Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В ДНУ московського попа вшановуватимуть за "рускій мір"
і зневагу до української церкви та українців?

Патріарх Кіріл
Саруман
повертається!

Дізнавшись ганебної звістки про те, що в Дніпропетровському національному університеті збираються присвоювати патріарху Кірілу звання почесного доктора, звернувся до вишу по коментарі.

Хотів поцікавитися, кому належить ця ініціатива і за що громадянину РФ Гундяєву така шана?

Чи не за його "рускій мір"? Може у такий спосіб університет ім. Олеся Гончара вирішив відзначити московського попа за полум'яну зневагу до української церкви та українців? За образу наших національних і релігійних почуттів?

А може цей мракобіс у рясі заслужив черговий свій титул проповідуванням малоросійства в Україні, нав'язуванням у своїх проповідях російських як релігійних, так і соціально-політичних стандартів?

Чи дніпропетровські науковці вподобали сатанійшого за його презирливе ставлення до українського гетьмана, будівничого храмів і борця за державну незалежність України, Івана Мазепи? (За особистою вимогою предстоятеля РПЦ спеціально до його візиту в Україну перейменували частину вулиці Києва, що увіковічувала гетьмана і вела до Лаври).

А ще хотів почути, як сприймають вчені мужі годинник архіпастиря ціною в 35 тис. Євро? Чи це, по-їхньому, теж прояв "смірєнності" і "добродєтєлі" священика, що лишень прикрашає "владику"?

Зателефонувавши в прес-центр закладу, мав бесіду з його керівницею Аллою Бахмєтьєвою. З озвучених питань - хто і за що нагороджує Кіріла? - вона порекомендувала звертатися до проректора ДНУ з гуманітарних питань Валентина Іваненка.

Номер телефону приймальні посадовця (374-98-03) набирав безліч разів. В перший день секретарка казала, що Валентин Васильович на нараді в облдержадміністрації і невідомо, коли повернеться в університет. Коли неодноразово передзвонював пізніше, неодмінно чув те ж саме: "ще немає, от-от буде". Ще за деякий час в приймальні взагалі перестали піднімати слухавку.

Продовжив телефонувати наступного дня. Цього разу секретарка поінформувала, що він знову на нараді, але вже у самому університеті. Одначе, коли звільниться - так само ніхто не знає.

Подальші дзвінки пройшли за сценарієм попереднього дня - "незабаром буде", "зателефонуйте пізніше", "зачекайте ще трохи", а потім - ніхто не брав слухавки.

Наступні декілька днів на мої дзвінки в приймальні взагалі ніхто не відповідав. Та що ж там таке, почав я тривожитися, чи не сталося чогось? Куди міг так раптово пропасти проректор зі своєю секретаркою та ще й напередодні візиту до університету супер-владики всіх часів і народів?

Через безрезультатність спроб зв'язатися з посадовцем, знову зателефонував до прес-центру. Алла Бахмєтьєва запевнила, що в таку гарячу, як в прямому, так і опосередкованому значенні, пору про відпустку проректора не може бути і мови. Вона припустила, що пана Іваненка важко застати на місці через те, що він працює в приймальній комісії, а тому може бути в різних корпусах.

При цьому, відповідаючи на мої запитання, речниця ДНУ від себе додала, що такі рішення приймаються вченою радою закладу в рамках діючого статуту вишу, який регламентує, за що можуть присвоюватися почесні звання. Коли ж почула від мене низку уточнюючих запитань, то зауважила, що немає компетенції відповідати на них і поспівчувала, що нічим не може мені зарадити.

Відтак знову вдався до спроб дістатися проректора. В один день в приймальній не брали трубку, а в другий - піднімали і відразу ж клали назад.

Що за чортівня? Звідки вони знають, що це дзвоню саме я, а не хто інший? А раптом це патріарх - вирішив уточнити маршрут чи програму візиту або ще щось. Мало лі? Чи в приймальні небажаних таких небажаних як я додзвонювачів визначає "АОН"?

Отже це триває вже близько тижня. Сьогодні вівторок. Свої спроби отримати коментар від адміністрації не полишаю. Про факт замітки вже повідомив прес-центр ДНУ. Якщо це не посприяє отриманню коментарів, то, принаймні, буду вважати, що висловив свою громадянську позицію.

Тяжкий гріх бере на себе Університет, вшановуючи незваного гостя з Білокам'яної! Бога побоялися б і про Україну згадали б! Вона ж поки що, як того хочеться Кірілу, не малоросія, та й ми ж - не хохли!

Саруман

"Саруман - (англ. Saruman, тж. известен как Саруман Белый (Курунир Лан на синдарине)) — в легендариуме Дж. Р. Р. Толкина один из сильнейших магов Ордена Истари, глава Белого совета. После прибытия в Средиземье стал известен среди эльфов как Куруни?р, на языках людей Севера — Саруман. В Валиноре его называли Курумо. Впоследствии, когда он противопоставил себя Ордену, самопровозгласил себя как Саруман Радужный.

Кроме выдающихся познаний о Кольцах Власти, Саруман был искусен в инженерном деле, также он обладал волшебным голосом, способным убедить кого угодно, поэтому мало кто мог противостоять его речам. Лишь обладающие большой силой воли могли устоять перед голосом Сарумана.

Саруман прибыл в Средиземье около 1000 года Третьей Эпохи и долгое время странствовал на востоке. В 2759 году Т. Э. он занял Изенгард с разрешения гондорского наместника Берена. В Изенгарде находился палантир Ортханка, с помощью которого, как оказалось позже, Саруман претворял в жизнь свой план — с помощью палантира он хотел выведать планы Саурона и собственноручно освободить Средиземье от сил зла. Но Саруман не предполагал, что в то время пока он смотрел на Саурона, Саурон сам смотрел на него. Так, незаметно для самого себя, Саруман был порабощён Сауроном с помощью палантира, находящегося в Барад-Дуре. Саруман до последнего думал, что поступает по своей воле, и не понимал, что он — лишь пешка в игре Саурона. Так, невольно исполняя замысел Врага, Саруман убедил Белый Совет не пытаться идти на Дол-Гулдур.

В 2953 году Т. Э. Саруман объявил Изенгард своей собственностью и начал собирать армию орков и дунландцев. С их помощью он устраивал набеги на Рохан и вырубал лес Фангорн. Приблизительно в то же время его лазутчики стали появляться в Пригорье и Шире в поисках Кольца Всевластья. Около 3000 года, как уже сказано выше, Саруман был порабощён Сауроном, с которым он связывался с помощью палантира, и с тех пор подчинялся его приказам. Через своего лазутчика Гриму Саруман подчинил себе короля Рохана Теодена и добился фактического неисполнения союза рохиррим с Гондором. Тогда же Саруман открылся Гэндальфу, рассчитывая привлечь его на свою сторону, но тот отказался, а потом бежал из Изенгарда с помощью одного из Орлов Манвэ.

В Изенгарде Саруман вывел особую породу орков, скрестив орков и людей. Они были крупнее обычных орков, невосприимчивы к солнечному свету и относились к разновидности урук-хай (в переводе с Чёрного Наречия — «орки-воины»). Они составили костяк армии, брошенной на окончательное завоевание Рохана в 3019 году Т. Э.

В том же году объединённый отряд войск Сарумана и Саурона выследил Братство Кольца и, напав на них, убил Боромира и взял в плен хоббитов Мериадока Брендибака и Перегрина Тука. В результате стычки изенгардских и мордорских орков с конными воинами Рохана, хоббитам удалось бежать в Фангорн. Они сумели убедить энтов напасть на Изенгард, и Пастыри Деревьев почти до основания разрушили его и затопили территорию крепости водами реки Изен. Одновременно с этими событиями в битве с рохиррим у Хельмовой Пади войска Сарумана потерпели сокрушительное поражение.

Преображённый Гэндальф своей властью изгнал Сарумана из Ордена Истари и сломал его посох. Однако Саруман остался в живых и первоначально находился под стражей энтов в Ортханке, а когда Война за Кольцо завершилась, то получил свободу и вместе с Гримой ушёл в Шир, где попытался установить единоличное правление с помощью верных ему переселенцев из Дунланда. Первоначально ему удалось отстранить от власти местного Предводителя Лотто Саквиль-Бэггинса и создать в Шире военную диктатуру, занимавшуюся угнетением и ограблением коренного населения. Однако с возвращением Фродо, Сэма, Пиппина и Мерри в ноябре 3019 года эта попытка провалилась — Саруман был отстранён от власти, приговорён к изгнанию и убит своим собственным прислужником Гримой."

/з матеріалів Вікіпедії/
20.07.2010Читай також:

Володимир Стретович

ХДС - "християнсько-демократичні суки"
"Друзья, ужасен ваш союз!"

Прийнявши Давіда Жванію до себе в партію і давши згоду на використання бренду ХДС у ВР задля "освячення" старих і притоку нових "тушок", Володимир Стретович, по суті, увійшов до коаліції "СіРунів". Тим самим лідер Християнсько-демократичного союзу засвідчив факт свого особистого та очолюваної ним партії залучення до жахливої сатанинської, антиукраїнської, антидемократичної коаліції. Християнський демократ "благословив" чиниме януковичами беззаконня у владі, здачу українських інтересів, глум над історією, наругу над національною пам'яттю українців, розправу над Україною. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1331.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1331.php on line 189

Warning: file(./comments/cart_1331.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1331.php on line 189


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1331.php on line 192


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64