Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Міліцейський Шелест-Х:
нічний стріт-бокс на Героїв Сталінграда, 138
Анатолій Могильов
Тому що... підараси?

Щойно дивився сюжет по 5 каналу, в якому йшлося про спільне дослідження львівських міліціонерів й науковців щодо впливів сонячної активності на криміногенну ситуацію. Його результати однозначні: енергетичні спалахи світила різко підвищують статистику правопорушень, дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків тощо. Проведені галичанами розвідки повністю підтвердилися і на Дніпропетровщині.

За даними вчених, відлуння електро-магнітних явищ, що виникають на зірці, дістається землі десь за тиждень. Останній вибух плазми, якщо вірити спостереженням, стався на Сонці 7 серпня. А в ніч з п'ятниці 13-го, на суботу, 14-го, у дворі багатоповерхового будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграда, що на 12 кварталі Дніпропетровська відбулася жорстока бійка, учасники якої, зважаючи на проявлене ними завзяття, билися не на життя, а на смерть…

Спалахнула вона не відразу. Їй передувало тривале, близько півгодини, галасливе з'ясування стосунків між двома головними учасниками майбутнього поєдинку. Словесна розминка перед боєм розпочалася десь о першій годині ночі.

Стріт-боксери, судячи по голосах - добряче розігріті алкоголем, як заведено, вели свою чоловічу бесіду за столиком під деревами, що давно став справжнім осідком алкозалежного елементу, неформальним центром нічного галасливого життя різних асоціальних типів, об'єднаних нездоланною пристрастю до зеленого змію.

Бійка мала конкретного призвідника, який постійно насідав на візаві претензіями. Спочатку мова йшла про якийсь ларьок, потім "бізнесова" тематика продовжилася побутовою та іншими житейськими. Зрештою, питання було посталене руба:

- Чья это была инициатива?! - завівся він. - Нет, ты мне ответь, чья это была инициатива!? А?! Отвечай!!!

Оскільки відповіді не було, той повторював теж саме запитання знову і знову. З кожним разом гучність, з якою ставилося питання, ставала все більшою. Очевидно, що в тих помешканнях дев'ятиповерхівки, де вікна виходять у двір, вже ніхто не спав, бо при таких децибелах це не уявляється можливим. Однозначно.

Перший виклик в міліцію надійшов ще тоді, коли стало зрозуміло, що просто так ці двоє не розійдуться. В найближчий від місця пригоди міськвідділ міліції - знаменитий і легендарний № 7, з "обісраним" лейтенантом Шелестом - зателефонували о першій годині двадцять хвилин.

Черговий Погрібний сказав, що екіпаж ППС зараз виїде. В дві попередні ночі, інші чергові відповідали, що машини вже немає і не буде, а тому або обіцяли прибути за адресою пішки, або приїжджали на "цивільних" автівках. Цього ж разу ППС була обіцяна.

Міськвідділ № 7 розташований максимум в 5 хвилинах їзди від Героїв Сталінграду, 138, а у нічний час за пустих доріг - це взагалі 2-3 хвилини.

Ані за 2-3, ані за 5, ані за 15, ані 20, ані 25 хвилин - жодного екіпажу.

В цей час взаємні образи за столиком з нецензурною лайкою вже лунали на весь квартал. Після кільканадцятого повторення того ж самого запитання, що так і лишалося без відповіді, зачинщик сварки витяг свого візаві на середину двору. По боках були ще двоє, слід розуміти, в якості рефері. Обидва вуличні боксери оголили для зручності торси, стали у бойові позиції і поєдинок розпочався.

На відміну від кіношних, добре зрежисованих і ефектно відзнятих бійок чи спортивних боїв, справжня вулична виглядає зовсім по-іншому: дико, мерзенно, огидно. У художніх стрічках звуки ударів завдяки різним імітаторам виходять виразними, соковитими, навіть приємними на слух, а професійно поставлена з майстерною акторською грою бійка забавляє глядача.

В житті ж нічого подібного немає, все натурально-прозаїчно, без повторів і уповільнених кадрів: різкі рухи, махи руками й ногами та глухі ляпанці, шльопанці. І коли кулак зі всієї дурної сили влучає у корпус чи голову, то, зрозуміло, що і біль - не удаваний.

Щойно бійка розпочалася, послідував другий виклик:

- Там так б'ються, що можуть бути трупи!

- Экипаж уже выехал, - холоднокровно відповідав Погрібний.

- Куди ж він виїхав і де їздить?..

Тим часом один з стріт-боксерів вже завалив свого суперника на асфальт і, завдавши серію ударів по голові, здається, почав його душити.

"Секунданти" мовчки спостерігали за дійством і втрутилися лише тоді, коли переможений захрипів.

В цей час до міліції зателефонували втретє:

- Де ж ваш клятий ППС? Де обіцяний 40 хвилин тому екіпаж?

- Ну, едут они, - відповідав Погрібний. - Мы уже дважды с ними связывались. Дожно быть подъезжают, сейчас будут.

Після того як вуличні боксери були розтягнуті по кутах двору, вони ще не раз сходилися у наступних раундах. Міліція не завадила поєдинку до самого його кінця, ніби навмисно даючи можливість визначитися переможцю.

Той ще довго не міг заспокоїтися, адресуючи нецензурну лайку переможеному і всім членам його сім'ї:

- Ты пидар, блядь!!! Понял, сука!!! Ты пидар!!! Пидар!!! Вся твоя семья - пидары!!! Твой папа, мама и твой брат - все пидары!!! И все твои родственники - пидарасы!!! Понял?!! Ты пидар!!! Я тебя щас обоссу, пидар!!! Мы все буде тебя обсыкать!!! Держать тебя и обсыкать по очереди!!! И Оксана тоже!!! Потому что ты пидар!!! Ты пидар!!! - ну і так далі близько 5 хвилин диктофонної плівки. До речі, якщо хтось з міліції захоче прослухати, що вони пропустили, то можуть звертатися - залюбки прокручу для заглиблення в неповторну атмосферу яскравого дійства.

Під кінець палкого спічу промовець пригрозив своєму візаві, що таки вб'є його, як побачить за одним столиком зі всіма іншими:

- Если ты сядишь с нами за стол, я тебя умерщвлю!!! Я съем тебя, пидар!!! Ты пидар, блядь!!!

От яка публіка за ним постійно збирається за цим столиком протягом багатьох років поспіль, і вдень, і вночі. Окрім того, що розводять цілодобове свинство, вони позбавили права на відпочинок жителів будинку, а міліція виявляється цілковито безпомічною щось вдіяти, тобто абсолютно професійно неспроможною.

За цими показниками міський відділ № 7 давно претендує на занесення в книгу рекордів Гіннесса. Абсурд і маразм, який там прописався, не знає меж. Цим горе-правоохоронцям не зарплату сплачувати потрібно, а навпаки - штрафувати за кожне їхнє дурне, пусте, нікому непотрібне чергування.

Те ж саме і щодо міського керівництва МВС. Адже там також в курсі всіх публікацій (дивись перелік нижче), принаймні в штабі ДМУ МВС і у відділі зі зв'язків з громадськістю.

Вони виходили на зв'язок з журналістом, обіцяли зайнятися цією проблемою, а вона не лише не "вирішується", а навпаки - дедалі все більше загострюється! Агов, майоре Ремез! Де ви, пані Старчевська?

Що ж це за міліція в нас така, що проявляє свою активність і дієвість лише в розгоні мирних зібрань, перешкоджанні у в'їзді в столицю протестувальникам від опозиції чи вірним Української Православної Церкви Київського Патріархату та проведенні обшуків в офісах опозиційних політичних сил?! Дати кийком по голові пікетувальникам, схопити на вулиці серед білого дня людину у вишиванці з національним прапором, а потім - в автозак її і до буцигарні - залюбки і завжди готова! А щоб зі справжніми, злісними правопорушниками боротися, які кожної ночі п'ють, галдять, б'ються, двір обсикають, спати не дають, так тут вона, бачте, абсолютно безсила.

Ух, безсовісні! Правоохоронці срані! Могильовське чмо в погонах! Ганьба!

...Наступного ранку, черговий МВМ № 7, який ще не встиг змінитися, на питання, чому проігнорували виклик, сказав, що ППС була на місці. І навіть двох забрала з собою.

- Вы просто пропустили приезд машины, - зауважив Погрібний.

Та не те, що пропустили, а його неможливо було помітити! Бо толку від нього - нуль! Всі розбірки самі собою скінчилися, а басовитий переможець кулачного бою зі своїм гучно-крилатим "пидарасы!!!" був періодично чутий у дворі до самого ранку!

То яких саме підарасів міліція забрала і що маємо в результаті - чи стали хоч якісь з "невідомих осіб" за столиком, як їх називає міліція, відповідаючи на скарги, нарешті відомими? І що з ними? Яка подальша доля? Чи складено на них протоколи і розпочатий процес з притягнення до адміністративної відповідальності, чи вони просто відпущені?

А як щодо ініціатора бійки? Він взагалі тут виявився ні до чого? Чому той, хто наробив найбільше галасу - до ранку гуляв у дворі? Міліція вважає, що вона спрацювала професійно?

Суцільний ідіотизм.
14.08.2010Читай також:

Міліцейський Шелест-ІХ:
кадилак - не розкіш, а засіб пересування міністра?

Приїхали...

В той час, як глава МВС Анатолій Могильов роз'їжджає на кадилаку за мільйон гривень, оперативним співробітникам з чергових частин немає на чому виїжджати на екстрені виклики громадян. >>>


Анатолій Могильов

Міліцейський Шелест-VIІІ:
замочити Могильова!

"Водяна бомба"
для міністра

Дніпропетровський міськвідділ міліції № 7 дедалі скаженіє від критичних публікацій в Інтернеті щодо своєї неспроможності протягом понад шести років навести елементарний порядок у дворі будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграда, що на 12 кварталі Бабушкінського району обласного центру. >>>


Міліцейський Шелест-VIІ:
"Меня обосрали на всю страну!"

Фу-у-у!...

"Обісраним" назвався черговий Дніпропетровського міського відділу міліції № 7 лейтенант Шелест власною персоною. Так міліціонер дослівно і "елегантно" відреагував на котре за ліком звернення зі скаргами на порушення громадського спокою у дворі будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда, вочевидь маючи на увазі цілий цикл критичних публікацій на "СПЕЦКОРІ", "Народній правді" та інших сайтах, присвячених проблемі, що через бездіяльність та неадекватну реакцію міліції, розтяглася на роки. >>>


Менти поїхали

Міліцейський Шелест-VI: "мєнтура" - дура!
Міліція Могильова - могильщик правопорядку

...Міліціонерам відповідали, ледве язиком повертаючи, все навколо - в недопалках, пляшках, плювках та сечі, але оскільки на місці події не було жодного опозиціонера з державним прапором в руках та в національній сорочці, а тільки одна галаслива п'янь, срань, дрянь, то і забирати до райвідділка було нікого. Та й "навіщо"? Адже всі – свої, бандюковичі. >>>


Менти приїхали на Героїв Сталінграда, 138

Міліцейський Шелест-V: бандюковичі в погонах
Міліція Могильова - могильщик правопорядку

Складається таке враження, що якщо міліція і приїжджає на Героїв Сталінграда, 138, реагуючи на скарги громадян з приводу цілодобових галасливих посиденьок за столиком у спільному для декількох багатоповерхівок дворі, то лише для того, аби запитати в порушників правопорядку, чи ніхто їм не заважає розпивати спиртні напої, співати блатних пісень, нецензурно лаятися, справляти свої фізіологічні потреби під деревами, жбурляти по двору пусті пляшки. А якщо хтось "незаконно" перешкоджає святу життю, то поцікавитись - чим вони, правоохоронці, можуть допомогти. >>>


Гундяєв

Московський піп паралізував центр Дніпропетровська
і "замкнув" на собі всю міліцію

Московському патріарху і міській владі - анафему!

Міська міліція не реагує на екстрені виклики громадян через те, що у повному складі задіяна на заходах, пов'язаних з візитом московського патріарха. Розраховувати на допомогу правоохоронців не можна було вже напередодні. Через транспортний колапс в центрі міста городяни однаково клянуть як міську владу, так і московського батюшку. >>>


Міліцейський Шелест-ІV: концерт з мордобоєм
"Наркомани на городі!"

Чергова гучна пригода у дворі Героїв Сталінграда, 138, що на 12 кварталі обласного центру, сталася в ніч з неділі на понеділок - з 20 на 21 червня. Як завжди розважальна програма, яка стартувала близько опівночі, розпочалася з концерту, веселих жартів і гучного сміху, але цього разу закінчилася мордобоєм. Якби міліція відреагувала на виклик, який надійшов у міськвідділ № 7 о 01:10, то могла б і п'яні посиденьки припинити та й бійці запобігти, але правоохоронці вирішили не обтяжувати себе нічним рейдом, цілковито проігнорувавши звернення. Більше того, коли бійка вже була в самому розпалі - а це сталося о пів на другу ночі - телефон МВМ № 7 був зайнятий. До міліції неможливо було додзвонитися протягом півгодини поспіль, тобто впродовж всього часу, коли здійснювалися такі спроби. >>>


Міліцейський Шелест-ІІІ: "відчиніть, міліція!"
"Наркомани на городі!"

...То що таке наша міліція? Це правоохоронці чи "банда в погонах"? Міліція з народом чи проти нього? Вона на варті закону чи його порушників? Що за відомство ми маємо під вивіскою МВС: захисників порядку чи каральну структуру для добропорядних громадян та інакомислячих?>>>Міліцейський Шелест-ІІ: санкція на бешкет
"Наркомани на городі!"

Дніпропетровським вартовим порядку з міськвідділу № 7, а також їхньому керівництву з міського штабу ДМУ УМВС замість зірочок на міліцейських погонах слід носити нулі. Ці знаки (великі і маленькі) видаються куди більш підходящими для визначення службової компетентності та коефіцієнту корисної дії правоохоронців для суспільства. Службове розслідування, розпочате заступником начальника штабу ДМУ майором міліції Андрієм Ремезом щодо фактів, викладених в публікації автора сайту, триває разом з продовженням галасливих посиденьок хуліганів в нічний час у дворі будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду. >>>Міліцейський Шелест вночі
"Наркомани на городі!"

Черговий дніпропетровського міського відділу міліції № 7 лейтенант Шелест одноосібно скасовує законодавчу норму про заборону розпиття спиртних напоїв в громадських місцях, а коли йому телефонують зі скаргами на порушення спокою і тиші в нічний час, вичитує громадян за те, що наважилися його потурбувати. Відтак ті, що потерпають від галасливої компанії бешкетників у пізню пору, звертаючись до вартових порядку, самі ризикують наразитися на образи і протоколи. >>>


ДИКІ ТАНЦІ З МЕНТАМИ під горілку, наркотики і шансон

Відгукуючись на проголошений днями в.о. міністра внутрішніх справ Юрієм Луценком "хрестовий похід" проти наркоторгівлі та заклик головного міліціонера країни до широких народних мас взяти посильну участь в цій кампанії, СПЕЦКОР, бажаючи в міру своїх сил посприяти боротьбі з дурман-зіллям, сигналізує правоохоронним органам про одну таку проблемну ділянку в межах окремо взятого двору. Щоправда, робить він це далеко не вперше. Може цього разу міліція таки відреагує належним чином. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1349.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1349.php on line 375

Warning: file(./comments/cart_1349.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1349.php on line 375


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1349.php on line 378


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64