Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


«Свобода» єднає націоналістів

Українські партії й громадські організації націоналістичного спрямування ставлять перед собою завдання, об'єднавши зусилля, досягти успіху на парламентських виборах 2006 р.

Лідер партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода» (колишня Соціал-національна партія України), депутат Верховної Ради 3-4 скликань Олег Тягнибок (фракція «Наша Україна»), що двічі обирався на Львівщині в окрузі № 120, вважає подолання цими силами 3% бар'єру і створення ними у ВР фракції цілком реальним. Чи буде ця мета досягнута окремим націоналістичним блоком, чи таке об'єднання матиме іншу конфігурацію - покаже час. Про це політик заявив під час візиту до Дніпропетровська, де зустрівся з громадськістю міста й представниками ЗМІ.

В консолідації націоналістів вже є конкретні результати: партії «Свобода», КУН (голова - О. Івченко), громадські організації «ОУН» (революційна - «Бандерівці» - А. Гайдамака) та «ОУН» («Мельниківці» - М. Плав'юк) підписали заяву про об'єднання зусиль й координацію дій у політичній боротьбі.

Олег Тягнибок розцінив досягнуту угоду як історичну, адже, за його словами, дві «оунівські» організації задекларували примирення вперше майже за 70 років. Після вбивства агентом НКВС у 1938 р. в голландському Роттердамі засновника ОУН Євгена Коновальця в ОУН створилося дві гілки: одна під проводом Бандери, інша - Мельника. Для українських патріотів стало справжньою трагедією роз'єднаність цих організацій, що тривала до нині.

Керівник ВО «Свобода» акцентував, що для очолюваної ним партії є дуже почесним бути причетною до цього примирення. Чимала заслуга в згуртуванні до співпраці вищеназваних сил належить саме «Свободі», адже партією був взятий рішучий курс на подолання розпорошеності націоналістичного руху.

Ця угода, констатує політик, засвідчує серйозні наміри націоналістів боротися за владу в Україні. Якщо до цього націонал-патріоти здебільшого займалися культурно-просвітницькою діяльністю, що також є важливим, то зараз для них пріоритетною стає найактивніша участь у політичних змаганнях.

О. Тягнибок зазначив, що підписання угоди, серед іншого, відсікає і всі псевдо-націоналістичні організації, які останнім часом почали активно створюватись за сприяння теперішньої влади. Відчуваючи все зростаючу роль й авторитет націоналістичних сил як в Україні, так і в Європі, про що, зокрема, засвідчили останні вибори до Європарламенту, в результаті яких націоналісти значно зміцнили свої позиції, нинішній режим, намагаючись контролювати ці процеси в державі, ініціює виникнення псевдо-патріотичних угруповань з метою дезорієнтації громадян й, в кінцевому рахунку, дискредитації націоналістичної ідеології.

В якості яскравого прикладу таких новоутворень народний депутат назвав так звану «ОУН в Україні», яку нещодавно очолив старший син В. М. Чорновола - Андрій. Тягнибок схарактеризував його типовим провокатором за вчинки, несумісні із діяльністю українського націоналіста: керована ним зараз організація на минулих парламентських виборах декларувала повну й беззастережну підтримку влади, а сам А. Чорновіл нині входить у фракцію СДПУ(о) в Львівській облраді й активно співпрацює з тією антиукраїнською, на переконання лідера ВО «Свобода», структурою.

Примітним є і те, що, як сказав Тягнибок, до того як В'ячеслав Максимович став визначною політичною фігурою, зокрема головою Львівської облради, Андрій взагалі не носив прізвища свого батька й соромився його.

Стосовно УНА-УНСО, то народний депутат вказує на роздрібненість цієї організації. Фактично, там є три гілки: Шкіля, Коваленка, Тими. На приватному рівні керівник «Свободи» підтримує добрі стосунки з колегою по Верховній Раді Андрієм Шкілем, у Львові зараз вони мешкають по сусідству, а свого часу навчались в одному медінституті.

Четвірка («Свобода», «ОУН» (Р), «ОУН» (М), КУН) домовилась приймати рішення щодо залучення до їхнього союзу нових організацій консенсусом. Не виключено, що деякі відгалуження УНА-УНСО, за висловлюванням Олега Тягнибока, сьогодні активно експлуатуються владою. Провокаційно-деструктивну функцію виконує й «Рух за націю» Бойка.

У сьогоднішній політичній ситуації в Україні найприйнятнішим для національно-патріотичних сил кандидатом на посаду президента (з тих, що реально може конкурувати зі ставлениками влади), пан Олег називає Віктора Ющенка. На 10 з'їзді «Свободи», що відбудеться 4 липня, партія збирається офіційно задекларувати підтримку цього претендента, хоча націоналісти і не надто в захопленні від проповідуваних ним демо-ліберальних ідей.

Щодо самих виборів, то лідер ВО «Свобода» висловлює серйозні сумніви у тому, що вони будуть чесними й демократичними. Тягнибок непокоїться тим, що режим так просто не віддасть свої позиції. У цьому зв'язку він згадує події у Мукачевому, де був присутній на одній з виборчих дільниць.

Народний обранець розповів про кричущі, жахливі випадки брутального втручання у виборчий процес, свідками яких став він особисто:

читати далі>>>:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64