Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Комендантська країна,
або
УКРЛАГ

УКР.ЛАГ
"Черные фары у соседних ворот,
Лики, наручники, порваный рот"

Шістдесятирічному ювілею УРКАїнського прИзЕдента-рецидивіста Віктора Федоровича Януковича присвячується…

Невтомними стараннями проФФесора-рецидивіста та його айнзац-команди зі знищення всього українського наша держава стрімко скочується "Back in USSR". Совок відроджується у всіх сферах життя. Хтозна до чого і як швидко може дійти і чи не стануть суворою реальністю життя наступні жахіття…

Україна. Недалеке майбутнє. Перший Національний. Диктор зачитує спеціальне урядове звернення до народу щодо поточної ситуації в країні, яке транслюється всіма загальноукраїнськими телеканалами й обласними державними телерадіокомпаніями:

Як відомо, з метою захисту громадського порядку та запобігання можливим терористичним атакам на найвищу посадову особу в державі - Президента Віктора Федоровича Януковича, а також співробітників його Адміністрації, членів уряду та народних депутатів від коаліції "Стабільність і реформи" по всій території країни на свободу зібрань накладено тимчасове обмеження, термін дії якого визначається відповідним указом Глави держави.

В цілях підтримки порядку і законності вулиці патрулюються посиленими загонами міліції особливого призначення та внутрішніх військ із залученням армійських частин.

Дієву допомогу своїм українським колегам надає спеціальний контингент російських миротворців, до складу якого увійшли як міліцейський спецназ, так і військові підрозділи, що брали участь в операціях з "примушення Грузії до миру", а також ліквідації банд чеченських сепаратистів.

Створений і успішно функціонує спільний оперативний українсько-російський штаб з захисту конституційного устрою та протидії негативним явищам в громадсько-політичній сфері за назвою "Славянский дозор" й робочим девізом "Принудим к порядку вместе!".

Одначе попри злагоджену і добре координовану українсько-російським штабом діяльність правоохоронців братніх держав, а також СБУ і ФСБ, на території країни фіксуються нечисленні спроби окремих вороже налаштованих до демократично обраної української влади осіб проводити несанкціоновані збори, спрямовані на підрив конституційного порядку та повалення законного уряду країни.

Організатори таких збіговисьок звертаються до законослухняних громадян з провокаційними і важко зрозумілими людям доброї волі й здорового глузду закликами приєднання до руху опору нібито існуючому в країні "режиму кримінальної тиранії" з метою "повалення антиукраїнської хунти".

Проте такі антиконституційні прояви не знаходять підтримки в переважної частини українського народу.

З підприємств та установ, професійних й творчих спілок, органів місцевого самоврядування, а також цілої низки осередків громадських організацій і політичних партій надходять численні листи-звернення з рішучим засудженням подібних провокацій та вимогами негайного припинення спроб посіяти розбрат і ворожнечу в українському суспільстві.

Трудові колективи, громадсько-політичні діячі, представники творчої інтелігенції просять застосовувати до правопорушників всіх необхідних заходів із унеможливлення їхньої протиправної діяльності, спрямованої на підрив стабільності та гальмування реформ, запроваджуваних в країні Президентом Віктором Федоровичем Януковичем та його урядом.

Зі свого боку українські медики - керівництво і персонал спеціалізованих закладів закритого типу - висловлюють готовність надати належну медичну допомогу особам з неврівноваженою психікою та з іншими діагнозами, легко встановлюваними на підставі аналізу їхньої поведінки на публічних заходах.

Від моменту запровадження в країні спеціальних заходів із захисту демократії та конституційного ладу вже затримано низку діячів так званої опозиції, серед яких - лідери персональних Блоків, партій та депутатських груп, наближені до них особи, керівники й активісти регіональних відділень вказаних угрупувань тощо.

По відношенню до багатьох з них прокуратурою та іншими слідчими органами вже порушені кримінальні справи. Деякі з цих осіб, уникаючи справедливого правосуддя й прикриваючись вигадками про буцімто політичні утиски та переслідування на Батьківщині, терміново взялися шукати притулку за кордоном.

Дуже слушною в контексті останніх подій виглядає давно назріла і вчасно реалізована ініціатива з припинення функціонування іноземних фондів, на зразок американського "Відродження" й німецького "Конрада Аденауера", що в порушення законодавства займалися діяльністю, несумісною з відкрито декларованими статутами. Очільників фондів та співробітників-негромадян України депортовано на батьківщину, а їхніми посібниками з числа доморощених відщепенців займаються відповідні компетентні органи.

Тим часом Верховна Рада продовжує свою успішну діяльність, приймаючи всі необхідні для зміцнення стабільності в країні рішення більш ніж конституційною більшістю.

Зокрема, одним із затверджених законопроектів став "Про заходи з забезпечення конституційного правопорядку та запобігання деструктивним впливам на суспільство в електронних та друкованих ЗМІ, а також інших засобах масових комунікацій, в тому числі у мережі Інтернет".

Так, згідно з документом, низка редакцій має пройти процедуру санації - якісного оновлення колективів з набором співробітників зі складу осіб, визначених ВР та обов'язковим закріпленням за ними відповідного куратора від депутатів парламентської більшості.

Цей крок має значно посприяти оздоровленню стану вітчизняного медіа-простору з викоріненням деяких негативних тенденцій, що намітилися останнім часом. Зокрема, вони проявлялися у наданні певними засобами масової інформації безвідповідальним представникам деструктивної опозиції можливості для голослівної критики діяльності чинної законно обраної влади. Окрім цього в демонстрованих сюжетах, інформаційних повідомленнях та замітках не лише висвітлювалися поодинокі невелелюдні акції протесту, але й навіть поширювалися заклики приєднуватися до заходів, що знаходяться поза законом.

Така діяльність, на переконання парламентарів, несумісна з високим статусом журналістської професії, її соціальною відповідальністю й суспільно-корисливою місією та є проявом неповаги до співгромадян і повної відсутності елементарного патріотизму.

Телевізійні екрани, газетні шпальти та електронні сторінки Інтернет-видань за жодних обставин не мають слугувати трибуною для самопіару збанкрутілих політиків, політичних шулерів і клоунів та всіляких інших шкідників й пройдисвітів - такою є консолідована позиція законодавців й аналітиків, що, і це найголовніше, знаходить схвальний відгук у пересічних споживачів інформаційного продукту: глядачів, слухачів, читачів.

Попри намагання ввести суспільство в оману люди добре розуміють, що консолідована і самовіддана праця Президента Віктора Федоровича Януковича, його Адміністрації, коаліційної більшості Верховної Ради, правоохоронних органів, судової гілки влади і всіх здорових політичних сил і громадських організацій спрямована саме на народне благо і розвиток країни, її безупинний прогрес.

Стабільність та реформи - понад усе! Тільки спільними зусиллями можна досягти єдиної мети - України для людей! Співвітчизники, в єдності наша сила! Наш президент - Віктор Федорович Янукович!

/Зі спеціального урядового інформповідомлення Національної телерадіокомпанії щодо поточної ситуації в країні, яке пролунало в ефірі декілька років (чи місяців?) тому вперед/
08.07.2010


Читай також:

The Langoliers

ЛАНГЕл'єри
Кіно і німці

"Заснувши під час рейсу з Лос-Анджелеса до Бостона, пасажири прокинулися в пустому салоні літака й в іншому вимірі. Що ж з ними трапилося і як їм повернутися додому? Світ, в який вони потрапили крізь діру в часі, дуже різниться від того, в якому вони живуть. Одначе ці відмінності не відразу впадають в око. Тут немає запахів, звуків, кольорів, відлуння. Цей світ плоский і сірий. І щось непевне, таке що його ледь чути, віщує приховану загрозу й несе небезпеку..." >>>


Ніко Ланге

"Справа" Ланге: німецькому експерту натякнули,
щоб він "фільтрував свій базар"

"Ты, фриц, на грубость нарываеся!"

УРКАїнський прИзЕдент воює з демократією в Україні на два фронти: він прагне вигнати її з країни геть і не впускати з-зовні. >>>Янучара

Янукович наХАРКАВ на Україну
Зека - ГЕТЬ!

Знаки долі. Коли Янукович входив до зали ВР, аби скласти президентську присягу, перед ним почали закриватися двері. Вартовий порядку вимушений був затримати їх, щоб новообраний глава держави зміг пройти. Коли Янукович їхав в Бориспіль, щоб вилетіти в Харків на зустріч зі своїм російським візаві Медвєдєвим аби укласти чергову зрадницьку по відношенню до України угоду, реанімобіль з президентського кортежу налетів на легкову автівку, внаслідок чого загинув її водій - таксист. Час підтверджує, що зловіщі знаки долі про згубність президентства Януковича для України повністю збуваються. Воно несе смерть і людям, і державі. УРКАїнський президент-рецидивіст - це загибель України. >>>


Якщо вінком та й в морду - про що прикмета?
На деМІЛІтацію прИзЕдента!

"Шо... опять?!"

Колабораціонізм антиукраїнської влади не знає меж. Від самого свого приходу вона живе за принципом – ні дня без нової ініціативи щодо здачі українських інтересів у всіх сферах: політичній, економічній, гуманітарній тощо. Януковичі працюють над цим, не покладаючи рук у цілодобовому режимі. Аж запихалися, вже самі ремствують, що «працювати в такому темпі неможливо». «А придьотся» - чують вони від своїх «російських партнерів», що дає їм чергову порцію натхнення. За першим диханням приходить друге, потім відкривається третє, забезпечуючи безперервність процесу. >>>

Янек - невезенье
"Весь покрытый зеленью, абсолютно весь
В Украине Янык-невезенье есть..."


ЯНУКОВИЧ: "Урою кожного"
ПОВНИЙ ДОНБАС! УРКАїнський прИзИдент: Ур-р-рою кожного, бля! Тому  що так треба, бля...

Донецький УРКА

Він обіцяв почути кожного...
аби потім переламати через коліно

За перші ж місяці правління Януковича
Україна опинилася в кроці від громадянської війни

Янукович обіцяв країну для людей, але не уточнив, що має на увазі лише таких, як він - "донецьких". Всіх інших - "геть з пляжу!". Він декларував, що йде в президенти, аби об'єднати країну, а приніс розбрат і ворожнечу. Більше того, Україна вже за перші два місяці його правління опинилася в кроці від громадянської війни: в парламенті і на вулицях пролито першу, але, схоже на те, далеко не останню кров. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1326.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1326.php on line 263

Warning: file(./comments/cart_1326.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1326.php on line 263


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1326.php on line 266


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64