Годі казати про все інше, якщо навіть те, що ЖЕК зобов'язаний ліквідувати протягом доби - протікання даху - не спромігся виконати навіть за три (!) роки, поки йшов суд і працювала виконавча служба. А ЖЕКівське керівництво дедалі багатішає й нахабнішає, в обличчя сміючись: "ну що, виграли суд? тепер маєте, що хотіли?". За сталою радянською традицією мешканці будинків залишаються для ЖЕКа зручним і вічним об'єктом для знущань, образ й приниження. І це - навіть незважаючи на виграні багатосраждальцями суди! >>>

"Дождь! Звонкой пеленой заполнил небо, майский дождь!". Так виглядають верхні поверхи відомчого будинку тресту Дніпроспецбуд після кожного дощу.

Віце-мер Ірина Зайцева звинувачує журналістів у чорному піарі

Заступник Дніпропетровського міського голови Ірина Зайцева категорично заперечує висунуті їй представниками преси звинувачення у перешкоджанні журналістській діяльності та складанні "чорних списків", і натомість, звинувачує авторів таких закидів у чорному піарі проти неї, одночасно наголошуючи на своєму глибоко шанобливому ставленні до журналістської професії як такої. Про це І.Г. Зайцева заявила в інтерв'ю СПЕЦКОРУ, записаному в кулуарах міськради під час перерви в пленарному засіданні XXXII сесії. Автор Інтернет-видання звернувся до Ірини Георгіївни за коментарем з приводу висунутих на її адресу претензій, які пролунали на останньому прес-клубі обласної філії НСЖУ. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1281.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1281.php on line 362

Warning: file(./comments/cart_1281.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1281.php on line 362


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1281.php on line 365


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64