Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Він обіцяв почути кожного...
аби потім переламати через коліно


За перші ж місяці правління Януковича
Україна опинилася в кроці від громадянської війни

Янукович обіцяв країну для людей, але не уточнив, що має на увазі лише таких, як він - "донецьких". Всіх інших - "геть з пляжу!".

Він декларував, що йде в президенти, аби об'єднати країну, а приніс розбрат і ворожнечу.

Більше того, Україна вже за перші два місяці його правління опинилася в кроці від громадянської війни: в парламенті і на вулицях пролито першу, але, схоже на те, далеко не останню кров.

Сьогоднішні події яскраво засвідчують, що нова влада - це ретельно підібрана айнзац-команда для знищення України, її місія - насадження тут російських порядків у всьому: політиці, економіці, науці, освіті, культурі, інформаційному просторі. Це повне упокорення України Москві, її колонізацізація під гучні оплески "братів"-росіян.

Біля державного керма опинилися окупанти. Вони чинять люту розправу над всім українським, маючи на меті єдине - знищити нашу державу!

Окрім того, що цей недолугий "урка" - мєдвєпутніський прихвостень, так ще й який цинік!

Виступаючи в Страсбурзі, Янукович відмовився визнавати Голодомор актом геноциду українців, а коментуючи події в стінах парламенту та протистояння з масовими бійками як у ВР, так і на вулицях Києва, сказав, що не бачить в цьому нічого особливого.

"Те, що сталося в парламенті України, не стало несподіваним. Те, що народним депутатам інколи не вистачає, я б так сказав, парламентської етики, в Україні вже, на жаль, звикли. Треба з цим вже закінчувати", - сказав Янукович.

Отже, спробу українських патріотів зірвати синхронну з російською госдумою ратифікацію зрадницького по відношенню до України "харківського пакту", він пояснив… "браком етики"?!

А як бути з тим, що два профільних парламентських комітети - з закордонних справ та з питань європейської інтеграції - відхилили угоду щодо продовження перебування РЧФ в Севастополі, розцінивши її антиконституційною, а третій - з питань нацбезпеки та оборони - не зміг прийняти жодного рішення з приводу даного законопроекту, бо голоси членів комітету розділилися порівну.

Та незважаючи на це, а також радикальні протести опозиції в парламентській залі, "харківський пакт" був винесений спікером ВР на голосування. А це - етично? За Януковичем виходить, що тільки так і треба? І в нього ще вистачає совісті говорити про якусь там парламентську етику?

Не зупинили Литвина ані гучноголосе "ганьба", ані сирени, ані влучно кинуті в нього курячі яйця.

Угода була проголосована без жодного обговорення по суті. Її схвалили 236 депутатів-зрадників України: регіоналів, комуністів, литвинівців, "тушканчиків" від НУНС та БЮТу та перевертні, що поки офіційно не оформили свій статус коаліціантів.

За неї також голосувало чимало "мертвих душ", які в цей час перебували або в свиті Януковича у Страсбурзі, або просто були відсутні в залі, чи навіть знаходилися там, але фізично ніяк не могли проголосувати. Це - етично?

А як слід розуміти фразу Януковича - "з цим потрібно закінчувати"? З чим з "цим"? З голосами протесту українського народу? З виступами опозиції? Що це, як не привселюдно дана в центрі європейського парламентаризму обіцянка покінчити з буд-якими проявами інакомислення в країні?

Там же, в Страсбурзі, Янукович заприсягнувся "навести в країні порядок". Зрозуміло який! "Демократичними засобами", - уточнив він із залізними нотками в голосі. Можно було й не уточнювати. Знаємо, про які саме йдеться: за перші ж 50 днів Янукович добре дав знати, як він розуміє "демократію" - "почути кожного, аби всіх переламати через коліно".

Ніколи йому за це не буде пробачення! Україна не простить наругу над національною честю і гідністю українців, глуму над історичною пам'яттю народу, державну зраду, згортання демократії та свободи слова!

Події 27 квітня ставлять чіткий водорозділ: "до" і "після", даючи чітко й однозначно зрозуміти, хто є "ху" - хто за Україну, а хто проти неї. В національно-демократичної опозиції немає іншого виходу, окрім як виступити об'єднаним фронтом заради порятунку України.

Люди, ставаймо пліч-о-пліч попри різні ідеологічні переконання і політичні симпатії! Незалежно від того, хто ви за національністю і якою мовою говорите.

Вже немає різниці, чи Ви за Ющенка, чи за Тимошенко, за Яценюка чи Гриценка, за Тягнибока чи Кириленка. Всі минулі взаємні претензії, попри всю їхню значимість і ґрунтовність, меркнуть. Це ніщо у порівнянні з тим, перед чим опинилася країна нині. Зараз вороги України - "януковичі".

Ми маємо зупинити цю банду разом! Іншого шляху немає! Українці - єднаймося!

Виходьмо проти них, як у старі добрі часи на наш Майдан! І нічого не біймося! Бо з нами Бог і Україна! Пам'ятаймо: "Разом нас багато - нас не подолати!".

Ставаймо разом аби заявити:

"Ми - не бидло, ми - не козли! Ми - України доньки й сини!"

"НІ!" донецькому паханату!

"НІ!" режиму кримінальної тиранії!

"НІ!" - совково-московії в Україні!

"НІ!" - малоросії!

Звільнимо Україну від янучарів!

Не дамо топтати українську землю російському чоботу!

Очистимо президентську посаду від україножера Януковича!

Краще Шрек, ніж Янукович!

Зека - ГЕТЬ!

УРКАїнський прИзИдент: Ур-р-рою кожного!
27.04.2010


Читай також:


Янучара

Янукович наХАРКАВ на Україну
Зека - ГЕТЬ!

У своїй стратегії курс Януковича - антиукраїнський, а в тактиці - бандитський, бо Віктор Федорич діє за принципом злодійської вилазки: ретельно спланованої, але суворо законспірованої операції, що здійснюється раптово і блискавично, цілковито несподівано для обраної жертви. В даному випадку в якості останньої виступає ціла Україна. Та й чи можна було очікувати чогось іншого від президента, враховуючи особливості біографії "двічі несудимого"? Виходить, яким "достойник" був, таким і залишився. >>>


МОРДОР
На Україну насунувся Мордор
"Ні!" країні для (Б)лю(Я)дей!

Прихід "ВікторФедоричаЯнуковича" до влади, окрім пущеної проФФесором-рецидивістом потужної хвилі тотальної деукраїнізації, русифікації та радянізації країни на тлі демонтажу свободи слова і демократії, що вже призвело до появи перших репресованих серед представників українських патріотичних організацій та навіть журналістів, ознаменувався і цілою низкою карколомних політичних кульбітів колишніх палких борців з кримінальною олігархією і персонально вождем "біло-блакитних". >>>


ПОРА!
ЧАС ЗБИРАТИ МАЙДАН!
ПОРА!

Перші ж дні правління Януковича розвіюють сподівання тих, хто розраховував на корегування новообраним президентом свого курсу, на пом'якшення радикально проросійської виборчої риторики та провадження хоча і помірковано-стриманої та все ж проукраїнської політики <...> Хіба можна назвати сформований прИзидентом-рецидивістом уряд українським, а ці призначення - від любові до України та заради об'єднання нації? Та цей кабмін більше заслуговує на визначення айнзац-команди, створеної спеціально для знищення України, демонтажу державності й національного суверенітету, інтелектуального, культурного й морального приниження українців. >>>


З НАГОДИ ІНАВГУРАЦІЇ
"проФФесора"-рецидивіста

УРКАїнський президент

"Для всіх у світі українців
Ганьби чорнішої нема –
Віддати Хамові -злочинцю
Ключ від державного керма!"
- з виступів на Дніпропетровському Майдані
наприкінці листопада 2004 року.


Василь Кисельов

Екс-регіонал, депутат ВР Василь Кисельов:
"Мы приехали!"

Отакої!

"Я громко говорил, что Януковича нельзя было выдвигать президентом. И могу повторить сегодня на любом уровне, что Украина стала примером в мире, когда человек с двумя судимостями - не по политическим мотивам, а за уголовные преступления, связанные с насилием над личностью - стал президентом страны. Мы приехали!" >>>


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>


ЮЩЕНКО - ТАК!

Україна, яку ми втратили
Читай також версію статті для Української інформаційної служби на сайті <Український погляд> - http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Результати першого туру президентських виборів засвідчують, що українські виборці з тріском провалили іспит на громадянську відповідальність та вірність національним ідеалам. Зробили вибір, від якого ніяк не натішиться Росія, аж пищить від задоволення. Ну що ж, значить, така в України доля. >>>


Стаття "Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!" практично відразу ж після того, як автор розмістив її на "Народній правді" (один з Інтернет-проектів "УП") була обрана редакцією видання як найкраща з числа поточних і занесена в розділ "ВИБІР РЕДАКЦІЇ". Потрапив матеріал і на головну сторінку "Української правди"... Гордий тим, що таку оцінку здобув мій творчий доробок, в якому висловлюю свою громадянську позицію та щире хвилювання за долю країни. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

"Не спи, моя рідна земля!
Прокинься, моя Україно!"

17 січня буде визначено долю України щонайменше на наступні 5 років. Це належить зробити нам, українським громадянам. Ми виступатимемо не просто електоратом, що визначається зі своїми політичними симпатіями, а Виборцями Долі для своєї Батьківщини. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1287.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1287.php on line 345

Warning: file(./comments/cart_1287.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1287.php on line 345


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1287.php on line 348


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64