Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


СТОП політичним репресіям!
Схід і Захід разом!

У Дніпропетровську та Львові вшанували пам'ять жертв тоталітарного режиму минулих років і засудили відновлення політичних репресій нинішньою антиукраїнською владою

У місті на Дніпрі в День пам'яті жертв політичних репресій за ініціативи Української народної партії відбулася панахида покладання квітів та мітинг-реквієм пам'яти жертв тоталітарного режиму, в якому узяли участь усі партії національно-демократичного спрямування, - повідомляє прес-служба ДОО УНП.

Мітинг відкрив Голова ДОО УНП А.Сокоринський, який дав гостру оцінку діяльності нової влади.

Учаснники мітингу одноголосно схвалили резолюцію, де зазначається, що перші кроки нової влади перевершили найгірші прогнози: погіршується соціально-економічне становище, угоди з Росією є відвертою і цинічною державною зрадою, порушується Конституція і закони, запроваджується цензура, починається нищення української мови та культури, робляться спроби реабілітації найбільшого злочинця усіх часів та народів - Й.Сталіна.

Зібрання засудило встановлення пам'ятника людожерові в Запорожжі та намагання встановити такого ідола в Дніпропетровську.

Патріоти закликали до єдності національно-демократичних сил та рішучої боротьби з антидемократичною, антиукраїнською владою.

Цього ж дня у Львові біля пам'ятника Жертвам комуністичних злочинів на пл.Шашкевича відбувся молебень та віче, - інформує місцевий осередок Товариства відродження української нації.

Площу оточили великою кількістю міліціонерів, правоохоронці стояли кожні кілька метрів.

Розпочалося віче з виступу Юрія Шухевича. Після цього представник громадської ініціативи "Український Національний Збір" Маркіян Гудз озвучив звернення Комітету захисту держави.

Перед учасниками віче також виступили представники львівської влади: голова обласної ради Мирослав Сеник, перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків та міський голова Львова Андрій Садовий. Молебень відслужив отець Орест Фредина.

Із закликами пам'ятати репресованих радянським режимом виступили голова спілки політв'язнів та репресованих Петро Франко, голова братства УПА Олесь Гуменюк та голова спілки політв'язнів Володимир Горовий. Член наглядової ради Національного Меморіалу "Тюрма на Лонцького" Ірина Калинець вибачилася перед тими, хто загинув унаслідок репресій, за малодухість сучасників.

Промовці виступали проти антиукраїнської політики нової влади та засудили дії уряду, вбачаючи ознаки повернення тоталітаризму та диктатури.

Учасники віче тримали в руках плакати "Пам'ятаємо. Шануємо. Боремося", "Стоп політичним репресіям!", "Ні неосталінізму!", "Україно, повстань!". Чимало ораторів закликало виступати на захист свобод, які в Україні під загрозою.

Після віча учасники поклали квіти біля Тюрми на Лонцького та біля Стіни пам'яті та скорботи на вул.Замарстинівській.

Звернення
КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ ДЕРЖАВИ
до народних депутатів України

Шановні народні обранці!

Український народ висловив Вам високу довіру - бути його представниками у найвищому законодавчому органі держави, захищати Україну, дбати добробут її мешканців, приймати закони.

Ви повинні бути взірцем законослухняності і справедливості, чесності та порядності, відкритості і непідкупності.

Однак значна частина із Вас не поділяє цих принципів.

Ви в брутальний антиконституційний спосіб сформували "коаліцію тушок", залучивши до більшості продажних боягузів, які згодом зрадять і нових господарів.

Ви зрадили Україну, продовживши термін перебування окупаційного Російського флоту на термін, до якого навряд чи доживе багато із вас.

Ви по-бандитському жорстоко били своїх колег-депутатів у сесійній залі, на їх робочому місці лише за те, що вони відстоювали усіма можливими засобами патріотичну позицію, захищали Українську незалежність.

Тепер ви намагаєтесь розпочати переслідування та репресії проти усіх українців, які протестують супроти злочинної влади.

Із цинізмом, гіднимм Сталіна та Берії, ви оголошуєте жертви злочинцями, проводите слідство та оголошуєте вироки нехтуючи чинним законодавством України, правами людини, нормами міжнародного права.

І першими жертвами ви обрали своїх колег - народних депутатів Андрія Парубія, та Юрія Гримчака, аби таким чином залякати українську громадськість, посіяти страх та зневіру серед людей.

Ми пережили страшний сталінський терор, тюрми і концтабори - і вистояли! Та надто багато жертв поклала Україна на вівтар свободи. Тож зупинімо поки не пізно хвилю репресій, бо після певного моменту їх маховик неминуче зачепить і вас, і ваших близьких, вкотре понівечить українську націю. Цьому нас повинна навчити нарешті наша трагічна історія.

Вшановуючи жертви політичних репресій та комуністичних злочинів, ми заявляємо рішучий протест і вимагаємо від вас негайно зупинитись:

- негайно припинити політичні репресії та переслідування інакомислячих.

- відмінити цензуру в засобах масової інформації, повернути свободу слова.

- чітко дотримуватись Конституції України та відмінити усі свої незаконні рішення.

Ще не пізно відвернути неминуче народне покарання. Нас не злякати, нас не підкупити, нас не обманути!

Слава Україні!

Прийнято одностайно на Віче пам'яті жертв політичних репресій у Львові 16 травня 2010 року.
16.05.2010


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1294.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1294.php on line 189

Warning: file(./comments/cart_1294.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1294.php on line 189


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1294.php on line 192


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No error: 0 in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64