Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Янукович наХАРКАВ на Україну

Янучара
"ЗЕКА - ГЕТЬ!"

Втома від Януковича за перші місяці його правління така, ніби минуло не 50 чи 60 днів, а цілих 5 років. Дух захоплює від того, скільки шкоди він зі своєю "бригадою" встиг завдати державі у рекордно короткий термін!

Навіть якщо б Віктор Федорич з таким послужним списком вже завершував свою президентську каденцію, то і цього було б забагато, але перевиконання п'ятирічного плану з руйнації підвалин української державності та зради національних інтересів України на догоду Росії трапилося на самому старті. Оце так завзяття!

"Ми впали головою вниз", - так на нещодавній зустрічі з регіональною пресою Янукович охарактеризував ситуацію в країні, до якої, на його думку, призвів попередній уряд. Дивно, як Віктор Федорич нічого "такого" за собою не помічає? В нього ж, що не крок, то обов'язково головою зі всієї "дурі" об підлогу - трясь! Та ще й з такої, під два метри, висоти!

…Янукович і знаки долі. Коли він входив до зали Верховної Ради, аби скласти президентську присягу, перед ним почали закриватися двері. Гвардієць з виставленого караулу вимушений був затримати їх, щоб новообраний глава держави зміг пройти.

Дорогою до Борисполя, куди Віктор Федорович мчав, щоб вилетіти в Харків на зустріч зі своїм російським колегою Медвєдєвим задля укладання чергової зрадницької по відношенню до України угоди, реанімобіль з президентського кортежу налетів на легковик. Удар був такої сили, що "швидка допомога" Януковича протягла автівку метрів зо двадцять. Внаслідок аварії загинув водій таксі.

Ці зловіщі знаки долі про згубність президентства Януковича для України повністю збуваються. Воно несе смерть і людям, і державі. Причому, без жодних метафор - все відбувається буквально, в прямому смислі.

Під час виборчої кампанії Янукович декларував, що йде в президенти, аби об'єднувати країну та консолідувати народ.

Одначе, як засвідчують перші ж місяці його правління, він не зробив (і не думав зробити) нічого, що бодай теоретично могло хоч трохи сприяти проголошеним цілям. Навпаки, що не рішення, то таке, яке лише розколює країну, максимально дезінтегрує регіони, посилює протистояння людей, налаштовуючи одних проти інших.

Серед найбільш знакових подій в цьому ряду виділяються наступні:

- інавгурація за участі московського патріарха Кіріла - фактичне отримання благословення на президентство в Україні від предстоятеля чужеземної церкви;

- урядові призначення в цілому і зокрема - Табачника, що спричинили деукраїнізацію та радянізацію освіти, поглибило русифкацію інформаційного, культурного простору;

- згортання процесів відродження національної пам'ятті, закриття архівів СБУ;

- відмова від зберігання високозбагаченого урану в обмін на фінансову та технічну допомогу;

- пролонгація перебування ЧФ Росії в Севастополі на 25 (!) років з можливим продовженням терміну ще на 5 років.

Зрозуміло, що все це не могло не викликати природного спротиву з боку українців та національно-демократичної опозиції. По країні пішли хвилі протесту. Але януковичам на це - начхати!

Їхній прихід до влади також ознаменувався рішеннями донецького суду з позбавлення звань Героїв України провідника ОУН Степана Бандери та головнокомандувача УПА Романа Шухевича. Треба ж було статися такому співпадінню: щойно Віктор Федорович, здобувши посаду, пообіцяв у Москві "розібратися" з Бандерою, як вже й судове рішення з цього приводу з'явилося. І не одне. Воно й зрозуміло: якщо Бандера для них не герой, то чим тоді Шухевич кращий чи гірший?

Та віншували б вже своїх старих комуно-совкових і призначали собі нових "героїв", але СПРАВЖНІХ не чіпали б! Це теж виглядало б за Добкінською термінологією, "якось по-дібільному", але тим не менш, нехай так незграбно, проте хоч символічно відповідало б задекларованим цілям об'єднання країни.

До того ж, мотивація судового вердикту поставила під питання законність присвоєння звання героя Україні цілій низці дуже далеких від "українського буржуазного націоналізму" діячів, що не були за свого життя громадянами сучасної української держави. То як тоді з ними бути? Що, теж позбавляти? За формальною логікою - однозначно так, а за "донецькою"? Як тут знову Добкіна не згадати?

А що можна сказати про Конституційний Суд, який рік тому стосовно формування коаліції в парламенті виніс один вердикт, а нині - абсолютно протилежний. Тоді "тушки" опинилися поза законом, нині ж вони повністю реабілітовані і легітимізовані. Це все одно, що спочатку за результатами детальної експертизи визнати людину білою, а за рік підтвердити її належність до негроїдної раси з огляду на "нові обставини, які з'явилися", скажімо… довідку з ЖЕКу за місцем проживання невизначеної за расовою приналежністю особи.

Одначе такий абсурд в Україні став реальністю. Суспільство неприховано тупо і відверто цинічно "киданули" за допомогою людей в мантіях, що перетворилися на обслугу нової влади. Які там логіка, право, здоровий глузд? Треба було забезпечити формування коаліції "СіРунів" і це було зроблено.

Отже, що не подія, то чергове збурення громадян, новий імпульс для радикалізації суспільних настроїв та загострення протистояння. Януковичем не було зроблено жодного кроку до взаємо примирення за заспокоєння українців - навпаки. Він продовжує "об'єднувати" країну, як у внутрішній так і зовнішній політиці.

У своїй стратегії курс Януковича - антиукраїнський, а в тактиці - бандитський, бо Віктор Федорич діє за принципом злодійської вилазки: ретельно спланованої, але суворо законспірованої операції, що здійснюється раптово і блискавично, цілковито несподівано для обраної жертви. В даному випадку в якості останньої виступає ціла Україна. Та й чи можна було очікувати чогось іншого від президента, враховуючи особливості біографії "двічі несудимого"? Виходить, яким "достойник" був, таким і залишився.

Поїхав в Вашингтон - не сіло не впало, здав уран. У Харкові - за дуже сумнівну економічну вигоду, яка повністю нівелюється особливостями договору, розрахувався фактично… національно-територіальною незалежністю країни, її державним суверенітетом.

Зрозуміло, що історія не має умовного способу, але все ж таки, якщо мати зухвалість уявляти неможливе…

Можна впевнено припускати, щоб сталося, якби про рішення щодо відмови України від запасів високозбагаченого урану в обмін на технологічну і фінансову допомогу Америки, виголосив на саміті з ядерної безпеки у США не Янукович, а… Ющенко. Який би галас незадоволення здійняли б в Україні "біло-блакитно-червоні".

"Ющенко - американський посіпака!", "Ющенко продав Обамі українську науку!", "Ющенко зрадив національні інтереси!", "Ющенко - агент ЦРУ!" - про це без кінця гарчали б шуфричи-симоненки з трибуни ВР (а парламентські стіни були б обліплені відповідними гаслами), в ефірі ток-шоу та на мітингах.

Зчинена антиющенківська істерія отримала б найширше висвітлення в пресі. До паплюження Президента залюбки долучилися б ангажовані януковичами ЗМІ. Вони б негайно взялися проводити розслідування з викривання порочних зв'язків Ющенка з адміністрацією США, в тому числі, акцентуючи на його "американській" дружині.

Віктора Андрійовича, бідного, вже б сто разів прокляли й щонайменше тричі розіп'яли.

Але Янукович - не Ющенко. Віктору Федоричу - можна. Йому все можна, щоб не захотів, заради послаблення України, її узалежнення від інших держав, демонтажу суверенітету, позбавлення самостійного курсу на міжнародній арені, руйнації незалежності, іншими словами - стирання України з політичної карти світу.

Колись комуно-регіогнальна зграя зчинила ґвалт з приводу "листа трьох" - Президента Ющенка, Прем'єрки Тимошенко та голови ВР Яценюка - щодо намірів України приєднатися до реалізації програми плану дій щодо набуття країною членства в НАТО. 5 колона заревіла: "Як це так?! В таїні від народу, за його спиною Україну приєднують до НАТО!". Відразу ж понадували свої антинатовські кульки в парламенті, організували мітинги.

Хоча в згаданому листі і близько про вступ до Північноатлантичного Альянсу не йшлося, а тільки про наміри і то - щодо ПДЧ. Україна ні від чого там не відмовлялася, ніщо не втрачала та й клаптиком своєї території не поступалася.

Натомість, Янукович за спиною народу приймає одне за одним стратегічні рішення (та ще й на шкоду державі) і повідомляє про це українців пост-фактум. А де ж народне обговорення, експертні оцінки, дискусія політичних сил?

Ніхто не знає, що буде наступним, який жахливий план зріє в голові президента. В курсі хіба що найближчі його "кореші". Одначе такий стан речей, за логікою біло-блакитних, має стати загальноприйнятною нормою. Бо вони ж не сприймають народ інакше, ніж за бидло. Навіщо з ним розмовляти про щось, запитувати, цікавитись його думкою. Хіба в Росії - так? Ні, звичайно, от і в нас так само буде - вважають януковичі, що вибудовують суспільно-політичну модель в Україні за російським лекалом.

Нам насаджують режим кримінальної тиранії мєдвєпутінського штибу.Темпи, з якими Янукович це робить, одночасно здаючи Україну та її національні інтереси засвідчують, що Віктор Федорич у справжньому розгулі. Він не може самостійно зупинитися. Йому потрібна допомога. Його слід негайно виводити з критичного стану.

Парадокс, але факт - нинішній президент України Янукович являє для неї найбільшу ж небезпеку, є основною загрозою. В цьому випадку імпічмент для такого "президента" - найменше за своєю тяжкістю заслужене покарання за здійснюване беззаконня та розправу над Україною.

ЗЕКА - ГЕТЬ!
22.04.2010


Читай також:

МОРДОР
На Україну насунувся Мордор
"Ні!" країні для (Б)лю(Я)дей!

Прихід "ВікторФедоричаЯнуковича" до влади, окрім пущеної проФФесором-рецидивістом потужної хвилі тотальної деукраїнізації, русифікації та радянізації країни на тлі демонтажу свободи слова і демократії, що вже призвело до появи перших репресованих серед представників українських патріотичних організацій та навіть журналістів, ознаменувався і цілою низкою карколомних політичних кульбітів колишніх палких борців з кримінальною олігархією і персонально вождем "біло-блакитних". >>>


ПОРА!
ЧАС ЗБИРАТИ МАЙДАН!
ПОРА!

Перші ж дні правління Януковича розвіюють сподівання тих, хто розраховував на корегування новообраним президентом свого курсу, на пом'якшення радикально проросійської виборчої риторики та провадження хоча і помірковано-стриманої та все ж проукраїнської політики <...> Хіба можна назвати сформований прИзидентом-рецидивістом уряд українським, а ці призначення - від любові до України та заради об'єднання нації? Та цей кабмін більше заслуговує на визначення айнзац-команди, створеної спеціально для знищення України, демонтажу державності й національного суверенітету, інтелектуального, культурного й морального приниження українців. >>>


З НАГОДИ ІНАВГУРАЦІЇ
"проФФесора"-рецидивіста

УРКАїнський президент

"Для всіх у світі українців
Ганьби чорнішої нема –
Віддати Хамові -злочинцю
Ключ від державного керма!"
- з виступів на Дніпропетровському Майдані
наприкінці листопада 2004 року.


Василь Кисельов

Екс-регіонал, депутат ВР Василь Кисельов:
"Мы приехали!"

Отакої!

"Я громко говорил, что Януковича нельзя было выдвигать президентом. И могу повторить сегодня на любом уровне, что Украина стала примером в мире, когда человек с двумя судимостями - не по политическим мотивам, а за уголовные преступления, связанные с насилием над личностью - стал президентом страны. Мы приехали!" >>>


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>


ЮЩЕНКО - ТАК!

Україна, яку ми втратили
Читай також версію статті для Української інформаційної служби на сайті <Український погляд> - http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Результати першого туру президентських виборів засвідчують, що українські виборці з тріском провалили іспит на громадянську відповідальність та вірність національним ідеалам. Зробили вибір, від якого ніяк не натішиться Росія, аж пищить від задоволення. Ну що ж, значить, така в України доля. >>>


Стаття "Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!" практично відразу ж після того, як автор розмістив її на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "УП") була обрана редакцією видання як найкраща з числа поточних і занесена в розділ "ВИБІР РЕДАКЦІЇ". Потрапив матеріал і на головну сторінку "Української правди"... Гордий тим, що таку оцінку здобув мій творчий доробок, в якому висловлюю свою громадянську позицію та щире хвилювання за долю країни. >>>



ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1282.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1282.php on line 332

Warning: file(./comments/cart_1282.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1282.php on line 332


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1282.php on line 335


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64