Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


У Краснова закипіло!
Точка кипения
"Если б всю собрать мочу
И использовать умело
Можно солнце обоссать...
Вот тогда бы - заКипело!"

У понеділок, 2 серпня в ефірі муніципального 34 каналу Дніпропетровська відбулася прем'єра передачі "Точка кипения", яку підготувала група журналістів, що вже тривалого часу працює на депутата міськради від Блока Лазаренка, тепер вже колишнього очільника міської організації партії "Громада", лідера "Громадської сили" Загіда Краснова.

Це черговий телевізійний проект ангажованого депутатом-бізнесменом творчого колективу, який має на меті популяризувати свого патрона серед жителів мегаполіса і розповідати про його активну й надзвичайно плідну діяльність на благо міста як претендента на посаду міського голови. Іншою програмою, де З.Г. Краснов подається найдостойнішим кандидатом на мерське крісло, що давно і надійно прописалася в ефірі регіональних телекомпаній, є "Между строк" з Анастасією Староскольцевою.

За задумом авторів програми, що йшла в прямому ефірі, головним опонентом Загіда Геннадійовича мав бути чинний градоначальник, новоспечений регіонал Іван Куліченко. Одначе той не прийшов. Відтак на запитання ведучої Анастасії Староскольцевої, представників громадськості міста та ЗМІ відповідав один Краснов.

Точка кипения

Цікавинкою ефіру стало те, що до студії були запрошені не лояльні, як можна було очікувати, до головного героя програми журналісти, а опозиційно до нього налаштовані, давні і затяті критики, зокрема головні редактори газет "Горожанін" та "Популярної газети" - Віталій Теплов і Андрій Богатирьов відповідно. В ролі "нейтрала" виступив політолог, журналіст газети "День" Юрій Райхель.

Гості студії: представники громадськості і ЗМІ

Одначе, попри всі умови, створені для плюралізму та гострої дискусії, що, заради справедливості слід зазначити, таки мало місце, з боку ведучих програми - Анастасії Староскольцевої та Антоніни Маріної відчувалася неприхована гра на користь свого шефа. Та й чи могло бути інакше, враховуючи згадані на початку замітки обставини?

Телеведуча Анастасія Староскольцева

Зокрема, головред "Популярки" не лише отримав можливість ставити запитання Краснову, але й вимушений був відповідати на низку закидів з боку ведучих і на свою адресу, які стосувалися попередніх публікацій, присвячених головному герою передачі.

Так, однією з претензій до газетяра, озвучених вустами ведучої Антоніни Маріної, було те, що в його статтях постійно робиться акцент на етнічному походженні Краснова. "Чи не вважаєте ви, що в такий спосіб розпалюєте міжнаціональну ворожнечу?" - запитала вона.

Відкидаючи почуті закиди, Богатирьов відповів, що в жодному разі не дорікає Краснову його національністю, як, власне, і всім іншим кандидатам - українцю Куліченку чи єврею Циркіну. Одначе при цьому наголосив, що сам би він, приміром, на відміну від Краснова (колись - Загіддіна Габібулаєвича Габібулаєва), за будь-яких обставин ніколи б не відрікся свого справжнього імені і прізвища, оскільки вважав би це неповагою до батьків.

Депутат пояснив, що він - уродженець Дагестану, лезгін за національністю - справді не народився Красновим. Але змінити своє ім'я, по-батькові та прізвище йому порадив його ж батько, для того, мовляв, аби поріднитися з народом, на землі якого живеш.

Загід Краснов = Загіддін Габібулаєв

Наскільки переконливим є дане пояснення, нехай судять глядачі, але від себе зауважу, що для таких цілей Краснову перед усе потрібно було опанувати українську мову, чим засвідчити правдиву шану до культури і звичаїв народу землі, де він знайшов свою долю. Адже попри російськомовність, що переважає в місті, воно все одно було, є і буде українським.

Може з метою подальшого поріднення, не зайвим було б замислитись над зміною російського прізвища на якийсь з українських варіантів, скажімо, "Червоний", "Червоній", якщо "Червоненко" - ще "зайняте".

При цьому Краснов-Габібулаєв наголосив, що любов до міста не має національності.

В ході передачі депутат-бізнесмен також заперечив дані про своє кримінальне минуле, назвавши інформацію про його причетність до карних справ брудними інсинуаціями.

Черговим закидом, озвученим А. Маріною на адресу журналіста Богатирьова, стало те, що він при підготовці критичних по відношенню до Краснова матеріалів не звертається до нього за поясненнями і коментарями, а значить подає статті однобокими, незбалансованими, без наявності в них альтернативних точок зору, чим порушує принципи журналістської професії.

Газетяр заявив, що готовий запросити Краснова, і, користуючись нагодою, вже робить це, на інтерв'ю, так би мовити, сам-на-сам, під запис на диктофон.

Одначе пропозиція була відкинута Красновим, бо він не довіряє такому способу спілкування з пресою через те, що побоюється викривлень і перекручень (механічних чи навмисних) своїх слів під час розшифровки плівки. "Одна справа давати інтерв'ю на диктофон, а інша - читати кінцевий продукт у газеті", - зауважив депутат. Тому він надає перевагу саме такій формі спілкування, як зараз - прямому ефіру.

Час програми швидко спливав, а іншому критику Краснова - "горожаніну" Тєплову - ніяк не випадала нагода дістатися мікрофону. Та він, власне кажучи, не так вже цього і прагнув, спостерігаючи за дійством у студії з підкреслено скептичним виразом обличчя.

Анастасія Староскольцева згадала про нього під самий кінець ефіру. Звертаючись до журналіста, вона запитала, чого той мовчить, адже свого часу мав до Краснова багато запитань.

На це Тєплов відповів, що мав багато запитань до Краснова тоді, коли той був негласним, залаштунковим "директором міськради", а нині, коли ситуація нормалізувалася і всю політичну відповідальність за керування процесом взяла на себе Партія регіонів, в нього до Краснова немає жодних питань.

"Тепер Краснов мені просто смішний", - резюмував Віталій Тєплов, ставлячи масну крапку в прем'єрному випуску "Точки кипения".

У Староскольцевої, схоже, вже закипіло
Здається, у Староскольцевої теж закипіло.
Аж очі прижмурила. Ось-ось і пара піде.
Готується випускати

03.08.2010


Читай також:

Загід Краснов

"ТелеЗагідка" на 5-ому
"Между строк" про Загіда Краснова

Поява на регіональних частотах 5 каналу в Дніпропетровську місцевої телепередачі "Между строк" з ведучою Анастасією Староскольцевою відродила порочну практику перешкоджання трансляції програм всеукраїнського мовника. В даному разі йдеться про російськомовні новини 5 каналу, що йдуть о 19:00. >>>


Українська правда про легеневу чуму української політики
про ЛЕГЕНЕВУ ЧУМУ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ
Олексій Мазур для УП

Олена Фроляк

Ай-сі-ті-вічці Олені Фроляк шкода Леніна
Малоросійство української телевізійної еліти

Їй не подобається українське ТБ і натомість - дуже симпатичні російське телебачення та російські ведучі, зокрема, вона в захваті від Дмитра Кисельова (того, що працював на ICTV за часів Кучми) й Леоніда Парфьонова, а своїм ідеалом вважає Тетяну Міткову. >>>


Особливості національного ефіру-у-у

Закадрові начитування тексту кореспондента 5 каналу Олексія Братущака у власних репортажах та в інших інформаційних сюжетах (приміром, при наведенні цитат, озвучуванні висловлювань політиків тощо) сплутати з аналогічним доробком його колег дуже важко-о-о, точніше - просто неможливо-о-о. А все - через притаманну Олексію й досить примітну манеру говорити-и-и. >>>
ВОНА: ВСІМ СТРУНКО!!! Я СКАЗАЛА ШИКУЙСЬ, СТРУНКО!!!

ВОНА скАмандувала країні "струнко!"
Тимошенко на "Шустері"

Та, що на трасах працює, а свою територію мітить біг-бордами, аби, слід розуміти, інші в неї клієнтів не відбирали – прокоментувала рішення підзвітного ЇЙ Печерського суду про заборону критичної оцінки ЇЇ діяльності на посаді голови уряду в рекламі та поширення цього в будь-якій формі на будь-яких носіях. >>>


"ДНІПРОГРАД": Шилова - окремо, Когтянц - окремо
"Дніпроград" відповідає на відкритий лист до ЗМІ свого колишнього блогера Костянтин Когтянца, в якому той звинувачує редакцію сайту
в утисках свободи слова

"Із щирим здивуванням дізнався про "відкритий лист до засобів масової інформації" Костянтина Когтянца та організовану ним прес-конференцію на тему "Оригінальний метод боротьби за свободу слова". Не бажаючи вступати в дискусію, попередні неодноразові спроби якої виявилися марними, хотів би звернути увагу на кілька фактів, які випустив шановний колега", - пише головний редактор сайту "Дніпроград" Тимур Жолдак. >>>


"Дзеркало тижня" - не проктологічний ляльковий театр"
СПЕЦ-цитати від Юлії Мостової

Заступник головного редактора "Дзеркала тижня" Юлія Мостова про: непристойну пропозицію, яку отримала від Януковича в серпні 2004 року; Помаранчеву революцію; душевну бесіду з масштабною людиною - Павлом Лазаренком; проктологічний ляльковий театр; журналістський гонор та свою зарплату, від якої Юлії Володимирівні смішно, адже вона вважає, що 16 тис. гривень для журналіста її кваліфікації - замало. >>>


Тимошенко на Дніпропетровському Державному:
в студію - зі своїм "самоваром"

уБлЮТський ефір

18 вересня на Дніпропетровській ОДТРК відбувся прямий ефір за участю прем'єр- міністра України Юлії Тимошенко. >>>


Червона джин$а: "Вack in USSR"!
"НІ!" джин$і!

15 вересня червона джин$а на дніпропетровських телеканалах продовжилась відео звітами про створення Блоку Лівих Сил на чолі з лідером КПУ. Примітна деталь: тексти репортажів абсолютно ідентичні, але при цьому, зауважте, "чомусь" різняться прізвищами їхніх "авторів". >>>

34 канал 11 канал Приват ТБ Дніпро


Ілліча і компанію послали "на..."

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "іллічарі". >>>Намагання применшити й відсунути кудись на задній план значення і масштаби геноциду українців, та ще й на фоні возвеличення ката українського народу, як це було в сюжеті ПРИВАТ ТБ - хіба це не сатанізм в чистому вигляді?!
Дорогим-любим катам
від вдячних нащадків замордованих жертв

Олексій Мазур, для «Телекритики»
Олексій МАЗУР для ТелеКритики"НКВД-ТV": українське серце під телевізійним прицілом

Чомусь виходить так, що бити повсякденно і повсюди в набат з приводу Голокосту - справа потрібна і почесна, а такі ж підходи до українського Голодомору на 9 каналі зустрічають лишень зневагу і навіть більше того, якусь незрозумілу, чорну, неприпустиму іронію. Подібні пропозиції про забування Голодомору, відсування його на другий, третій, двадцять третій план в ефірі "Приват ТВ Дніпро" лунають далеко не вперше. Це періодично трапляється в новинах та інших інформаційно-аналітичних програмах каналу. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1341.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1341.php on line 318

Warning: file(./comments/cart_1341.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1341.php on line 318


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1341.php on line 321


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64