Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Міліцейський Шелест-ІІІ: "відчиніть, міліція!"
"Наркомани на городі!"

"Ругаешься, шумишь, выпивший - админнаказание!"
Колишній генеральний прокурор України,
народний депутат
Святослав Піскун.
/ШУСТЕР-live, ТРК "Україна", 12.05.2010/

Вчора, 5 червня, до моєї мами приїжджала міліція. Вона сама її викликала. Щоправда, не стільки до себе, скільки до галасливої компанії п'яничок у дворі дев'ятиповерхівки, та все одно головні події розгорнулися не на вулиці, а в її квартирі.

Зазвичай виклик міліції відбувається близько опівночі, першої чи другої години ночі. Цього ж разу мати звернулася до міського відділу міліції № 7, що на 12 кварталі Дніпропетровська, о 22:45, коли стало очевидно, що гучні посиденьки під пиво та горілку, які розпочалися з вечора, не збираються закінчуватися.

Окрім безкінечного пустопорожнього базікання, нецензурної лайки та передзвону пляшок, особливо дратували регулярно повторювані напади різкого, розкотистого сміху одного з учасників цілодобового бенкету просто неба. Цей бовдур, судячи з його специфічного реготу, засідає тут постійно. От кому жити добре! Що б навколо не відбувалося, йому все одно весело.

Того вечора компашка святкувала акурат до приїзду міліції, яка прибула на місце за хвилин 20 після виклику. Піднявшись в помешкання, правоохоронці відразу ж поспішили заявити, що на дворі - нікого. І справді. Цікавий збіг: до приїзду екіпажу ППС п'янички безперервно сиділи 3-4 години, не менше. Коли ж машина заїхала у двір… там вже нікого не було.

Відтак в центрі міліцейської уваги опинилася та, хто викликала міліцію. Отже їй вкотре довелося відповідати на запитання, хто вона і що: де і коли народилася, скільки проживає в будинку, чим займається нині. "1946 рік, Хмельницька область", "з моменту заселення в 1972 році", "пенсіонерка" - відповідала мати.

- Ну і що ж у вас тут відбувається? - запитав лейтенант Маслій.

- А ви давно в міському відділі № 7? - уточнила мати.

- Десь рік, - відповів правоохоронець.

- Зрозуміло, тоді ви можете і не знати всіх подробиць цієї давньої і, схоже на те, безкінечної історії.

З цим мати вкотре вимушена була переповідати події останніх 5 років страждань від невирішуваної проблеми - гучних посиденьок за столиком у дворі - з пред'явленням колективних звернень з цього приводу мешканців будинку та відписок на них з Дніпропетровського міського управління УМВС України в Дніпропетровській області.

- Ну, я ж тут вперше, - зауважив міліціонер.

- Ви - так, вперше. Але таких до вас тут було чимало. І кожного разу я детально доповідала про мою біографію, обстановку на дворі, прийняті мешканцями будинку безуспішні спроби вирішення галасливої проблеми. Вже сил немає. Куди ж це все, в який пісок зникає?

Міліціонер провів в помешканні близько години. Пішов десь опівночі. Боже, от якби ж хоча б половину цього часу колись міліція приділила б не тим, хто її викликає, а порушникам порядку.

Натомість з тими, хто пізньої пори розпиває спиртні напої в громадських місцях, брутально лається, співає шансон, гучно регоче, обс…ає дерева і під'їзд будинку - профілактична бесіда, якщо можна її такою назвати, триває одну-дві хвилинки. Без "зайвих" протоколів та запитань "хто?", "звідки?", "де народився?", "де мешкає?", "чим займається?" і "чому тут - п'яний, дурний, галасливий - в нічний час?".

Як пояснити таку прискіпливу увагу до тих, хто потерпає від правопорушників, і зворушливо-трепетну лояльність до останніх?

Цікаво, а якби від бешкетників потерпала не моя мати, а, приміром, заступника начальника штабу міського управління міліції, майора Андрія Ремеза, котрий поінформував мене про початок проведення ним службового розслідування з приводу фактів, викладених в моїх матеріалах? Чи, скажімо, начальниці сектору зв'язків з громадськістю ДМУ Ганни Старчевської, яка в курсі всіх "міліцейських" публікацій на "СПЕЦКОРІ"?

Якби страждали їхні матері чи інші родичі, то ця проблема теж не вирішувалася б роками, і скільки б вони не викликали міліцію до бешкетників, правоохоронці все одно кожного разу приїжджали б до скаржників і безкінечно перепитували б про те ж саме?

Що за психологічні досліди ставить міліція на жертвах нічних хуліганів та яку ціль переслідує? Якого результату очікує? І все це - попри відомі міському керівництву міліції публікації в Інтернеті з детально викладеною хронологією подій!

Міліція проявляє нечувану й незрозумілу своєю мотивацією благосхильність до нічних бешкетників і в той же час не допускає мирних, організованих заходів опозиції: з національними прапорами, на тверезу голову, серед білого дня без ніяких загроз (і навіть натяків на них) для громадського порядку. То хто ж після цього ризикне назвати нашу міліцію нормальною?

Вони і пальцем не поворухнуть вбік тих, хто давно на це заслуговує і кожної ночі проситься, але залюбки проломлюють черепи тим, кого самі привозять до відділків, висмикуючи з натовпу без будь-яких викликів і скарг на майбутню жертву.

То що таке наша міліція? Це правоохоронці чи "банда в погонах"? Міліція з народом чи проти нього? Вона на варті закону чи його порушників? Що за відомство ми маємо під вивіскою МВС: захисників порядку чи каральну структуру для добропорядних громадян та інакомислячих?

Це вже третій матеріал на ту ж саму тему впродовж останнього місяця. Скільки ще потрібно написати, аби справа хоч трохи зрушила з мертвої точки?
06.06.2010Читай також:

Міліцейський Шелест-ІІ: санкція на бешкет
"Наркомани на городі!"

Дніпропетровським вартовим порядку з міськвідділу № 7, а також їхньому керівництву з міського штабу ДМУ УМВС замість зірочок на міліцейських погонах слід носити нулі. Ці знаки (великі і маленькі) видаються куди більш підходящими для визначення службової компетентності та коефіцієнту корисної дії правоохоронців для суспільства. Службове розслідування, розпочате заступником начальника штабу ДМУ майором міліції Андрієм Ремезом щодо фактів, викладених в публікації автора сайту, триває разом з продовженням галасливих посиденьок хуліганів в нічний час у дворі будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду. >>>Міліцейський Шелест вночі
"Наркомани на городі!"

Черговий дніпропетровського міського відділу міліції № 7 лейтенант Шелест одноосібно скасовує законодавчу норму про заборону розпиття спиртних напоїв в громадських місцях, а коли йому телефонують зі скаргами на порушення спокою і тиші в нічний час, вичитує громадян за те, що наважилися його потурбувати. Відтак ті, що потерпають від галасливої компанії бешкетників у пізню пору, звертаючись до вартових порядку, самі ризикують наразитися на образи і протоколи. >>>


Торговельний центр <Тerra> на 12 кварталі

Чи буде покарання для "ТERRAристів"?
Повертаючись до надрукованого

У замітці "Звіряче побиття на площі перед торговельним центром "ТERRA" СПЕЦКОР розповів жахливу історію про вчинений людьми в уніформі - співробітниками однієї з охоронних структур міста - кривавий самосуд над молодим чоловіком. Троє в чорному та двоє в зеленому камуфляжі серед білого дня на стоянці перед супермаркетом били молодика кулаками й ногами, заломивши жертві руки за спину. >>>


Звіряче побиття на площі перед торговельним центром "ТERRA"
Люди в уніформі вчинили кривавий самосуд над молодим чоловіком

Цей жахливий, дикунський випадок стався в понеділок, 1 березня, близько 11 години на площі перед торговельним центром "Теrrа" ("супермаркет "Varus"), що на 12 кварталі. >>>


Дніпропетровськ - Москва: Інтернет- REGі
Російська компанія-реєстратор доменних імен в зоні RU/SU "REG.RU"
відповідає на лист "СПЕЦКОРА"

З'ясовучи обставини появи та функціонування в мережі Інтернет клона власного персонального сайту - "slavutichsp.ru", зареєстованого акредитованим реєстратором доменних імен "REG.RU", автор електронного видання "СПЕЦКОР" звернувся з листом до московського офісу цієї компанії і незабаром отримав відповідь: >>>


slavutichsp.ru - російськомовний клон СПЕЦКОРА

Кібер-злочинність: атака клонів
До сорокаріччя Інтернету: хто і навіщо клонував мій персональний сайт?

Кіберзлочинці вирішили пограти в "кошки-мышки" з Дніпропетровським і Московським УБЕЗами одночасно. Поки що в Інтернет-хуліганів це виходить досить успішно. >>>


Анатолій Науменко

"Заслужена" людина заслужено "сидить"
Міліцейський начальник каже, що "величезного професіонала і людину з великої літери" затримали законно, бо таки було за що

Начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Анатолій Науменко вважає арешт заступника гендиректора Дніпропетровської ОДТРК Віктора Агапова абсолютно виправданим і законним кроком. На сьогодні разом з ним затримано і керівника фірми, за посередництва якої, як сказав генерал-майор міліції, «відмивалися гроші» - йдеться про виявлені правоохоронними органами зловживання при проведенні тендера і закупівлі нового обладнання для студії державного ТБ. Головний міліціонер області також піддав критиці ДОДТРК за репортажі, зроблені про марганецькі події. Він розцінив ці матеріали необ’єктивними й такими, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. >>>


ДИКІ ТАНЦІ З МЕНТАМИ під горілку, наркотики і шансон

Відгукуючись на проголошений днями в.о. міністра внутрішніх справ Юрієм Луценком "хрестовий похід" проти наркоторгівлі та заклик головного міліціонера країни до широких народних мас взяти посильну участь в цій кампанії, СПЕЦКОР, бажаючи в міру своїх сил посприяти боротьбі з дурман-зіллям, сигналізує правоохоронним органам про одну таку проблемну ділянку в межах окремо взятого двору. Щоправда, робить він це далеко не вперше. Може цього разу міліція таки відреагує належним чином. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1306.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1306.php on line 256

Warning: file(./comments/cart_1306.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1306.php on line 256


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1306.php on line 259


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64