Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Влада чинила перешкоди Віктору Ющенку
під час його візиту до Кривого Рогу

По дорозі до Кривого Рогу, куди мав прибути В. Ющенко, представники ЗМІ з обласного центру, коротаючи час, намагалися спрогнозувати можливі провокації з боку влади, які б так чи інакше могли б завадити заходам за участю лідера "Нашої України". Журналісти відверто обсміяли такі дії щодо політика та очолюваного ним Блоку, які останнім часом стали традицією, акцентуючи на недолугості їхніх ініціаторів. Незабаром мікроавтобус був зупинений постом ДАЇ. Тривалість "технічної перевірки" навела на підозри про продовження "традицій" тепер вже на Криворіжжі. Далі - більше.

Майдан перед Палацом Культури ЦГЗК "Овація", де мала відбутись зустріч керівника фракції "НУ" та його колег-депутатів з громадськістю міста, раптово став об'єктом ремонтних робіт. Тож захід, який зібрав за різними оцінками від 3 до 5 тисяч городян, був проведений перед колишнім кінотеатром "Жовтень", що знаходиться неподалік - цій території з ремонтом чомусь не пощастило.

Дорога, по якій повинен був прослідувати Ющенко з делегацією була перекрита... двома тролейбусами, які за дивним збігом обставин водночас вийшли з ладу та загородили проїзд так, що унеможливили рух з обох боків бульвару.

Мікроавтобус з представниками ЗМІ з Дніпропетровська, аби дістатися місця проведення прес-конференції, вимушений був пробиратися дворами.

За повідомленням обласного представництва Блоку "Наша Україна", за добу до запланованого телеефіру В. Ющенка на 9 каналі - "Приват-ТБ Дніпро" - згорів випромінювач телепередача.

Напередодні візиту лідера "НУ" у Дніпропетровську невідомими було побито активіста НРУ, помічника-консультанта народного депутата В. Коваля Івана Маркевича. Зараз він знаходиться у лікарні з черепно-мозковою травмою.

Та незважаючи ні на що, намічені "Нашою Україною" заходи у Кривому Розі відбулись.

Знов таки за традицією, "підтримати" Ющенка на мітинг "Нашої України" організовано прибули делегації СДПУ (о), "Партії Регіонів", "НДП" з партійними прапорами.

Виступаючи з трибуни, Віктор Ющенко привітав непрошених гостей, висловивши розуміння того незручного становища, в якому вимушено опинилися активісти вищезазначених політичних структур.

У своїй промові Ющенко гостро скритикував нині діючу владу, розцінивши її як недемократичну й непатріотичну. Він закликав до консолідації української нації, незважаючи на мовні й територіальні ознаки, заради прогресу в державі, що неможливий без зміни влади, яку лідер "Нашої України" схарактеризував як "нездатну, неефективну, кримінальну".:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64