Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Українська молодь вшанувала пам'ять
провідника ОУН Євгена Коновальця
Героям - Слава!

12-13 червня 2010 року відбувся п'ятий Молодіжний фестиваль "Зашків-2010". Українська патріотична молодь традиційно вшанувала пам'ять видатного українця, провідника ОУН Євгена Коновальця з нагоди 119 річниці з дня його народження - інформує Український Національний Збір.

На малій Батьківщині полковника Коновальця, с.Зашкові Жовквівського району Львівської області, учасники фестивалю з всієї України прийняли

Звернення до українського народу:

Для кожної нації наступають часи великих випробувань, коли вона справляє свій іспит на право існування. Результат такого іспиту зажди один: нація або ж перемагає у цьому двобої бажання життя та мороку небуття, або ж зникає навіки.

В часи такої великої проби нація завжди залишається сама, віч-на-віч перед Богом. І лише від неї самої залежить вибір: боротися і жити, чи безвільно дивитись на власну загибель.

Українська нація сьогодні опинилась саме перед таким вибором. Безглузді, недолугі та відверто злочинні рішення так званої української влади поставили народ на межу, за якою - розчинення та зникнення.

Уже навіть безнадійні оптимісти сьогодні знімають заслін рожевих окулярів, аби переконатись: час істини для України настає. Чи не вперше за часи новітньої незалежності так гостро та чітко перед кожним українцем стоїть загроза втрати своєї держави.

Сьогодні не залишається жодних сумнівів: п'ята колона україноненависників тріумфує.

Російський "бліцкриг" з усунення України з політичної, економічної, навіть культурної та історичної арени вдало реалізовується, всіляко посилений зрадниками.

Ті, хто дев'ятнадцять років існування української держави переховувались за масками псевдоукраїнців або ж радикалів на добре оплачуваній роботі, сьогодні сміливо, не криючись, реалізовують план остаточного знищення України.

Українська держава в цьому бою зазнаючи поразку за поразкою, відступає, несучи важкі втрати. Вітчизняна економіка, знекровлена відвертою здачею найбільших підприємств агонізує. Військо, з якого "за власним бажанням" ідуть патріоти втрачає свою боєздатність.

Проте нинішня влада показує своїм теперішнім замовникам та майбутнім покупцям, що вона ще має чим торгувати: частина української території віддана під флот чужоземної держави.

Руйнуються основи державності, коли за просторікуватими виправданнями турботи про права людини забирається право цілого народу на власну мову та історію.

Сьогодні ж ворог, глумливо посміхаючись, з екранів куплених телеканалів вустами псевдонауковців та лжеісториків цинічно заявляють: "вас ніколи не було, і саме ваше існування - то помилка історії".

Найбільшою ж нашою трагедією є те, що робиться це руками, нібито своїх, нібито українців…

Озирнувшись назад, ми можемо побачити сотні таких "симоненків", "вітренків", "табачників" та "семиноженків". Саме вони, а не явний ворог з кулеметами та танками найбільше доклались до нинішнього становища. А байдужість, відстороненість та відкрите пристосуванство дозволило їм стати повноправними господарями на нашій землі.

Лихе прокляття українського народу незгоди та сварки, назване Олегом Ольжичем "Дух руїни" вкотре відкрило ворота загарбнику.

Що ж залишається робити нам, молодому українському поколінню, яке втратило будь-які важелі впливу у своїй державі?

Влада завбачливо відібрала в свого народу усі можливості змінити ситуацію. Ані куплені суди, ані корумпована міліція, ані зрадливі законотворці не спроможні захистити свій народ, оскільки вони уже давно перестали бути його слугами. Остання можливість для громадянина впливу на владу через вибори є знівельована своєю безальтернативністю та залежністю від рішення горстки осіб на вулиці Банковій у Києві.

Проте сама героїчна історія, життєвий шлях та подвиги сотень та тисяч наших попередників вказують нам єдиноможливий шлях : "не ридать, а здобувать!"

"У вогні перетоплюється залізо на сталь, в боротьбі перетворюється народ на націю".

Сьогодні кожен українець - це цілий бастіон у боротьбі, яка точиться тисячі років. У цій боротьбі немає нікого, окрім нас. Ніхто інший не встане на захист України, якщо не станемо ми. Не існуватиме завтра і післязавтра. Тут і зараз. Кожної хвилини та секунди.

Війна точитиметься в кожному серці, у кожній душі. Коли ж влада не зупиниться в своєму самовбивчому марші ліквідації держави, то, без сумніву, спротив вихлюпнеться на вулиці та майдани міст і сіл України.

Україна - як ідея, як мрія, як спільна справа вимагає від кожного свого сина та доньки лише одного: готовності та відданості. Без пафосних фраз та політичних гасел; без партійних прапорів та мрій про депутатські мандати.

Сама долі дає нам сьогодні надзвичайно важкий та болючий урок національної єдності та монолітності. Якщо ж не засвоїмо й його - завтра учитися буде уже нікому.

Ми, українська молодь, яка зібралась сьогодні вшанувати пам'ять великого сина української нації Євгена Коновальця звертаємось до побратимів та однодумців по цілій Україні.

Лише наша єдність та готовність до спротиву може зупинити окупанта. Боротьба повинна точитись за кожне українське слово, за кожен метр української землі, за кожного громадянина України. Пікети та мітинги, протести та бойкоти - наша зброя проти антиукраїнської влади. Усіма можливими способами - словом, пером, дією, вчинком. На усіх можливих поприщах.

Без сумніву, ми готові показати що ми є, і за нами правда. Ми маємо право боротись за Україну.

Бо ми - це і є Україна!

15.06.2010


Читай також:


ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ!

Лідер національно-визвольних змагань шотландського народу Вільям Волес висловлює свою солідарність з українськими патріотами в їхній боротьбі проти режиму кримінальної тиранії та нищення української ідентичності. На урочистому зібранні під Стірлінгом він каже, що нині хоробрі серця шотландських воїнів бьються в унісон з серцями братів-українців, які наважилися кинути виклик прИзЕденту-рецидивісту. Легендарний Волес також заявляє про свою готовність прийти разом з військом на допомогу. >>>

Вільям Волес: зека - геть!
"Ці недолугі урки-януковичі можуть забрати наші життя,
але їм ніколи не забрати нашої СВОБОДИ!"
Свободу не спинити!!
Зека - геть!!!"

/Вільям Волес/


СТОП політичним репресіям!
Схід і Захід разом!

У Дніпропетровську та Львові вшанували пам'ять жертв тоталітарного режиму минулих років і засудили відновлення політичних репресій нинішньою антиукраїнською владою. >>>Донецький УРКА

Він обіцяв почути кожного...
аби потім переламати через коліно

За перші ж місяці правління Януковича
Україна опинилася в кроці від громадянської війни

Янукович обіцяв країну для людей, але не уточнив, що має на увазі лише таких, як він - "донецьких". Всіх інших - "геть з пляжу!". Він декларував, що йде в президенти, аби об'єднати країну, а приніс розбрат і ворожнечу. Більше того, Україна вже за перші два місяці його правління опинилася в кроці від громадянської війни: в парламенті і на вулицях пролито першу, але, схоже на те, далеко не останню кров. >>>


ПОРА!
ЧАС ЗБИРАТИ МАЙДАН!
ПОРА!

Перші ж дні правління Януковича розвіюють сподівання тих, хто розраховував на корегування новообраним президентом свого курсу, на пом'якшення радикально проросійської виборчої риторики та провадження хоча і помірковано-стриманої та все ж проукраїнської політики <...> Хіба можна назвати сформований прИзидентом-рецидивістом уряд українським, а ці призначення - від любові до України та заради об'єднання нації? Та цей кабмін більше заслуговує на визначення айнзац-команди, створеної спеціально для знищення України, демонтажу державності й національного суверенітету, інтелектуального, культурного й морального приниження українців. >>>


МОРДОР
На Україну насунувся Мордор
"Ні!" країні для (Б)лю(Я)дей!

Прихід "ВікторФедоричаЯнуковича" до влади, окрім пущеної проФФесором-рецидивістом потужної хвилі тотальної деукраїнізації, русифікації та радянізації країни на тлі демонтажу свободи слова і демократії, що вже призвело до появи перших репресованих серед представників українських патріотичних організацій та навіть журналістів, ознаменувався і цілою низкою карколомних політичних кульбітів колишніх палких борців з кримінальною олігархією і персонально вождем "біло-блакитних". >>>


З НАГОДИ ІНАВГУРАЦІЇ
"проФФесора"-рецидивіста

УРКАїнський президент

"Для всіх у світі українців
Ганьби чорнішої нема –
Віддати Хамові -злочинцю
Ключ від державного керма!"
- з виступів на Дніпропетровському Майдані
наприкінці листопада 2004 року.

Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1313.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1313.php on line 264

Warning: file(./comments/cart_1313.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1313.php on line 264


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1313.php on line 267


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64