Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"І словом... і шилом:

Нарешті сталося! Здійснилася вікопомна подія! Вікторія Шилова перетнула кордони вічного комунального Мордору - відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд". Щоправда, не власною персоною, а за посередництва свого білборду, поповнивши перелік тих потенційних кандидатів на посаду міського голови, які вже світилися своїми "біг-мордами" на території цього комунального гетто. Зокрема, тут відзначилися Микола Швець та Володимир Тюрін.

Ніхто з них, безумовно, і не думає хоч якось посприяти вирішенню наявних проблем, які створюють нещасним людям - відомчим кріпакам - нестерпні умови для проживання. Вочевидь "достойники" вважають за достатнє "ощасливлювати" багатостраждальців своїми фізіономіями, випромінюючими життєвим оптимізмом, впевненістю у власних силах та готовністю до рішучих дій на благо городян. А далі - гори воно все вогнем.

Приєднуйся, або програєш!
Оригінальний вигляд бігборда Вікторії Шилової

Тепер настав час Шилової. Ну що ж, ласкаво запрошуємо. Тільки от білборд і обране гасло - з розряду, що називається, "ні ума, ні фантазії". Девіз "Приєднуйся, або програєш" ну дуже вже нагадує старе єльцинівське "Голосуй или проиграешь!", яке той у свою чергу запозичив у Біла Клінтона.

Девіз, з яким Шилова звертається до людей, фактично є калькою із незначними косметичними змінами. Власного креативу - ноль.

До того ж, викликає сумніви і доречність коми перед "або". От якби там було "бо" - це інша справа. У Єльцина, до речі, коми не було.

Саме ж гасло - древнє, як світ і жоване-пережоване різними варіаціями. Його мобілізаційний потенціал давно вичерпаний. Воно нікого нікуди не кличе і позбавлене спонукального ефекту.

Як альтернативу вбогості "креативної" думки авторів білборду, СПЕЦКОР пропонує свої варіанти у вигляді фотоколажів:

Сексуальний блок Вікторії Шилової
ФОТОКОЛАЖ № 1


І словом...І Шилом
ФОТОКОЛАЖ № 2

До речі, ті безчинства, що зараз чинить в країні антиукраїнська влада на чолі з двічі несудимим "проФФесором", та розправа над всім українським й ліквідація національної ідентичності якраз і є втіленням на практиці "славянской идеи", ідеї, так званої, слов'янської єдності та інтеграції України з Росією, за що Шилова весь час виступала в своїх ефірах на ДОДТРК в ранзі спочатку ведучої, а потім і гендиректорки телерадіокомпанії. Зараз же Вікторія Віталіївна продовжує це робити як гостя ефіру.

Одначе ця обставина, як не дивно, аж ніяк не заважала лідеру радикального ВО "Свобода", націоналісту Олегу Тягнибоку називати таке телебачення "патріотичним і державницьким, зорієнтованим в національному руслі" й активно захищати лазаренківку від "наїздів" тодішньої влади.

Пригадую один з епізодів в її антидержавних ефірах на державному ТБ. Сталося це два чи три роки тому, тобто ще до того, як вона здобула призначення на керівну посаду.

Тоді гостем її ефіру був лідер УНП Юрій Костенко. Мова зайшла про загрози для країни від доморощеної п'ятої колони. Одним з носіїв неприховано ворожих до України ідей паном Юрієм був цілком справедливо названий Дмітрій Табачник. Костенко піддав гострій критиці сповідувані затятим українофобом погляди.

Шилова теж вирішила додати свої 5 копійок в притаманному для неї дусі і як аргумент в підтримку критики одіозного регіонала випалила:

- Так він же єврей - це ж ні для кого не є секретом! - мовила Вікторія Віталіївна, сподіваючись, що її оцінка здобуде схвальний відгук в співбесідника.

Та не так сталося, як їй гадалося. Лідер УНП негайно відреагував:

- …Але ж не в тому річ. Ну то й що з того, що він єврей? Хіба мало в нас представників цієї національності, які мають патріотичну позицію по відношенню до України та сповідують державницькі погляди? В мене самого серед друзів є чимало євреїв, і в нас немає жодних суперечок. Інша річ - позиція Табачника як політика.

Зрозумівши свою осічку, Шилова дала задній хід, погодившись з Юрієм Івановичем:

- Так-так, - сказала вона, - звичайно.

Тим дивніше було чути від Шилової якісь нарікання на адресу національності Табачника, коли сам він завжди був і нині є найпершим в уряді провідником так званої "слов'янської єдності", ідеї інтеграції з Росією, побудови спільного з "братами-слов'янами" політичного, інформаційного, культурного простору, яка на практиці означає стирання україноцентричної позиції з підручників історії, витіснення української мови зі ЗМІ, вишів, шкіл, кінотеатрів, судів тощо.

Іншими словами, йдеться про добре продуману, цілеспрямовану політику тотальної русифікації та радянізації освіти, нищення національної гуманітарної сфери, показову її страту на замовлення та потіху "братів-слов'ян".

Зрозуміло, що зараз місцева слов'янофілка про п'яту графу Табачника - ані слова. Натомість, від неї чути лишень суцільні дифірамби на адресу Януковича та його команди як на всеукраїнському, так і регіональному рівні.

В.Шилова аплодує запроваджуваному курсу, що практично розвертає країну на 180 градусів, ставлячи хрест на євроатлантичній інтеграції та накидає на Україну російське ярмо... Що їй дуже до вподоби.

Так, нещодавно, виступаючи в ефрі ДОДТРК, Вікторія Віталіївна, висловлюючи свою підтримку Януковичу в "дружбі з Росією", сказала:

- Нам об'єднуватися потрібно, а не роз'єднуватися.

"Об'єднуватися"… Та куди ж більше? Здається, вже повністю "об'єдналися" - януковичі все здали росіянам, продали їм Україну за безцінь гуртом і вроздріб. Наступний крок - оформлення великого союзного договору про входження України до складу Росії на правах "рівноправного" суб'єкта федерації…

Ось до чого веде ця "слов'янська ідея". Інакшою її росіяни не розуміють і не бачать. Побільше б їм таких прихильниць "слов'янської єдності" як Шилова - вони б здійснили намічене куди скоріше.

Тим часом "заслуги" В.Шилової не залишаються не поміченими та не оціненими "табачною" владою . Днями Вікторії Віталіївні був присвоєний новий титул - заступниці голови Дніпропетровьскої облради. Ось як про цю знаменну подію сповіщає "Shilova.org" - так би мовити, офіційне представництво Вікторії Віталіївни Шилової в Інтернеті:

"19 травня Вікторію Шилову було призначено заступником голови обласної ради. Відтепер Вікторія Шилова буде опікуватись питанням харчової і переробної промисловості, а фактично – соціальними питаннями, починаючи від захисту населення від ГМО, закінчуючи боротьбою з алкоголізацією суспільства. Ця посада в органі місцевого самоврядування дозволить Вікторії Шиловій бути корисною громадянам Дніпропетровської області в їхній боротьбі за підвищення соціальних стандартів і поліпшення життя всіх чесних, порядних, працьовитих громадян".

Вочевидь так "вілкули" оцінили телевізійний номер Шилової з продуктовими наборами від БЮТ, названий нею "Сдохни, НЕ мой народ".

В.Шилова на 34-ому: Сдохни, немой народ!

Що ж все досить логічно. Тільки от скажіть, хіба могла отримати таке призначення з огляду на склад обласної ради, її більшість та керівництво, по-справжньому патріотична, професійна, порядна людина? Ото ж бо і воно.

Тим ганебнішими сьогодні виглядають ці безсоромні танки, свитсопляски та навіть заГРАДзагони, які влаштовували навколо неї представники місцевої радикально націоналістичної та іншої активної громадськості з числа особливо небайдужих городян. Вони що тоді, потравилися чимось? ГМО об'їлися чи як?

Перефразовуючи одне американське прислів'я про ідентифікацію каченя,можна сказати: якщо хтось одягається, поводиться і говорить як "янучара у вишиванці", то саме "янучарою у вишиванці" він і є. Час лише вкотре переконує, що в таких оцінках Шилової помилки немає.

Боже, бережи країну від подібних заступниць! Не продукт, а суцільне ГМО... Хоча і слов'янський, але напрочуд штучний, ворожий до України організм.
26.05.2010МАЗУР Олексій Миколайович | 25.04.2010 13:39
В ефірі Дніпропетровської ОДТРК – колишня гендиректорка обласної державної телерадіокомпанії, депутат облради від Блоку Лазаренка, голова комісії з питань взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Вікторія Шилова. На цьому фото Вікторія Віталіївна випадковим чином відзнята так, ніби говорить не про серйозні речі, а ділиться з глядацькою аудиторією своїми... найінтимнішими почуттями,
демонструючи техніку поцілунку.
 

Дивись також:

ЯНУКОВИЧ: "Урою кожного"
ПОВНИЙ ДОНБАС!
УРКАїнський прИзИдент: Ур-р-рою кожного, бля! Тому  що так треба, бля...СПЕЦКОР
представляє:
Юлія Тимошенко
Юлію Тимошенко
Костянтин Грищенко
Костянтина Грищенка
Ксенія Ляпіна
Ксенію Ляпіну
Володимир Огризко
Володимира Огризка

у СПЕЦ - ФОТОПРИКОЛІ

В ГОСТЯХ
У ШУСТЕРА

Савік ШустерСПЕЦКОР
презентує:

ймовірних кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська
та в депутати міськради,
відомих в місті суспільних діячів і діячок,
фундаторів іменних блоків
й очільників громадсько-політичних організацій:


Загіда Краснова
Святослава Олійника
Андрія Денисенка
Ігоря Циркіна

а також
"останню надію на правду" -
*Вікторію Шилову*

у СПЕЦ - ФОТОКОЛАЖАХ

Дніпропетровські
BIG-MORDY

частина ІІ
СПЕЦКОР
презентує:

потенційних кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська

Миколу Швеця
та
Володимира Тюріна

у СПЕЦ - ФОТОКОЛАЖІ

Дніпропетровські
BIG-MORDY

частина І
"Гляжусь в тебя, как в зеркало...
до головокружения"

Територія вибору на 27-ому каналі

Депутат Дніпропетровської облради Павло Безуглий - частий гість програми Олександра Пожарова "Територія вибору" на 27 каналі. Кожного разу, як вони сідають навпроти один одного, мимоволі виникає відчуття ефекту дзеркального відображення. Одначе постійні глядачі ток-шоу знають, що ведучий Пожаров - це той, який завжди сидить зліва.

Пожаров і Безуглий Пожаров Безуглий
"Гляжусь в тебя, как в зеркало,
До головокружения
И вижу в нем любовь свою,
И думаю о ней.
Давай не видеть мелкого
В зеркальном отражении,
Любовь бывает долгою,
А жизнь еще длинней
И когда я с тобою прощаюсь,
И ладонь твою глажу любя,
Ты не верь. Это я возвращаюсь,
Я иду от тебя до тебя".
/Ю. Антонов "Зеркало"/


Куди не глянь - одна ШАЙТАНь
Хто в українському домі господар
Сім'я Загіда Краснова /Загіддіна Габібулаєвича Габібулаєва/
Сім'я "директора" Дніпропетровської міської ради, лідера біло-блакитно-червоної більшості, керівника фракції Блока мафіозі Лазаренка, голови "Громадської сили" Загіда Краснова - уродженця селища Беліджи, що на півдіні Дагестану Російської Федерації.
ФОТО з офіційного сайту селища Беліджи ФОТО з офіційного сайту селища Беліджи Загіддін Габібулаєвіч Габібулаєв

Тепер він прагне стати мером міста на Дніпрі - столиці козацького краю. До речі, земляки Загіда Геннадійовича очікують цієї знаменної події з нетерпінням.
Що скажете, дніпряни? Ви - згодні? На жаль і серед нас є такі пани, що українського в них - лише прізвища, бо не шанують ані мови рідної, ані української минувшини. А є і пані, в тому числі серед місцевих, які одягають вишиванку або підступно заплітають на національний манер косу, аби лишень глибше заховати своє чужинське, вороже до України нутро. От і виходить, що куди не глянь - одна ШАЙТАНь. То чи справді "козацькому роду - нема переводу" ?

УКРАЇНЕЦЬ,
згадай ім'я своє!
СПЕЦКОР

представляє:

Олег Тягнибок
Олега ТЯГНИБОКА

Вікторія Шилова
Вікторію ШИЛОВУ

Дмітрій Рагозін
Дмітрія Рагозіна

а також...


Павло Головаха
Павла ГОЛОВАХУ

у СПЕЦ -ФОТО-ПРИКОЛІ

"ВСІ ТЯГНИБОКІВЦІ - "СВО..."

(в якості Новорічного вогника)СПЕЦКОР

представляє:

телеведучу, члена НСЖУ, автора і керівника соціального проекту "Знайдемо вихід!" на Першому Національному, радника Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі

Наталія Розинська
Наталію РОЗИНСЬКУ

Голову моральної комісії

Василь Костицький
Василя КОСТИЦЬКОГО

а також низку народних депутатів України


у ФОТО-кліпі на тему однойменної пісні
"Наутілуса Помпіліуса"

Альбом КНЯЗЬ ТИШИНЫ
СТРИПТИЗ:
ХАОС В ЕФІРІ
Доктор Хаус & Борис Васильєв:
хто з них хто?

Борис Васильєв? Доктор Хаус?
Праворуч - Доктор Хаус, ліворуч - головред інформаційного
мовлення 11 каналу, телеведучий Борис Васильєв... Чи навпаки?
Здається, аби розібратися потрібно проводити "Сандень"
.
>>>
СПЕЦКОР

представляє:

Савік ШУСТЕР Віктор БОРЩЕВСЬКИЙ Олег ЦАРЬОВ
Олена ХАМЛОВА Борис  Брагінський Владислав РОМАНОВ
Ганна МИРОНЕНКО Віталій КЛИЧКО Ігор КРУЧИК

у прикольно-фривольному,
провокативно-безапеляційному

СПЕЦ ФОТО ВЕРНІСАЖІ


"ВАМ ЩЕ НЕ СМІШНО? ТОДІ МИ ЙДЕМО ДО ВАС!"
Направляй меня своею рукой...
"Поцелуи"
/ВІА ГРА/.
ФОТО-кліп за участю
телеведучого Андрія Куликова
та
прем'єр-міністра України
Юлії Тимошенко


СПЕЦКОРпредставляє:


Кристофер Ллойд, Майкл Дж. Фокс і Томас Ф. Вілсон
у політико-пригодницькому, футуристичному
СПЕЦ-проекті Олексія МАЗУРА
Частина ІІІ: Майбутнє.net
ЧАСТИНА - ІІI

МАЙБУТНЄ. NET

(перші дві частини дивись тут)

Док Марті
- Я щойно повернувся з України 2010 року! Сили небесні!
Марті, якби ти лише знав, на що перетворилася ця прекрасна країна
після президентських виборів!
Юлію ТИМОШЕНКО


у СПЕЦ ФОТО ВЕРНІСАЖІ

"Я ВІДЧУВАЮ ТЕБЕ... ТАКОЮ!"СПЕЦКОР

представляє:

депутата Верховної Ради від Партії регіонів, голову Дніпропетровського обласного відділення ПР

Олега ЦАРЬОВА

директора Центру інформації та документації НАТО в Україні

Мішеля ДЮРЕ (Бельгія)

начальника міліції громадської безпеки Дніпропетровського міського Управління МВС

Володимира СЕДЛЕЦЬКОГО

керівника прес-служби Дніпропетровської організації НСНУ

Валентина ЄРМОЛЕНКА

легендарного рухівця, одного з засновників Народного Руху на Дніпропетровщині, колишнього керівника обласного осередку УНП

Івана ШУЛИКА

депутата Дніпропетровської міськради від КПУ

СПЕЦКОР

представляє:


Головну редакторку ТРК "САТ Плюс" м. Слов'янськ Донецької області


Наталію ПОПОВУ

Журналістку регіонального Інтернет-портала "Днєпр.Інфо"


Олену ХАМЛОВУ

Керівницю Дніпропетровської студії "Резонанс-ТБ", ведучу інформаційно-аналітичної програми "Тема тижня"


Наталію ВЛАСОВУ

Дніпропетровську кореспондентку радіо "СВОБОДА"


Юлію РАЦИБАРСЬКУ

прес-секретарку голови міської "Громади" та одноіменної фракції в міськраді Загіда Краснова


Оксану КАРАТАЄВСЬКУ


гендиректорку Дніпропетровської ОДТРК, депутатку облради від Блока мафіозі Лазаренка, голову комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ


Вікторію/Віталію ШИЛОВУ


а також Прем'єр-міністра України
лдерку БЮТ

Віктора СЕРЖЕНКА

а також місцевих прихильників і противників євроатлантичної інтеграції України, що зійшлися "стінка на стінку" біля Дніпропетровського регіонального інституту Національної академії держуправління при Президентові України з нагоди візиту до міста послів країн НАТО

у ФОТО РЕПОРТАЖІ
жанрі "міського екшену")

"В Дніпропетровську - НАдТО спекотно"
або
"МЫ - НЕ ЯНКИ! МЫ - СЛАВЯНЕ!
НАШИ БРАТЬЯ - РОССИЯНЕ!"

Таким скандуванням зустрічали в Дніпропетровську делегацію НАТО його противники - представники ПР, ПСПУ, КПУ та іншої біло-блакитно-червоної пошесті. "НАТО - ТАК!" - вітали панів послів Північноатлантичного Альянсу активісти обласних осередків НСНУ, УНП, КУНу та інших національно-демократичних партій і громадських організацій.

Зустріч делегації НАТО з громадськістю в аудиторії ДРІНАДУ супроводжувалася альтернативними мітингами перед стінами закладу. Незважаючи на велику кількість правоохоронців, в тому числі з "Беркуту", які розгороджували опонентів, протягом заходу все-таки сталося декілька сутичок, спровокованих агресивно налаштованими антинатівцями.

Міліціонер робить зауваження: "Порушувати суспільний лад - не годиться!" Підозрілого вигляду слов'янин в комуфляжі - один з поборників "славянского единства" й порушників правопорядку. Правоохоронці захищають автобус делегації послів Північноатлантичного альянсу.


"МИР. ТРУД... БРЕД".
Першотравневий водевіль в біло-блакитно-червоних тонахВ РОЛЯХ
:

Олег ЦАРЬОВ (ПРУ)

Віктор БОРЩЕВСЬКИЙ (КПУ)

Віталій ДУБІЛЬ (ФПУ)

Ірина ШАЙХУТДІНОВА як "Леді Блю" (ПРУ)

- ЦК КПСС, партия и правительство обращались к народу со страниц центральной прессы с призывами и воззваниями, а сегодня к нам власть обращается? Нет! Почему? Потому что они как ежики в тумане, не знают, куда ведут свой народ!!!

В. БОРЩЕВСЬКИЙ:
"Первым мая у нас должен стать каждый день, пока мы не добьемся победы! Поэтому как никогда, нужна наша солидарность, нужно наше плечо!"
О. ЦАРЬОВ:
"Ведь мы с вами помним, как проходил в стране Первомай. Люди пели и плясали в колоннах, на митингах. А сегодня что? Страну разорвали!"
І. ШАЙХУТДІНОВА:
"Как прекрасно, когда наука шагает вперед несоизмеримыми шагами... Нам не нужно НАТО! У нас люди стоят и блестят своими орденами впереди!"СПЕЦКОР

представляє:

Депутата ВРУ від ПРУ, голову Дніпропетровського обласного відділення Партії регіонів


Олега ЦАРЬОВА

керівника фракції ПРУ Дніпропетровської міської ради


Олексія ТІШКІНА

керівницю фракції соціал-демократів (об'єднаних) і республіканців Дніпропетровської міської ради


Інну РУДКЕВИЧ

а також представників студентських і робітничих колективів міста й області

у СПЕЦ ФОТО кліпі

"ВРЕМЯ НАЧИНАТЬ МАТЧ"
/"СПЛИН", РФ/

ВРЕМЯ НАЧИНАТЬ МАТЧ


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1256.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1298.php on line 1106

Warning: file(./comments/cart_1256.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1298.php on line 1106


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1298.php on line 1109


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64