Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Маніяки-початківці з "юних ленінців"
"Наркомани на городі!"

На території, підконтрольній міському відділу міліції № 7, що на 12 кварталі Дніпропетровська, сталася чергова історія. Цього разу її головними фігурантами були підлітки.

Напевно, стомлені канікулами на самому їхньому початку чи добряче перегріті пекучим сонечком, вони взялися демонструвати свої кримінальні таланти з садистськими нахилами серед білого дня. Жертвою "розваг" маніяків-початківців став їхній ровесник.

І хтозна чим би все скінчилося, якби не випадкові перехожі. Багато з них проходили повз місця пригоди, перебували в безпосередній близькості, а двоє (один з яких міліціонер(!)) навіть підходили, реагуючи на зойки жертви. Але тільки третій спромігся довести справу до кінця.

Саме цей свідок близько 17-ої години 8 червня прямував до магазину АТБ-"Продукти" № 2 на вулиці Юних Ленінців. Йшов маршрутом, яким, хоч і є жителем мікрорайону, рідко коли користується. І треба ж було такому статися, що за таких обставин побачив на власні очі, як розважаються сучасні нащадки тих самих "юних ленінців".

Ось що значить називати вулиці іменами червоних диктаторів і людожерів, в кого руки по лікті в крові. Кат від ката…

Скорочуючи собі шлях в спекотне надвечір'я, довелося звернути з дороги в напрямку житлового будинку № 19 по вулиці Гладкова. З-за густенької зелені, якою поросла огорожа давно спорожнілої й не функціонуючої комунальної споруди (колишньої котельні Шинного заводу), чулися хлоп'ячі голоси. Побачена згодом картина шокувала.

В центрі навприсядки скулився хлопчина, в якого раз за разом жбурляв оголеним лезом складаного ножика, гучно даючи команду "лови!", якийсь безвусий лобур. Неподалік в затінку юрбилися ще четверо юних. В руках кожного з них виблискувало по ножичку.

Поки перехожий обходив огорожу, щоб нарешті опинитися на "лобному місці", команда звучала тричі. Оскільки жива мішень ухилялася, то неодмінно отримувала за це добрячого стусана: кат-початківець, якого переповнювала насолода від самоусвідомлення безмежної і безперешкодної влади, підходив до піддослідного і завдавав йому удар ногою.

На питання "що тут відбувається?", негідник без найменших докорів сумління, з пихатою самозакоханістю супермена, вживаючи тюремний сленг, почав "відмазуватися", що тренується на випадок нападу на нього хуліганів, яких розвелося чимало. Заодно і друзів своїх навчає, а взагалі все це дійство, за його словами, є грою, вони так "гуляють".

- На гру це не скидається. Негайно припиніть, бо зараз міліцію викличу.

- Ну добре, ми скінчили і вже йдемо звідси. Пішли!

З тим "юний ленінець" схопив свого мученика за руку і потягнув за собою.

- Хіба він з вашої компанії, а ця "гра" йому до вподоби?

На запитання однозначно відповіли очі постраждалого хлопця: вони молили про допомогу.

Настав момент переходити від слів до діла - взяти жертву за руку і твердо наказати "гестапівцю" відпустити другу, за яку той тягнув хлопця в свій бік.

Юний кат не одразу, але таки скорився.

Опинившись на свободі, Євген (так звали визволеного) повідав гірку історію свого триразового потрапляння до рук тих самих негідників. Виходило, що ця зграя ніби полювала на нього і люто побивала у відлюдних місцях. Він їм ніколи нічого поганого не зробив, вони навіть не були знайомі між собою і, як пізніше з'ясувалося, проживали далеченько: Женя - на Кореї (так дивно величають приватний сектор мікрорайону заводів "Шинного" та "Дніпропресу"), а вони - в багатоповерхівках 12 кварталу.

Примітно, що останнє місце, обране для тортур, не було вже таким відлюдним. Поряд, за парканом - чудові футбольний та дитячий майданчики. Коли Євгену випало страждати втретє, на полі йшла гра: передавалися влучні паси, забивалися голи, на повні легені реготали і раділи своїм успіхам гравці-аматори. Дідусі і бабусі, милуючи і пестячи своїх улюблених онуків і онучок, виконували найвибагливіші їхні забаганки, пересаджували з однієї гойдалки на іншу, гірки тощо. Життя навкруги вирувало.

Хлопець розповів, що намагався покликати на допомогу. І двічі його почули, та навіть підійшли. Одного разу - перехожий, другого - міліціонер (!). Але кожен, задовольняючись поясненнями юного катувальника, мовляв, "ми так граємося", залишали все як було і йшли далі по своїх справах. Зрозумівши даремність закликів про допомогу, Женя перестав подавати сигнали "SOS".

По дорозі в міліцію обоє одну думку гадали, як їх там зустрінуть.

- Зараз міліціонер скаже, що я йому вже набрид і де я взявся на його голову, - висловив свою версію хлопчик.

- А ти що, там вже був?

- Так, з мамою. Ми вже про цих нападників писали заяву і нам сказали, що будуть їх розшукувати.

Чи, бува, не лейтенанта Шелеста мав на увазі хлопчик, коли хвилювався, як вчергове буде зустрінутий в міліції. Озвучене малим дуже скидалося на те, що він з мамою мав справу саме з цим міліціонером, для якого лише звернення у відділ, незалежно від статі, віку, суті проблеми і важкості отриманої шкоди є провиною самих же потерпілих, за яку вони мають зазнати відповідних штрафних санкцій.

Є свідчення, як цей завжди оскаженілий правоохоронець ледь не кидався у відділенні на людей, що прийшли туди за допомогою. І якби не скло, що розділяло неадекватного міліціонера і відвідувачів, то ще не відомо, чи вийшли б вони з МВМ № 7 без, скажімо, синця під оком. "Обережно: злий лейтенант Шелест" - така табличка-попередження так і проситься на двері відділку, коли тут чергує цей вартовий порядку.

Але повернімося до нашої історії. На превелике щастя, того дня (8 червня близько пів на шосту вечора) у відділенні Шелеста не було. Черговий міліціонер, хоча за незрозумілих причин і відмовився назвати своє прізвище (взагалі, чи можна таке уявити, щоб міліціонер при виконанні своїх службових обов'язків на чергуванні у відділку відмовлявся називатися на пряме прохання про це громадянина?), але виявився куди більш лояльним до відвідувачів, ніж Шелест.

Цей старлей прийняв від свідка заяву про жахливу подію, з'ясував де саме це відбувалося і пообіцяв, що хлопця доставлять додому машиною ППС, а протокол складуть у підлітка вдома в присутності батьків. Євген сказав, що там на нього чекає мати.

Того ж вечора черговий передзвонив очевидцю, який вказав свій телефон у залишеній у відділі заяві. Правоохоронець розповів, як відвезли "заручника" додому і при матері склали протокол. Умови проживання хлопця виявилися такими, що залишають бажати значно кращого. І про це, як сказав старший лейтенант, міліція спробує попіклуватися в межах своєї компетенції.

Екіпаж ППС з'ясував, що Женя щойно закінчив 9 клас школи-інтернату і подав документи в ПТУ, щоб набути професію батька, який працює машиністом крану.

От ніби і вся історія, та ще не кінець.

Наступного вечора з міліції знову зателефонували задля уточнення побаченого і почутого свідком у дворі закинутої котельні. При цьому правоохоронець повідомив, що всіх учасників інциденту виявлено і знайдено, а зараз перед ним сидить один зі зграї - найбільш огрядний. На батьків кожного чекає профілактична бесіда.

- Як же це вам вдалося так швидко знайти всіх п'ятьох?

- Працюємо! - бадьоро і не без задоволення від виконаного службового обов'язку відрапортував міліціонер.

Важко уявити, що б могло статися, якби не щасливий випадок в закутку і такий самий у відділенні міліції.

В пам'яті городян ще довго залишатиметься справа "дніпропетровських маніяків", які "гралися", закатовуючи до смерті тих, хто підвертався їм під гарячу руку. Починали ж вони з котів і собак. Недосформовані нелюди з 12-го кварталу, яким всього по 13-15 років, вже перейшли до "тренувань" на людях - своїх ровесниках. Чи вдасться їх зупинити на цій стадії? Поживемо - побачимо.
13.06.2010Читай також:

Міліцейський Шелест-ІІІ: "відчиніть, міліція!"
"Наркомани на городі!"

...То що таке наша міліція? Це правоохоронці чи "банда в погонах"? Міліція з народом чи проти нього? Вона на варті закону чи його порушників? Що за відомство ми маємо під вивіскою МВС: захисників порядку чи каральну структуру для добропорядних громадян та інакомислячих?>>>


Міліцейський Шелест-ІІ: санкція на бешкет
"Наркомани на городі!"

Дніпропетровським вартовим порядку з міськвідділу № 7, а також їхньому керівництву з міського штабу ДМУ УМВС замість зірочок на міліцейських погонах слід носити нулі. Ці знаки (великі і маленькі) видаються куди більш підходящими для визначення службової компетентності та коефіцієнту корисної дії правоохоронців для суспільства. Службове розслідування, розпочате заступником начальника штабу ДМУ майором міліції Андрієм Ремезом щодо фактів, викладених в публікації автора сайту, триває разом з продовженням галасливих посиденьок хуліганів в нічний час у дворі будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду. >>>Міліцейський Шелест вночі
"Наркомани на городі!"

Черговий дніпропетровського міського відділу міліції № 7 лейтенант Шелест одноосібно скасовує законодавчу норму про заборону розпиття спиртних напоїв в громадських місцях, а коли йому телефонують зі скаргами на порушення спокою і тиші в нічний час, вичитує громадян за те, що наважилися його потурбувати. Відтак ті, що потерпають від галасливої компанії бешкетників у пізню пору, звертаючись до вартових порядку, самі ризикують наразитися на образи і протоколи. >>>


Торговельний центр <Тerra> на 12 кварталі

Чи буде покарання для "ТERRAристів"?
Повертаючись до надрукованого

У замітці "Звіряче побиття на площі перед торговельним центром "ТERRA" СПЕЦКОР розповів жахливу історію про вчинений людьми в уніформі - співробітниками однієї з охоронних структур міста - кривавий самосуд над молодим чоловіком. Троє в чорному та двоє в зеленому камуфляжі серед білого дня на стоянці перед супермаркетом били молодика кулаками й ногами, заломивши жертві руки за спину. >>>


Звіряче побиття на площі перед торговельним центром "ТERRA"
Люди в уніформі вчинили кривавий самосуд над молодим чоловіком

Цей жахливий, дикунський випадок стався в понеділок, 1 березня, близько 11 години на площі перед торговельним центром "Теrrа" ("супермаркет "Varus"), що на 12 кварталі. >>>


Дніпропетровськ - Москва: Інтернет- REGі
Російська компанія-реєстратор доменних імен в зоні RU/SU "REG.RU"
відповідає на лист "СПЕЦКОРА"

З'ясовучи обставини появи та функціонування в мережі Інтернет клона власного персонального сайту - "slavutichsp.ru", зареєстованого акредитованим реєстратором доменних імен "REG.RU", автор електронного видання "СПЕЦКОР" звернувся з листом до московського офісу цієї компанії і незабаром отримав відповідь: >>>


slavutichsp.ru - російськомовний клон СПЕЦКОРА

Кібер-злочинність: атака клонів
До сорокаріччя Інтернету: хто і навіщо клонував мій персональний сайт?

Кіберзлочинці вирішили пограти в "кошки-мышки" з Дніпропетровським і Московським УБЕЗами одночасно. Поки що в Інтернет-хуліганів це виходить досить успішно. >>>


Анатолій Науменко

"Заслужена" людина заслужено "сидить"
Міліцейський начальник каже, що "величезного професіонала і людину з великої літери" затримали законно, бо таки було за що

Начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Анатолій Науменко вважає арешт заступника гендиректора Дніпропетровської ОДТРК Віктора Агапова абсолютно виправданим і законним кроком. На сьогодні разом з ним затримано і керівника фірми, за посередництва якої, як сказав генерал-майор міліції, «відмивалися гроші» - йдеться про виявлені правоохоронними органами зловживання при проведенні тендера і закупівлі нового обладнання для студії державного ТБ. Головний міліціонер області також піддав критиці ДОДТРК за репортажі, зроблені про марганецькі події. Він розцінив ці матеріали необ’єктивними й такими, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. >>>


ДИКІ ТАНЦІ З МЕНТАМИ під горілку, наркотики і шансон

Відгукуючись на проголошений днями в.о. міністра внутрішніх справ Юрієм Луценком "хрестовий похід" проти наркоторгівлі та заклик головного міліціонера країни до широких народних мас взяти посильну участь в цій кампанії, СПЕЦКОР, бажаючи в міру своїх сил посприяти боротьбі з дурман-зіллям, сигналізує правоохоронним органам про одну таку проблемну ділянку в межах окремо взятого двору. Щоправда, робить він це далеко не вперше. Може цього разу міліція таки відреагує належним чином. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1311.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1311.php on line 307

Warning: file(./comments/cart_1311.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1311.php on line 307


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1311.php on line 310


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64